FOR ARCH
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany
Soutěž
GRAND PRIX - FOR ARCH 2023

FOR ARCH

Novinky v oblíbeném programu Nová zelená úsporám

Atraktivní nabídka zálohové dotace je připravena nejen pro domácnosti s nižšími příjmy na rychlé zateplení a solární ohřev vody, ale i pro majitele rodinných domů a společenstva vlastníků jednotek, kteří se pustí do komplexní rekonstrukce. Více o novinkách v Nové zelené úsporám nabídnou přednášky Jak na úsporné bydlení i web novazelenausporam.cz.

 

 Společnost ALUKOV zdokonaluje a přizpůsobuje své výrobky aktuálním požadavkům zákazníků

Rovněž vychází vstříc zvýšeným nákladům na energie inovativním výrobkem, využívající tradiční stabilní hliníkové konstrukce a solární technologie. Solární přístřešek pro auta CARPORT SOLAR je fungující solární elektrárna, která může rozšířit stávající domácí elektrárnu nebo vytvořit novou.

2023-08-22 12:58:36 Více


Designové vzduchotechnické vyústky LUFTOMET® Lumen

Moderní vzduchotechnické vyústky s označením LUFTOMET® Lumen jsou speciálně dimenzovány jako koncový prvek pro větrání s rekuperací tepla, který se osazuje do stropu. Lze jej použít v rodinných domech, bytech a malých provozovnách. Vyústka zajišťuje přívod a odvod vzduchu s malými tlakovými ztrátami a výbornými hlukovými parametry. Lumen nejen větrá, ale díky úspornému 7W LED modulu i svítí. Skvěle se tak hodí do místností, kde dochází ke kolizím v pozici světel a vzduchotechniky.

 

2023-08-18 10:16:56 Více


Nakupujte na shopex.cz, marketplace PVA EXPO PRAHA

Rádi bychom Vám oznámili skvělou novinku! Na našem marketplace shopex.cz naleznete nového partnera - firmu WMX STORE. Jsme velmi nadšeni z této nové spolupráce a pevně věříme, že společně s WMX STORE dokážeme zákazníkům shopex.cz nabídnout ještě více možností a nezapomenutelných zážitků.

 

 

2023-08-17 22:02:29 Více


Podle čeho vybírat okna a proč je důležité věnovat pozornost technickým parametrům a ne jen vzhledu a ceně?

Zveme vás spolu se společností Internorm na letošní FOR ARCH, kde vám odborníci s vhodným výběrem pomohou a zodpoví vám všechny otázky k tomuto tématu.

 

 

2023-08-17 15:51:11 Více


Exkluzivní veletržní zboží si můžete objednat již dnes

Již 34. mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH nabídne produkty nejvýznamnějších tuzemských i zahraničních výrobců, dodavatelů a značek ve dnech 19. až 23. září. Oblíbená oborová událost proběhne tradičně v PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Ti, kteří hledají inspiraci z pohodlí domova nebo si chtějí atraktivní zboží objednat online, mohou využít partnerský web veletrhu Shopex.cz.

2023-08-15 10:27:17 Více


GOOPAN ... stavíme domy srdcem

Zajímáte se o stavbu nízkoenergetického domu? Chcete moderní dům, který splní všechna Vaše očekávání? Navštivte firmu GOOPAN v hale 5. Společnost s letitými zkušenostmi projektuje a staví dřevostavby, které znamenají rodinu a představují moderní bydlení. Krása architektury projektů se prolíná s funkčností a snoubí tak osobitý životní styl. 

 

2023-08-14 15:41:49 Více


SOFT TONE pro rok 2023 zcela v novém kabátu

Naše společnost ESCO připravila  pro tento rok mnoho pozitivních změn. Asi tou nejzásadnější změnou je představení zcela nových odstínů ve výrobkové řadě SOFT TONE. Z nadsázkou lze říci, že v této řadě nezůstal „kámen na kameni“. Změny v této řadě jsme vzali doslova „od podlahy“.

Z 8 odstínů, které jste znali z předešlých let, představujeme 7 zcela nových odstínů, které se neopakují v žádné jiné řadě a jsou pro tuto řadu originální. Složení odstínů jsme pečlivě vybírali s přihlédnutím na současné trendy, takže zastoupení mají jak dnes velmi žádané světlé a šedé odstíny , tak i tmavé. Jediný odstín, který v této řadě zůstal, je v rámci naší nabídky třetí nejprodávanější odstín REAL EFEKT. Tento odstín dostal nový název – RAW LOOK.

2023-08-08 14:58:29 Více


Bezpečnost nadevše! Navštivte konferenci Požární bezpečnost staveb od TZB-info

8. odborná konference Požární bezpečnost staveb, kterou pořádá portál TZB-info ve spolupráci s Profesní komorou požární ochrany, se bude se konat 21. září v Kongresovém sále PVA EXPO PRAHA na veletrhu FOR ARCH 2023. Každý ročních je připravován tak, aby užitečné a zajímavé informace v programu nalezli nejen hasiči, ale také stavební odborníci, architekti a specialisté technických zařízení budov.

2023-08-07 14:27:35 Více


Nová zelená úsporám podpoří i vaši domácnost

Statisíce domácností už zjistily, že realizace úsporných opatření s dotací z Nové zelené úsporám se dlouhodobě vyplatí. Dotace pomůže nejen snížit spotřebu energií, ale podpoří i pořízení technologií na výrobu vlastní elektřiny a na lepší hospodaření s vodou. I vaše domácnost může zlepšit své bydlení a výrazně snížit vysoké účty za energie. Program nabízí dotaci ve výši až 50 % vynaložených nákladů a v případě celkové renovace poskytne peníze předem. Zajímavou nabídku v oblasti rodinných domů má pro běžné žadatele, pro rodiny s dětmi i pro domácnosti s nižšími příjmy.

2023-08-04 17:09:35 Více


Dobrá okna ušetří až třetinu nákladů na vytápění. Poraďte se na veletrhu FOR ARCH, jak je vybrat a získat dotaci

Úspory energií, snižování nákladů na vytápění, modernizace a s tím související výměny oken a dveří v rodinných i bytových domech. Jak vybrat vhodné produkty, co nabízejí nejmodernější technologie, a kolik peněz lze získat na tyto inovace formou dotací? Již v září nabídne nepřeberné množství variant, produktů i možnost bezplatného poradenství s odborníky stavební veletrh FOR ARCH. Proběhne ve dnech 19. až 23. září na výstavišti PVA EXPO PRAHA. Oficiálními vozy veletrhu jsou automobily značky FORD.

2023-08-01 10:15:33 Více


Nové technologie i tipy na dotace přinese FOR ARCH: Šetříte na úsporné vytápění, fotovoltaiku či zateplení? Přijďte se inspirovat

Stavební veletrh FOR ARCH, který se koná ve dnech 19. až 23. září, nabídne návštěvníkům nejvíce tipů, produktů a odborníků na energetické úspory v domácnostech i alternativní zdroje energie. Na letňanském výstavišti PVA EXPO PRAHA se představí fotovoltaické systémy, vytápěcí technologie, stínicí technika, ale i profesionálové, kteří bezplatně poradí nejen s dotacemi. Oficiálními vozy veletrhu jsou automobily značky FORD.

2023-06-23 10:46:49 Více


Chcete se dozvědět něco více a akustice a o tom, jak docílit co nejlepšího odhlučnění místností?

Akustika je aktuálně jedno z nejvíc trendy témat, o kterém se mluví napříč všemi obory ve stavebnictví. Proč tomu tak je jsme se zeptali Stanislava Beránka, zakladatele firmy ACUTEC, která patří mezi inovativní lídry na trhu. Pokud sledujete obor stavebnictví, a především trendy v interiérech, už jste si asi všimli, že jedním z nových aspektů, na který se dbá je akustika, a to jak útlum hluku, tak hlavně na nežádoucí ozvěnu. Ta už dávno není nezbytná v prostorách, ve kterých to čekáte jako je divadlo, kino, restaurace nebo škola. Dnes se ale mluví o akustice prakticky ve všech interiérech od kanceláří po rodinné domy. A že tomu tak nebylo ještě několik let dozadu se můžeme sami přesvědčit na spoustě hotových interiérech, kde se na opatření proti ozvěně zkrátka nemyslelo.

Čtěte dále...

2023-05-30 14:17:06 Více


Využití vodíkových technologií v oblasti vytápění budov

Chcete se dozvědět širokou škálu informací o vytápění budov vodíkem? Navštivte konferenci H2 HEATING, která se koná ve středu 31. května v pražském hotelu STEP. První ročník odborné konference se koná pod záštitou Ministerstva průmyslu a obchodu, Ministerstva pro místní rozvoj ČR a Ministerstva životního prostředí, ve spolupráci s Českým plynárenským svazem, HYTEP ČR a Univerzitním centrem energeticky efektivních budov ČVUT v Praze. Více zde https://www.apoks.cz/h2-heating-2023/.

2023-05-26 16:20:40 Více


Se stavbou, rekonstrukcí i optimalizací nákladů za bydlení poradí v září veletrh FOR ARCH 2023

Mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH letos proběhne ve dnech 19. až 23. září v PVA EXPO PRAHA a opět bude přehlídkou toho nejlepšího napříč stavebními odvětvími. Již 34. ročník nejvýznamnější akce v oboru přinese návštěvníkům tipy a inspiraci pro stavbu, rekonstrukci a energetické úspory v domácnostech. Nebude chybět program pro odborníky i širokou veřejnost. Oficiálními vozy veletrhu jsou automobily značky FORD.

2023-03-31 18:05:56 Více


NEJLEPŠÍ Z OBORU STAVEBNICTVÍ SE SETKÁVAJÍ NA VELETRHU FOR ARCH

Mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH se uskuteční 19.–23. 9. 2023. Buďte součástí největší oborové události v ČR, kde se představí nejvýznamnější výrobci, dodavatelé, obchodníci a stavitelé. Získejte díky veletrhu skvělý přehled o novinkách a trendech ve stavebnictví. Navažte a upevněte své obchodní kontakty! Veletrh je stále nejefektivnějším marketingovým nástrojem pro prezentaci firem s náležitou zpětnou vazbou v podobě získání nových obchodních partnerů a potřebných zakázek. Osobní kontakt funguje spolehlivě.

 


 

2023-03-08 13:57:32 Více


PF 2023

2022-12-02 09:22:01 Více


Opětovné varování ABF, a.s. před aktivitami podvodných firem

Společnost ABF, a.s. se distancuje od praktik firem Exhibitors Network, International Fairs Directory, Expo Guide, MULPOR Company S.A., FAIR Guide, Construct Data, které nabízejí uveřejnění firemních údajů v internetovém katalogu veletrhů a vystavovatelů. Společnost ABF, a.s. prohlašuje, že společnost CS katalogy s.r.o. je jediným dodavatelem veletržního průvodce pro veletrh FOR ARCH - má souhlas k užívání či propagaci chráněných názvů či log veletrhů pořádaných ABF, a.s. a k oslovování jednotlivých vystavovatelů jménem pořadatele veletrhu.

2022-10-10 13:21:14 Více


Stavební veletrh FOR ARCH 2022 se opět stal událostí roku ve svém oboru

Stavební veletrh FOR ARCH 2022 se opět stal událostí roku ve svém oboru. FOR ARCH přilákal na výstaviště PVA EXPO PRAHA téměř 42 561 tisíc návštěvníků, kteří se seznámili s produkty více než 500 vystavovatelů. Na oborové události roku bylo možné najít novinky výrobců, prestižní dodavatele, získat odborné rady nebo se zúčastnit zajímavého doprovodného programu.

 

2022-10-03 15:13:06 Více


Ještě dnes a zítra běží největší stavební veletrh FOR ARCH

Máte ještě poslední 2 dny navštívit největší stavební veletrh v České republice v PVA Expo Praha Letňany, tak neváhejte a přijďte se podívat. Těšíme se na Vás!

2022-09-23 10:11:58 Více


Veletrh FOR ARCH udělil ocenění GRAND PRIX a TOP EXPO za nejpoutavější produkty a expozice

Stavební veletrh FOR ARCH, který se koná ve dnech 20. až 24. září v souběhu s veletrhem FOR INTERIOR, už zná vítěze soutěží o prestižní ocenění GRAND PRIX a TOP EXPO. Ceny se udílely nejzajímavějším vystaveným produktům a expozicím v rámci veletrhů na výstavišti PVA EXPO PRAHA. O těch nejlepších rozhodovala nezávislá porota složená z odborníků napříč stavebními obory.

2023-09-21 11:38:41 Více


Letošní 33. ročník veletrhu FOR ARCH byl oficiálně zahájen

Těšíme se na Vás tento týden vždy od 10:00 - 18:00 a v sobotu od 10:00 - 17:00.

2022-09-20 15:41:46 Více


GOOPAN – dům FRESH 01 - láska na první nebo druhý pohled?

Dům FRESH 01 představuje moderní pojetí tradičního bydlení, které se hodí do horských oblastí či oblastí, které jsou v kontaktu s přírodou. Šikmá střecha vybízí k umístění v horských oblastech či na okrajích města. Dům přichází s úsporným řešením zastavěné plochy, které však nikterak neubírá prostorovému řešení uvnitř domu. Po vstupu do domu se naskýtá pohled do malebného prostoru společné části domu – kuchyně, jídelny a obývacího pokoje. Přímý vstup ze společného prostoru přímo na zahradu propojuje rodinu s přírodou. Ve spodní části domu pak najdeme ještě hlavní ložnici, koupelnu a technickou místnost. Horní patro ukrývá prostor pro 2 ložnice, prostornou koupelnu a pracovní kout.

Navštivte nás na stánku 4A9 a využijte VELETRŽNÍ AKCE. Návštěvníkům nabízíme slevu 7% na typový dům, nebo tepelné čerpadlo a fotovoltaické panely zdarma.

2022-09-19 10:34:44 Více


FOR ARCH NA CESTÁCH JAKO HRDÝ PARTNER

Olomouc se aktuálně pyšní tím, že byla vybrána mezi 10 páteřních zastávek pro prezentaci #CzechIndustryPhoto vzdělávací fotovýstavy na putovní mapě Českou republikou. A náš veletrh #ForARCH jako hrdý podporovatel inovací a osvětové činnosti je samozřejmě při tom! Až do 29. září se tak nadšenci moderních technologií i příznivci uměleckých fotografií mohou seznámit na olomouckém Dolním náměstí s velkoformátovými snímky úspěšných průmyslových firem a předních českých univerzit. Neváhejte tedy navštívit tuto venkovní putovní výstavu, jež je veřejnosti přístupná zdarma, než se přesune do Zlína. Obdobně jako my se můžete také stát hrdým partnerem tohoto společensky odpovědného projektu v roce 2023. Kreativní #osvěta má totiž smysl pro budoucí zaměstnanost mladé generace. Vaše značka navíc půjde vidět díky putování republikou nostop!

 


 

2022-09-19 08:32:50 Více


Na veletrhu FOR ARCH se představí skupina HELUZ GROUP

Skupina HELUZ GROUP poprvé představí na největším stavebním veletrhu v Česku FOR ARCH dvě své společnosti. HELUZ cihlářský průmysl – výrobce kompletního cihelného systému a HELUZ IZOS – výrobce izolačních skel. Jak úspěšně a rychle zrealizovat úsporný dům představí expozice HELUZ GROUP koncipovaná jako průvodce vysněnou stavbou. Těšit se můžete na interaktivní prvky a produkty vystavené přímo na místě. Sami se přijďte přesvědčit na stánek 2B08!

2022-09-17 16:33:47 Více


Věděli jste, že je důležitý již úplně první zátop v nových krbových kamnech?

Udržujte svůj krb ve skvělém stavu díky radám, které pro vás máme na FOR ARCHu.

2022-09-16 13:56:10 Více


GOOPAN – staví domy srdcem

Domy společnosti GOOPAN jsou nízkoenergetické nebo pasivní, mají minimální náklady na provoz, nabízejí maximální komfort bydlení a jsou ekologicky šetrné svou technologií výroby a provedením stavby. Vynikají rychlou výstavbou z kvalitních materiálů a zdravým bydlením za nízké provozní náklady. Navštivte je na stánku 4A9 a využijte VELETRŽNÍ AKCE. Návštěvníkům nabízejí slevu 7% na typový dům, nebo tepelné čerpadlo a fotovoltaické panely zdarma. Více na www.goopan.cz.

2022-09-15 14:24:58 Více


Tahákem odborné konference WOOD CAMP LIVE jsou hybridní stavby kombinující dřevo, beton a ocel

3.–4. 11. 2022 Orea Congress Hotel Brno **** | Hybridní vícepodlažní stavby jsou horkým tématem mezi architekty i stavebníky. Umožňují efektivně kombinovat vlastnosti jednotlivých materiálů, nejčastěji dřeva, kovu a betonu. V programu konference se mohou účastníci inspirovat prací studia Zaha Hadid Architect, zkušenostmi z realizace 21 metrů vysokého pěti podlažního komplexu podle návrhu Bünemann & Collegen Architects i rozsáhlou proměnou pražské školy z šedesátých let v inovativní soběstačnou hybridní dřevostavbu. ODKAZ NA ČLÁNEK NALEZNETE ZDE.

2022-09-15 09:57:25 Více


Jak správně vybrat kamna a na co si dát pozor?

Již příští týden vám poradíme na veletrhu FOR ARCH!

2022-09-14 17:59:51 Více


Seminář WOOD Camp: Jak na zabudovanou vlhkost ve stavbě.

Po letní pauze jsme se s projektem WOOD CAMP ihned vrhli na první seminář: Centrální a lokální větrání s rekuperací - nenahraditelné technologie při moderní výstavbě rodinných domů.

 

2022-09-15 08:50:56 Více


Oficiálními vozy veletrhu FOR ARCH jsou automobily Ford

Titulárními vozy veletrhu FOR ARCH 2022 jsou vozy Ford. Hledáte-li ten správný osobní nebo užitkový vůz, najdete ho u partnera tohoto veletrhu, automobilky Ford. Řekněte si na místě o nabídku autorizovanému prodejci Ford https://fordamb.cz/ nebo jednoduše na http://bit.ly/nabidkaFord.

 

 

 

2022-09-14 11:09:31 Více
předchozí následující
  Dřevostavby a bydlení
Dřevostavby a bydlení Dřevostavba svépomocí: Úskalí, o kterých možná ne Terasová prkna: Jaké jsou typy, cena a vlastnosti Montované dřevostavby na klíč: Nejrychleji postav Nádrž na dešťovou vodu: Kolik vám ušetří a jak ji Jaká je reálná cena dřevostavby?
Plán výstaviště

Závěrečná zpráva 2022

Facebook