FOR ARCH
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany
Soutěž
GRAND PRIX - FOR ARCH 2022

Obory veletrhu

Elektrotechnika a zabezpečení


Vystavovatelé zde představují své elektrotechnické novinky v oblasti zabezpečení, domácí zábavy, osvětlení, ovládání funkcí domu a automatizaci budov či výrobě vlastní elektřiny. Je vidět, že zájem návštěvníků o chytré bydlení rok od roku stoupá. Informace k chytrému a úspornému bydlení vám podají vystavovatelé přímo na svých stáncích v Hale 5.

Pro konkrétní rady k zabezpečení objektů i ochrany osob si mohou zájemci přijít do Poradenského centra Ministerstva vnitra. Nejnovější bezpečnostní trendy a řešení k ochraně budov a zabezpečení majetku nabízejí zástupci Ministerstva vnitra ČR se svými partnery Policií ČR a Cechem mechanických zámkových systémů. Návštěvníkům poskytnou řadu cenných, praxí odzkoušených informací. Poradenské centrum najdete v Hale 3.

 

 Kriminalita v loňském roce klesla o více než 16 procent!

V roce 2020 policie ČR zaznamenala nejméně trestných činů v novodobé historii. Registrovaná kriminalita v roce 2020 poklesla oproti předchozímu roku o 33 696 skutků, což v procentuálním vyjádření znamená 16,9 %. Objasněnost naopak vzrostla o více než 3 % a dosáhla úrovně 56,3 %. Ředitel Úřadu služby kriminální policie a vyšetřování Policejního prezidia ČR plk. Mgr. Luděk Fiala k tomu uvádí: "Hlavní příčiny poklesu nápadu trestné činnosti lze samozřejmě spatřovat v omezujících opatřeních, která zapříčinila menší mobilitu osob v České republice, v omezení vstupu občanů ostatních zemí k nám a dále také v novelizaci trestního zákoníku, ve které došlo ke změně hranice výše škody při kvalifikaci trestného činu na 10 000 Kč."

2021-01-19 15:45:34 Více  
  Dřevostavby a bydlení
Dřevostavby a bydlení Dřevostavba svépomocí: Úskalí, o kterých možná ne Terasová prkna: Jaké jsou typy, cena a vlastnosti Montované dřevostavby na klíč: Nejrychleji postav Nádrž na dešťovou vodu: Kolik vám ušetří a jak ji Jaká je reálná cena dřevostavby?
Plán výstaviště

Závěrečná zpráva 2021

Závěrečná zpráva FOR ARCH 2020

Facebook