FOR ARCH
Odebírat novinky
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany
Soutěž
GRAND PRIX - FOR ARCH 2024

Najdete na veletrhu - FOR ARCH


mojeStínění s.r.o. - Stylové a bezúdržbové hliníkové pergoly pro Váš domov

Vystavovatel: mojeStínění s.r.o.

Jsme malá firma s více než 13 lety zkušeností, specializující se na kvalitní řešení pro vaši domácnost a zahradu. Nabízíme širokou škálu produktů od bioklimatických pergol, přes zasklené a polykarbonátové pergoly, až po přístřešky pro auta, markýzy, venkovní žaluzie, rolety, WPC terasy a ploty. Naše produkty jsou nejen kvalitní a stylové, ale také vyžadují minimální údržbu, což vám šetří čas i peníze. Naše produkty nabízejí možnost spojení s systémem chytré domácnosti.


PENB, poradenství energetických specialistů, vyřízení dotací

Vystavovatel: Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., divize V-systém

Poradenství energetických specialistů V-systém v oblasti energetické náročnosti budov, řešení pro novostavby i rekonstrukce optimalizujeme tak, aby bylo dosaženo maximálního komfortu, úspor na provozních nákladech a zároveň byly splněny veškeré vyhláškou stanovené požadavky. Pomůžeme s vyřízením dotace.


Tepelná čerpadla pro rodinné domy

Vystavovatel: Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., divize V-systém

Prémiová tepelná čerpadla vysoké kvality, záruka 7 let, účinné při venkovních teplotách až -28°C. Vhodná pro rodinné domy s vyšší tepelnou ztrátou nebo domy s teplovodními rozvody, kde je třeba nahradit původní, neekologický zdroj tepla. Zpracujeme Vám nabídku na míru, navrhneme ideální řešení a pomůžeme s vyřízením dotace.


Nádrže Kolomaki Planus

Vystavovatel: Kolomaki s.r.o.

Nízkoprofilová, samonosná nádrž pro sběr dešťové vody z polypropylenu. S velkým výběrem objemů. Vyrobená pro rychlou a lehkou instalaci. 


DUPLEX Slim

Vystavovatel:

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Velmi nízký hluk do okolí jednotky od 38 dB(A); Velmi nízká zástavbová hloubka 170 mm; Energetická třída A Instalační poloha nástěnná, ve dvou stranových orientacích (10 nebo 11) Skříň jednotky je řešena jako sandwich konstrukce ve složení vnější/vnitřní plech a tepelná a akustická izolace

Charakteristika:
Kompaktní větrací jednotka s rekuperací tepla jmenovitého průtoku 150 m³/h, je uzpůsobená k montáži nejen nad závěsné splachovací systémy pro závěsná WC Výměna filtrů bez nutnosti otevírání dveří; Připojovací hrdla bez tepelných mostů
Stávající uplatnění na trhu:
Sériová výroba


LEVNÝKONTEJNER.cz - Nová generace obytných kontejnerů a modulárních staveb

Vystavovatel: BAUGRUP Czech s.r.o.

Vytvořte si svůj prostor. Nabízíme širokou škálu kvalitních kontejnerových a sanitárních buněk ideálních pro inovativní obytné prostory, kanceláře, sklady, šatny, chatky a jiné využití. Náš modulární design umožňuje snadné připojení a přizpůsobení, takže si můžete vybudovat dokonalý prostor, ať už dočasný nebo trvalý podle Vašich představ.


Tepelné čerpadlo Daikin Altherma 3 R MT ERRA12EW1 +ELVH12S23E9W

Vystavovatel: Vytopto.cz s.r.o.

Daikin Altherma 3 R MT ERRA12EW1 + ELVH12S23E9W je tepelné čerpadlo vzduch-voda, které je určeno pro středně velké domy. Toto zařízení je špičkou v oblasti účinnosti a energetické úspory, neboť splňuje nejvyšší energetické standardy. S moderním designem a kompaktním provedením se snadno integruje do různých domácích prostředí. Vyznačuje se tichým provozem a intuitivním ovládáním, což uživatelům umožňuje snadnou regulaci teploty a optimalizaci spotřeby energie. Toto čerpadlo je také vybaveno pokročilou technologií pro regulaci teploty, díky čemuž poskytuje konstantní tepelný komfort po celý rok.


Časopis KONSTRUKCE

Vystavovatel: KONSTRUKCE Media, s.r.o.

Časopis KONSTRUKCE je pilířem soudobého českého a slovenského pozemního stavitelství i architektury. Nezávislou platformou, kde se propojují experti z akademické a komerční sféry. Komunitou, která sdílí své znalosti a nejnovější poznatky o trendech, technologiích, aktuálních projektech, ale i vizích oboru. Společně formujeme budoucnost oboru. S respektem a hrdostí.


Pánské pracovní kalhoty CXS Leonis

Vystavovatel:

Pánské pracovní kalhoty moderního střihu slim-fit. Kombinace kvalitního směsového materiálu s elastanem a 4-way stretch materiálu v exponovaných místech umožňuje volný a pohodlný pohyb. Vybavení kalhot: flexibilní pas s možností upravení velikosti a poutky na opasek, na vnitřní straně pasu protiskluzový potisk, 2 přední kapsy, 2 odnímatelné kapsy.


CXS 4ENVI

Vystavovatel:

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Kolekce oděvů, obuvi a rukavic vyrobených z recyklovaných materiálů.

Charakteristika:
Kolekce z recyklovaných materiálů, udržitelnost.
Stávající uplatnění na trhu:
Sériová Výroba


Velmi tiché rekuperační jednotky FLUO

Vystavovatel: Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., divize V-systém

Řízené větrání s rekuperací tepla od V-systém zajistí neustálý přívod čerstvého vzduchu bez škodlivin a bez tepelných ztrát. Nadstandardní záruka 5 let. Řešení pro novostavby, rekonstrukce i byty. Velmi tichý provoz, přesná a automatická regulace, vyřízení dotace.


ALFAHAUS

Vystavovatel: ALFAHAUS s.r.o.

ALFAHAUS je společnost, která se specializuje na výrobu nízkoenergetických a pasivních dřevostaveb, jejichž výstavbu realizuje jako montované domy (dají se takto realizovat rodinné domy, bytové domy, nástavby i komerční stavby). Nízkoenergetické domy projektujeme na míru dle individuálních požadavků zákazníků. Tím dosahujeme skvělého poměru mezi užitnou hodnotou a vlastní cenou domu. Naším cílem je individuální přístup k potřebám a přáním zákazníka vedoucí k jeho maximální spokojenosti.


EUREKO GREEN - zelená střecha na latě

Vystavovatel: REGRA PLAST spol. s r.o.

EUREKO GREEN je český výrobek, který spojuje plnohodnotnou střešní krytinu a nosič extenzivní zelené střechy. V roce 2023 byl oceněn v rámci veletrhu cenou GRAND PRIX. GREEN se vyznačuje jednoduchou a rychlou pokládkou, na kterou není potřeba firma specializovaná na zelené střechy. Krytina se pokládá na latě jako jiné střešní tašky a je určena výhradně pro šikmé střechy. Instalace zelené střechy na sklon 15° a více už není zdaleka tak složitá, jak by se mohlo zdát. Vlastně je to jednoduché.


Aquanix - dešťová voda od A do X

Vystavovatel: Aquanix s.r.o.

Dynamicky se rozvíjející společnost s bohatými zkušenostmi, která se jako první v České republice specializuje výhradně na hospodaření s dešťovou vodou – od konzultace přes prodej veškerého potřebného příslušenství, projektování, zpracování dokumentace k dotačním programům a realizace na klíč až po servis a údržbu. S ohledem na životní prostředí navrhuje Aquanix klientům pro jejich soukromé i komerční prostory optimální řešení využití dešťové vody.


ČEZ Prodej, a. s. - fotovoltaika, tepelná čerpadla, ČEZ Battery Box

Vystavovatel: ČEZ Prodej, a.s.

Chcete se dozvědět více o možnostech, jak snížit své náklady na energie? Přijďte nás navštívit na veletrh For Arch na stánek ČEZ do Haly 1. Poradíme vám ohledně pořízení fotovoltaiky nebo tepelného čerpadla. Nevíte si rady s dotacemi? Projdeme s vámi, jak využít současných možností a získat co nejvíce z energetických úspor. Jako zpestření si budete moci vyzkoušet naše brýle s virtuální realitou. Přenesete se díky nim na prohlídku nejstřeženějších míst jaderné elektrárny Temelín.


Vláknocementové fasádní a střešní systémy

Vystavovatel: Swisspearl Česká republika a.s.

Je pro vás důležitý neotřelý design fasády? Chystáte projekt pro novou budovu nebo její opravu? Navštivte náš stánek Swisspearl. Specializujeme se na ucelené fasádní a střešní systémy. Nabízíme moderní řešení pro větrané fasády veřejných a obytných budov i rodinných domů. Naše střešní konstrukce jsou vhodné pro novostavby obytných, občanských i průmyslových objektů a jsou ideální volbou na rekonstrukce veškerých střech historických památek, rodinných domů, chat a chalup.


HASICÍ PŘÍSTROJ NA LITHIOVÉ BATERIE LITH EX

Vystavovatel: ČERVINKA - CZECH REPUBLIC s.r.o.

Hašení lithiových baterií? Pro nás žádný problém! Máme pro Vás hasicí přístroje vyvinuté speciálně na hašení lithiových baterií. Hasivem je vodní minerální roztok – AVD, aplikuje se na požáry lithiových baterií jako mlha, která je uhasí a zabrání dalšímu šíření. Pokud se chcete dozvědět více o hašení lithiových baterií, navštivte náš stánek Červinka FIREGROUP.


ERA21 - architektonický časopis

Vystavovatel: ERA Média, s.r.o.

Časopis ERA21 je jedním z nejvýraznějších a nejrespektovanějších českých odborných časopisů o architektuře, jenž reflektuje aktuální tendence a problémy současného vystavěného prostředí. Jeho charakteristickým rysem je tematické zaměření jednotlivých čísel. Díky tomu ERA21 přináší hluboký vhled do dané problematiky; v ucelené sérii tak vzniká soubor dokumentů trvalejší hodnoty, k nimž se lze opakovaně vracet.


Hasicí spreje Červinka

Vystavovatel: ČERVINKA - CZECH REPUBLIC s.r.o.

Hasicí spreje jsou skvělé k hašení začínajících požárů. Jsou velké a snadno ovladatelné jako běžné spreje nebo laky na vlasy, proto se perfektně hodí jako prevence proti šíření ohně do každé domácnosti, kuchyně, garáže nebo i do auta. Stačí odejmout kryt, nasměrovat rozprašovač co nejblíže na ohnisko požáru a stisknout. Chcete se dozvědět více o využití hasicích sprejů? Navštivte náš stánek Červinka FIREGOUP.


Zimní ochranné aplikace pro bezpečnost a pohodlí

Vystavovatel: Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., divize V-systém

Ochrana proti námraze a zamrzání pomocí topných kabelů V-systém. Ochrana potrubí, okapů, svodů, střech, vyhřívání venkovních ploch, vyhřívání pro zemědělství i průmysl. Automatický provoz, dlouhá životnost, bezpečnost, vhodné pro všechny objekty.


DUPLEX Pro-V

Vystavovatel:

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Velmi nízký hluk do okolí jednotky od 37 dB(A); Energetická třída A+; Výměna filtrů bez nutnosti otevírání dveří.
Integrovatelný dohřev vzduchu; Připojovací hrdla s potlačením tepelných mostů.
Skříň jednotky je řešena jako sandwich konstrukce ve složení vnější/vnitřní plech a tepelná a akustická izolace.

Charakteristika:

Kompaktní větrací jednotka s rekuperací tepla jmenovitého průtoku od 150 m³/h do 550 m³/h.
Určena k nástěnné instalaci; Vybavena by-pass klapkou umožňující obtok rekuperačního výměníku 
v letním období; Použití k rovnotlakému větrání rodinných domů nebo bytů.

Stávající uplatnění na trhu:

Sériová výroba


Dlažba, to je BEST

Vystavovatel: BEST, a.s.

BEST poskytuje kompletní škálu špičkových betonových výrobků, od dlažeb, obrubníků a palisád po plotové systémy. Velká variabilita ve velikostech, barvách a texturách harmonicky doplňuje stavby všeho druhu, od rustikálních chalup po futuristické objekty. Kromě venkovní architektury nabízí BEST výrobky i pro podzemní sítě a dopravní infrastrukturu. Novinkou je zdicí systém, který zahrnuje obvodové a příčkové zdivo, překlady a stropní systém. Na BEST se můžete spolehnout při stavbě domu i zahrady.


Biosolární střecha - kombinace zelené střechy s fotovoltaikou

Vystavovatel: EKROST s.r.o.

Názorný příklad skladby zelené střechy se zakomponovanými držáky pro solární panely. Výhoda tohoto systému je, že držáky se do střešního pláště nijak nekotví - stačí jím přitížení souvrstvím zelené střechy.


Chytrá ČOV TOPAS

Vystavovatel: TopolWater, s.r.o.

Plně automatická ČOV s ovládáním v mobilu a s možnosti integrace do chytré domácnosti, kterou lze doplnit boxem na automatické odvodnění a zahuštění kalu. Testováním byla ověřena funkce ČOV po přerušeni přítoku až na 6 měsíců a je tedy vhodná pro rodinné domy i chalupy. ČOV trvale měří množství vody a poté automaticky omezuje množství vzduchu v čistírně, což znamená snížení spotřebované elektřiny. ČOV ve variantě DUO se zásobníkem vyčištěné vody, lze využít pro zálivku zahrady.


Fotovoltaika SOLU pro maximální úspory

Vystavovatel: Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., divize V-systém

Fotovoltaická elektrárna od V-systém navržena na míru dle potřeb a možností objektu. Obnovitelný zdroj energie pro zajištění běžného provozu domácnosti s významným snížením nákladů za dodávky el. energie. Automatický provoz. Bezplatné poradenství, možnost vyřízení dotace.


Kvalitní klimatizace pro domy i byty

Vystavovatel: Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., divize V-systém

Kvalitní klimatizační jednotky pro rodinné domy, byty, kanceláře, chalupy. Umí ochladit, čistit vzduch, přitopit. Zajistí komfort a kvalitní vnitřní prostředí. Dodáváme splitové i multisplitové klimatizace. Nabídku Vám připravíme na míru.


Builder - tištěný a online časopis

Vystavovatel: Goodtown Media s.r.o.

Tištěný a online časopis. Vlastní autorský obsah, originální články z oblastí stavba, interiér a zahrada. Inzerujte u nás a buďte vidět. Více na našem webu.


Topné kabely, topné rohože V-systém

Vystavovatel: Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., divize V-systém

Komfortní elektrické podlahové vytápění pro všechny typy objektů (novostavby, rekonstrukce, byty, komerční objekty, rekreační objekty). Vhodné pro téměř jakoukoli podlahovou krytinu. Bezúdržbové, úsporné, bezpečné, s přesnou regulací a možností ovládání na dálku.


Centrální vysavače SMART

Vystavovatel: SMART-VAC s.r.o.

Centrální vysavače SMART se vyznačují 100% účinností, unikátním filtračním systémem s využitím bezúdržbového samočistícího pohyblivého filtračního vaku. Jsme výhradní dovozce centrálních vysavačů Smart. Dodavatel řízeného větrání Renson, shozů na prádlo a stínící techniky.


BERNDORF nerezové bazény a wellness

Vystavovatel: BERNDORF BÄDERBAU s.r.o.

Přemýšlíte, jak zatraktivnit zahradu anebo váš dům? BERNDORF nerezový bazén anebo domácí wellness může být tou nejlepší investicí i pro budoucí generace. Společnost BERNDORF BÄDERBAU již 24 let navrhuje, staví, rekonstruuje nejen rodinné bazény a wellness z nerezi, ale i plavecké bazény, víceúčelové bazény, aquaparky, hotelové bazény a wellness. Vlastní vývoj a výroba umožňuje doplňovat nabízené portfolio bazénů o vybavení a atrakce do bazénů. Přijďte se přesvědčit do haly 4.


ZEHNDER komfortní větrání s rekuperací, designové radiátory, bezplatná školení

Vystavovatel: Zehnder Group Czech Republic s.r.o.

Potřebujete komplexně a úsporně řešit optimální vnitřní klima v interiéru bytu, domu nebo firmy? Navštivte stánek Zehnder. Společnost Zehnder Group nabízí komplexní řešení vytápění, větrání a chlazení rodinných domů, bytů i komerčních objektů. Je jedničkou v rekuperacích a ve výrobě designových ocelových článkových radiátorů. Špičkové technologie, výkonné a zároveň energeticky úsporné systémy zajišťují zdravé klima a čerstvý vzduch celoročně, komfortně a s úsporou energie i provozních nákladů.


Lokální rekuperační jednotka FLUO

Vystavovatel: Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., divize V-systém

Ekonomické a efektivní řešení automatizovaného větrání místnosti s minimálním zásahem do interiéru. Chytré provětrávání místnosti pomocí pokojové rekuperační jednotky zajistí pravidelný přívod čerstvého vzduchu s minimem tepelných ztrát.


Dotyková klávesnice JABLOTRON NATUS

Vystavovatel:

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Grafická klávesnice, která přináší inovativní a revoluční způsob ovládání alarmu. Díky svému nadčasovému a minimalistickému designu se stane nejen praktickým zařízením, ale také stylovým designovým prvkem pro každý interiér.

Charakteristika:
Uživatelský komfort je zajištěn díky použití 5palcového LCD displeje a rozhraní, které je integrováno s mobilní aplikací MyJABLOTRON. Současně jsme také zajistili splnění norem EN Grade 2, které garantují vysokou úroveň bezpečnosti a spolehlivosti systému.
Stávající uplatnění na trhu:
Sériová výroba


Rekuperační jednotky řady Flair a VZT rozvod Air Excellent

Vystavovatel: ŠTORC TZB s.r.o.

Špičkové jednotky Brink Flair s nejlepšími technickými parametry a vybaveností. Systémový vzduchotechnický rozvod Air Excellent. Široké možnosti příslušenství (zvlhčovač, senzory CO2, zónová regulace, chlazení, filtrace).


Dřevostavby čistí naše ovzduší

Vystavovatel: Asociace dodavatelů montovaných domů, z.s.

Model reprezentuje 1t CO2 uloženou v 1 m3 dřeva. Dřevo je ideální surovina: jeho používání na jedné straně zamezuje emisím CO2 a na druhé straně dlouhodobě ukládá CO2 zachycený stromy. Nejdříve po dobu svého života strom funguje jako úložiště CO2 a zdroj kyslíku. Následně je strom vytěžen a dřevo může být použito a zapracováno například do stavby domu. Uhlíkovou stopu stavby snižuje v případě domů ze dřeva i nižší objem dopravy, která je s realizací staveb obecně spojena.


Pěnový hasicí přístroj UNIEX

Vystavovatel: ČERVINKA - CZECH REPUBLIC s.r.o.

Nevíte, který hasicí přístroj si vybrat do vaší kanceláře, haly, nebo do obchodních prostorů? Pěnový hasicí přístroj UNIEX Vám pokryje všechny druhy požárů! Je unikátní ve svém universálním použití při hašení. Je vhodný na hašení pevných a kapalných látek, na hořlavé kovy, jedlé oleje a tuky ale také i na lithiové baterie jako jsou například mobilní telefony, elektrokoloběžky, elektrokola ale i elektromobily. Pokud Vás zajímá více, navštivte náš stánek Červinka FIREGROUP.


Montované nízkoenergetické rodinné domy z prefabrikovaných dílců z Liaporbetonu

Vystavovatel: Lias Vintířov, lehký stavební materiál k.s.

Montované nízkoenergetické rodinné domy, modulové domy a chatky z velkoplošných prefabrikovaných dílců z keramického Liapor-betonu. Stavebnicová technologie. Výběr z 37 typových projektů.


Kolibrie - stínící plachta s nádechem středomoří

Vystavovatel: BEAM ČR s.r.o.

Dopřejte si kousek moře na vaší terase nebo zahradě! Moderní zpracování a vysoce kvalitní komponenty stínící plachty Kolibrie. Má pouze jednu podporu s možností rotace o 360°. Maximální rozměr plachty je 3,8 x 3,8 m. Konstrukce je vyrobena z leštěné nerezové oceli a další použité komponenty jsou využívané v námořnictví. Při volbě plátna si můžete vybrat z celé řady látek včetně těch voděodpudivých. Při silném větru se plachta automaticky stáhne, aby nedošlo k jejímu poškození.


NEXA а VECTIS - originální kolekce vypínačů а zásuvek

Vystavovatel: OBZOR, výrobní družstvo Zlín

NEXA - nová designová řada vypínačů a zásuvek, která představuje dokonalou kombinaci minimalismu a funkčnosti v každém prostoru. Materiál rámečků zahrnuje kvalitní sklo v praktickém bílém a černém provedení a dřevěné rámečky. VECTIS - řada charakteristická svým minimalismem ve tvaru i barevnosti. Modulární povaha nabízí bohaté možnosti kombinace barev, tvarů a textur rámečků s rozsáhlým sortimentem strojků i zásuvek. Strojky jsou univerzální napříč všemi sériemi VECTIS (Square, Round a Cube).


Větrací jednotka pro školy FLUO BSK Scholar

Vystavovatel: Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., divize V-systém

Vysoce efektivní rekuperační “školní” jednotka. Je navržena speciálně pro učebny, zasedací místnosti nebo kanceláře bez stávajících ventilačních systémů. Jednotka snadno zajistí 100% čerstvý vzduch do prostoru a zároveň odsává znehodnocený vzduch ven bez složitých zásahů do stavební konstrukce.


Vypínače a zásuvky Simon 55

Vystavovatel: KONTAKT - SIMON.CZ s.r.o.

Moderní designové spínače pro bytové a rodinné domy s minimalistickou vestavbou.


Nezávislá certifikační instituce. Diagnostika a ověřování kvality dřevostaveb.

Vystavovatel: Výzkumný a vývojový ústav dřevařský, Praha, s.p.

Dřevařský ústav, nezávislá certifikační instituce, s tradicí více než 70 let, se věnuje certifikaci, zkušebnictví, diagnostice, ověřování kvality budov, analýz, návrhů ochrany dřeva. Pro majitele dřevostaveb realizuje nezávislou kontrolou kvality výstavby certifikátem Kvalitní stavba. Dohlíží nad plněním metodiky DNK při kontrole výstavby dřevostaveb pro asociaci ADMD. Provádí kontroly dřevěných rozhleden, mostů a lávek ve veřejném prostoru. Je partnerem Národního památkového ústavu.


  Dřevostavby a bydlení
Dřevostavby a bydlení Dřevostavba svépomocí: Úskalí, o kterých možná ne Terasová prkna: Jaké jsou typy, cena a vlastnosti Montované dřevostavby na klíč: Nejrychleji postav Nádrž na dešťovou vodu: Kolik vám ušetří a jak ji Jaká je reálná cena dřevostavby?
Závěrečná zpráva 2023

Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje