FOR ARCH
Odebírat novinky
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany
Soutěž
GRAND PRIX - FOR ARCH 2024

Na veletrhu FOR ARCH se představí skupina HELUZ GROUP


HELUZ cihlářský průmysl, v.o.s., představí na veletrhu FOR ARCH nový komínový komplet HELUZ SMART, který vyniká praktickými rozměry a velmi jednoduchou instalací. Komplet se skládá z jednodílné keramické tvárnice a již z výroby izolované izostatické vložky. Díky tomu je montáž opravdu rychlá a bezpečná. Půdorysný rozměr je pouhých 32 x 32 centimetrů, což z komínu činí optimální řešení pro domy s nedostatkem místa.

 

 

Přímo na stánku bude kabina, která demonstruje službu HELUZ Blower door test. Jedná se o zkoušku průvzdušnosti obálky budovy, jejíž protokol se připojuje jako povinný doklad pro uznání dotace Nová zelená úsporám. Samotné měření spočívá v osazení ventilátoru do otvoru v obvodovém plášti budovy, aby střídavě vytvářel podtlak a přetlak v interiéru. Na základě měřeného průtoku vzduchu se stanoví, jaká je vzduchotěsnost obálky budovy.

 

 

Z produktů HELUZ budou prezentovány zejména cihelné bloky pro jednovrstvé zdění bez nutnosti dodatečného zateplení z řady HELUZ FAMILY a HELUZ FAMILY 2in1. Dále doplňkové prvky pro řešení konstrukčních detailů, které se starají o dokonalé tepelněizolační parametry stavby. Pro tepelnou pohodu v domě je důležitá rovněž venkovní stínicí technika, na niž HELUZ vyvinul překlad HELUZ FAMILY 3in1. Jeho největší předností je usnadnění rozhodovacího procesu staviteli, protože jej lze osadit roletami, žaluziemi nebo screeny nejen při stavbě domu, ale kdykoli v průběhu jeho užívání. Na expozici nebudou chybět ani akustické cihly HELUZ AKU KOMPAKT 21 a HELUZ AKU Z, které přispívají ke stále důležitějšímu akustickému komfortu a další produkty pro hrubou stavbu. Návštěvníci si budou moci všechny produkty fyzicky prohlédnout.

 

 

Loňská akvizice skupiny IZOS – výrobce izolačních skel – se na stánku HELUZ GROUP představí poprvé. Cílem expozice je ukázat jak širokou nabídku zasklení, tak význam správně zvolených skel pro energetickou bilanci celé budovy. Podíl stavebních otvorů, zejména oken, v tzv. obálce domu roste a tím i jejich vliv na spotřebu energie stavby. HELUZ IZOS představí kromě běžných dvoj- a trojskel i produkty, které pracují se slunečním zářením. Právě slunce je nejlevnějším zdrojem tepelné energie a vhodně zvolená okna umožňují tuto energii čerpat. Pro tepelné zisky ze slunečního záření vznikla řada IZOS ENERGY+. Pokud je naopak potřeba ochránit interiér před přehříváním, je vhodné zasklení z řady IZOS SHADOW. Na stánku jsou ukázány rovněž příklady celoplošného potisku velkoplošných skel s vysokým rozlišením.

 

 

Jedná se o ty nejzásadnější prvky, které jsou součástí uceleného systému HELUZ GROUP, jenž umožňuje investorům postavit celý dům. Expozice současně poskytne informace i odborníkům, zejména projektantům. Těm nabídne množství nástrojů jako Selektor konstrukcí, nově i Selektor detailů a dalších služeb, které jim ulehčí projektování.

 

 

Na stánku 2B08 se na vás těší obchodní zástupci i techničtí poradci, kteří vás provedou expozicemi a zodpoví všechny dotazy.


Více
  Dřevostavby a bydlení
Dřevostavby a bydlení Dřevostavba svépomocí: Úskalí, o kterých možná ne Terasová prkna: Jaké jsou typy, cena a vlastnosti Montované dřevostavby na klíč: Nejrychleji postav Nádrž na dešťovou vodu: Kolik vám ušetří a jak ji Jaká je reálná cena dřevostavby?
Závěrečná zpráva 2023

Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje