FOR ARCH
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany
Soutěž
GRAND PRIX - FOR ARCH 2021

Obory veletrhu

Najdete na veletrhu - FOR ARCH


Profesionální 12V systém LiGHTPRO pro osvětlení zahrady

Vystavovatel: HOLAS Lighting, s.r.o.

Světlo je nedílnou součástí moderní zahradní architektury. Pomocí profesionálního 12V osvětlovacího systému LiGHTPRO lze vytvořit světelné scény, které poskytují jedinečný pohled na večerní zahradu. Majitelům zahrad přináší osvětlení zahrady další zážitek. Jednoduchý a bezpečný systém zahradního osvětlení zvládne nainstalovat téměř kdokoliv. Přijďte se přesvědčit do našeho stánku.


Světelný design v zahradě

Vystavovatel: HOLAS Lighting, s.r.o.

Osvětlená zahrada je trendem dnešní doby. Specializujeme se na prodej, návrhy a realizaci zahradního osvětlení. Přijďte se do našeho stánku inspirovat možnostmi dekorativního osvětlení zahrady. Dopřejte si pohled do večerní zahrady, který nekončí tmou.


Jablotron Systém 21

Vystavovatel: JABLOTRON LIVING TECHNOLOGY CZ s.r.o.

Systém 21 zahrnuje komponenty pro vnitřní prostředí rodinných domů - větrání, chlazení, ohřev teplé vody a vytápění. Jeho základní vlastností je ucelenost a přitom nízká investiční náročnost. Čím kvalitnější je obálka domu, tím jednodušší a méně investičně náročné technologie dům potřebuje. Větrání je zastoupeno rekuperační jednotkou Futura, chlazení/topení modulem CoolBreeze, ohřev teplé vody je řešen pomocí ohřívače vody s tepelným čerpadlem Ambienta W a topení elektrokotlem Volta.


Energetické audity, posudky a studie úspor

Vystavovatel: EkoWATT CZ s.r.o.

Zpracováváme energetické audity a studie úspor, optimalizační studie, energetické posudky pro všechny dotační programy - Nová zelená úsporám pro rodinné i bytové domy, pro veřejné budovy (OPŽP, Modernizační fond), pro průmyslové objekty, fotovoltaické elektrárny a technologie (OPPIK, ENERG).


Dekorové fólie

Vystavovatel: Ceiba, s.r.o.

Nabízíme dekorové fólie, které jsou určeny nejen pro rekonstrukci jakýchkoliv vnitřních prostorů, ale jsou také i skvělým designovým doplňkem, který projasní každý interiér. Tak nevyhazujte či nekupujte nové - šetřete životní prostředí - RENOVUJTE! Instalace dekorových fólií je bezprašná, bez hluku a bez většího narušení běžného chodu či provozu domu ! Renovací za pomocí dekorových fólií ušetříte v průměru až 70% investic. Díky rozsáhle nabídce dekorů si vybere každý podle svého gusta.


Čištění a údržba dřevěných podlah a PVC, vinylu, linolea, gumy

Vystavovatel: BONA CR, spol. s r.o.

Nabízíme produkty pro profesionální čištění a údržbu dřevěných lakovaných a olejovaných podlah a podlah jako je PVC, vinyl, linoleum, guma atd. Čisticí prostředky efektivně vyčistí podlahu a údržbové prostředky dodají opotřebovaným podlahám lesk, navrátí jim odolnost a poskytnou ochranu proti opotřebení. Pokud je vaše podlaha opotřebovaná, špinavá, nabízí se renovace nebo čištění do hloubky speciálním čisticím strojem, který oživí vzhled vaší podlahy a navrátí ji její původní krásu.


Posuvné zasklívací systémy - CLEARLUX a FRAMELUX

Vystavovatel: ROVEX ENGINEERING s.r.o.

Oblíbený systém pro uzavření teras či pergol je vyráběn v široké škále typů. Od designových bezrámových variant až po masivní rámové konstrukce s přerušeným tepelným mostem.


Bezplatné poradenství EKIS v oblasti úspor energie a energeticky šetrné výstavby

Vystavovatel: EkoWATT CZ s.r.o.

EkoWATT poskytuje bezplatné energetické poradenství v oblasti úspor energie a využívání obnovitelných zdrojů v rámci sítě Energetických konzultačních a informačních středisek (EKIS). Poradenská střediska jsou v Praze a v Českých Budějovicích. Konzultace vykonává tým akreditovaných energetických poradců s dlouholetou praxí.


Závěsné LED svítidlo ERIS LE

Vystavovatel: OSMONT, s.r.o.

Designové LED svítidlo na speciálním bezkabelovém závěsném systému s ručně vyráběným třívrstvým skleněným stínidlem TRIPLEX OPAL. Svítidlo ERIS LE je vhodné do moderních interiérů bytových výstaveb, hotelů, restaurací či barů apod.


Zemní vruty

Vystavovatel: BAYO.S SE

Základové zemní vruty- základy bez betonu.


Bioklimatická pergola SKYLINE

Vystavovatel: AL Pergoly s.r.o.

Pergola Skyline, nejprodávanější česká bioklimatická pergola, je navržena tak, aby poskytovala uživateli maximální komfort protisluneční a protidešťové ochrany. Minimalistický design této pergoly je ideální pro moderní výstavbu rodinných domů a vil, jejichž terasy promění v relaxační zónu pro odpočinek a příjemné chvíle s rodinou a přáteli. K pergolám Skyline doporučujeme přístřešky na auta CARPORT 3000 v stejném designu.


Environmentální certifikace budov LEED, BREEAM, WELL, DGNB

Vystavovatel: EkoWATT CZ s.r.o.

Zajišťujeme veškeré služby k certifikaci LEED a BREEAM na klíč. Nabízíme zpracování jednotlivých kreditů - energetické simulace, výpočty hospodaření s pitnou a dešťovou vodou, návrhového množství vzduchu, tepelného komfortu, simulace denního osvětlení a výhledových poměrů. Zpracováváme plány protierozních a sedimentačních opatření, stavebního odpadového hospodářství, kvality vnitřního prostředí během výstavby i další.


Aktuální informace o dotacích na úsporné a ekologické bydlení

Vystavovatel: Státní fond životního prostředí České republiky

Pokračování populárního programu Nová zelená úsporám nabízí dotace na energeticky úsporné renovace a stavby rodinných a bytových domů. Nová etapa programu přináší řadu novinek, nejzásadnějšími jsou rozšíření podpory na bytové domy po celé ČR a sloučení s programem Dešťovka. Těšit se můžete i na novinky z nabídky Operačního programu Životní prostředí a Národního programu Životní prostředí. Seznámíme vás s tím, jak o dotaci úspěšně požádat. Poradíme i projektantům či energetickým specialistům.


Porotherm 38 EKO+ Profi / Profi Dryfix

Vystavovatel: Wienerberger s.r.o.

Volba moderní pálené cihly Porotherm 38 EKO+ Profi / Profi Dryfix vám přinese podstatné výhody. Jednak při své nízké tloušťce 38 cm a příznivé ceně plní vyhláškou požadovaný tzv. standard budov s téměř nulovou spotřebou energie (NZEB); zjednodušeně řečeno, standard nutný pro udělení stavebního povolení. Zároveň je optimálním řešením pro snadné zdění na tenkovrstvou maltu Porotherm Profi i na pěnu Dryfix bez řezání a s minimem doplňků. To vše bez nutnosti dodatečného zateplení.


ZWCAD

Vystavovatel: CADservis, s.r.o.

ZWCAD je cenově dostupný profesionální 2D/3D CAD software s trvalou licencí. Skvělá náhrada AutoCADu®


Zónové řízení větrání Jablotron VarioBreeze™

Vystavovatel: JABLOTRON LIVING TECHNOLOGY CZ s.r.o.

VarioBreeze™ je kompletní systém od Jablotronu, který je z výroby optimalizovaný pro ideální funkčnost plně zónového větrání. Jednoduše – větráme tam a tehdy, jak je potřeba. Zajistíme lepší kvalitu vzduchu a celkový pocitový komfort s mnohem menším úsilím. Šetříme celý větrací systém a tím prodlužujeme jeho životnost.


CXS NAOS

Vystavovatel: CANIS SAFETY a.s.

Nová dynamická kolekce CXS NAOS kombinuje všechny vlastnosti, které splňují požadavky pro moderní pracovní oděv. Díky speciálnímu strečovému materiálu 4-way stretch umožňuje neomezený pohyb a flexibilitu. Oděvy této kolekce jsou vybaveny inovativními vychytávkami, jako je například integrovaný flexibilní pas Flex & Fit, doplňky z odolného materiálu CORDURA® nebo skryté ventilace na zádech, v podpaží a na nohavicích.


REAL ESTATE PRAHA

Vystavovatel: PROFI ART PUBLISHING s.r.o.

REAL ESTETE PRAHA je unikátní nejčtenější časopis s nabídkou realit v ČR. Přináší čtenářům komplexní nabídku na trhu nemovitostí. Obsahuje články týkající se tématicky současné situace na trhu s nemovitostmi. Podklady k otištění dodávají renomovaní odborníci (hypoteční a realitní makléři, právní subjekty, či významné developerské společnosti). Časopis je distribuován zdarma se zacílením na potenciální klientelu, náklad 35 000 ks, 500 distribučních míst, 4 týdenní periodicita.


  TZB-info
TZB-info AERS a IBG Česko ve spolupráci se Škoda Auto vyvinuli kontejnerové bateriové úložiště za použití second-life baterií z elektromobilů ALU-VILLATHERM: vysoce odolná parozábrana s THERM systémem Stanovení minimálního objemu akumulace u kotlů na pevná paliva O normách na denní osvětlení ve stavebních předpisech Představení společnosti a výrobků Hellstein Master Therm očekává nejlepší rok v historii firmy
Plán výstaviště

Závěrečná zpráva FOR ARCH 2020

Závěrečná zpráva FOR ARCH 2019

Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje