FOR ARCH
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

FOR ARCH 2016 a STÍNICÍ TECHNIKA


FOR ARCH 2016 a STÍNICÍ TECHNIKA

V letošním roce bude Sdružení výrobců stínicí techniky a jejích částí (SVST) poprvé zastupovat stínicí techniku po celou dobu veletrhu, a to v rámci Konzultačního střediska pro okna a stínicí techniku.

 

Konzultační středisko realizujeme ve spolupráci se společností STAVOKONZULT a Českým institutem otvorových výplní (ČIOV) a bude umístěno ve stánku 3B3, hale 3. Na ploše 44 m2 tak můžete obdržet komplexní informace k otvorovým výplním na jednom místě!

Přednášky pro veřejnost – sál 3, vstupní hala I.

Pro návštěvníky veletrhu jsme připravili přednášky, ve kterých jsme se tentokrát zaměřili především na laickou veřejnost – koncové zákazníky. Z tohoto důvodu jsme zvolili neformální způsob: o stínicí technice, jejích výhodách a možnostech si se zástupci našeho sdružení bude povídat známá moderátorka TV pořadů o bydlení – ADÉLA GONDÍKOVÁ, a to ve středu 21. září 2016 v sále 3, vstupní hale I. Věříme, že tato forma bude vítaným oživením občas nezáživných přednášek a že Vám přitom přinese řadu zajímavých informací. Tyto rozhovory proběhnou v době od 10.00 do 11.00 h a poté ještě jednou od 12.00 do 13.00 hodin.

 

Od 11.00 a od 13.00 hodin budou následovat přednášky s tématikou správné montáže oken z  pohledu stavebníka i technického dozoru.

 

Pro školy se stavebním zaměřením jsme navíc připravili přednášky na pátek 23. 9. 2016, a to od 10.00 do 11.00 hodin, následně od 11.00 do 12.00 opět přednášky s tématikou oken.

Témata:

  • Stínicí technika – aktuální trendy a její vliv na energetickou náročnost budov.
  • Okna – jejich vady a jak jim předcházet, správná montáž oken.

Přijďte, těšíme se na Vás!

 

Sdružení výrobců stínicí techniky a jejích částí - SVST
Stavokonzult
Český institut otvorových výplní – ČIOV


Více
Závěrečná zpráva 2022

Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje