FOR ARCH
Odebírat novinky
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany
Soutěž
GRAND PRIX - FOR ARCH 2024

Doprovodný program ESTAV.cz: Jak koupit bydlení LIVE


Doprovodný program ESTAV.cz: Jak koupit bydlení LIVE

Doprovodný program ESTAV.cz: Jak koupit bydlení LIVE

Kupujete dům, byt či pozemek? Nechcete se napálit při podpisu kupní smlouvy? Víte, jaké máte možnosti financování nemovitosti? Víte, na co se prodávajícího ptát, co si všechno ověřit na úřadech? Kam zaměřit svoji pozornost při technické obhlídce nemovitosti? Setkejte se s autory příručky „Jak koupit bydlení“ oceněné odborníky cenou Grand Prix!  Přijďte si poslechnout jejich rady na doprovodném programu portálu ESTAV.cz na veletrhu FOR Arch 2016.

Doprovodný program portálu ESTAV.cz proběhne na výstavišti v Letňanech v pátek 23. září od 10:00 hodin. Na přednáškách odborníků z praxe se dozvíte od stavařů jak poznat zda dům netrpí poruchami hydroizolací nebo zatékáním, jak rozpoznat kvalitně provedenou rekonstrukci bytu. Právnička poradí jak postupovat při kontrole kupní smlouvy na nemovitost. Finanční poradci vám vysvětlí kde vzít peníze na koupi vlastního pozemku, domu či bytu.

Přednášky navazují na příručku „Jak koupit bydlení“ představenou poprvé na loňském veletrhu FOR Arch 2015, kde jí odborná porota udělila hlavní cenu veletrhu Grand Prix. Registrovaní účastníci doprovodného programu ji budou moci získat vytištěnou. Všichni ostatní si ji mohou zdarma stáhnout na portále ESTAV.cz.

Na přednáškách se můžete s autory příručky setkat osobně. Uvidíte praktické příklady z inspekcí starých domů, budete moci na techniky, stavaře i právníky vznést konkrétní dotazy. Koupě nemovitosti je často největší investicí vašeho života. Nepodceňujte ji! Nechte si poradit, jak koupit bydlení od odborníků portálu ESTAV.cz.


Více
  Dřevostavby a bydlení
Dřevostavby a bydlení Dřevostavba svépomocí: Úskalí, o kterých možná ne Terasová prkna: Jaké jsou typy, cena a vlastnosti Montované dřevostavby na klíč: Nejrychleji postav Nádrž na dešťovou vodu: Kolik vám ušetří a jak ji Jaká je reálná cena dřevostavby?
Závěrečná zpráva 2023

Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje