FOR ARCH
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany
Obory veletrhu

PORADENSKÉ CENTRUM DŘEVOSTAVEB

Jak najít správného dodavatele dřevostavby, kvalita dřevostaveb a kontrola v průběhu výstavby, konstrukce dřevostaveb, pomoc s řešením kvalitního provedení dřevostaveb.
Typ akce: Poradenství


Datum zahájení: Úterý, 2019-09-17 10:00

Datum ukončení: Sobota, 2019-09-21 18:00


Místo konání: Hala 5, stánek 5C20

Organizátor: Asociace dodavatelů montovaných domů, ​Výzkumný a vývojový ústav dřevařský​, PROFISPORTAL​, časopis DŘEVO&STAVBY​

WWW: www.admd.cz

Vstupné: v rámci vstupenky na veletrh


Kontaktní informace:
ABF, a.s.
Zajímají Vás dřevostavby, řešíte výstavbu rodinného domu, rozhodujete se, s kým realizovat dřevostavbu nebo se potřebujete poradit, jaké technologie jsou nejvhodnější pro vytápění, chlazení a konstrukci domu anebo co dalšího je dobré neopomenout při výstavbě domu? Přijďte se poradit s odborníky z ADMD (Asociace dodavatelů montovaných domů), jaké řešení je nejvhodnější právě pro Vás.


V našem poradenském centru Vám poskytneme veškeré odborné informace týkající se dřevostaveb.

 

www.admd.cz

www.vvud.cz

www.drevoastavby.cz

 

 


  TZB-info
TZB-info K problematice uzavření hlavního uzávěru plynu v bytovém domě Výstava FOR CITY na veletrhu FOR ARCH představí inovace pro města, obce i regiony Stavba fotovoltaické elektrárny na střeše pražské PREFY v on-line přenosu Podmínky udržení zelené infrastruktury ve městech Činitel denní osvětlenosti, odstupový úhel a prostor bez denního světla Dílčí uživatelský generel vody, aneb pohled na vnitřní vodovod přes jeho dlouhou životnost a vliv na životní prostředí. Část 2.
Závěrečná zpráva FOR ARCH 2019

Závěrečná zpráva FOR ARCH 2018

Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje