FOR ARCH
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany
Pravidla pro vstup na veletrh
Bezpečně na veletrhu
Soutěž
GRAND PRIX - FOR ARCH 2021

Obory veletrhu

StarIgloo - usínat pod hvězdami


Hledáte zajímavé, futuristické a luxusní řešení pro glamping, posezení pro hosty na terase či v zahradě? Netradiční prostor pro kavárnu? Či celoročně použitelnou náhradu za altánek, pergolu či chatku s 360° výhledem zalitou světlem? Nebo chcete svou výřivku používat celoročně? A co pracovna, trucovna nebo ložnice v zahradě. Nebo trocha romantiky? Se StarIgloo usínat pod hvězdami.

 

StarIgloo Vám vše toto a mnohem víc možností nabízí. Díky neotřelému a funkčnímu designu, kvalitním a bezúdržbovým materiálům, stavebnicovému systému a modulárnosti, můžete změnit své návyky i uvažování nad bydlením či trávením volného času. Celoročně a za každého počasí.

 

Rádi se s Vámi potkáme na našem stánku 4C07, kde si můžete prohlédnout naše StarIgloo 3,5 m a probrat své plány i nápady.


Více
  TZB-info
TZB-info Písecký masokombinát nově s hygienickým nerezovým odvodněním MEA Elegantní řešení elektromobility v Lovosicích Rekonstrukce a dostavba Nemocnice Rychnov nad Kněžnou Úspory řízením osvětlení jsou v desítkách procent - 2 novinky LEDVANCE VIVARES Jak správně vybrat kalové čerpadlo? GSM CITY Pro - systém pro automatickou správu parkovišť s možností spolufinancování
Plán výstaviště

Závěrečná zpráva FOR ARCH 2020

Závěrečná zpráva FOR ARCH 2019

Facebook