FOR ARCH
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany
Soutěž
GRAND PRIX - FOR ARCH 2022

Obory veletrhu

Najdete na veletrhu - FOR ARCH


Sestava ČOV TOPAS a odvodňovacího boxu na kaly

Vystavovatel: TopolWater, s.r.o. - Hala - 2, Stánek - C08

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Domovní ČOV Topas S v kombinaci s odvodňovacím boxem na přebytečný kal zaručuje provoz 1 rok bez nutnosti vyvážet přebytečné kaly. Na toto unikátní řešení je vydán užitný vzor číslo PUV 2022-397755. Řešení spočívá v propojení gravitačního odvodňování kalů pomocí filtrace skrz biologicky rozložitelnou textilii v přídavném boxu, automatického odkalování ČOV pomocí inteligentního řídicího PLC, a to v kombinaci s akumulační nádrží ČOV Topas S se sčerpávanou hladinou, kam je odváděna kalová voda. Materiál: PP/PE plast, cena: 5.000 - 10.000 Kč.

Charakteristika:
Všechny domovní ČOV produkují přebytečný kal, který je nutno z nich odvážet. U ČOV bez kalojemu v nezahuštěné formě 1 % cca každé 1 až 2 měsíce, u ČOV s kalojemem v zahuštěné formě 2–3 % cca každé 4 měsíce. Při použití odvodňovacího boxu je dosaženo koncentrace 15–20 % a vyvezení kalu stačí 1 x rok. Navíc kal je konzistence zeminy a je vynikajícím substrátem pro kompost, jelikož obsahuje živiny. Majitelé ČOV Topas s odvodňovacím boxem tedy řeší likvidaci přebytečných kalů pouze 1 x za rok, a to ještě v souladu s principy cirkulárního hospodářství jeho využitím jako vynikajícího substrátu a hnojiva ve formě kompostu na vlastním pozemku bez nutnosti placení za jeho vyvážení fekálním vozem. Organické látky a živiny jsou tedy využity na pozemku kde vznikly.
Stávající uplatnění na trhu:
Sestava ČOV TOPAS s odvodňovacím boxem řeší jeden ze základních a možná i nejdůležitějších aspektů provozu všech domovních ČOV. A tím je kontrola, zahuštění, zmenšení objemu a následné odstranění, resp. znovuvyužití přebytečného kalu s minimálními nároky na četnost této údržby. Uplatnění na trhu je výhradně v kombinaci s ČOV Topas S se sčerpávanou akumulační nádrží, ale box lze dodatečně doplnit i ke stávajícím, již nainstalovaným ČOV TOPAS S. Výrobek je otestován na více než 10 pilotních instalacích, chráněn užitným vzorem a na veletrhu For Arch 2022 uváděn do prodeje spolu se zahájením sériové výroby.


BÁRA

Vystavovatel: DOORNITE s.r.o. - Hala - 3, Stánek - A07

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Kování je nedílnou součástí dveří a hraje důležitou roli v konečném designu dveří. V detailu se skrývá ďáběl a detailem u dveří je kování. Po celou dobu užívání by neměla klika nudit a neměla by vadit. Bez kování většinou dveře neotevřete a dotyk s klikou musí být pro uživatele komfortní a příjemný.

Charakteristika:
Klika BÁRA je výsledkem spolupráce DOORNITE s designérem Romanem Ulichem. Design a funkčnost naprosto splynuly v jedno, při úchopu rukou, zjistíte, že čelo kliky má očím skrytou tvarovanou plochu pro opření palce a díky své ergonomii skvěle padne do ruky. Ušlechtilé a kvalitní materiály pak zajišťují dlouhodobou životnost.
Stávající uplatnění na trhu:
Sériová výroba


Poradenské centrum CTI ČR

Vystavovatel: Cech topenářů a instalatérů České republiky z.s. - Hala - 5, Stánek - D15

Poradíme  s výměnou topných zdrojů v domácnostech, s montáží a novinkami v oblasti tepelných čerpadel, s montáží výrobků trubek, tvarovek a armatur, k instalaci studené a teplé vody, podlahového vytápění a chlazení, a ústřední vytápění, řešení problémů netěsnosti topení, vodovodního i plynového potrubí a odpadu, s výběrem instalačních materiálů.


Hybridní větrání se ZZT pro rekonstrukce domů - Brink Multi Air Supply (dále jen Brink MAS)

Vystavovatel: ŠTORC TZB s.r.o. - Hala - 5, Stánek - B15

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Brink MAS kombinuje klasický systém větrání centrální rekuperační jednotkou s kaskádovým větráním pomocí přepouštěcích ventilátorů MixFan. Ty umožňují vynechání potrubí pro přívod vzduchu do jednotlivých pokojů, které je u mnoha rekonstrukcí omezujícím faktorem realizace.

Charakteristika:
Brink MAS výrazně usnadňuje a rozšiřuje možnosti instalace řízeného větrání se ZZT do stávajících domů a bytů. Pomáhá snižovat energetickou náročnost stávajících budov a zvyšuje kvalitu bydlení. Kvalita vnitřního prostředí je řízena automaticky na základě senzorů CO2 integrovaných ve ventilátorech MixFan.
Stávající uplatnění na trhu:
Brink MAS byl ověřen na několika rekonstrukcích domů v ČR a je již používán ve vybraných zemích pro rekonstrukce domů. K dispozici je studie od TNO (Nizozemská organizace pro aplikovaný vědecký výzkum)


Aktuální informace o dotacích na úsporné a ekologické bydlení

Vystavovatel: Státní fond životního prostředí České republiky - Hala - 2, Stánek - A15

Pokračování populárního programu Nová zelená úsporám nabízí dotace na energeticky úsporné renovace a stavby rodinných a bytových domů. Nová etapa programu přináší řadu novinek, nejzásadnějšími jsou rozšíření podpory na bytové domy po celé ČR a sloučení s programem Dešťovka. Těšit se můžete i na novinky z nabídky Operačního programu Životní prostředí a Národního programu Životní prostředí. Seznámíme vás s tím, jak o dotaci úspěšně požádat. Poradíme i projektantům či energetickým specialistům.


Kompletní systém větrání Zehnder s rekuperací tepla

Vystavovatel: Zehnder Group Czech Republic s.r.o. - Hala - 5, Stánek - D06

Švýcarská společnost Zehnder je největším evropským výrobcem větracích jednotek s rekuperací tepla pro rodinné domy a byty s tradicí již od r. 1968. Vyvíjí, vyrábí a dodává nejen větrací jednotky, ale ucelený systém s vysoce hygienickými rozvody vzduchu a designovými mřížkami a ventily. Sladěné, snadno kombinovatelné prvky umožňují kvalitní instalaci pro maximální spokojenost zákazníků. Bezplatně zpracujeme optimální návrh systému větrání vč. cenové nabídky a podrobného výpisu materiálu.


Multipor ExSal Therm

Vystavovatel: Xella CZ, s.r.o. - Hala - 2, Stánek - A09

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Systém minerálních desek a malty pro sanaci vlhkého a zasoleného zdiva, zároveň s funkcí tepelné izolace.

Charakteristika:
Deklarovaná hodnota tepelné vodivosti odsolovací desky λD23,50 = 0,045 W/(m.K). Vysoká životnost.
Stávající uplatnění na trhu:
Sériová výroba. Systém na zakázku, dodací lhůta dohodou.


Silentmax - akustické panely - ekologické, moderní a stylové

Vystavovatel: RDacoustic s.r.o. - Hala - 2, Stánek - B22

Akustická pohoda přináší klid na práci i relaxaci. Je dokázáno, že zvyšuje soustředěnost i produktivitu práce. Investice do akustiky má trvalý přínos v komfortu prostředí a zásadně zvyšuje srozumitelnost mluveného slova. Akustické panely Silentmax® pohlcují nežádoucí akustickou energii, snižují ozvěnu a hluk v prostoru. Panely jsou bezúdržbové a jednoduše instalovatelné. Jsou ekologicky vyrobeny 100% recyklací PET lahví, jsou zdravotně nezávadné, nezadržují pachy a jsou nehořlavé.


Nezávislá a profesionální kontrola kvality výstavby dřevostaveb

Vystavovatel: Výzkumný a vývojový ústav dřevařský, Praha, s.p.

Stavba pod dohledem. Kontrola dle speciální metodiky „CERTIFIKÁT KVALITNÍ STAVBA”. Co můžete čekat? Technika na své stavbě, kontrolu projektové dokumentace, stavebního materiálu a realizace, kontrolu požadavků na mechanickou odolnost, stabilitu, požární bezpečnost, úspory energie, ochrany tepla, vzduchotěsnosti, měření vlhkosti dřeva. Proč? Předejdete složitým a nákladným opravám chyb, které se mohou objevit až po dokončení domu, odhalíte chyby již při výstavbě s nízkými investicemi na opravu.


Kermi s.r.o.

Vystavovatel: Cech topenářů a instalatérů České republiky z.s. - Hala - 5, Stánek - D15

Německý výrobce Kermi, nabízí ucelený program otopných těles (desková, koupelnová, designová, konvektory, otopné stěny). Také velmi oblíbený kompletní systém podlahového vytápění a chlazení Kermi x-net vč. regulace, ideální na propojení s tepelnými čerpadly. Novinkou je vysoce efektivní systém řízeného větrání, Kermi x-well. Navštivte nás na stánku Cechu topenářů a instalatérů ČR, rádi se Vám budeme věnovat.


Světlík nové generace VELUX s plochým zasklením ISU 2093

Vystavovatel: VELUX Česká republika s.r.o. - Hala - 1, Stánek - V04

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Nová generace designových světlíků VELUX přináší až o 56 % více denního světla. Exkluzivní provedení plochého zasklení je možné kombinovat s neotevíravou nebo dálkově ovládanou základnou světlíku. Jedinečná konstrukce světlíku s trojsklem nabízí součinitel prostupu tepla Urc,ref300 = 0,60 W/m2K.

Charakteristika:
- Maximální a účinné prosvětlení. - Moderní design s bezrámovým zasklením. - Unikátní konstrukce z kompozitního materiálu. - Vysoká energetická efektivita. - Nově k dispozici také s trojsklem. - Ocenění Red Dot Design Award 2021.
Stávající uplatnění na trhu:
Jedná se o sériově dodávaný výrobek, uvedený na trh v dubnu 2022.


COMPACT LINE

Vystavovatel: DOORNITE s.r.o. - Hala - 3, Stánek - A07

Nová řada COMPACT LINE reprezentuje sadu kompaktních ocelových bezfalcových zárubní, které jsou dvoudílné a určené pro dodatečnou montáž. Dveře DOORNITE s těmito zárubněmi je možné instalovat i do tenkých sádrokartonových příček v tloušťce již od 100 mm i ve variantě s 30minutovou požární odolností.


Wienerberger Wevolt X-Tile 63 BL

Vystavovatel: Wienerberger s.r.o. - Hala - 2, Stánek - A08

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Fotovoltaické moduly integrované mezi střešní krytinu. Výkon 160Wp/m2. Zpracování: sklo/sklo. Cena bude stanovena Q1/23. Dodací lhůta Q2/23.

Charakteristika:
Jedná se o střešní krytinu, která pomáhá vyrábět elektrickou energii. Je to funkční a estetický prvek, který je lehčí nežli klasické střešní tašky a následně tedy nezatěžuje konstrukci střechy. K instalaci není nutná žádná speciální konstrukce, moduly se instalují na stejné střešní latě jako klasické tašky.
Stávající uplatnění na trhu:
Sériová výroba.


Wienerberger Leadax Roov

Vystavovatel: Wienerberger s.r.o. - Hala - 2, Stánek - A08

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Hydroizolační fólie pro ploché a mírně šikmé střechy. Vyrobena z PVB odpadu, získaného např. z bezpečnostní fólie u autoskel. Nižší ekologická stopa oproti běžným řešením pro ploché střechy. Vysoký odraz slunečního záření. Dokonalý základ pro solární panely. Role šířky 1 m a délky 12,5 m. Cena bude známa do konce roku 2022.

Charakteristika:
Střešní membrána má životnost až 30 let. Je vyrobena recyklací z PVB odpadu a bude ji možné dále recyklovat po skončení životnosti, a to opět na novou střešní fólii. Snadná aplikace bez potřeby svařování ohněm. Svařování probíhá pouze speciální kapalinou za pomoci ručních válečků, které slouží k aplikaci. Hmotnost pouze 1,8 kg/m2.
Stávající uplatnění na trhu:
Sériová výroba.


Prémiové kompozitní terasy Millboard

Vystavovatel: Confico Trading, s. r. o. - Hala - 3, Stánek - A06

Millboard terasy spojují přirozenou krásu dřeva a vysokou odolnost kompozitního materiálu. Jsou vhodné pro soukromé terasy i veřejné plochy. Millboard prkna jsou odlita z forem pečlivě vybraných dubových desek. Díky ručnímu dobarvování povrchu je každé prkno originální. Prkna Millboard představují alternativu k dřevěným a dřevoplastovým terasám.


Štěrkové rohože Nidagravel

Vystavovatel: FLORAVIL, s.r.o. - Hala - 2, Stánek - B30

Rohože Nidagravel jsou alternativou tradičních dlažeb. Ideální pro cesty, příjezdové cesty, parkovací místa, terasy ... Nidagravel infiltruje dešťovou vodu přímo do země a zabraňuje odtoku, což z něj činí optimální udržitelný městský odvodňovací systém. Voštinová struktura Nidagravel panelů zcela stabilizuje štěrk.


Ventilační tepelné čerpadlo S735

Vystavovatel: Družstevní závody Dražice - strojírna s.r.o. - Hala - 5, Stánek - C08

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Efektivní a udržitelné řešení pro novostavby a nízkoenergetické domy. Zařízení odsává teplý, znehodnocený vzduch z místností a využívá opakovaně jeho energii. Obsahuje 180litrový zásobník teplé vody. Výstupní teplota vody pro vytápění je až 80 °C, SCOP azž 4,5. Pracuje velmi tiše (36-49 dB(A)). Ovládá se na dotykovém displeji nebo pomocí aplikace myUplink.

Charakteristika:
Jediná jednotka umístěná v interiéru zajišťuje velmi efektivně větrání, vytápění a ohřev vody zpracovává odpadní vzduch. Má vysoké SCOP a je nejtišší ve své kategorii. Elegantní bílo-černo-stříbrný design je vhodný do každého interiéru.
Stávající uplatnění na trhu:
Výrobek je v prodeji od 9/2022, je prvním z řady NIBE "S" typu ventilační (vzduch-voda). V nordických zemích jde o nejběžnější typ tepelného čerpadla. V Holandsku je v prodeji od jara 2022.


Aquanix - hospodaření s dešťovou vodou od A do X

Vystavovatel: Aquanix s.r.o. - Hala - 1, Stánek - V01

Dynamicky se rozvíjející společnost s bohatými zkušenostmi, která se jako první v České republice specializuje výhradně na hospodaření s dešťovou vodou – od konzultace přes prodej veškerého potřebného příslušenství, projektování, zpracování dokumentace k dotačním programům a realizace na klíč až po servis a údržbu. S ohledem na životní prostředí navrhuje Aquanix klientům pro jejich soukromé i komerční prostory optimální řešení využití dešťové vody.


ISOTEC - střešní tepelně izolační systém

Vystavovatel: CONTI Praha, s.r.o. - Hala - 2, Stánek - A16

Tepelně izolační systém pro zateplování šikmých střech, s integrovaným Aluzink laťováním pro přímou montáž finální střešní krytiny. Vynikající tepelně izolační vlastnosti, bez tepelných mostů, rychlá a snadná montáž. V jediné pracovní operaci je střecha dokonale zateplená, uzavřená vůči povětrnostním vlivům, a nalaťovaná pro pokládku střešní krytiny.


Online TV s inspirací pro bydlení, architekturu a design

Vystavovatel: Living Media s.r.o. - Hala - 4, Stánek - A13

Jsme Living Media a provozujeme online televize TVbydleni.cz a TVarchitect.com, kde kromě nepřeberného množství inspirace najdete každoročně i reportáže z těch nejzajímavějších expozic na veletrhu For Arch a For Interior. Cílíme výhradně na bydlení, architekturu a design a obě televize sleduje přes 100.000 diváků měsíčně. Rádi se nejen na veletrhu postaráme o váš rozvoj v oblasti videa, marketingu a PR.


Porotherm 25 EKO+ Profi / Profi Dryfix

Vystavovatel: Wienerberger s.r.o. - Hala - 2, Stánek - A08

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Pálený cihelný blok Porotherm 25 EKO+ Profi / Profi Dryfix - cihla pro vrstvené obvodové nosné i nenosné zdivo. Broušená cihla s vylepšenými tepelněizolačními vlastnostmi pro tloušťku stěny 25 cm. Ceníková cena 105,30 Kč/ks bez DPH. U = 0,37 W/(m2.K).

Charakteristika:
Řešení pro vyzdívky železobetonových skeletů s předpokladem vrstveného zdiva. Lepší tepelně-izolační vlastnosti oproti cihlám tloušťky 300 mm. Lze použít izolant menších tlouštěk a tím vznik úspory prostoru z interiéru. Použití i pro omítané jednovrstvé vnitřní i vnější nosné zdivo se specifickými požadavky (např. garáže, kotelny).
Stávající uplatnění na trhu:
Sériová výroba, dostupné pouze na objednávku.


Čistírna odpadních vod TOPAS s garantovanou funkcí i pro rekreační objekty

Vystavovatel: TopolWater, s.r.o. - Hala - 2, Stánek - C08

Domovní ČOV TOPAS zaručuje provoz i po přerušení přítoku splašků až na 6 měsíců. Díky řídicímu systému, který dokáže efektivně optimalizovat snížení aerace při přerušení přítoku a také dodáváním živin bakteriím pomocí recirkulace zbývající vody v ČOV si zachová čisticí funkce i po 6 měsících bez přítoku splašků. Toto unikátní řešení bylo testováno Zkušebním ústavem SZÚ v Brně s vynikajícími výsledky a ideálně se tak hodí i pro rekreační provoz na chatách a chalupách.


Jablotron Systém 21

Vystavovatel: JABLOTRON LIVING TECHNOLOGY CZ s.r.o. - Hala - 5, Stánek - B08

Systém 21 zahrnuje komponenty pro vnitřní prostředí rodinných domů - větrání, chlazení, ohřev teplé vody a vytápění. Jeho základní vlastností je ucelenost a přitom nízká investiční náročnost. Čím kvalitnější je obálka domu, tím jednodušší a méně investičně náročné technologie dům potřebuje. Větrání je zastoupeno rekuperační jednotkou Futura, chlazení/topení modulem CoolBreeze, ohřev teplé vody je řešen pomocí ohřívače vody s tepelným čerpadlem Ambienta W a topení elektrokotlem Volta.


Aquanix - hospodaření s dešťovou vodou od A do X

Vystavovatel: Aquanix s.r.o. - Hala - 2, Stánek - B07

Dynamicky se rozvíjející společnost s bohatými zkušenostmi, která se jako první v České republice specializuje výhradně na hospodaření s dešťovou vodou – od konzultace přes prodej veškerého potřebného příslušenství, projektování, zpracování dokumentace k dotačním programům a realizace na klíč až po servis a údržbu. S ohledem na životní prostředí navrhuje Aquanix klientům pro jejich soukromé i komerční prostory optimální řešení využití dešťové vody.


Terče pod terasy

Vystavovatel: ITADECO s.r.o. - Hala - 2, Stánek - B13

Využijte naše terče pod dlažbu pro Vaši terasu. Vyberte si z nabídky terčů pod dlažbu betonovou, keramickou nebo pod dřevěná či dřevoplastová prkna. V nabídce najdete terče s pevnou výškou řady EH. Dále nejprodávanější typy rektifikačních - stavitelných terčů řady New Maxi. Nabízíme i nejnižší stavitelné terče - StarT, které je možné nastavit v rozmezí od 10 do 15 mm.


Designové radiátory Zehnder pro koupelny i bytové prostory

Vystavovatel: Zehnder Group Czech Republic s.r.o. - Hala - 5, Stánek - D06

Jedinečné designové radiátory pro koupelny a obytné místnosti domov nejen vyhřívají, ale také zkrášlují. Byly vytvořeny známými designéry a přesvědčují vynikající funkčností. Nový Svět barev Zehnder. Topná tělesa k dispozici téměř v 50 barvách, chromovaném a nerezovém provedení. Umožňují teplovodní, kombinované i elektrické vytápění. Zehnder Kazeane - unikátní vzhled se šikmými plochými trubkami, koupelnový bestseller. Zehnder Charleston - originál mezi ocelovými článkovými radiátory.


Systémové stěny Alcasystem do každého projektu

Vystavovatel: Alcadrain s.r.o. - Hala - 4, Stánek - C15

Revoluční systém, který vám ušetří čas, peníze i energii. Stavebnicový systém pro výstavbu a rekonstrukci koupelnových prostor či toalet. Univerzální řešení pro byty, rodinné domy i velké developerské projekty garantuje optimalizaci nákladů i termínů.


Vchodový systém Liberty model Full

Vystavovatel: JAP FUTURE s.r.o. - Hala - 3, Stánek - C05

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Model Full v sobě sjednocuje samostatné doručení balíků bez fyzické účasti majitele, skrytou poštovní schránku, zvonek, kameru a štítek s číslem popisným případně jménem. Umístění modelu Full je možné samostatně nebo jako součást všech typů plotů, vyroben je z hliníku a jeho cena je 37 500 bez DPH a kamery. Dodací lhůta 6 týdnů. Možné šířky 400 a 600 mm.

Charakteristika:
Unikátní řešení v rámci Evropy, které sjednocuje jednotlivé prvky vchodového systému. Liberty je vchodový systém obsahující modely pro schránku na balíky, poštovní schránku, kryt na popelnice, vchodovou branku a kryt na elektrické a plynové rozvaděče. Vše v jednom designu a barvě dle přání zákazníka.
Stávající uplatnění na trhu:
Uplatnění: sériová výroba


MAIRYSS - stavíme rostoucí domky

Vystavovatel: Mairyss s.r.o. - Hala - 2, Stánek - A03

Stavíme nízkoenergetické, rekreační a mobilní montované domky s možností postupného rozšiřování dle vyvíjejících se požadavků klientů na potřebu prostoru. Moderní technologie, nízká energetická náročnost a současná architektura odpovídá aktuálním i budoucím požadavkům na bydlení. Klademe vysoký důraz na kvalitu provedení jak standardních tak individuálních řešení. Informace Vám poskytneme na naší expozici.


Foukaná izolace

Vystavovatel: Izolace Fuk s.r.o. - Hala - 2, Stánek - B27

Zateplení stropů, střech a obvodových stěn technologií foukané izolace.


WaveKey

Vystavovatel: 2N TELEKOMUNIKACE a.s. - Hala - 5, Stánek - A13

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

WaveKey je unikátní patentovaná technologie od 2N pro přístup mobilním telefonem do kanceláří i bytových domů. Je nejrychlejší na trhu, bezkonkurenčně spolehlivá a naprosto bezpečná. Plnohodnotně nahradí RFID kartu nebo otisk prstu a zajišťuje tak uživatelům maximální pohodlí. Pro využití WaveKey uživatel potřebuje na svém mobilním telefonu aplikaci 2N® Mobile Key. Ta je k dispozici zdarma pro iOS i pro Android platformy. Dále jsou to 2N čtečky s podporou Bluetooth. Konkrétně se jedná o 2N Access Unit 2.0, 2N Access Unit M a interkomy 2N® IP Style a 2N® IP Verso. WaveKey nabízí uživatelům čtyři různé režimy použití. Samozřejmě je možné povolit i více režimů pro jedny dveře a nechat na uživateli, který z nich využije.

Charakteristika:
Spolehlivost: Technologie WaveKey byla intenzivně testována ve velmi frekventované kancelářské budově po dobu půl roku. Celkem bylo otestováno přes 15 000 průchodů se 100 různými telefony od 20 výrobců. Rychlost: WaveKey otevře dveře za 0,3 vteřiny. Je to nejrychlejší technologie pro přístup mobilem na trhu. Bezpečnost: Probíhající komunikace je zabezpečená šifrovacími klíči AES-128 a RSA-1024. Je v podstatě nemožné odposlechnout a zneužít mobilní přístupový údaj. Snadná správa a přístupové údaje zdarma: S identifikačními údaji v mobilním telefonu odpadnou správci systému starosti a náklady s předáváním nových RFID karet. Přístupové údaje rozpošle uživatelům vzdáleně a navíc jsou zcela zdarma.
Stávající uplatnění na trhu:
Technologii WaveKey lze využít v celé řadě budov, od kancelářských až po bytové domy. Jedná se o oficiálně uvolněnou a plně podporovanou technologii.


Zplynovací kotel BLAZE GREEN

Vystavovatel: BLAZE HARMONY s.r.o. - Hala - 5, Stánek - D05E

Zplynovací kotel BLAZE GREEN je mimořádně ekologický kotel na dřevo, brikety, štěpku a piliny, který obsahuje 4 patentová řešení a lambda sondu pro dokonalé spalování. Má vysokou účinnost, nízkou spotřebu paliva a dlouhou životnost kotle (7 let záruka na kotlové těleso). BLAZE GREEN je certifikovaný jako emisní třída 5, splňuje Ecodesign a podmínky pro kotlíkové dotace.


komínový systém HELUZ SMART

Vystavovatel: HELUZ cihlářský průmysl v.o.s. - Hala - 2, Stánek - B08

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Nový komínový systém, který splňuje aktuální požadavky moderní bytové výstavby – malé rozměry a těsné provedení komínového pláště. Keramické broušené tvárnice a již z výroby izolované izostatické vložky jsou základní komponenty té nejvyšší kvality, které zákazník dostává v komínovém kompletu za cenu standardu.

Charakteristika:
Malé půdorysné rozměry keramické broušené tvárnice 32x32cm, těsné komínové těleso, již z výroby izolované izostatické tvárnice. Vedle maximální univerzálnosti a díky nejnovější certifikaci garantované bezpečnosti při zabudování, se HELUZ SMART vyznačuje velmi jednoduchou a rychlou montáží.
Stávající uplatnění na trhu:
sériová výroba


Porotherm Profi Thermo-UNI

Vystavovatel: Wienerberger s.r.o. - Hala - 2, Stánek - A08

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Zakládací malta Porotherm Profi Thermo-UNI s výbornými tepelněizolačními parametry, vysokou pevností v tlaku a vysokou vydatností. Určená pro založení první řady zdiva, ale i uložení překladů a drobné opravy zdiva. Výborné tepelněizolační parametry λ = 0,25 W/(m·K). Vysoká vydatnost až 1,3 l/kg. Ceníková cena 459 Kč/ks bez DPH.

Charakteristika:
4x vylepšené tepelněizolační vlastnosti oproti zakládací maltě Porotherm Profi AM, kterou tímto produktem nahrazuje. S výbornými hodnotami tepelné izolace se podařilo zachovat vysokou pevnost v tlaku (10 MPa). Jedná se stále o pevnostní třídu M 10, kterou lze bez problémů použít na založení rodinných domů i na větší stavby.
Stávající uplatnění na trhu:
Sériová výroba, běžně k dostání od 06/2022.


Boxie

Vystavovatel: HESTEGO a.s. - Hala - 2, Stánek - C05

Boxie - chytrý doručovací box. Boxie je vaše soukromá pošta před váším domem. Boxie za vás sám odešle nebo převezme zásilky od kteréhokoliv doručovatele či kurýra - zatím co jste v práci, s rodinou na výletě, nebo třeba na zasloužené dovolené. Vše ovládáte snadno a na dálku pomocí mobilního telefonu nebo počítače. Už nikdy se nebudete muset nahánět s kurýrem- Boxie vše vyřídí za vás.


Alcasystem

Vystavovatel: Alcadrain s.r.o. - Hala - 4, Stánek - C20

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Kovová stav. konstrukce určená k nahrazení stavebních prvků běžně používaných ve vnitřních prostorech budov. Lze jí jednoduše nahradit běžné zděné stěny i sádrokartonové konstrukce. Tento důmyslný systém se skládá z hlavních tří komponent - profilové tyče, spojky a kotvy. Díky nim lze jednoduše a rychle sestavit požadovaný tvar.

Charakteristika:
Systém je vytvořen tak, aby byl schopen nahradit vnitřní stěny, kde je vyžadována nějaká další funkčnost, tedy nosnost, zabudování zařizovacích předmětů, zavěšení těžkých předmětů atp. Systém urychluje montáž a lze dodat na stavbu i v již prefabrikovaných modulech i s rozvodem vody a elektřiny, čímž výrazně šetří instalační čas.
Stávající uplatnění na trhu:
Momentálně se systém zavádí na trhu a projektují, popřípadě již se instalují první modulové stěny v bytových developerských projektech. Uplatnění je zejména výhodné ve stavbách s jednotnými typy dispozic, bytová jádra.


Stylové zastřešení terasy Terrazza Pure

Vystavovatel: Confico Trading, s. r. o. - Hala - 3, Stánek - A06

Zcela nový vzhled, který reaguje na požadavky architektonicky čistého designu - Terrazza Pure to jsou pravé úhly a vysoká estetická kvalita. Terrazza Pure je ideální pro ty, kdo chtějí hodně denního světla a přitom potřebují elegantní a moderní ochranu terasy před vlivy počasí.


JM OPTIK-Modulární a mobilní domy

Vystavovatel: JM OPTIK s.r.o. - Hala - 1, Stánek - V12a

Stavte s námi. Naše modulární domy nestavíme z kontejnerů. Jednotlivé modulární konstrukce se skládají z lehké a odolné dřevěné konstrukce tvořené sadou nosných sloupů, nosníků, překladů a žeber. Všechny stěny, stropy a podlahy jsou opatřeny velmi účinnými materiály pro tepelnou, akustickou a vlhkostní izolaci. Každý materiálový prvek je precizně připraven v továrních podmínkách našimi zkušenými odborníky. Věřte, dům od nás je ten pravý pro vás. Zdroj: https://pr.denik.cz/doporucujeme/jak-bydlet-rychle-ve-vlastnim-20220822.html


18V AKUMULÁTOR DEWALT POWERSTACK™

Vystavovatel: DEWALT - Hala - 2, Stánek - D01

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Revoluční technologie 18V plochých článků DEWALT POWERSTACK™ přináší o 50 % více výkonu a o 25 % menší rozměry než standardní cylindrické akumulátory DEWALT 2,0 Ah pro napájení akumulátorového nářadí;.

Charakteristika:

První systém akumulátorů pro napájení bateriového nářadí na světě, který používá ploché články místo klasických cylindrických. To poskytuje uživateli využít až o 50 % vyšší výkon pro svou práci.

Akumulátor DEWALT POWERSTACK™ je o 25 % kompaktnější a o 15 % lehčí než standardní akumulátor DEWALT 2,0 Ah. To usnadňuje práci s nářadím, vysokou výkonost a menší únavu při práci ve stísněných prostorech.

Všechny akumulátory POWERSTACK™ se dají použít ve všech akumulátorových strojích DEWALT napěťové řady 18 V. K dispozici máte řadu nářadí, která obsahuje více než 250 různých typů akumulátorového nářadí.

Stávající uplatnění na trhu:

Akumulátor DEWALT POWERSTACK™ DCBP034 můžete naplno využít v naší nové kompaktní vrtačce DCD800E2T, se kterou získáte 90 Nm kroutícího momentu a velmi malé rozměry.


Zehnder Charleston Retrofit - jednoduchá náhrada litinových radiátorů

Vystavovatel: Zehnder Group Czech Republic s.r.o. - Hala - 5, Stánek - D06

Ocelový článkový radiátor v provedení Retrofit umožňuje díky shodné rozteči bočního připojení instalaci na stávající rozvody bez velkých stavebních úprav. Výroba laserovým svařováním,100% těsnost spojů. Speciálně vyvinuté základní a vrchní práškové lakování zaručuje hladký povrch s dlouhou životností. Radiátory dodávány jako 1 kus v žádaném počtu článků, barvě a připojení dle objednávky. Rychlý náběh na požadovanou teplotu (z 20 °C na 65 °C za 4 min). Skladem u vybraných VO, zvýhodněné podmínky.


Simon 100

Vystavovatel: KONTAKT - SIMON CZ s.r.o. - Hala - 5, Stánek - A09

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Simon 100 , designově čistý spínač pro použití v domovní elektroinstalaci,

Charakteristika:
Tlačítko obsahuje inovativně zkonstruovaný mikrospínač, který ruší zažitou uživatelskou zkušenost a přináší do ovládání domácnosti pocity jemnosti a hebké přívětivosti. Tento malý technický zázrak souzní s designovým zevnějškem, který svými čistými geometrickými liniemi bez viditelných spojů rámečků vybízí k dotyku.
Stávající uplatnění na trhu:
Již v prodeji


Interiérové kování BÁRA

Vystavovatel: DOORNITE s.r.o. - Hala - 3, Stánek - A07

Novinka, kovová klika BÁRA, která vznikla ve spolupráci s designérem Romanem Ulichem. Kování má titanový, jemný povrch aplikovaný špičkovou povrchovou úpravou a můžete vybírat z nerezu, z metalické černé nebo z bílé barvy. Kování je nedílnou součástí dveří a svým provedením hraje důležitou roli v konečném designu dveří. V detailu je skrytý „ďáběl“ a detailem u dveří je kování. Nová klika BÁRA reprezentuje rafinovaný design, komfortní užívání a příjemný pocit při doteku.


Zehnder ComfoClime

Vystavovatel: Zehnder Group Czech Republic s.r.o. - Hala - 5, Stánek - D06

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Nový klimatický modul Zehnder ComfoClime je určený pro dohřev, dochlazování a odvlhčování vzduchu v systému řízeného větrání s rekuperací tepla. V kombinaci s komfortní větrací jednotkou Zehnder ComfoAir Q zabezpečuje v RD trvale čerstvý čistý vzduch s optimalizovanou teplotou.

Charakteristika:
Využívá invertorovou technologii tepelného čerpadla vzduch-vzduch, energeticky efektivní. 100% čerstvý vzduch, bez recirkulace. Plug & Play řešení, snadné ovládání pomocí aplikace. Velmi tichý provoz, možnost dodatečné instalace. Přispívá nejen k vyššímu komfortu, ale také k získání lepší kategorie PENB.
Stávající uplatnění na trhu:
Sériová výroba


PŘEHLED DODAVATELŮ A PROJEKTŮ DŘEVOSTAVEB 2022

Vystavovatel: DŘEVO&stavby / sruby&roubenky - Hala - 4, Stánek - A01

PŘEHLED DODAVATELŮ A PROJEKTŮ DŘEVOSTAVEB 2022 – užitečná a praktická NOVINKA pro všechny, kteří chtějí stavět nový dům - dřevostavbu a hledají projekty dřevostaveb a dodavatele vybraných projektů dřevostaveb. Vychází jako speciál časopisu DŘEVO&stavby a sruby&roubenky. Najdete v něm dřevostavby na klíč ať už z řad typových dřevostaveb nebo individuálních realizací. Nechybí ani vzorové domy vybraných dodavatelů dřevostaveb a subdodavatelé materiálů a vybavení do dřevostaveb.


Porotherm 20 T Profi / Profi Dryfix

Vystavovatel: Wienerberger s.r.o.

Cihly broušené Porotherm 20 T Profi / Profi Dryfix jsou víceúčelovým produktem. Cihla je určená pro omítané jednovrstvé vnitřní i vnější nosné zdivo se specifickými požadavky. Zároveň jde o skvělé jednokrokové řešení pro věnec stropu se snížením pracnosti o 20% nebo lze použít pro vnitřní nosnou část vrstveného zdiva v kombinaci s tepelným izolantem. Velké otvory v cihlách jsou vyplněny hydrofobizovanou minerální vatou. Hydrofobizace zajišťuje nenasákavost vaty v cihlách (voda po ní stéká).


Domácí bateriové uložiště HES

Vystavovatel: FENIX Trading, s.r.o. - Hala - 5, Stánek - D07

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

All-in-one řešení hybridního fotovoltaického systému, stanice obsahuje třífázový střídač o výkonu 10 kW, MPPT modul pro připojení až 12 kWp FVE panelů, řídící jednotku, nabíječku a BMS baterií a samotné baterie o kapacitě až 41 kWh. Cena varianty s nejvyšší kapacitou je 494 500,- Kč bez DPH, dodací lhůta cca 1-2 měsíce.

Charakteristika:
Unikátní využití tzv. second-life článků z elektromobilů, díky kterým lze dosáhnout v kompaktním provedení (skříň 60x60x190cm) nadstandardní kapacity uložiště až 41 kWh. Kompletně vlastní vývoj a výroba. Řídící software stanice umožňuje kapacitu baterií efektivně využívat i při nákupu el. energie v režimu tzv. spotových cen.
Stávající uplatnění na trhu:
Stanice jsou vyráběny sériově ve výrobním závodu v Jeseníku, na trh jsou distribuovány prostřednictvím instalačních partnerů.


Zónové větrání Jablotron VarioBreeze™

Vystavovatel: JABLOTRON LIVING TECHNOLOGY CZ s.r.o. - Hala - 5, Stánek - B08

VaioBreeze™ je kompletní systém od Jablotronu, který je z výroby optimalizovaný pro ideální funkčnost plně zónového větrání. Jednoduše - větráme tam a tehdy, jak je potřeba. Zajistíme lepší kvalitu vzduchu a celkový pocitový komfort s mnohem menším úsilím. Šetříme celý větrací systém a tím prodlužujeme jeho životnost.


Regulace pro kotle a kotelny, podlahové a radiátorové systémy, chytrá domácnost.

Vystavovatel: TECH Controllers, s.r.o. - Hala - 5, Stánek - A12

Systém řízení inteligentní domácnosti, který sdružuje zónové ovládání vytápění / chlazení, ovládání osvětlení, žaluzií, rolet, markýz, pojezdových bran, garážových vrat atd. To vše pod kontrolou jedné mobilní aplikace.


Umělé skály do zahrad a k bazénům

Vystavovatel: Bamboodesign s.r.o. - Hala - 4, Stánek - B20

Firma Bamboodesign se zabývá zakázkovou výrobou umělých skal a kamenů technologií stříkaného betonu do zahrad a k bazénům. Při realizaci klademe velký důraz na detailní zpracování a věrohodnost textury kamene. Mezi naše významné realizace patří skalní masiv pro bazén v Chorvatské Poreči, za který jsme obdrželi hlavní cenu v Evropské architektonické soutěži. Na našich webových stránkách nejdete i další naše realizace a třeba Vás budou inspirovat pro umístění skály do Vaší zahrady, nebo k bazénu.


IZODOM 2000 - kompletní systém pro výstavbu nízkoenergetických a pasivních domů

Vystavovatel: Izodom 2000 Czech Republic - Hala - 2, Stánek - B11

Technologie Izodom 2000 umožňuje rychlou výstavbu odolné a energeticky úsporné budovy. Je navržen pro zákazníky, kteří oceňují energeticky úsporná řešení a chtějí ušetřit na výdajích spojených s užíváním domu. Izodom 2000 je kompletní systém pro stavbu pasivních domů s nejlepší základovou deskou na trhu. Systém tvoří více než 200 prvků, které lze navzájem spojovat jako stavebnici, aby se dosáhlo dané velikosti a tvaru domu. Lze stavět nejrůznější budovy. Následně se tyto prvky vyplní betonem.


Norská sálavá akumulační kamna NORSK KLEBER

Vystavovatel: FLAMEN Czech Republic, s.r.o. - Hala - 5, Stánek - C01

Stavíte dům a řešíte náklady na vytápění? Využijte nejlevnější zdroj energie – dřevo. Na jedno přiložení do mastkových kamen NORSK KLEBER vydrží tato akumulační kamna hřát až 12 hodin. Kamna se nabijí teplem z ohně a následně jej vydávají do místnosti po mnoho hodin. Stačí ráno zatopit a než budete přikládat podruhé, můžete celý den pracovat, aniž byste museli přikládat. Až se vrátíte, budou kamna stále teplá.


Zehnder ComfoClime - komfortně temperovaný čerstvý vzduch po celý rok

Vystavovatel: Zehnder Group Czech Republic s.r.o. - Hala - 5, Stánek - D06

Nový klimatický modul Zehnder ComfoClime je určený pro dohřev, dochlazování a odvlhčování vzduchu v systému řízeného větrání s rekuperací tepla. Společně s komfortní větrací jednotkou Zehnder ComfoAir Q zabezpečuje v RD trvale čerstvý čistý vzduch s optimalizovanou teplotou. Využívá invertorovou technologii tepelného čerpadla vzduch-vzduch, energeticky efektivní. 100% čerstvý vzduch, bez recirkulace. Plug & Play řešení, snadné ovládání pomocí aplikace. Přispívá k získání lepší kategorie PENB.


Pracovní oděvy, obuv, rukavice, outdoor

Vystavovatel: CANIS SAFETY a.s. - Hala - 2, Stánek - C09

Nová dynamická kolekce CXS NAOS kombinuje všechny vlastnosti, které splňují požadavky pro moderní pracovní oděv. Díky speciálnímu strečovému materiálu 4-way stretch umožňuje neomezený pohyb a flexibilitu. Oděvy této kolekce jsou vybaveny inovativními vychytávkami, jako je například integrovaný flexibilní pas Flex & Fit, doplňky z odolného materiálu CORDURA® nebo skryté ventilace na zádech, v podpaží a na nohavicích.


GOOPAN – stavíme domy srdcem

Vystavovatel: GOOPAN - Hala - 4, Stánek - A09

Domy společnosti GOOPAN jsou nízkoenergetické nebo pasivní, mají minimální náklady na provoz, nabízejí maximální komfort bydlení a jsou ekologicky šetrné svou technologií výroby a provedením stavby. Vynikají rychlou výstavbou z kvalitních materiálů a zdravým bydlením za nízké provozní náklady. Navštivte je na stánku 4A9 a využijte VELETRŽNÍ AKCE. Návštěvníkům nabízejí slevu 7% na typový dům, nebo tepelné čerpadlo a fotovoltaické panely zdarma. Více na www.goopan.cz.


Dekorativní pohledové betonové podlahy ESTRAfloor

Vystavovatel: ESTRA stavební s.r.o. - Hala - 3, Stánek - C04

Nechte se oslovit neopakovatelnou přirozenou krásou autentického pohledového betonu! ESTRA stavební s.r.o. provádí unikátní uměleckořemeslnou transparentní finální úpravu povrchu betonových podlah z monolitické mazaniny, nebo litého samonivelačního cementového potěru (Cemflow Look) s možností probarvení a bez rizika selhání, či složité výměny nášlapné vrstvy, jež nevzniká. Dekorativní betonová podlaha ESTRAfloor s podlahovým topením vytvoří akumulátor bezprostředně sálající teplo do interiéru.


Rekuperační jednotky řady Flair

Vystavovatel: ŠTORC TZB s.r.o. - Hala - 5, Stánek - B15

Špičkové jednotky Brink Flair s nejlepšími technickými parametry a vybaveností. Systémový vzduchotechnický rozvod Air Excellent. Široké možnosti příslušenství (zvlhčovač, senzory CO2, zónová regulace, chlazení, filtrace).


Bazénová a terasová zastřešení, bioklimatické pergoly

Vystavovatel: ALUKOV a.s. - Hala - 4, Stánek - C12

Bioklimatcká pergola je moderní způsob zastřešení terasy s množstvím příslušenství - osvětlení, stínění, otvíravá průhledná střecha, boční přesuvné stěny. bazénová zastřešení jsou charakteristická odolnými profily, průhlednou polykarbonátovou výplní, pojitnými zámky a pochozí kolejnicí.


Premiově lakované dveře Clara

Vystavovatel: DOORNITE s.r.o. - Hala - 3, Stánek - A07

Premiově lakované dveře CLARA - bílé lakované dveře, 3x broušené, 3x lakované HQ lakem, UV vytvrzeno. V expozici DOORNITE budeme prezentovat v kombinaci s exkluzuivní novinkou kováním BÁRA.


EcoFlow Power Kits – modulární ostrovní systémy

Vystavovatel: STABLECAM s.r.o. - Hala - 5, Stánek - C10

EcoFlow Power Kits jsou prvním kompaktním a modulárním systémem pro výrobu a ukládání energie v malých domech a karavanech. Power Kits nabízí kapacitu od 2 kWh po 15 kWh a dobíjení pomocí f.v. panelů s výkonem až 4,8 kW. Power Hub je vybaven invertorem 3,6 kW, dvojicí solárních regulátorů MPPT, DC-DC nabíječem s MPPT, AC nabíječem a převodníkem DC napětí. Vše co potřebujete k zasíťování vaší chaty či karavanu. Díky plug-and-play řešení lze systém rozšiřovat snáze a rychleji, než kdy před tím.


Haas Fertigbau - postavíme pro vás LEPŠÍ DOMOV

Vystavovatel: Haas Fertigbau s.r.o. - Hala - 4, Stánek - A07

Zasloužíte si lepší domov. Po všech stránkách – větší, teplejší, světlejší, tišší, bytelnější i luxusnější. Naše domy takové jsou. O každý z nich pečujeme s německou důsledností od prvotního návrhu až po finální ladění detailů a předání klíčů. Během padesáti let jsme vytvořili nový domov pro téměř 60 000 spokojených rodin po celé Evropě. Nízkoenergetický standard je u nás samozřejmostí, konstrukce domů Haas dokonce splňují parametry definované pro pasivní domy.


RETRO а VECTIS - originalní kolekce vypínačů а zásuvek

Vystavovatel: OBZOR, výrobní družstvo Zlín - Hala - 5, Stánek - A18

Kolekci RETRO, ve které se оdгáží prvorepublikový styl, charakterizuje kulatý tvar, páčkové ovládání v bílé, černé nebo patině а v neposlední řadě i materiály rámečků: tradiční bílá nebo černá keramika, masivní dřevo, ale také industriální beton nebo nadčasové sklo. Minimalistický páčkový VECТIS tvoří panel kulatého nebo hranatého tvaru, který skvěle doplní nejen retro interiéry, ale i ty moderně laděné. Vypínače je možné vybavit jednou nebo dvěma páčkami v bílé, černé, zlaté nebo patině.


DACHSER DIY Logistics, DACHSER Chem Logistics

Vystavovatel: DACHSER Czech Republic a.s. - Hala - 2, Stánek - B14

DACHSER DIY Logistics představuje škálu celosvětových logistických služeb pro segment dům a zahrada, stavba a dílna. DACHSER Chem Logistics nabízí odborné znalosti v oblasti chemické logistiky a manupilace s nebezpečným zbožím.


Porotherm 20 T Profi / Profi Dryfix

Vystavovatel: Wienerberger s.r.o. - Hala - 2, Stánek - A01

Cihly broušené Porotherm 20 T Profi / Profi Dryfix jsou víceúčelovým produktem. Cihla je určená pro omítané jednovrstvé vnitřní i vnější nosné zdivo se specifickými požadavky. Zároveň jde o skvělé jednokrokové řešení pro věnec stropu se snížením pracnosti o 20% nebo lze použít pro vnitřní nosnou část vrstveného zdiva v kombinaci s tepelným izolantem. Velké otvory v cihlách jsou vyplněny hydrofobizovanou minerální vatou. Hydrofobizace zajišťuje nenasákavost vaty v cihlách (voda po ní stéká).


Porotherm 20 T Profi / Profi Dryfix

Vystavovatel: Wienerberger s.r.o. - Hala - 2, Stánek - A08

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Pálený cihelný blok Porotherm 20 T Profi / Profi Dryfix rozšiřuje řadu cihel plněných minerální vatou. Broušená cihla je určena pro tloušťku stěny 20 cm. Určená pro omítané jednovrstvé vnitřní i vnější nosné zdivo se specifickými požadavky (např. garáže a tech. místnosti). Ceníková cena 230 Kč/ks bez DPH. U = 0,37 W/(m2.K)

Charakteristika:
Víceúčelový produkt. Skvělé jednokrokové řešení pro věnec stropu se snížením pracnosti o 20 % a zlepšením přenosu zatížení, vhodné i pro větší objekty. Vynikající tepelněizolační a statické vlastnosti i přes svou šířku jej lze použít pro vnitřní i vnější nosné zdivo, případně v kombinaci s tepelným izolantem nebo pro vnitřní zateplení.
Stávající uplatnění na trhu:
Sériová výroba, běžně k dostání od 04/2022.


Šroubovací elektrická topná jednotka TJ 6/4" E

Vystavovatel: Družstevní závody Dražice - strojírna s.r.o. - Hala - 5, Stánek - C08

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Přídavný zdroj ohřevu vody v ohřívačích vody. Vodu ohřívá trubkové topné těleso, v jímce je umístěno čidlo bezpečnostního termostatu. Regulaci teploty vody provádí externí regulátor. Ohřev lze provádět ve 3 výkonových krocích a je indikován průsvitem zelené barvy na krytu elektroinstalace. Při případné poruše ohřevu bezpečnostní termostat vypne přívod el. energie ve všech pólech.

Charakteristika:
Designový model topné jednotky v bílé barvě, jednoduché zapojení, možnost dodatečného přídavného ohřevu.
Stávající uplatnění na trhu:
Výrobek je v prodeji od 6/2022, předchozí verze před úpravou byla v sortimentu dlouhodobě. Změny se týkají celé škály topných jednotek.


  Dřevostavby a bydlení
Dřevostavby a bydlení Dřevostavba svépomocí: Úskalí, o kterých možná ne Terasová prkna: Jaké jsou typy, cena a vlastnosti Montované dřevostavby na klíč: Nejrychleji postav Nádrž na dešťovou vodu: Kolik vám ušetří a jak ji Jaká je reálná cena dřevostavby?
Plán výstaviště

Závěrečná zpráva 2021

Závěrečná zpráva FOR ARCH 2020

Facebook