FOR ARCH
Odebírat novinky
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany
Soutěž
GRAND PRIX - FOR ARCH 2024

Ročenky PASIVNÍ DOMY A PŘEHLED DODAVATELŮ A PROJEKTŮ DŘEVOSTAVEB 2022


Sníte o novém bydlení v dřevostavbě nebo v pasivním domě? Plánujete už stavbu dřevostavby nebo pasivního domu? Pak si rozhodně nenechte ujít ročenky PŘEHLED DODAVATELŮ DŘEVOSTAVEB 2022 a PASIVNÍ DOMY 2022, které pro vás máme ZDARMA na veletrhu FOR ARCH 2022 na stánku 4A01.

 

Ročenka PŘEHLED DODAVATELŮ DŘEVOSTAVEB 2022 podává ucelený přehled dodavatelů dřevostaveb v Česku a prezentuje jejich ukázky nejprodávanějších projektů a povedených realizací. Tento ucelený a jediný přehled vám pomůže v první orientaci na trhu dřevostaveb a poradí, co máte při výběru realizační firmy pro vaši dřevostavbu u firem hledat a zohlednit. Nechybí zde rovněž přehled vzorových domů, do kterých se s mohou přijít podívat všichni zájemci o stavbu nového domu a zažít dřevostavbu na vlastní kůži.

 

Chcete stavět a bydlet energeticky úsporně? Téma, které rezonuje společností, je zabaleno právě v ročence PASIVNÍ DOMY 2022. Speciál je velkou studnicí informací pro stavebníky, kteří chtějí stavět pasivní dům, a to nejen jako dřevostavbu ale i jako tradiční zděný dům. Reflektuje současné trendy a zkušenosti výstavby pasivních domů u nás s přesahem do zahraničí. Ročenka je určena všem, kdo chtějí stavět vlastní pasivní dům nebo se o něm snaží dozvědět relevantní informace a získat inspiraci pro jeho realizaci. Speciální ročenku PASIVNÍ DOMY 2022 připravilo vydavatelství PRO VOBIS, s.r.o. ve spolupráci s Centrem pasivního domu, Státním fondem životního prostředí a veletrhem FOR PASIV.

 

Zastavte se pro obě ročenky na stánku 4A01.


Více
  Dřevostavby a bydlení
Dřevostavby a bydlení Dřevostavba svépomocí: Úskalí, o kterých možná ne Terasová prkna: Jaké jsou typy, cena a vlastnosti Montované dřevostavby na klíč: Nejrychleji postav Nádrž na dešťovou vodu: Kolik vám ušetří a jak ji Jaká je reálná cena dřevostavby?
Závěrečná zpráva 2023

Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje