FOR ARCH FOR ARCH
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany
Soutěž
GRAND PRIX - FOR ARCH 2018

Obory veletrhu

MBM FOR ARCH 2018 - Obchodní jednání s českými i evropskými podnikateli


 

Enterprise Europe Network (EEN) při Centru pro regionální rozvoj České republiky a ABF, a.s. Vás zvou na šestý ročník dvoustranných mezinárodních obchodních jednání.

 

Podnikáte ve stavebnictví a nabízíte spolupráci českým i zahraničním firmám, hledáte nové kontakty
na českém i evropském trhu?

 

Využijte časově i finančně zajímavé příležitosti k získání nových obchodních kontaktů. Akce je jednodenní, schůzky trvají 20 minut – můžete uskutečnit až 15 jednání.

 

Navíc nabízíme českým firmám bezplatné individuální konzultace na téma:

  • Přeshraniční poskytování služeb a vysílání pracovníků – setkání s expertkou v tomto oboru 
  • Projekty Horizon 2020 zaměřené na úsporu energie a udržitelnou výstavbu 


Matchmaking business meetings = obchodní jednání = předem připravené obchodní schůzky podle Vašich požadavků. Partnery na jednání si vyberete z přihlášených firem, jejichž seznam naleznete v katalogu na webu projektu.

 

Bonus pro návštěvníky: během jednoho dne realizujete obchodní jednání s partnery, které si sami vyberete z katalogu účastníků a navíc budete mít dostatek času i na prohlídku největšího stavebního veletrhu v ČR. Obdržíte od nás zdarma vstupenku na veletrh, zázemí pro jednání i občerstvení.

 

Bonus pro vystavovatele: akce je jednodenní (můžete si vybrat i jen páteční dopoledne/odpoledne) a perspektivní partnery z jednání můžete pozvat přímo na Váš stánek. Předem si zajistíte zajímavá obchodní jednání během vystavování na veletrhu. Účast na obchodních jednáních je zdarma.

 

Z předchozích ročníků MBM FOR ARCH evidujeme několik uzavřených smluv mezi německými a českými firmami i nově vzniklé spolupráce mezi českými společnostmi, které se poprvé potkaly na MBM FOR ARCH.

 

Přihlásit na akci se můžete již nyní, stačí vyplnit přiloženou přihlášku a zaslat ji zpět.

 

Včasnou registrací a publikováním Vašeho profilu na http://forarch2018.talkb2b.net/ zvýšíte propagaci Vašich výrobků či služeb již nyní!

 

Registrace je otevřena do 5.9.2018.

 

 

Kontakt:  

Eva Hrubešová

Centrum pro regionální rozvoj České republiky - Enterprise Europe Network
U Nákladového nádraží 3144/4, 130 00 Praha 3

Tel.: +420 225 855 312, E-mail: eva.hrubesova@crr.cz

 

 

   TZB-info
TZB-info Zbavte se vodního kamene natrvalo pomocí změkčovače vody Příprava realizace staveb může být efektivnější Českých peletáren je už třicet dva. Tu nejbližší pomůže najít nový Národní vyhledávač pelet Nahrazení územního řízení a stavebního povolení veřejnoprávní smlouvou Devatero trendů ve fotovoltaice aneb Intersolar 2018 Pohledem znalce: Může kotel třídy 4 na pevná paliva plnit parametry ekodesignu?
Plán výstaviště

Závěrečná zpráva FOR ARCH 2017

Závěrečná zpráva FOR ARCH 2016

Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje