FOR ARCH
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany
Obory veletrhu

PROSTORY PRO ŽIVOT
Typ akce: Workshop


Datum zahájení: Sobota, 2019-09-21 14:30 - 15:30

Místo konání: Vstupní hala I, Konferenční centrum, sál 2

Organizátor: Studio Evalofa

WWW: www.evalofa.com

Vstupné: v rámci vstupenky na veletrh


Kontaktní informace:
ABF, a.s.
Architektka Eva Lövenhöferová ze Studia Evalofa zpestřuje svými konzultacemi veletrhy designu a interiéru pravidelně. Na podzimním veletrhu FOR ARCH bude mít worskhop pro veřejnost. Potřebujete-li v životě změnu, nenechte si ho ujít.

 

Studio Evalofa mění životy prostřednictvím změny prostředí, ve kterém žijeme či pracujeme. Vytváří studie interiérů. Zajišťuje projektové dokumentace a kompletní realizace. Vše vzniká ve spolupráci s lety osvědčenými dodavateli. Počínaje zkušenými projektanty přes špičkové české truhláře a další dodavatele zařízení. Konče šikovnými elektrikáři a řemeslníky včetně úklidu.

 

„Měnit lidem životy mě baví. Přináší jim to totiž radost. A to je nejlepší možná odměna za mou práci,“ říká architektka Eva Lövenhöferová. „Základem spolupráce je zjištění potřeb a pochopení způsobu života, fungování rodiny i vkusu klientů. Vznikají pak funkční projekty doladěné k naprosté spokojenosti“, dodává architektka. Aby nás přiměla přemýšlet o bydlení a pracovním prostředí prakticky i koncepčně, připravila speciální workshop.

Tématem workshopu jsou ‚prostory pro život. Architektka Eva se podělí o zkušenosti a tipy vycházející ze své dlouholeté praxe. O prostorech nejdříve zauvažuje z pohledu funkce a úložného místa. K čemu slouží? Jaké činnosti tam vykonáváme? Co v nich potřebujeme ukládat? Účastníci workshopu se můžou aktivně zapojit. Setkání skončí vzájemnou debatou nad projekty účastníků.

 

Workshop se zaměřuje na obývací pokoj a kuchyni. Kdo se bude chtít věnovat jiným prostorům či dokonce konkrétním řešením, může si s sebou přinést projektovou dokumentaci nebo plánky.

 

  

 

 


  TZB-info
TZB-info ROZHOVOR: Jednovrstvé i zateplené zdivo Xella splňuje nové požadavky Deskový radiátor Kermi therm-x2 - sériový průtok Kdy jste naposledy viděli sinusovku? Časté otázky při návrhu a realizaci kročejové izolace podlahy Společnost Schneider Electric přidává nové funkce a kompatibilitu s PROFIBUS a PROFINET do systému digitálního řízení zátěží TeSys™ island GasNet uvedl do provozu první mobilní samoobslužnou čerpací stanici na LNG v ČR
Závěrečná zpráva FOR ARCH 2019

Závěrečná zpráva FOR ARCH 2018

Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje