FOR ARCH
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany
Obory veletrhu

FOR ARCH 2018 - Deadline for the lease of the exhibition area at preferential prices


Dear business partners,

we would like to invite you to participate at the 29th International Building Trade Fair FOR ARCH 2018, which takes place traditionally at PVA EXPO PRAHA on 18-22 September 2018. The  trade fair with the longest tradition in the Czech Republic presents a great opportunity for Czech and foreign exhibitors to present services and products.

Every year, the trade fair brings news from the world of buildings. Leading representatives, suppliers, craftsmen, investors, developers and representatives of other branches related to construction are presented at the fair.

You can apply right now! The first deadline for the lease of the exhibition area at preferential prices is  31 December 2017.


Více
  TZB-info
TZB-info Komentář normy Zařízení pro využití srážkových vod na webináři Novinky v ZTI Spotřeba elektřiny v roce 2020: prudký pokles a pak návrat k normálu Mnichovský veletrh BAU v digitálním formátu Stavárna on-line - projekt virtuální prohlídky nejen pro zájemce o studium Služba energetických středisek EKIS je zdarma. Letos nově pomohou i s úvodní studií Prokazování kvality poplachových systémů - redakční poznámka
FOR ARCH 2020 - závěrečná zpráva

Závěrečná zpráva FOR ARCH 2019

Facebook