FOR ARCH
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany
Obory veletrhu

BAREVNÉ PANELÁKY. JSOU LEPŠÍ BAREVNÁ NEBO ŠEDIVÁ SÍDLIŠTĚ?

Šeď sídlišť se díky zateplování změnila na pestrou škálu barev a tvarů. Je to správně? Portály www.ESTAV.cz a www.TZB-info.cz představují studii o barevnosti českých panelových sídlišť. Podívejte se na zdařilé i méně zdařilé ale o to veselejší příklady ztvárnění barevnosti panelového domu. Proč jsou naše sídliště tak barevná, že si je fotí i zahraniční turisté? A jak dopadly pokusy o regulaci fasád na sídlištích v Praze a Plzni?
Typ akce: Přednáška


Datum zahájení: Úterý, 2019-09-17 14:00 - 16:00

Místo konání: Vstupní hala I, Konferenční centrum, sál 2

Organizátor: TZB-info a ESTAV.cz


Kontaktní informace:
ABF, a.s.
Revitalizace panelových sídlišť změnila šeď na paletu barev. Je to dobře nebo ne? Proč jsou naše sídliště tak barevná, že si je fotí zahraniční turisté? Máme regulovat barevnost zateplených domů?

 

Program:

14.00 – 15.00 | Přednáška, Martin Veselý: Barevnost panelových sídlišť

15.00 – 16.00 | Příležitost k setkání projektantů a architektů

 

 

 

www.tzb-info.cz

 

www.estav.cz

 

 


  TZB-info
TZB-info ROZHOVOR: Jednovrstvé i zateplené zdivo Xella splňuje nové požadavky Deskový radiátor Kermi therm-x2 - sériový průtok Kdy jste naposledy viděli sinusovku? Časté otázky při návrhu a realizaci kročejové izolace podlahy Společnost Schneider Electric přidává nové funkce a kompatibilitu s PROFIBUS a PROFINET do systému digitálního řízení zátěží TeSys™ island GasNet uvedl do provozu první mobilní samoobslužnou čerpací stanici na LNG v ČR
Závěrečná zpráva FOR ARCH 2019

Závěrečná zpráva FOR ARCH 2018

Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje