FOR ARCH
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany
Pravidla pro vstup na veletrh
Bezpečně na veletrhu
Soutěž
GRAND PRIX - FOR ARCH 2021

Obory veletrhu

Bioklimatická pergola ARTOSI na veletrhu FOR ARCH za akční cenu


Na dlouho očekávaném veletrhu FOR ARCH se Vám představí mezi vystavovateli také firma Labona.cz, která se specializuje na bioklimatické pergoly a stínění na míru. Jako hlavní produkt na veletrhu bude vystavovat právě zmiňovanou pergolu. Klenot pro Vaši terasu s polohovatelnými lamelami si zde budete moci nejen sami vyzkoušet, do detailu prohlédnout a zjistit si maximum o jejích benefitech a funkcích, ale zároveň si ji objednat za speciální veletržní cenu.

 

 

Kromě pergoly si zde budete moci osahat i několik variant venkovních žaluzií s purenitovými boxy, které v současné době hrají prim v řešení podomítkových venkovních žaluzií.

 

 

S firmou Labona.cz máte kompletní servis – od prvotní konzultace a rad k výběru, přes vyměření zdarma, zpracování cenové nabídky, výrobu na míru, až po instalaci i včetně předvedení ovládání a údržby. Proto se na stánek Labona.cz neváhejte zastavit – ochotně Vám zodpoví veškeré dotazy a předvedou jednotlivé produkty i vzorníky všech používaných materiálů a látek.

 

Více informací najdete na www.labona.cz.

 


Více
  TZB-info
TZB-info Cit pro design a potěšení z funkčnosti TZB-info zahajuje informační projekt na podporu ekologického vytápění domácností DAPHNE FLAT - rekuperace pro váš dům a byt Valná hromada Společenstva kominíků ČR 2021 Variantní testování čištění a rekuperace tepla šedých odpadních vod Experti Bosch Termotechnika: Hybridní vytápění pro stávající budovy
Plán výstaviště

Závěrečná zpráva FOR ARCH 2020

Závěrečná zpráva FOR ARCH 2019

Facebook