FOR ARCH
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany
Soutěž
GRAND PRIX - FOR ARCH 2023

Najdete na veletrhu - FOR ARCH


Hliníková pergola OpenSky

Vystavovatel: H & M spol. s r.o. - Hala - 3, Stánek - B12

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Hliníková pergola OpenSky je velmi moderní a mimořádně funkční řešení pro zastřešení teras nebo zahradních ploch. Díky možnosti použití bočních zástěn nebo posuvných skleněných panelů lze pergolu používat bez ohledu na převládající povětrnostní podmínky. V naší nabídce jsou k dispozici dva systémy pergol Hliníková pergola OpenSky 120 a Hliníková pergola OpenSky 140. Jedná se o zakázkovou výrobu, orientační cena při rozměru 4 x 3,5 m je 230.000,- Kč.

Charakteristika:
Hliníková pergola OpenSky byla navržena s důrazem na stabilitu a pevnost při vysokých zatíženích sněhem (až do 200kg/m2) a větrem (do 110km/h). U Varianty OpenSky 140 si lze vybrat mezi volně stojícím provedením nebo pergolou montovanou na zeď. Maximální velikost jednoho modulu u varianty OpenSky 140 činí 7 x 5 x 3 m (š x h x v). Maximální možné rozměry u varianty OpenSky 120 jsou 6 x 4 x 3 m (š x h x v). V případě potřeby je možné zvolit vícemodulové provedení.
Stávající uplatnění na trhu:
Zakázková výroba


České vířivky a Swim Spa bazény IDOL SPAS

Vystavovatel: IDOL SPAS s.r.o. - Hala - 5, Stánek - D09

Jsme český výrobce vířivek a Swim Spa bazénů s nejlepšími komponenty a vynikající kvalitou. Nízké energetické náklady, preciznost a spokojenost zákazníků jsou pro nás klíčové. Naše produkty nabízejí dokonalou relaxaci, pohodlí, zdravotní benefity a stylový vzhled. Spolupracujeme jen s renomovanými dodavateli a používáme nejmodernější technologie a materiály. Navíc se zaměřujeme i na design a estetiku, takže naše produkty budou skvělou ozdobou Vašeho prostoru. Těšíme se na Vás na našem stánku.


Fotovoltaické elektrárny - ohřev vody

Vystavovatel: Amplitudi s.r.o. - Hala - 7, Stánek - C06

Fotovoltaický ohřev vody, fotovoltaické elektrárny pro rodinné a bytové domy nebo firmy. Moderní zateplování budov, překlady a renovace střech. Specialista na dotační program Nová Zelená Úsporám klasik a light. Od roku 2016.


Zimní ochranné aplikace pro bezpečnost a pohodlí

Vystavovatel: V-systém elektro s.r.o. - Hala - 4, Stánek - B16

Ochrana proti námraze a zamrzání pomocí topných kabelů V-systém. Ochrana potrubí, okapů, svodů, střech, vyhřívání venkovních ploch, vyhřívání pro zemědělství i průmysl. Automatický provoz, dlouhá životnost, bezpečnost, vhodné pro všechny objekty.


Digitální televize estav.tv, informace pro stavaře, municipalitu i širokou veřejnost

Vystavovatel: TZB-info, ESTAV.cz, estav.tv

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Digitální televize www.estav.tv je přístupná v plném rozsahu zdarma a pokrývá jak témata pro odborníky, tak širokou veřejnost. Pro odborníky (projektanti, správci nemovitostí, montážní firmy, údržba nemovitostí, zástupci municipality, architekti) přináší zejména komentáře legislativy, cen, vývoje stavebního trhu, nových technologií, webináře, právní rady pro firmy a města a obce, pozvánky na akce, ukázky správné praxe. Pro širokou veřejnost nabízí zejména právní rady, poradenství o úsporách energie a užívání objektu, dotacích, informace o výrobcích.

Charakteristika:
Obsah je garantován redakcí recenzovaného portálu TZB-info s více než 20 letou historií. Estav.tv obsahuje část videa, část podcasty, část audiočlánky a část pořady. Formáty jsou datově optimalizovány, aby umožnili maximální přístupnost veřejnosti a obsah plnil poradenskou a edukativní funkci. Provázání s portály TZB-info a ESTAV.cz rozšiřuje audio a video formát o další možnost detailních informací. Vysílání na estav.tv moderují odborníci v daném oboru, je tak garantována správnost a relevantní obsah, což je v dnešním digitálním prostoru velmi žádoucí. I proto je estav.tv respektován a využíván i státní správou, odborníky, veřejnoprávními médii, školami a univerzitami a výzkumnými ústavy. Na rozdíl od jiných médií není obsah zasažen a ředěn reklamou. Pokud v pořadu vystupuje zástupce firmy, pro diváka a posluchače je to vždy zřetelně a jednoznačně označeno.
Stávající uplatnění na trhu:
Portál byl veřejností velmi kladně přijat pro obsah i strukturu. Stal se pevnou součástí učebních materiálů škol, nabídl pro nastupující generaci atraktivní formát a snížil náklady škol na učební materiály. Osvědčil se i v době covidu, kdy nahradil jak výuku, tak konference, semináře a školení a v současné době stále některé tyto funkce plní. Firmám nabízí relevantní prostor pro informování v kontextu a video a audioobsah umožňuje předávání informací bez zbytečného cestování, nákladů na tisk a výrazně většími počtu zájemců. Estav.tv nabízí ověřené a aktuální informace a redakce také nabízí služby pro firmy v podobě zpracování videí a reportáží.


Velmi tiché rekuperační jednotky FLUO

Vystavovatel: V-systém elektro s.r.o. - Hala - 4, Stánek - B16

Řízené větrání s rekuperací tepla od V-systém zajistí neustálý přívod čerstvého vzduchu bez škodlivin a bez tepelných ztrát. Nadstandardní záruka 5 let. Řešení pro novostavby, rekonstrukce i byty. Velmi tichý provoz, přesná a automatická regulace, vyřízení dotace.


PREFA INTEGROVANÝ SOLÁRNÍ PANEL

Vystavovatel: Prefa Aluminiumprodukte s.r.o. - Hala - 2, Stánek - B04

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

https://cz.prefa.com/solar/ PREFA solární střešní panel velký - v položené ploše rozměr 1 400 × 420 mm a výkon 100 Wp/ks; váha 12,6 kg/m²; minimální sklon střechy 17° (cca 31 %).

Charakteristika:
Kombinace střešního systému s fotovoltaickými prvky (tzv. 2 v jednom - žádná dodatečná montáž). Solární střecha PREFA opticky vypadá, že je vyrobena z jednoho homogenního kusu. Prizmatické solární sklo s nízkou odrazivostí je pevně spojené s osvědčeným hliníkovým panelem PREFA, který je odolný vůči vichřici, korozi a je také pochozí.
Stávající uplatnění na trhu:
představení novinky, která je v Rakousku již k dispozici a na trhu v ČR bude k dispozici od roku 2024


Bezvodý pisoár P1.1

Vystavovatel: EcoStep s.r.o. - Hala - 5, Stánek - C05

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Keramický bezvodý pisoár P1.1 je jedničkou na trhu s nejdelší životností ventilu. Má speciální tvar zamezující odkapy moči na podlahu, zamezuje šíření zápachu a je zcela hygienický. Má speciální povrch, na kterém se nedrží kapky moči. Rychlá výměna za klasický pisoár bez úprav. Cena: 13.950 Kc bez DPH. Pisoár je stále skladem.

Charakteristika:
Ekologický bezvodý pisoár P1.1 maximálně snižuje spotřebu pitné vody a CO2. Jeho údržba zabere maximálně 20 sekund denně. Díky své funkčnosti a inovativní technologii se nepoužívá žádná chemie a proto je šetrný k životnímu prostředí. Jako jediný na světě garantujeme minimální životnost ventilu 6 měsíců.
Stávající uplatnění na trhu:
Sériová výroba. Na trh dodáváme od roku 2010.


LEVNÝKONTEJNER.cz - Nová generace kontejnerů a modulárních staveb

Vystavovatel: BAUGRUP Czech s.r.o. - Hala - 1, Stánek - V14

Navrhujeme a vyrábíme kvalitní kontejnerové a sanitární buňky, které se mohou využívat pro bydlení, kanceláře, sklady, šatny, zahradní chatky, prodejny, vrátnice, doplňky ke sportovištím, hotelům a podobně. Kontejnery vyrábíme rovněž na míru s možností přizpůsobení podle vašich představ. Zároveň jsou naše obytné kontejnery navrženy tak, aby se daly snadno spojovat a kombinovat, vytvářejíc tak prostorové a funkční celky. Modulární výstavba je vhodná jak pro řešení trvalých, tak i dočasný staveb.


BORGHOLM Top Exclusive čierny/keramik capuccino

Vystavovatel: THORMA Výroba s.r.o. - Hala - 7, Stánek - C12

Novinka - krbová kamna BORGHOLM Top Exclusive s externím přívodem vzduchu pro spalování. Vlastnosti: povrchová úprava tepelně odolnou ekologickou barvou, dvířka zasklená tepelně odolným keramickým sklem, litinový rošt, velkoplošná keramika na bocích a shora kamen, ohniště vyložené šamotovými tvarovkami, možnost přívodu spalovacího vzduchu z exteriéru s napojením Ø 99 mm, regulace vzduchu posuvným šoupátkem odkládací, ohřívaný prostor nad ohništěm, úložný prostor na dřevo pod ohništěm.


Haas Fertigbau - postavíme pro vás LEPŠÍ DOMOV

Vystavovatel: Haas Fertigbau s.r.o. - Hala - 5, Stánek - A07

Zasloužíte si lepší domov. Po všech stránkách – větší, teplejší, světlejší, tišší, bytelnější i luxusnější. Naše domy takové jsou. O každý z nich pečujeme s německou důsledností od prvotního návrhu až po finální ladění detailů a předání klíčů. Během více než padesáti let jsme vytvořili nový domov pro téměř 60 000 spokojených rodin po celé Evropě. Nízkoenergetický standard je u nás samozřejmostí, konstrukce domů Haas dokonce splňují parametry definované pro pasivní domy.


Pánské pracovní kalhoty CXS Leonis

Vystavovatel: CANIS SAFETY a.s. - Hala - 2, Stánek - C07

Pánské pracovní kalhoty moderního střihu slim-fit. Kombinace kvalitního směsového materiálu s elastanem a 4-way stretch materiálu v exponovaných místech umožňuje volný a pohodlný pohyb. Vybavení kalhot: flexibilní pas s možností upravení velikosti a poutky na opasek, na vnitřní straně pasu protiskluzový potisk, 2 přední kapsy, 2 odnímatelné kapsy na nářadí vyztuženy materiálem CORDURA®, stehenní zipové kapsy s možností ventilace, boční kapsa se zipovou kapsou, 2 zadní kapsy (jedna zipová) vyztuž.


Zemní vruty

Vystavovatel: BAYO.S SE - Hala - 5, Stánek - B17

Ekologické základy, zemní vruty. Základy staveb bez betonu. Pilotové zakládání staveb.


Dekorové fólie pro renovaci interiéru

Vystavovatel: Ceiba s. r. o. - Hala - 3, Stánek - A18

Moderní technologie pro snadný redesign interiérů. Dekorové fólie jsou novou metodou proč nábytek nevyhazovat ale renovovat. Tyto kvalitní samolepící PVC fólie nabízí praktickou a inovativní změnu v různých imitací pro refresh a rozjasnění interiérů. Více jak 500 dekorů, díky kterým můžete dosáhnout harmonie barevnosti ve Vašem interiéru. Fólie působí dobře vizuálně a zároveň reprodukují pocit přírodních materiálů i na dotek. Letos se můžete těšit na u nás ,instalační show dekorových fólií.


Štěrkové rohože Nidagravel®

Vystavovatel: FLORAVIL, s.r.o. - Hala - 2, Stánek - B25

Rohože Nidagravel® jsou trvanlivou alternativu pevného a stabilního povrchu, plně respektují životní prostředí při zachování svého estetického vzhledu. Nidagravel® je značka pro velkoformátové voštinové rohože určené pro stabilizaci štěrkových ploch a současné zadržení dešťové vody rychlým vsakováním. Štěrkové chodníky, parkoviště, příjezdové cesty realizované s rohožemi Nidagravel® výrazně usnadňují chůzi i na vysokých podpatcích, jízdu na kole či v autě oproti jednoduše štěrkové ploše.


RETRO а VECTIS - originální kolekce vypínačů а zásuvek

Vystavovatel: OBZOR, výrobní družstvo Zlín - Hala - 4, Stánek - A27

Kolekci RETRO, ve které se оdгáží prvorepublikový styl, charakterizuje kulatý tvar, páčkové ovládání v bílé, černé nebo patině а v neposlední řadě i materiály rámečků: tradiční bílá nebo černá keramika, masivní dřevo, ale také industriální beton nebo nadčasové sklo. Minimalistický páčkový VECТIS tvoří panel kulatého nebo hranatého tvaru, který skvěle doplní nejen retro interiéry, ale i ty moderně laděné. Vypínače je možné vybavit jednou nebo dvěma páčkami v bílé, černé, zlaté nebo patině.


Digitální televize estav.tv, informace pro stavaře, municipalitu i širokou veřejnost

Vystavovatel: TZB-info, ESTAV.cz, estav.tv

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Digitální televize www.estav.tv je přístupná v plném rozsahu zdarma a pokrývá jak témata pro odborníky, tak širokou veřejnost. Pro odborníky (projektanti, správci nemovitostí, montážní firmy, údržba nemovitostí, zástupci municipality, architekti) přináší zejména komentáře legislativy, cen, vývoje stavebního trhu, nových technologií, webináře, právní rady pro firmy a města a obce, pozvánky na akce, ukázky správné praxe. Pro širokou veřejnost nabízí zejména právní rady, poradenství o úsporách energie a užívání objektu, dotacích, informace o výrobcích.

Charakteristika:
Obsah je garantován redakcí recenzovaného portálu TZB-info s více než 20 letou historií. Estav.tv obsahuje část videa, část podcasty, část audiočlánky a část pořady. Formáty jsou datově optimalizovány, aby umožnili maximální přístupnost veřejnosti a obsah plnil poradenskou a edukativní funkci. Provázání s portály TZB-info a ESTAV.cz rozšiřuje audio a video formát o další možnost detailních informací. Vysílání na estav.tv moderují odborníci v daném oboru, je tak garantována správnost a relevantní obsah, což je v dnešním digitálním prostoru velmi žádoucí. I proto je estav.tv respektován a využíván i státní správou, odborníky, veřejnoprávními médii, školami a univerzitami a výzkumnými ústavy. Na rozdíl od jiných médií není obsah zasažen a ředěn reklamou. Pokud v pořadu vystupuje zástupce firmy, pro diváka a posluchače je to vždy zřetelně a jednoznačně označeno.
Stávající uplatnění na trhu:
Portál byl veřejností velmi kladně přijat pro obsah i strukturu. Stal se pevnou součástí učebních materiálů škol, nabídl pro nastupující generaci atraktivní formát a snížil náklady škol na učební materiály. Osvědčil se i v době covidu, kdy nahradil jak výuku, tak konference, semináře a školení a v současné době stále některé tyto funkce plní. Firmám nabízí relevantní prostor pro informování v kontextu a video a audioobsah umožňuje předávání informací bez zbytečného cestování, nákladů na tisk a výrazně většími počtu zájemců. Estav.tv nabízí ověřené a aktuální informace a redakce také nabízí služby pro firmy v podobě zpracování videí a reportáží.


Bateriové uložiště HES

Vystavovatel: FENIX Trading, s.r.o. - Hala - 4, Stánek - A11

Kompletní řešení hybridního fotovoltaického systému, stanice obsahuje třífázový střídač o výkonu 10 kW, MPPT modul pro připojení až 12 kWp FV panelů, řídící jednotku, BMS baterií a samotné baterie o kapacitě až 41 kWh. Kromě běžných funkcí bateriového uložiště nabízí zařízení i unikátní řídící algoritmus umožňující automaticky využívat rozdílů v tzv. spotových cenách elektřiny. Uložiště HES je kompletně vyvinuto a vyrobeno v České republice.


Topné kabely, topné rohože V-systém

Vystavovatel: V-systém elektro s.r.o. - Hala - 4, Stánek - B16

Komfortní elektrické podlahové vytápění pro všechny typy objektů (novostavby, rekonstrukce, byty, komerční objekty, rekreační objekty). Vhodné pro téměř jakoukoliv podlahovou krytinu. Bezúdržbové, úsporné, bezpečné, s přesnou regulací a možností ovládání na dálku.


IZODOM 2000 - kompletní systém pro výstavbu nízkoenergetických a pasivních domů

Vystavovatel: IZODOM 2000 Czech Republic - Jaroslav Fojtík - Hala - 2, Stánek - B10

Technologie Izodom 2000 umožňuje rychlou výstavbu odolné a energeticky úsporné budovy. Je navržen pro zákazníky, kteří oceňují energeticky úsporná řešení a chtějí ušetřit na výdajích spojených s užíváním domu. Izodom 2000 je kompletní systém pro stavbu pasivních domů s nejlepší základovou deskou na trhu. Systém tvoří více než 200 prvků, které lze navzájem spojovat jako stavebnici, aby se dosáhlo dané velikosti a tvaru domu. Lze stavět nejrůznější budovy. Následně se tyto prvky vyplní betonem.


Alumia ... kvalitní hliníkové profily a kompletní systémy pro LED osvětlení

Vystavovatel: Alumia cz s.r.o. - Hala - 4, Stánek - A10

Společnost Alumia CZ s.r.o., Vám díky kvalitním hliníkovým profilům a kompletním LED systémům, již řadu let pomáhá vytvářet úchvatné osvětlení. Máme pro vás k dispozici široký sortiment profilů pro různá prostředí, jako jsou interiéry, exteriéry či firemní prostory. Spolupracujeme s renomovanými výrobci a sledujeme nejnovější trendy. Skvělý zákaznický servis, úprava produktů na míru a dlouhodobé vztahy jsou pro nás samozřejmostí.


Kotel ROJEK PK BIO 25

Vystavovatel: ROJEK a.s. - Hala - 4, Stánek - C13

Představujeme Vám kotel ROJEK PK BIO 25 na ruční přikládání na dřevo, který je ekologicky šetrný a díky velké přikládací komoře (130 l) má dlouhou dobu vyhoření. Do všech výkonů kotlů PK BIO lze přikládat 530 mm dlouhá polena. Kotle jsou řízeny elektronickou jednotkou a za kotlem je odtahový ventilátor. Tyto kotle splňují EKODESIGN a nejvyšší emisní třídu 5 a lze na ně žádat o dotace.


Koncept digitálního plánování Xella blue.sprint

Vystavovatel: Xella CZ, s.r.o. - Hala - 2, Stánek - A14

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Jedná se o unikátní koncept služeb založený na bázi digitálního plánování a BIM. Je určený pro všechny typy staveb a oceňují ho investoři, architekti, projektanti i realizační firmy. Převratné je i využití smíšené reality ať již ve fázi plánování či následné realizace.

Charakteristika:
Xella blue.sprint přináší optimalizovaný stavební proces, zkrácení doby výstavby, úsporu pracovníků a materiálu, vyšší ziskovost projektu, partnerství v celém cyklu stavby od studie po realizaci.
Stávající uplatnění na trhu:
Koncept služeb je v tuto chvíli prověřený v praxi a má své pevné místo na stavebním trhu, který se poměrně rychle adaptoval na digitalizaci. Můžeme se pyšnit již několika zrealizovanými projekty a dalšími ve fázi jednání a příprav.


Tepelné čerpadlo vzduch-voda HPA-O 4 CS Plus

Vystavovatel: STIEBEL ELTRON spol. s r.o. - Hala - 2, Stánek - D09

Výkonově řízené tepelné čerpadlo vzduch-voda s plynulou regulací výkonu, ve venkovním kompaktním monoblokovém provedení. Tepelné čerpadlo lze použít v novostavbách a budovách s nízkou teplotou topné soustavy pro režim vytápění a přípravy teplé vody i pro účinné chlazení. Pro zajištění jednoduché a prostorově úsporné instalace v budově se tepelné čerpadlo dodává v sadě s kompaktními a ideálně sladěnými vnitřními moduly.


Úvěr od Buřinky pro budoucnost

Vystavovatel: Stavební spořitelna České spořitelny, a.s. - Hala - 2, Stánek - A20

Plánujete rekonstrukci domova s cílem ušetřit za energie? Využijte zvýhodněný Úvěr od Buřinky pro budoucnost. Je určen na rekonstrukci, kde je alespoň 30 % z celkového rozpočtu využito na pořízení tzv. zelených prvků (tepelné čerpadlo, FVE, výměna starého kotle nebo zateplení). Nemusíte mít předem založené stavební spoření. Tým specialistů vám poskytne informace k možnostem v oblasti dotací. Mimořádné splátky úvěru ze získaných dotací máte kdykoliv zdarma.


Asociace dodavatelů montovaných domů

Vystavovatel: Asociace dodavatelů montovaných domů, z.s. - Hala - 5, Stánek - A06

ADMD je nezávislým uskupením firem, které jsou přesvědčeny, že dřevostavby jsou tou správnou cestou moderní a udržitelné výstavby. Jsme majákem ve světě dřevostaveb, na který se mohou obrátit investoři i odborné firmy. Naším cílem je, aby se domy stavěly kvalitně a s ohledem na životní prostředí. Proto všichni naši členové splňují přísné požadavky na návrh i realizaci stavby podle certifikace Dokument národní kvality a také etický kodex ADMD.


Kolibrie - stínící plachta s nádechem středomoří

Vystavovatel: BEAM ČR s.r.o. - Hala - 3, Stánek - B14

Dopřejte si kousek moře na vaší terase nebo zahradě! Moderní zpracování a vysoce kvalitní komponenty stínící plachty Kolibrie. Má pouze jednu podporu s možností rotace o 360°. Maximální rozměr plachty je 3,8 x 3,8 m. Konstrukce je vyrobena z leštěné nerezové oceli a další použité komponenty jsou využívané v námořnictví. Při volbě plátna si můžete vybrat z celé řady látek včetně těch voděodpudivých. Při silném větru se plachta automaticky stáhne, aby nedošlo k jejímu poškození.


Designové závěsné krby Rocal

Vystavovatel: FLAMEN Czech Republic, s.r.o. - Hala - 7, Stánek - A12

Designové krby ROCAL - na první pohled zaujmou výjimečným vzhledem, ale splní i ty nejnáročnější požadavky na funkčnost. Precizní zpracování, vyvážený design a ručně prováděné povrchové úpravy.


Centrální vysavače SMART

Vystavovatel: SMART-VAC s.r.o. - Hala - 3, Stánek - C07

Centrální vysavače SMARTse vyznačují 100% účinností, unikátním filtračním systémem s využitím bezúdržbového samočistícího pohyblivého filtračního vaku. Jsme výhradní dovozce centrálních vysavačů Smart. Dodavatel řízeného větrání Renson, shozů na prádlo a stínící techniky.


Aktuální informace o dotacích na úsporné a ekologické bydlení

Vystavovatel: Státní fond životního prostředí České republiky

Populární program Nová zelená úsporám pokračuje další etapou a nabídne domácnostem nové příležitosti finanční podpory energeticky úsporných renovací rodinných i bytových domů. Novinkou jsou dotace na výměnu starých plynových kotlů, důraz na výstavbu budov v tom nejúspornějším energetickém standardu i možnost financování formou zálohy či zvýhodněného úvěru. Vrací se i oblíbené kotlíkové dotace pro domácnosti s nižšími příjmy. Zeptejte se nás, jak vám můžeme pomoct bydlet lépe a úsporněji.


MALÍŘSKÁ SADA BADASS SET - PRO VELKÉ PLOCHY

Vystavovatel: XL-TAPE INTERNATIONAL Sp. z o.o. - Hala - 1, Stánek - V03

MALÍŘSKÁ SADA BADASS je určena pro malování a penetrovaní velkých ploch. Šíře válečku 37cm Vám umožní rychlé a efektivní malování, společně s válečkem Killer budete 2x rychlejší. Součástí setu je vanička až na 8 litrů barvy a 5 ks pevných zakrývacích fólií, které chrání vaničku před znečištěním. Rukojeť je nastavitelná pro válečky od šíře 37cm až do 45cm. Pro malování velkých ploch v interiérech, nátěry fasádních barev, penetrování staveb například před betonováním, stěrkováním, omítkou atd...


Minibagr MPT-82-1500-P+, Dumper DP-82-P+

Vystavovatel: LUTY, s.r.o. - Hala - 2, Stánek - B12

Lepší malý bagr, než velká lopata, to je naše heslo. Vyrábíme a montujeme malé mikrobagry a dumpery. Stavíte např. dům a nechcete být na někom pořád závislý? Pořiďte si vlastní stroj.


Tepelné čerpadlo vzduch-voda s invertorem RTC 13e

Vystavovatel: REGULUS spol. s r.o. - Hala - 1, Stánek - V05

Invertorové jednofázové tepelné čerpadlo RTC 13e vzduch-voda o výkonu 3,5-10 kW pro efektivní vytápění i chlazení vaší domácnosti. Je vhodné pro objekty s tepelnou ztrátou do 10kW. Vyniká zejména vysokým topným faktorem (SCOP 4,71) a nízkou hlučností. Výhodou invertoru je přizpůsobení výkonu aktuálním požadavkům domu, s ohledem na vytápění, přípravu teplé vody, případně chlazení. Zařízení navíc umožňuje vzdálenou kontrolu přes internet a je vhodné i pro kombinaci s jednofázovou fotovoltaikou.


SUNMAN - ohebné, lehké a bezesklé fotovoltaické panely

Vystavovatel: Transference Century, s.r.o. - Hala - 4, Stánek - C03

Sunman Energy je technologická společnost založená skupinou průmyslových odborníků přinášejících budoucnost Solarní energii. Prostřednictvím výzkumu a vývoje kompozitních materiálů Sunman úspěšně uvedl na trh první bezesklý, lehký a flexibilní panel na světě – eArc. Úplnou výměnou skla přináší eArc solární energii tam, kde to bylo dříve nemožné.


Modulární systém řešení automatizace a řízení budov s komunikací v průmyslovém internetu věcí (IIoT)

Vystavovatel: DEMCAK s.r.o. - Hala - 4, Stánek - A21

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Stolová dvou-deska skládající se ze senzorů pro demonstraci modulu ochrany před úniky kapalin a plynů, na které představíme pomocí magnetických dílků poskládáním jakýkoliv model automatizace pro řízení budov. Tak jako puzzle, takto snadná je obrazně i instalace našeho systému KOLEGA DEMCAK. Je to revoluční, chytré a jednoduché pro automatizaci všech budov, včetně historických, bez zásahů do stěn. Exponát je reprezentací revolučního systému správy a řízení budov, který využívá průmyslové zabezpečené sítě (IIoT) pro komunikaci a ochranu při haváriích. Lze jej jako puzzle stavět v průběhu času a vzniklých potřeb uživatele. Tím je jeho pořízení levné, efektivní a účelně zlevní provoz chodu budovy. Naším produktem je systém KOLEGA DEMCAK, chytrý software, který slouží pro správu stávajících i nových zařízení budovy do jednoho portálu a zajistí vše od měření, správy i automatizace.

Charakteristika:
Komplexní modulová automatizace: Systém integruje celostní správu budovy (např. kamery, vytápění, chlazení, větrání, CO2, docházku, energetickou spotřebu, osvětlení), jednoduše cokoli, co lze měřit a na základě dat autonomně řídit. Bonusem systému je ochrana před/při havarijních stavech: Systém detekuje počínající havárii, ať už se jedná o únik vody, plynu, olejů, chem. látek nebo vznik ohně. Na základě sběru informací ze všech zařízení se chová budova autonomně a systém KOLEGA DEMCAK automaticky uzavírá přívody média (voda, plyn, zdroj elektrické energie, aj.), spustí odvětrání, alarmy, lokalizuje ohnisko požáru pro IZS.
Stávající uplatnění na trhu:
Systém nachází uplatnění na trhu v různých oblastech. Jeho komplexní a přitom flexibilní povaha umožňuje jeho využití v různých typech budov od kanceláří, obchodních center, výrobních hal, až po obytné budovy. Jeho schopnost vzdáleného ovládání a automatické reakce na mimořádné situace představuje významnou hodnotu pro vlastníky nemovitostí, kteří hledají efektivní a bezpečné řešení pro správu svých budov. Navíc, díky své modularitě, je možné systém snadno rozšířit a přizpůsobit specifickým potřebám uživatele, což je velkým přínosem v dynamickém a rychle se měnícím prostředí realitního trhu. Náš systém již aktivně chrání průmyslové objekty v ČR, rekreační zařízení i kanceláře mnoha firem.


Montované nízkoenergetické rodinné domy z prefabrikovaných dílců z Liaporbetonu

Vystavovatel: Lias Vintířov, lehký stavební materiál k.s. - Hala - 2, Stánek - B11

Montované nízkoenergetické rodinné domy z velkoplošných prefabrikovaných dílců z keramického Liapor-betonu. Stavebnicová technologie. Výběr z 20 typových projektů.


Ventilační tepelné čerpadlo NIBE S735

Vystavovatel: Družstevní závody Dražice - strojírna s.r.o. - Hala - 4, Stánek - B15

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Efektivní, udržitelné řešení pro novostavby a nízkoenergetické domy. Zařízení odsává teplý, znehodnocený vzduch z místností a využívá opakovaně jeho energii. Obsahuje 180litrový zásobník teplé vody. Topná voda dosahuje až 80 °C, SCOP až 4,5. Pracuje velmi tiše (36-49 dB(A)). Ovládá se na dotykovém displeji a aplikací myUplink

Charakteristika:
Jediná jednotka (s půdorysem lednice) umístěná v interiéru zajišťuje velmi efektivně větrání, vytápění a ohřev vody; zpracovává odpadní vzduch. Má vysoké SCOP a je nejtišší ve své kategorii. Elegantní bílo-černo-stříbrný design je vhodný do každého interiéru a má typizované rozměry. Energetická třída 35 °C/55 °C A+++/A++, v prodeji MOC: 245.000.- Kč
Stávající uplatnění na trhu:
Sériová výroba od 2022,


Aktuální informace o dotacích na úsporné a ekologické bydlení

Vystavovatel: Státní fond životního prostředí České republiky - Hala - 2, Stánek - A18

Populární program Nová zelená úsporám pokračuje další etapou a nabídne domácnostem nové příležitosti finanční podpory energeticky úsporných renovací rodinných i bytových domů. Novinkou jsou dotace na výměnu starých plynových kotlů, důraz na výstavbu budov v tom nejúspornějším energetickém standardu i možnost financování formou zálohy či zvýhodněného úvěru. Vrací se i oblíbené kotlíkové dotace pro domácnosti s nižšími příjmy. Zeptejte se nás, jak vám můžeme pomoct bydlet lépe a úsporněji.


Prezentace služeb společnosti SIEGL s.r.o.

Vystavovatel: SIEGL s.r.o. - Hala - 1, Stánek - V04

Specialista na odvoz suti, odpadu a zeminy.


Avasco solar - konstrukční systémy pro fotovoltaické elektrárny

Vystavovatel: Transference Century, s.r.o. - Hala - 4, Stánek - C03

Avasco Solar NV je spin-off společností Avasco Industries NV se sídlem v Diksmuide v Belgii. Společnost byla poprvé založena v roce 1969 a nyní se specializuje na výrobu kovových regálů a zásobníků vody. Má také divizi, která se zaměřuje na dodávky plechů pro různé druhy průmyslu. Tento byznys vyústil ve vytvoření divize Avasco Solar, která vyrábí instalační rámy pro ploché a nízké sklony střech.


HELUZ IFC

Vystavovatel: HELUZ cihlářský průmysl v.o.s. - Hala - 2, Stánek - B07

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Jedná se o službu automatizovaného zpracování výkazu výměr na základě výměnného datového souboru IFC. Jedná se o praktické využití projektování staveb metodou BIM v oboru zděných staveb. Díky nově vyvinutému internímu softwaru Cihla 4.0 lze nabídnout využití digitální komunikace, zvýšit rychlost a přesnost zpracování dat.

Charakteristika:
Praktické využití BIMu v oblasti zděných staveb. Zrychlení a zpřesnění zpracování dat v oblasti rozpočtování staveb. Možnost odeslat IFC soubor ke zpracování přímo z projekčního softwaru.
Stávající uplatnění na trhu:
Služba se spouští od 5.9.2023


PENB, poradenství energetických specialistů, vyřízení dotací

Vystavovatel: V-systém elektro s.r.o. - Hala - 4, Stánek - B16

Poradenství energetických specialistů V-systém v oblasti energetické náročnosti budov. Řešení pro novostavby i rekonstrukce optimalizujeme tak, aby bylo dosaženo maximálního komfortu, úspor na provozních nákladech a zároveň byly splněny veškeré vyhláškou stanovené požadavky. Pomůžeme s vyřízením dotace.


Kotel ROJEK KTP 25

Vystavovatel: ROJEK a.s. - Hala - 4, Stánek - C13

Představujeme Vám kotel ROJEK KTP 25 na tuhá paliva s ručním přikládáním, který je jednoduchý na obsluhu , provoz a čištění. V tomto kotli je možné spalovat široký sortiment paliv: polenové dřevo, dřevní brikety, krátké kusové dřevo, štěpky. Kotel funguje na principu komínového tahu, tím nepotřebuje k provozu žádnou elektrickou energii. Kotel lze provozovat jak na samotížný oběh, tak na oběh s čerpadlem. Kotle jsou v základu vybaveny dochlazovací smyčkou. Kotle splňují EKODESIGN.


EUREKO GREEN

Vystavovatel: REGRA PLAST spol. s r.o. - Hala - 2, Stánek - C16

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Český výrobce střešních krytin představuje výrobek, který kombinuje plnohodnotnou střešní krytinu s nosičem extenzivní zelené střechy. Taková zelená střecha je určena na šikmé střechy, na latě a v klasické střešní skladbě. Snadno a rychle, mnohdy svépomocí, může být zelená střecha skoro kdekoliv.

Charakteristika:
Revoluční výrobek, který zcela mění dosavadní koncept šikmých zelených střech. Odolný materiál prověřený mnoha lety zkušeností na střechách. Jednoduchá a rychlá pokládka bez nutnosti speciální techniky či vybavení.
Stávající uplatnění na trhu:
Tato novinka byla již zavedena do sériové výroby společnosti.


Venkovní vaření jako životní styl - OFYR, The Bastard, Jardinico

Vystavovatel: Event Selection s.r.o. - Hala - 5, Stánek - D06

Event Selection pro vás vybírá to nejlepší pro společenský život venku. Můžeme vám slíbit, že díky našim produktům vaše rodinná nebo pracovní akce vždycky dobře dopadne. Na veletrhu For Arch vám rádi předvedeme unikátní grilovací ohniště OFYR, jeden z nejkvalitnějších keramických grilů na trhu The Bastard a designový zahradní nábytek a dekorace belgické značky Jardinico. Veletržní akce BLACK SEASON - využijte speciální nabídky černých řad značek OFYR a The Bastard! Těšíme se na vás.


Stylové zastřešení terasy Terrazza Pure

Vystavovatel: Confico Trading, s. r. o. - Hala - 3, Stánek - C13

Vzhled, který reaguje na požadavky architektonicky čistého designu - Terrazza Pure to jsou pravé úhly a vysoká estetická kvalita. Terrazza Pure je ideální pro ty, kdo chtějí hodně denního světla a přitom potřebují elegantní a moderní ochranu terasy před vlivy počasí.


Production and sale of ecological, hygienic and sanitary equipment, waterless ur

Vystavovatel: EcoStep s.r.o. - Hala - 5, Stánek - C05

Bezvodý pisoár P1.1, který je jedničkou na trhu, vám sníží zápach z toalet spojený se splachovacími pisoáry a špatnou údržbou keramiky. Sníží spotřebu vody a dalších nákladů na běžnou i technickou údržbu. Čištění bezvodého pisoáru P1.1 nezabere více jak 15 sekund denně a zvládne ho opravdu každý. Naše patentované ventily P1 jako jediné na trhu účinně zabraňují zápachu minimálně 6 měsíců.


TEPELNÉ ČERPADLO ACOND PRO R

Vystavovatel: ACOND a.s. - Hala - 4, Stánek - B08

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Tepelné čerpadlo vzduch-voda ACOND PRO R je naše silnější a větší tepelné čerpadlo, které je vhodné pro domy s vyššími energetickými ztrátami (například rekonstrukce starších domů), nebo pro velké novostavby. Akustický výkon tohoto čerpadla je 49,3 dB. Energetická třída A+++/A+++ garantuje velice nízkou energetickou náročnost a Vám tak sníží náklady na vytápění. ACOND PRO R má také nerezový spirálový kompresor, vydrží vám tedy dlouhé roky. Přijďte navštívit expozici firmy ACOND.

Charakteristika:
Plynule regulovatelné čerpadlo vzduch-voda pro rodinné domy s možností chlazení objektu a plnohodnotného ohřevu TUV, patentovaná regulace AcondTherm. Hlavními přednostmi jsou skvělé parametry účinností, hlučnosti a kvalitní provedení. Chytré využití Fotovoltaické elektrárny a připojení chytré domácnosti.
Stávající uplatnění na trhu:
Sériová výroba


Centrum Vytápění

Vystavovatel: RJ TRADING s.r.o. - Hala - 7, Stánek - B09

Návrh, prodej, realizace a servis zdrojů tepla. Moderní vytápění na klíč - Tepelná čerpadla, FVE, peletové vytápění, kotle na tuhá paliva, krbová kamna na dřevo.


Prodesi/Domesi - architekti realizující dřevostavby

Vystavovatel: Prodesi/Domesi - Hala - 5, Stánek - B04

Architektura v našem pojetí je proces od první skici, po předání klíčů od hotové stavby. Jsme architekti a zároveň realizační firma a už více jak 20 let plníme našim klientům sny o kvalitním, krásném a zdravém bydlení v moderních dřevostavbách. Provázíme je krok za krokem vším - od architektonické studie, až po vlastní realizaci. Naše dřevostavby jsou synonymem luxusu a nejmodernějších technologií, ve skvělém poměru ceny a získané hodnoty – to vše v souladu s odpovědností k životnímu prostředí.


Kotel ROJEK KTP 25 PELLET

Vystavovatel: ROJEK a.s. - Hala - 4, Stánek - C13

Představujeme Vám automatický kotel ROJEK KTP 25 PELLET s hořákem ROJEK P na dřevní pelety. Kotel umožňuje komfort automatického zapálení a dohoření. Hořák ROJEK P má automatické čištění hořáku. Elektronika na kotli řídí nejenom samostatný hořák a jeho výkon, ale umožňuje i řízení systému a směšování, případně řeší akumulaci a TUV. Kotel umí pracovat samostatně i několik dní, dle zvolené velikosti zásobníku. Tyto kotle splňují EKODESIGN a nejvyšší emisní třídu 5 a lze na ně žádat o dotace.


Prezentace služeb společnosti SIEGL s.r.o.

Vystavovatel: SIEGL s.r.o.

Specialista na odvoz suti, odpadu a zeminy.


Prefabrikovaný sklep a úkryt Kolomaki Quick samonosný

Vystavovatel: Kolomaki s.r.o. - Hala - 2, Stánek - C02

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Výrobek slouží jako zahradní podzemní sklep, extra místnost na uskladnění zahradních věci či jako rodinný úkryt pro případy přírodních či jiných nebezpečí. Podzemní umístění zajišťuje stálou nízkou teplotu, ventilace - příjemnou vlhkost. Plocha sklepa od 4,5 m2 do 45m2. Vyrábí se z polypropylenových desek a oceli, vnitřní volitelné vybavení z překližky. Maloobchodní cena je od 115 000,- bez DPH.

Charakteristika:
Unikátní kombinace vodotěsného plastového jádra a vnější ocelové nosné konstrukci pro snadnou a rychlou instalaci bez použití betonu.
Stávající uplatnění na trhu:
Sériová výroba, již druhý rok.


Systém chytré domácnosti SINUM

Vystavovatel: TECH Controllers, s.r.o. - Hala - 4, Stánek - A15

Systém řízení inteligentní domácnosti, který sdružuje zónové ovládání vytápění / chlazení, ovládání osvětlení, žaluzií, rolet, markýz, pojezdových bran, garážových vrat atd. Systém lze i použít ve větších budovách jako jsou hotely, penziony, školy, školky, úřady atd. To vše pod kontrolou jedné mobilní aplikace.


Moderní a designové přímotopy

Vystavovatel: V-systém elektro s.r.o. - Hala - 4, Stánek - B16

Moderní přímotopné panely jsou rychlým zdrojem příjemného tepla. Rychlá a snadná instalace, moderní design, intuitivní a snadné ovládání, možnost programování. Ideální do koupelen, kanceláří, na chaty a chalupy, jako doplňkový zdroj tepla pro rodinné domy.


Tepelná čerpadla, ekologické kotle, fotovoltaika, vyřízení dotací, vše na klíč.

Vystavovatel: Topení-Středa s.r.o. - Hala - 7, Stánek - B08

Jsme rodinná česká firma, která zajišťuje dodávky a montáž tepelných čerpadel a kotlů a jejich následný servis. Zaměřujeme se na profesionální a lidský přístup. Instalujeme moderní tepelná čerpadla, ekologické kotle, podlahové topení, radiátory a fotovoltaiku. Vše vyřizujeme na klíč, včetně dotace.


GOOPAN - Stavíme domy srdcem

Vystavovatel: GOOPAN, Maverick Delta s.r.o. - Hala - 5, Stánek - B03

Společnost GOOPAN, s dlouholetými zkušenostmi v oblasti nízkoenergetického bydlení, nabízí moderní a úsporné domy postavené na zásadách ekologie, energetiky a ekonomiky. Klade důraz na světlo, čerstvý vzduch a tepelný komfort, pilíře zdravého bydlení. S nejmodernějšími technologiemi na trhu GOOPAN staví atraktivní, zdravé a udržitelné domy. Ať hledáte typový dům nebo individuální projekt, GOOPAN je vaším partnerem. Navštivte nás na stánku 5B03 a dozvíte se více o našich domech a akcích.


Geopietra architekturální obkladový kámen

Vystavovatel: KARKI spol. s r. o. - Hala - 2, Stánek - A11

Architekturální obkladový kámen firmy Geopietra je moderní odlehčený stavební, para-propustný materiál vyráběný unikátní technologií ze směsí -vulkanické horniny Pemza, portlandského cementu a do vlhké směsi ručně aplikovaných minerálních pigmentů, které reprodukují krásu přírodního kamene a zdůrazňují skryté kvality, které propůjčuje pouze čas a eliminuje vlastnosti, které jsou nyní neslučitelné s novými požadavky udržitelné současné architektury.


Fotovoltaická protihluková stěna

Vystavovatel: Transference Century, s.r.o. - Hala - 4, Stánek - C03

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Výška od 2,5 do 7 metrů. 1 km - od 600 do 3600 FV modulů (1 až 6 modulů v řadě) - od 0,2 MW do 1,3 MW kapacity. Roční výkon výroby elektřiny - od 130 MWh do 800 MWh. Zvukově izolační (B3) bezrámový skleněný solární modul o výkonu 370 W je extrémně odolný proti zatížení, amoniaku, krupobití, solné mlze a požární bezpečnosti třídy A.

Charakteristika:
Výroba elektřiny pomocí bifaciálních modulů zabudovaných v protihlukové stěně, díky kterým se investice do protihlukové stěny vrátí. Technologie je navržena tak, aby snižovala hladinu hluku, chránila citlivé oblasti před hlukem ze silniční dopravy a produkovala čistou energii.
Stávající uplatnění na trhu:
Využití v dopravní infrastruktuře (železnice a silnice) a liniových stavbách.


Rekuperační jednotky řady Flair a VZT rozvod Air Excellent

Vystavovatel: ŠTORC TZB s.r.o. - Hala - 4, Stánek - A16

Špičkové jednotky Brink Flair s nejlepšími technickými parametry a vybaveností. Systémový vzduchotechnický rozvod Air Excellent. Široké možnosti příslušenství (zvlhčovač, senzory C02, zónová regulace, chlazení, filtrace).


Stínící technika na míru i fotovoltaika pro váš domov od Labony

Vystavovatel: Labona s.r.o. - Hala - 3, Stánek - B11

Labona bude letos představovat hned 2 části sortimentu - stínící techniku a fotovoltaiku. Přijďte si prohlédnout naživo bioklimatickou pergolu ARTOSI, carport, venkovní žaluzie a další stínění, sestavu pro FVE na rodinný dům, včetně novinky pro snadnou instalaci na plochou střechu - konstrukci ENBRA blok. Součástí budou i workshopy, které se zaměří na instalaci venkovních žaluzií s PurBoxy a v sobotu si budete moci vyzkoušet instalaci FVE na model střechy a propojení všech součástí svépomocí.


Drenážní kanály a řešení pro všechny možnosti aplikace

Vystavovatel: ULMA ARCHITECTURAL SOLUTIONS - Hala - 2, Stánek - B26

ŠIROKÝ SORTIMENT ODVODŇOVACÍCH ŘEŠENÍ OD A15 DO F900. ULMA nabízí širokou škálu polymerbetonových žlabů, které splňují normu EN 1433 a jsou k dispozici v zátěžových třídách od A15 do F900. Drenážní kanály a příslušenství ULMA jsou vhodné pro použití v různých prostředích, včetně průmyslových, komerčních, silničních a domácích aplikací. Systémy odvodňovacích kanálů ULMA jsou navrženy s technickým prodejním přístupem a poskytují svým klientům vynikající hodnotu.


Kompletní systém řízení výroby, budov a obcí s IoT

Vystavovatel: DEMCAK s.r.o. - Hala - 4, Stánek - A21

Systém KOLEGA DEMCAK je kompletním řešením pro digitalizaci a efektivní správu výroby, budov a obcí. Poskytuje monitorování a automatizaci různých aspektů včetně havarijních stavů, prediktivní údržby, veřejného osvětlení, vytápění, bezpečnosti a odpadového managementu. S komunikací přes zabezpečenou průmyslovou síť je systém snadno instalovatelný i do stávajících budov bez nutnosti stavebních úprav. Systém funguje i při výpadku elektrické energie a je monitorován z našeho technologického centra. Flexibilita systému umožňuje postupné přidávání zařízení dle potřeby a vytvoření vlastního řešení. Systém je vhodný pro široké spektrum firem, správu budov i domácností.


Akumulační mastková kamna Norsk Kleber

Vystavovatel: FLAMEN Czech Republic, s.r.o. - Hala - 7, Stánek - A12

Akumulační mastková kamna NORSK KLEBER - mastková akumulační kamna jsou skutečným klenotem mezi topidly. Tato kvalitní a přírodní topná zařízení umožňují užít si teplo v domě či chatě bez obav z přehřátí místnosti nebo vysoké spotřeby dřeva.


Záchod;Závěsná skříň;Inteligentní skříň;Umyvadlo na skříňku;Umělecké umyvadlo

Vystavovatel: Shanghai Tailin Imp. & Exp. Co., Ltd. - Hala - 5, Stánek - D05

Artes Myer je předním dodavatelem koupelnového vybavení, které přináší to nejlepší pohodlí a krásu do Vašich domovů. Naši zákazníci si užívají produkty Artes Myer po celá léta díky naší silné a nekonečné oddanosti uspokojit jejich potřeby v oblasti koupelnového vybavení. Naše jedinečnost spočívá nejen v poskytování nejlepší kvality, nejlepších služeb a produktů s nejlepší hodnotou našim zákazníkům, ale také v naslouchání tomu, co hledají v designech a trendech. Dobrý život začíná u Artese Myera.


Fotovoltaický fasádní panel

Vystavovatel: Transference Century, s.r.o. - Hala - 4, Stánek - C03

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Výkon dle zvolené struktury či barvy od 295 - 345 W při rozměru 1780*1180 mm, účinnost modulu je 14,1 - 16,4 %. Technologie barvení je za pomocí nano filmu, díky které barva je jasná a dlouhotrvající. Vynikající odolnost proti ohni a vodě.

Charakteristika:
Fasádní panely připomínající běžné fasády, které nenarušují vzhled okolí, umožňují danému objektu vyrábět energii ze slunce. Panely jsou ve variantách hliníku, mramoru, cihel a jiných barevných provedeních. Možné využít při počínající výstavbě pro kompenzaci vynaložených nákladů při běžné fasádě.
Stávající uplatnění na trhu:
Využití v památkově chráněných oblastech či u prosluněných vnějších plášťů budov.


Akustický dřevěný lamelový panel, drážkovaný dřevěný dýhový panel

Vystavovatel: Suzhou Deco Sound New Materials Technology Co., Ltd. - Hala - 5, Stánek - C06

Deco Sound vede dynamický, kreativní, zkušený a zodpovědný tým. Každý v týmu je připraven poskytnout našim zákazníkům ty nejlepší produkty a služby. Firma DECO SOUND se zaměřuje na výrobu akustických panelů nejvyšší kvality pro naše klienty v jejich interiérech.


České vířivky a Swim Spa bazény IDOL SPAS

Vystavovatel: IDOL SPAS s.r.o.

Jsme český výrobce vířivek a Swim Spa bazénů s nejlepšími komponenty a vynikající kvalitou. Nízké energetické náklady, preciznost a spokojenost zákazníků jsou pro nás klíčové. Naše produkty nabízejí dokonalou relaxaci, pohodlí, zdravotní benefity a stylový vzhled. Spolupracujeme jen s renomovanými dodavateli a používáme nejmodernější technologie a materiály. Navíc se zaměřujeme i na design a estetiku, takže naše produkty budou skvělou ozdobou Vašeho prostoru. Těšíme se na Vás na našem stánku.


Prémiové kompozitní terasy Millboard

Vystavovatel: Confico Trading, s. r. o. - Hala - 3, Stánek - C13

Millboard terasy spojují přirozenou krásu dřeva a vysokou odolnost kompozitního materiálu. Jsou vhodné pro soukromé terasy i veřejné plochy. Millboard prkna jsou odlita z forem pečlivě vybraných dubových desek. Díky ručnímu dobarvování povrchu je každé prkno originální. Prkna Millboard představují alternativu k dřevěným a dřevoplastovým terasám.


IZOS Design

Vystavovatel: HELUZ cihlářský průmysl v.o.s. - Hala - 2, Stánek - B07

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Digitální tisk IZOS Design je moderní technologie tisku na interiérové i exteriérové sklo IZOS. Keramická barva je nanesena na skleněnou tabuli, po sušení je v kalící peci při rovnoměrném ohřátí na teplotu okolo 620 °C zapečena

Charakteristika:
Metodou digitálního tisku IZOS je možné vyrobit designová skla již od jednoho kusu s libovolnými motivy i barvami, od jednoduchých vzorů až po celoplošný potisk dle oblíbené fotografie. To vše při zachování prostupu světla. Tato technologie umožňuje bez okrajový tisk. Tisknout dokážeme i na skla nepravidelných tvarů.
Stávající uplatnění na trhu:
Fasádní skla, dělící příčky kanceláří, kuchyňské linky, sprchové kouty, dveře, pochozí plochy, obklady stěn, zábradlí, veřejné zastávky-potisk skla o velikosti 2400 x 4100 mm tloušťky 4-19 mm v rozlišení 90-1440 DPI.


Fotovoltaika SOLU pro maximální úspory

Vystavovatel: V-systém elektro s.r.o. - Hala - 4, Stánek - B16

Fotovoltaická elektrárna od V-systém navržena na míru dle potřeb a možností objektu. Obnovitelný zdroj energie pro zajištění běžného provozu domácnosti s významným snížením nákladů za dodávky el. energie. Automatický provoz. Bezplatné poradenství, možnost vyřízení dotace.


odborné tituly Stavebnictví a Energeticky soběstačné budovy

Vystavovatel: Informační centrum ČKAIT, s.r.o. - Hala - 3, Stánek - C02

Časopis Stavebnictví přináší komplexní informace z oboru výstavby. Představuje návrhy a realizace technicky zajímavých projektů a staveb a informuje o nových materiálech a technologiích. Magazín Energeticky soběstačné budovy se zaměřuje na navrhování, realizaci a provoz budov s nízkou energetickou náročností. Je názorným průvodcem inženýrům, technikům, architektům, investorům i uživatelům těchto staveb. Cílovou skupinou čtenářů je odborná veřejnost. Vydavatelem je Informační centrum ČKAIT.


TEPELNÉ ČERPADLO ACOND PRO N

Vystavovatel: ACOND a.s. - Hala - 4, Stánek - B08

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Tepelné čerpadlo vzduch-voda ACOND PRO N je naše menší tepelné čerpadlo, které je vhodné například pro novostavby. Řadu tepelných čerpadel ACOND PRO vyvíjíme, vyrábíme a testujeme přímo u nás v České republice. Montujeme jej i servisujeme. Jsme v tomto jedničkou na českém trhu. ACOND PRO N je naše nejtišší tepelné čerpadlo. Jeho akustický výkon je 48,4 dB. ACOND PRO N má topný faktor 4,9. Tento faktor Vám ušetří desítky, možná i stovky tisíc korun. Přijďte se podívat na naše tepelná čerpadla.

Charakteristika:
Plynule regulovatelné čerpadlo vzduch-voda pro nízko energetické rodinné domy s možností chlazení objektu a plnohodnotného ohřevu TUV, patentovaná regulace AcondTherm. Hlavními přednostmi jsou skvělé parametry účinností, hlučnosti a kvalitní provedení. Chytré využití Fotovoltaické elektrárny a připojení chytré domácnosti.
Stávající uplatnění na trhu:
Sériová výroba


Hisense - tepelné čerpadlo

Vystavovatel: Transference Century, s.r.o. - Hala - 4, Stánek - C03

Tepelná čerpadla Hisense nabízí efektivní a energeticky úsporné řešení pro vnitřní vytápění, chlazení a přípravu teplé vody. Jsou vybaveny uživatelsky přívětivým řídicím systémem v moderním a oceněném designu. Tepelná čerpadla vzduch/voda jsou dostupná ve variantách SPLIT, MONOBLOK, COMBI.


Tepelná čerpadla s nejvyšší účinností & ESmart řešení energetické soběstačnosti

Vystavovatel: M-TEC Energy Systems Czechia s.r.o. - Hala - 4, Stánek - B12

Rakouská prémiová tepelná čerpadla M-TEC s výměníky vzduch/voda, zemní kolektory, koše, hlubinné vrty, podzemní voda. Vytápění/chlazení a TUV navržené pro rodinné a bytové domy, logistické a průmyslové haly. ESmart umožňuje inteligentní řízení spotřeby objektu na základě sledování teploty, počasí a aktuální ceny elektřiny, propojené se zdroji tepla a energie s možností doplnit o modulární bateriové úložiště BUTLER. S řešeními od M-TEC využijete přírodní zdroje efektivně a udržitelně.


PŘEHLED DODAVATELŮ A PROJEKTŮ DŘEVOSTAVEB 2023

Vystavovatel: DŘEVO&stavby / sruby&roubenky - Hala - 5, Stánek - A02

PŘEHLED DODAVATELŮ A PROJEKTŮ DŘEVOSTAVEB 2023 – užitečná a praktická NOVINKA pro všechny, kteří chtějí stavět nový dům - dřevostavbu a hledají projekty dřevostaveb a dodavatele vybraných projektů dřevostaveb. Vychází jako speciál časopisu DŘEVO&stavby a sruby&ROUBENKY. Najdete v něm jak projekty a realizace dřevostaveb na klíč, tak inspiraci a firmy pro individuální realizace. Nechybí ani vzorové domy vybraných dodavatelů dřevostaveb a subdodavatelé materiálů a vybavení do dřevostaveb.


Výroba dřevěných dveří, zejména dřevěné dveře z PVC a dřevěné dýhované dveře.

Vystavovatel: ZHEJIANG JIANGSHAN WUFU DOOR CO., LTD. - Hala - 3, Stánek - C04

Disponujeme prostory o rozloze 70 000 metrů čtverečních včetně 42 000 metrů čtverečních tovární budovy, kde zaměstnáváme přes 500 zaměstnanců. Jsme tak schopni vyrobit více než 2000 dveří denně. Díky vysoké kvalitě a konkurenceschopným cenám jsou naše výrobky dobře přijímány na domácích trzích a dobře se prodávají také na trzích Evropy, Afriky, Středního východu a Latinské Ameriky. Vzhledem k tomu, že naše současné produkty jsou na trhu oblíbené, jsme schopni vyvinout i nové designy, které splňují požadavky zákazníků.


IZOS ENERGY+ Acoustic

Vystavovatel: HELUZ cihlářský průmysl v.o.s. - Hala - 2, Stánek - B07

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Jedná se o izolační trojsklo jehož hlavní funkcí je maximální tepelná izolace, tepelné zisky a neutralita v kombinaci s různými úrovněmi akustického útlumu od hodnoty vzduchové neprůzvučnosti Rw = 33 dB až do 45 dB.

Charakteristika:
Tento unikátní výrobek svojí standardní konstrukcí plní nejpřísnější požadavky na izolační funkci za předpokladu maximálních energetických zisků ze slunce během topné sezóny v kombinaci různé úrovně akustického útlumu. V případě použití akustických laminovaných skel dokonce získáme i bezpečnostní funkci a 100% UV ochranu.
Stávající uplatnění na trhu:
Jedná se o standardní výrobu a dostupnost tohoto unikátního výrobku. Jeho uplatnění je zejména pro rezidenční výstavbu všech typů objektů.


Aquanix - hospodaření s dešťovou vodou od A do X

Vystavovatel: Aquanix s.r.o. - Hala - 1, Stánek - V15

Dynamicky se rozvíjející společnost s bohatými zkušenostmi, která se jako první v České republice specializuje výhradně na hospodaření s dešťovou vodou – od konzultace přes prodej veškerého potřebného příslušenství, projektování, zpracování dokumentace k dotačním programům a realizace na klíč až po servis a údržbu. S ohledem na životní prostředí navrhuje Aquanix klientům pro jejich soukromé i komerční prostory optimální řešení využití dešťové vody.


Jøtul F 171 Zensoric

Vystavovatel: SCANDIQUE, spol. s r.o. - Hala - 7, Stánek - A01

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Krbová kamna s automatickou regulací hoření. Dvoustupňové spalování Clean Burn splňuje požadavky na ekodesign. Palivo: dřevo. Materiál: litina. Povrchová úprava: černý lak. Jmenovitý výkon: 5 kW. V/Š/H: 1100/540/415 mm. Hmotnost: 148 kg. Délka polen: 30 cm. Průměr kouřovodu (horní/zadní vývod): 150 mm. Externí přívod vzduchu.

Charakteristika:
Technologie Zensoric automaticky reguluje přívod vzduchu do kamen, čímž umožňuje optimální spalování s nejnižšími možnými emisemi.
Stávající uplatnění na trhu:
Nultá série


BIOKLIMATICKÁ PERGOLA BAT R

Vystavovatel: BATIMA API CZECH, k.s. - Hala - 3, Stánek - C10

Bioklimatické pergoly jsou perfektním řešením pro regulaci světla a stínu, ale také jako ochrana před deštěm a sněhem. Díky kvalitním materiálům získáte bezúdržbovou pergolu s dlouhou životností a odolností proti přírodním vlivům. Poznejte jedinečné vlastnosti našich pergol. Jsme český výrobce a pro svou výrobu používáme produkty nejvyšší kvality. Náš vlastní patentovaný systém nám umožňuje velkou variabilitu provedení, atypická technická řešení a úpravy, nadstandardní velikosti.


Tepelné čerpadlo Vaillant aroTHERM plus

Vystavovatel: Vaillant Group Czech s.r.o. - Hala - 7, Stánek - B05

Tepelné čerpadlo aroTHERM plus vzduch-voda kombinuje výjimečný výkon s maximální šetrností vůči životnímu prostředí. S hodnotou COP až 5,4 je tepelné čerpadlo aroTHERM plus mimořádně energeticky účinné a s hlučností 28 dB (A) ve 3m vzdálenosti v tichém režimu umožňuje instalaci i v hustě zastavěných oblastech. S použitým přírodním chladivem R290 a jeho velmi nízkým potenciálem globálního oteplování (GWP 3) budete s aroTHERM plus připraveni na budoucnost.


WPC palubky, oplocení, obklady, zábradlí, koextruzní palubky, PVC palubky

Vystavovatel: Zhejiang Kunhong New Material Co., Ltd. - Hala - 3, Stánek - C15

Společnost Zhejiang Kunhong New Material Co., Ltd., která se věnuje recyklaci odpadních plastů a rostlinných vláken, je společný podnik na čínském Tchaj-wanu, který integruje výzkum a vývoj, návrh, výrobu a prodej nového typu ekologických kompozitních materiálů na ochranu životního prostředí Wood Plastic Composite. Společnost usiluje o spokojenost všech zaměstnanců a obnovuje harmonickou krásu mezi člověkem a přírodou. Pro poslání se společnost zaměřuje na vytváření kvality a budování nové cirkulární ekologické ekonomiky.


Tepelná čerpadla, klimatizace a větrací rekuperační jednotky Daikin

Vystavovatel: Vytopto.cz s.r.o. - Hala - 7, Stánek - B01

Kvalitní a úsporná tepelná čerpadla, klimatizace a ventilační jednotky s rekuperací tepla pro maximální pohodlí vašeho domova. Spolehlivě zajistí účinné vytápění, chlazení, ohřev teplé vody i příjemné a zdravé vnitřní prostředí a čistý vzduch. Sníží dlouhodobě výdaje za energie a překvapí snadnou obsluhou. Jsme Home Comfort Expert partnerem společnosti Daikin a navrhneme ideální řešení pro váš projekt a zajistíme profesionální montáž i péči o výrobek. Spolehněte se na zkušenost a kvalitu.


VÍŘIVKY - SAUNY - WELLNESS / Villeroy&Boch / Jacuzzi / Venkovní sauny

Vystavovatel: EuroWellness s.r.o. - Hala - 5, Stánek - C01

Realizujeme kompletní dodávky privátních vířivek, saun v ČR. Od 3D návrhu až po realizaci - wellness na klíč pro penziony / hotely. Venkovní sauny na míru. Zastoupení značek Villeroy&Boch a Jacuzzi.


WC kabiny, sanitární příčky, mobilní akustické stěny, skleněné příčky

Vystavovatel: TOMO služby spol. s r.o. - Hala - 2, Stánek - C04

Již více jak 20 let naše firma vyrábí a dodává WC kabiny a mobilní akustické stěny. Výhodou našich sanitárních příček je široká škála barev a dekorů, vysoká mechanická odolnost. WC kabiny nabízíme ve čtyřech základních typech provedení. Používáme výplně z dřevotřískové desky nebo HPL desky. Nosnou konstrukci tvoří hliníkový rám nebo je konstrukce provedená s použitím nerezových profilů a úchytek. Samozřejmostí je vysoká kvalita provedení, rychlá a čistá montáž a vysoký hygienický standard.


ERA21 - architektonický časopis

Vystavovatel: ERA Média, s.r.o.

Časopis ERA21 je jedním z nejvýraznějších a nejrespektovanějších českých odborných časopisů o architektuře, jenž reflektuje aktuální tendence a problémy současného vystavěného prostředí. Jeho charakteristickým rysem je tematické zaměření jednotlivých čísel. Díky tomu ERA21 přináší hluboký vhled do dané problematiky; v ucelené sérii tak vzniká soubor dokumentů trvalejší hodnoty, k nimž se lze opakovaně vracet.


Okna PROGRESS Alu EF+

Vystavovatel: DAFE - PLAST Jihlava, s.r.o. - Hala - 2, Stánek - A17

Nová generace oken s vynikajícími tepelně-izolačními a akustickými vlastnostmi s integrovanou žaluzií v meziprostoru před izolačním trojsklem a za dodatečnou tabulí skla.


Prostorová rolovací vrata VL H32 s polyuretanovou pěnou

Vystavovatel: VIOMAL SA - Hala - 3, Stánek - B07

VL Poly Shutter H32 Space jsou nová perforovaná hliníková rolovací vrata s polyuretanovou pěnou, s výškou 32 mm, 90 mm ventilačním otvorem a jedinečnými funkcemi. Jejich čisté linie kombinují vysokou estetiku s ergonomickým designem, nabízí pětkrát větší ventilaci, svítivost a viditelnost ve srovnání s tradičními roletami a zároveň zajišťuje soukromí a bezpečnost. Jeho tvar zajišťuje optimální rolování a možnost instalace v menších krabicích. Ideální řešení pro rekonstrukce a novostavby.


Nová bioklimatická pergola Weinor Artares

Vystavovatel: Confico Trading, s. r. o. - Hala - 3, Stánek - C13

Užijte si na své terase nejlepší část sezóny ochráněni novou bioklimatickou pergolou Artares. Někdy více stínu jindy více slunce. Otevřením a zavřením střechy ovlivníte klima pro svou pohodu.


Biofiltr Kolomaki Rain 200

Vystavovatel: Kolomaki s.r.o. - Hala - 2, Stánek - C02

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Biofiltr Kolomaki Rain 200 zajišťuje efektivní mechanické a biologické čištění uskladněné dešťové vody a vnitřních povrchu dešťových nádrží, odstranění kalu, usazenin, rozpuštěných látek, nežádoucích plynu a zbytečných bakterii. Muže byt poháněn energie ze solárních panelu věci nízké spotřebě energie.

Charakteristika:
Biologické čistěni dešťové vody a dešťových nádrží bez použití chemických látek, umělohmotných filtračních materiálu a sofistikovaných membrán.
Stávající uplatnění na trhu:
Sériová výroba již třetím rokem.


Fotovoltaické panely Leapton

Vystavovatel: Transference Century, s.r.o. - Hala - 4, Stánek - C03

Leapton Energy je světový lídr ve výrobě fotovoltaických panelů z Japonska. Vyrábí kvalitní fotovoltaické panely. Produkty Leapton Energy jsou nyní dostupné ve více než 40 zemích světa. Za více než 9 let zkušeností se solární energií si Leapton Energy vybudoval hluboké odborné znalosti v oblasti výroby solárních panelů.


Chytrá ČOV TOPAS

Vystavovatel: TopolWater, s.r.o. - Hala - 2, Stánek - C06

Plně automatická ČOV s ovládáním v mobilu a s možností integrace do chytré domácnosti. Testováním byla ověřena funkce ČOV po přerušení přítoku až 6 měsíců a je tedy vhodná jak pro rodinné domy, tak i pro rekreační objekty. ČOV TOPAS jako jediná domovní čistírna na základě speciálního programu trvale měří množství odpadní vody a poté automaticky omezuje množství vzduchu v čistírně. To znamená podstatné snížení spotřebované elektřiny bez jakékoliv obsluhy. Princip funkce ČOV je patentově chráněn.


Prémiové kompozitní fasádní obklady Millboard Envello

Vystavovatel: Confico Trading, s. r. o. - Hala - 3, Stánek - C13

Dokonale přírodní vzhled dřeva a trvanlivost kompozitního materiálu. Millboard fasádní obklady jsou odolné proti působení UV záření a netrpí kroucením a hnilobou. Oba dostupné profily lze instalovat vertikálně i horizontálně dle požadovaného designu fasády.


  Dřevostavby a bydlení
Dřevostavby a bydlení Dřevostavba svépomocí: Úskalí, o kterých možná ne Terasová prkna: Jaké jsou typy, cena a vlastnosti Montované dřevostavby na klíč: Nejrychleji postav Nádrž na dešťovou vodu: Kolik vám ušetří a jak ji Jaká je reálná cena dřevostavby?
Plán výstaviště

Závěrečná zpráva 2022

Facebook