FOR ARCH
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany
Pravidla pro vstup na veletrh
Bezpečně na veletrhu
Soutěž
GRAND PRIX - FOR ARCH 2021

Obory veletrhu

Najdete na veletrhu - FOR ARCH


Zimní ochranné aplikace pro bezpečnost a pohodlí

Vystavovatel: V-systém elektro s.r.o. - Hala - 4, Stánek - C12

Ochrana proti námraze a zamrzání pomocí topných kabelů V-systém. Ochrana potrubí, okapů, svodů, střech, vyhřívání venkovních ploch, vyhřívání pro zemědělství i průmysl. Automatický provoz, možnost chytrého ovládání iWWT, dlouhá životnost, bezpečnost, vhodné pro všechny objekty.


Ekologické filtrační médium s obchodním názvem VetroPure

Vystavovatel: SURFACE SOLUTIONS s.r.o. - Hala - 2, Stánek - C23

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Ekologická a ekonomická náhrada běžného filtračního písku s výraznou úsporou prací vody a vysokou filtrační účinností. VetroPure je vyroben z recyklovaného obalového skla jako jsou nápojové láhve. Filtrační systémová účinnost VetroPure se pohybuje okolo 1 mikrónu s účinnstí až 95%. Použitelnost pro úpravny pitné vody, bazénů, procesních vod a odpadních vod. Ceny jsou díky místní recyklaci tuzemského odpadu obdobné jako kvalitní filtrační písek.

Charakteristika:
Charakteristika vlastností, pro něž exponát přihlašujeme: Ekologická a ekonomická náhrada za běžného filtračníh písku s výraznou úsporou prací vody, vysokou filtrační účinností, odolávají biologickému znečištění, biokoagulaci a přechodnému směrování vody kanálky ú červí dírou.


TO/E 10.1

Vystavovatel: Družstevní závody Dražice - strojírna s r.o. - Hala - 7, Stánek - A14

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Jedinečný maloobjemový ohřívač vody v energetické třídě A! Poprvé použit dotykový displej pro ovládání teploty vody! Všechny tradiční dražické technologie použity při vývoji ve vlastním závodě v Dražicích - smaltovaná ocelová nádoba, izolace Thermogen 4, topné těleso a anoda. V modelech 5 a 10 (cca odpovídá objemu vnitřní nádoby v l), lze zavěsit nad i pod odběrové místo. Velmi snadná montáž díky elektrickému kabelu se zástrčkou.

Charakteristika:
Zásobníkový ohřívač je v energetické třídě A. Dotykový displej pro snadné ovládání teploty vody. Extrémně usnadněná montáž. Ekologický přínos - kompletně monomateriálový a biologicky rozložitelný obal. Výrobek získal mezinárodní ocenění za design – BigSee a Obal roku 2020.


Profesionální 12V systém LiGHTPRO pro osvětlení zahrady

Vystavovatel: HOLAS Lighting, s.r.o. - Hala - 2, Stánek - D07

Světlo je nedílnou součástí moderní zahradní architektury. Pomocí profesionálního 12V osvětlovacího systému LiGHTPRO lze vytvořit světelné scény, které poskytují jedinečný pohled na večerní zahradu. Majitelům zahrad přináší osvětlení zahrady další zážitek. Jednoduchý a bezpečný systém zahradního osvětlení zvládne nainstalovat téměř kdokoliv. Přijďte se přesvědčit do našeho stánku.


Designové sálavé panely GLOA

Vystavovatel: V-systém elektro s.r.o. - Hala - 4, Stánek - C12

Přímotopné konvektory nebo sálavé panely jsou rychlým zdrojem příjemného tepla. Rychlá a snadná instalace, moderní design, pohodlné a intuitivní ovládání i na dálku, možnost programování. Ideální do koupelen, kanceláří, na chaty a chalupy, jako doplňkový zdroj vytápění do RD.


EasyGate Superb

Vystavovatel: COMINFO, a.s. - Hala - 4, Stánek - C13

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Turniket EasyGate Superb využívá pokročilou technologii otočných křídel a představuje tak moderní způsob zabezpečení objektů před neoprávněným vniknutím osob.

Charakteristika:
Absolutní bezpečnost
EasyGate Superb je vybaven 24 páry optických detektorů pro detekci vstupu neoprávněných osob, které zajišťují maximální zabezpečení a bezpečný průchod turniketem.

Nejmodernější technologie
Integrace pokročilého softwaru umožňuje dálkový přístup a ovládání turniketu spolu s komplexním reportingem a diagnostikou.

Elegantní a ergonomický design
Prostorově úsporný produktový design se subtilní konstrukcí kabinetu a vysokým ergonomickým komfortem.

Plně přizpůsobitelný a škálovatelný
Turniket nabízí možnost důmyslné integrace řady technologií. Lze jej přizpůsobit tak, aby přirozeně zapadl do celkového architektonického obrazu okolního prostoru.

Intuitivní navádění návštěvníků
EasyGate Superb spolehlivě provádí návštěvníky a zaměstnance budov pomocí sofistikovaných a intuitivních naváděcích prvků.

Vysoká kvalita a prémiový pocit
Konstrukce turniketu kombinuje funkčnost s prvotřídními materiály.


2N® IP Style

Vystavovatel: 2N TELEKOMUNIKACE a.s. - Hala - 4, Stánek - C15

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

2N® IP Style přináší revoluci v oblasti přístupových systémů pro nadstandardní rezidenční a kancelářské budovy. Jedná se o výjimečný domovní interkom v dokonalém designu a s 10" displejem. Jeho hlavní přednosti jsou postaveny na výkonném procesoru ARTPEC 7 od společnosti Axis. Díky tomu nabízí excelentní zpracování obrazu, rozlišení QHD, barevné vidění i za šera a podporu WDR. Plně dotykový displej je odladěn pro intuitivní použití jak v rezidenčních, tak i kancelářských projektech. Vysoká svítivost zaručuje bezproblémovou viditelnost i na přímém slunci. I přes celoskleněné tělo je interkom určen pro venkovní použití a odolá větru, dešti i vandalům - IP65, IK08. MSRP cena: 2990EUR (77.750Kč) Dodací lhůty: 2-3 týdny

Charakteristika:
Špičková 5Mpx kamera s rozlišením 2560 x 1920; prémiový 10" displej s okamžitou odezvou na dotyk a vysokým podsvícením pro čitelnost i na přímém slunci; dva režimy displeje - pro rezidenční projekty i pro kancelářské budovy; kombinovaný přístupový systém - RFID karta, PIN kód a přístup přes mobilní telefon; pohodlná instalace s patentovaným mechanismus zajišťujícím komfort pro instalátory; vysoká odolnost IP65 a IK08;


Environmentální certifikace budov LEED, BREEAM, WELL, DGNB

Vystavovatel: EkoWATT CZ s.r.o.

Zajišťujeme veškeré služby k certifikaci LEED a BREEAM na klíč. Nabízíme zpracování jednotlivých kreditů - energetické simulace, výpočty hospodaření s pitnou a dešťovou vodou, návrhového množství vzduchu, tepelného komfortu, simulace denního osvětlení a výhledových poměrů. Zpracováváme plány protierozních a sedimentačních opatření, stavebního odpadového hospodářství, kvality vnitřního prostředí během výstavby i další.


Porotherm 44 TS Profi

Vystavovatel: Wienerberger s.r.o. - Hala - 2, Stánek - A12

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Pálený cihelný blok Porotherm 44 TS Profi rozšiřuje stávající řadu soklových cihel. Hlavní funkcí je zajistit přechod mezi zdivem a základovou nebo stropní deskou. Minimalizuje vzlínání vody v patě zdiva v případě nepříznivého počasí v průběhu stavby. Systémové řešení pro zdivo tl. 500 a 440 mm. Ceníková cena 220,30 Kč/ks.

Charakteristika:
Hlavním benefitem je hydrofobizační vrstva ve výšce cca 4 cm, kterou jsou cihly opatřeny. Zamezuje nasáknutí vody do cihelného střepu, ale přitom nesnižuje přídržnost malty ani omítky. Umožňuje provádět ustupující sokly, které je pak možné dále izolovat a vylepšovat, např. s ohledem na případné pronikání radonu a vlivů vlhkosti.


Tepelněizolační zakládací malta HELUZ TREND PLUS

Vystavovatel: HELUZ cihlářský průmysl v.o.s. - Hala - 2, Stánek - B12

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Tepelněizolační zakládací malta HELUZ TREND PLUS se používá pro vyrovnání podkladní konstrukce pod broušené cihly. Na trh byla uvedena v roce 2021. Díky svým vlastnostem zabraňuje vzniku tepelných mostů a pevnost M10 rozšiřuje použitelnost malty pro téměř všechny typy staveb.

Charakteristika:
Zvýšená pevností třída oproti stávajícímu produktu z M5 na M10. Velmi nízká tepelná vodivost a zároveň vysoká pevnost. Vylepšené zpracovatelské vlastnosti. Zvětšení rozsahu použití. Snížení energetické náročnosti staveb.


Zónové řízení větrání Jablotron VarioBreeze™

Vystavovatel: JABLOTRON LIVING TECHNOLOGY CZ s.r.o. - Hala - 4, Stánek - C11

VarioBreeze™ je kompletní systém od Jablotronu, který je z výroby optimalizovaný pro ideální funkčnost plně zónového větrání. Jednoduše – větráme tam a tehdy, jak je potřeba. Zajistíme lepší kvalitu vzduchu a celkový pocitový komfort s mnohem menším úsilím. Šetříme celý větrací systém a tím prodlužujeme jeho životnost.


VELUX Instalační set DUO

Vystavovatel: VELUX Česká republika, s.r.o. - Hala - 3, Stánek - A08

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Instalační set DUO obsahuje všechno, co je potřeba pro bezproblémovou montáž dvou oken VELUX vedle sebe. Každá část je navržena tak, aby přesně odpovídala oknům různých velikostí a typů. Místo krokve je mezi okny elegantní plochý profil, který pocitově spojí dvě okna v jedno a zaručí dokonalý výsledný vzhled.

Charakteristika:
Revoluční způsob instalace 2 střešních oken VELUX vedle sebe. – Plochý krycí profil pocitově spojuje 2 okna v 1. – Lepší prosvětlení a nerušený výhled. – Eliminuje možnost vzniku tepelných mostů. – Usnadňuje napojení na střešní plášť. – Jistota kvalitní montáže pro dlouhou životnost.


Jablotron Systém 21

Vystavovatel: JABLOTRON LIVING TECHNOLOGY CZ s.r.o. - Hala - 4, Stánek - C11

Systém 21 zahrnuje komponenty pro vnitřní prostředí rodinných domů - větrání, chlazení, ohřev teplé vody a vytápění. Jeho základní vlastností je ucelenost a přitom nízká investiční náročnost. Čím kvalitnější je obálka domu, tím jednodušší a méně investičně náročné technologie dům potřebuje. Větrání je zastoupeno rekuperační jednotkou Futura, chlazení/topení modulem CoolBreeze, ohřev teplé vody je řešen pomocí ohřívače vody s tepelným čerpadlem Ambienta W a topení elektrokotlem Volta.


HEATSCOPE® - německá designová infratopidla

Vystavovatel: ŘÍDÍCÍ SYSTÉMY spol. s r.o. - Hala - 2, Stánek - C08

Využití topidel HEATSCOPE® je mnohostranné - jsou totiž navržena pro použití v rozličných prostředích. Své využití najdou v uzavřených prostorech s potřebou dočasného, ale okamžitého tepla. Dokáží bez prodlení zpříjemnit pobyt i ve venkovních prostorech - na verandách, terasách, balkonech, v zimních zahradách, předzahrádkách restaurací, party stanech či při posezení u bazénu nebo wellness. Výrobce nabízí tři produktové řady - SPOT, VISION, PURE.


ZWCAD

Vystavovatel: CADservis, s.r.o. - Hala - 2, Stánek - B30

ZWCAD je cenově dostupný profesionální 2D/3D CAD software s trvalou licencí. Skvělá náhrada AutoCADu®


Fotovoltaika SOLU pro maximální úspory

Vystavovatel: V-systém elektro s.r.o. - Hala - 4, Stánek - C12

Fotovoltaická elektrárna od V-systém navržena na míru dle potřeb a možností objektu. Obnovitelný zdroj energie pro zajištění běžného provozu domácnosti s významným snížením nákladů za dodávky el. energie. Automatický provoz, možnost chytrého ovládání pomocí iWWT. Bezplatné poradenství, možnost vyřízení dotace.


Acond PRO-R

Vystavovatel: ACOND a.s. - Hala - 7, Stánek - A10

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Tepelné čerpadlo vzduch voda, Pdesign=10,2kW, hladina akustického výkonu Lwa=49,3dB(A), nerezové vnější panely čerpadla, moderní scroll kompresor, ekologické chladivo R290 (propan) s téměř nulovým Global Warming potential, servis a monitoring čerpadla přímo od výrobce.

Charakteristika:
Plynule regulovatelné tepelné čerpadlo pro rodinné domy s možností chlazení objektu a plnohodnotnému ohřevu TUV. Hlavními přednostmi jsou skvělé parametry účinnosti, hlučnosti a kvalitní provedení.


Infratopidlo HEATSCOPE® VISION

Vystavovatel: ŘÍDÍCÍ SYSTÉMY spol. s r.o. - Hala - 2, Stánek - C08

HEATSCOPE® VISION se kromě skvělého tepelného výkonu vyznačuje zejména velmi omezeným světelným zářením. To ho předurčuje pro použití v interiérech či v prostorech, kde by běžná světelná intenzita topidel byla rušivá.Využití tak HEATSCOPE® VISION najde zejména na částečně krytých terasách, lodžiích, verandách nebo také v zimních zahradách či víkendových domech. Obecně všude tam, kde je třeba okamžitého tepla a zároveň velmi záleží na designu a nerušivém vzhledu topidel.


Infratopidlo HEATSCOPE® SPOT

Vystavovatel: ŘÍDÍCÍ SYSTÉMY spol. s r.o. - Hala - 2, Stánek - C08

HEATSCOPE® SPOT nabízí skvělý tepelný výkon s výrazně redukovaným světelným zářením (pouze max. 600 Luxů). Topidla poskytují příjemné a okamžité teplo doprovázené lehce oranžově zabarveným decentním světlem. Topidla HEATSCOPE® SPOT oceňují zákazníci i při zateplení větrných prostor nebo v případech, kdy je nutné topná tělesa instalovat do větší výšky (a to až do 3 metrů). Využití najde zejména na terasách, v pergolách a dalších venkovních prostorech vystavených náročným větrným podmínkám.


Aktuální informace o dotacích na úsporné a ekologické bydlení

Vystavovatel: Státní fond životního prostředí České republiky - Hala - 2, Stánek - A10

Pokračování populárního programu Nová zelená úsporám nabízí dotace na energeticky úsporné renovace a stavby rodinných a bytových domů. Nová etapa programu přináší řadu novinek, nejzásadnějšími jsou rozšíření podpory na bytové domy po celé ČR a sloučení s programem Dešťovka. Těšit se můžete i na novinky z nabídky Operačního programu Životní prostředí a Národního programu Životní prostředí. Seznámíme vás s tím, jak o dotaci úspěšně požádat. Poradíme i projektantům či energetickým specialistům.


Závěsné LED svítidlo ERIS LE

Vystavovatel: OSMONT, s.r.o. - Hala - 4, Stánek - B04

Designové LED svítidlo na speciálním bezkabelovém závěsném systému s ručně vyráběným třívrstvým skleněným stínidlem TRIPLEX OPAL. Svítidlo ERIS LE je vhodné do moderních interiérů bytových výstaveb, hotelů, restaurací či barů apod.


Velmi tiché rekuperační jednotky FLUO

Vystavovatel: V-systém elektro s.r.o. - Hala - 4, Stánek - C12

Řízené větrání s rekuperací tepla od V-systém zajistí neustálý přívod čerstvého vzduchu bez škodlivin a bez tepelných ztrát. Nadstandardní záruka 5 let. Řešení pro novostavby, rekonstrukce i byty. Velmi tichý provoz, přesná a automatická regulace, možnost chytrého ovládání iWWT. Vyřízení dotace.


Porotherm 38 EKO+ Profi / Profi Dryfix

Vystavovatel: Wienerberger s.r.o.

Volba moderní pálené cihly Porotherm 38 EKO+ Profi / Profi Dryfix vám přinese podstatné výhody. Jednak při své nízké tloušťce 38 cm a příznivé ceně plní vyhláškou požadovaný tzv. standard budov s téměř nulovou spotřebou energie (NZEB); zjednodušeně řečeno, standard nutný pro udělení stavebního povolení. Zároveň je optimálním řešením pro snadné zdění na tenkovrstvou maltu Porotherm Profi i na pěnu Dryfix bez řezání a s minimem doplňků. To vše bez nutnosti dodatečného zateplení.


GOOPAN … stavíme domy srdcem

Vystavovatel: - Hala - 6, Stánek - A11

Zajímáte se o stavbu nízkoenergetického domu? Chcete moderní úsporný dům, který splní všechna Vaše očekávání? Navštivte firmu GOOPAN na stánku 6A11. Společnost s letitými zkušenostmi projektuje a staví dřevostavby, které znamenají rodinu a představují moderní bydlení. Krása architektury projektů se prolíná s funkčností a snoubí tak osobitý životní styl. Kromě stavby typových domů, navržených s respektem k přání zákazníka se GOOPAN také věnuje individuálním projektům. Standardem všech domů jsou technologie nejvyšší kvality, jejichž součástí je např. rekuperační jednotka nebo fotovoltaika. Díky správným postupům, užitým materiálům a technologiím, umí GOOPAN zaručit dlouhodobé nízké provozní náklady, protože všechny domy jsou stavěné již v základu v nízkoenergetickém nebo pasivním standardu. Navštivte expozici 6A11 společnosti GOOPAN a informujte se o nových domech či veletržní akci.


Energetické audity, posudky a studie úspor

Vystavovatel: EkoWATT CZ s.r.o.

Zpracováváme energetické audity a studie úspor, optimalizační studie, energetické posudky pro všechny dotační programy - Nová zelená úsporám pro rodinné i bytové domy, pro veřejné budovy (OPŽP, Modernizační fond), pro průmyslové objekty, fotovoltaické elektrárny a technologie (OPPIK, ENERG).


Čištění a údržba dřevěných podlah a PVC, vinylu, linolea, gumy

Vystavovatel: BONA CR, spol. s r.o. - Hala - 3, Stánek - A18

Nabízíme produkty pro profesionální čištění a údržbu dřevěných lakovaných a olejovaných podlah a podlah jako je PVC, vinyl, linoleum, guma atd. Čisticí prostředky efektivně vyčistí podlahu a údržbové prostředky dodají opotřebovaným podlahám lesk, navrátí jim odolnost a poskytnou ochranu proti opotřebení. Pokud je vaše podlaha opotřebovaná, špinavá, nabízí se renovace nebo čištění do hloubky speciálním čisticím strojem, který oživí vzhled vaší podlahy a navrátí ji její původní krásu.


Wienerberger konfigurátor domu

Vystavovatel: Wienerberger s.r.o. - Hala - 2, Stánek - A12

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Wienerberger konfigurátor domu je digitální nástroj (webové rozhraní) pro zjištění reálné ceny libovolné konfigurace rodinného domu. Uživatel nalezne v konfigurátoru pouze ověřené materiály a jejich skladby, které jsou připraveny samotnými výrobci pro pro zjednodušení práce projektanta. Web: konfiguracedomu.cz

Charakteristika:
Revoluční konfigurátor, který zobrazuje ceny už během konfigurace při každé minimální změně. Abychom docílili reálných cen, data konfigurátoru jsou čerpány z ÚRS, a také aktualizovány podle vývoje trhu. Navrhněte si dům za 5 minut a získejte podklady v PDF pro tvorbu projektové dokumentace. Také získáte váš návrh ve 3D s vizualizací.


PENB, profesionální poradenství energetických specialistů

Vystavovatel: V-systém elektro s.r.o. - Hala - 4, Stánek - C12

Poradenství energetických specialistů V-systém v oblasti energetické náročnosti budov. Řešení pro novostavby i rekonstrukce optimalizujeme tak, aby bylo dosaženo maximálního komfortu, řešení dávalo investorům smysl a zároveň byly splněny veškeré vyhláškou stanovené požadavky. Víme si rady i s řešením pro rok 2022.


Acond PRO-N

Vystavovatel: ACOND a.s. - Hala - 7, Stánek - A10

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Tepelné čerpadlo vzduch voda, Pdesign=4,6kW, hladina akustického výkonu Lwa=48,4dB(A), nerezové vnější panely čerpadla, moderní scroll kompresor, ekologické chladivo R290 (propan) s téměř nulovým Global Warming potential, servis a monitoring čerpadla přímo od výrobce.

Charakteristika:
Plynule regulovatelné tepelné čerpadlo pro nízkoenergetické domy s možností chlazení objektu a plnohodnotnému ohřevu TUV. Hlavními přednostmi jsou skvělé parametry účinnosti, hlučnosti a kvalitní provedení.


Dekorové fólie

Vystavovatel: Ceiba, s.r.o. - Hala - 3, Stánek - A20

Nabízíme dekorové fólie, které jsou určeny nejen pro rekonstrukci jakýchkoliv vnitřních prostorů, ale jsou také i skvělým designovým doplňkem, který projasní každý interiér. Tak nevyhazujte či nekupujte nové - šetřete životní prostředí - RENOVUJTE! Instalace dekorových fólií je bezprašná, bez hluku a bez většího narušení běžného chodu či provozu domu ! Renovací za pomocí dekorových fólií ušetříte v průměru až 70% investic. Díky rozsáhle nabídce dekorů si vybere každý podle svého gusta.


Světelný design v zahradě

Vystavovatel: HOLAS Lighting, s.r.o. - Hala - 2, Stánek - D07

Osvětlená zahrada je trendem dnešní doby. Specializujeme se na prodej, návrhy a realizaci zahradního osvětlení. Přijďte se do našeho stánku inspirovat možnostmi dekorativního osvětlení zahrady. Dopřejte si pohled do večerní zahrady, který nekončí tmou.


Posuvné zasklívací systémy - CLEARLUX a FRAMELUX

Vystavovatel: ROVEX ENGINEERING s.r.o. - Hala - 3, Stánek - B11

Oblíbený systém pro uzavření teras či pergol je vyráběn v široké škále typů. Od designových bezrámových variant až po masivní rámové konstrukce s přerušeným tepelným mostem.


REAL ESTATE PRAHA

Vystavovatel: PROFI ART PUBLISHING s.r.o.

REAL ESTETE PRAHA je unikátní nejčtenější časopis s nabídkou realit v ČR. Přináší čtenářům komplexní nabídku na trhu nemovitostí. Obsahuje články týkající se tématicky současné situace na trhu s nemovitostmi. Podklady k otištění dodávají renomovaní odborníci (hypoteční a realitní makléři, právní subjekty, či významné developerské společnosti). Časopis je distribuován zdarma se zacílením na potenciální klientelu, náklad 35 000 ks, 500 distribučních míst, 4 týdenní periodicita.


Selektor konstrukcí HELUZ

Vystavovatel: HELUZ cihlářský průmysl v.o.s. - Hala - 2, Stánek - B12

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Selektor konstrukcí je uživatelské rozhraní (webová stránka) s přehledem technických informací napříč celým výrobním sortimentem společnosti HELUZ. Tento přehled je určen pro stavební odborníky z řad architektů, projektantů a stavebních specialistů (energetika, požární bezpečnost, akustika). Web: selektorkonstrukci.heluz.cz

Charakteristika:
Jedinečný nástroj pro správný návrh konstrukcí díky digitalizaci dat. Umožňuje přehledné filtrování přes vlastnosti konstrukcí či výrobků. Snadné porovnávání vlastností konstrukcí a produktů. Dostupnost z kanceláře i z terénu. Snadná aktualizovatelnost dat. Odbourání nevýhod tištěných dokumentů.


CXS NAOS

Vystavovatel: CANIS SAFETY a.s. - Hala - 2, Stánek - C10

Nová dynamická kolekce CXS NAOS kombinuje všechny vlastnosti, které splňují požadavky pro moderní pracovní oděv. Díky speciálnímu strečovému materiálu 4-way stretch umožňuje neomezený pohyb a flexibilitu. Oděvy této kolekce jsou vybaveny inovativními vychytávkami, jako je například integrovaný flexibilní pas Flex & Fit, doplňky z odolného materiálu CORDURA® nebo skryté ventilace na zádech, v podpaží a na nohavicích.


RETRO a VECTIS - originální kolekce vypínačů a zásuvek

Vystavovatel: OBZOR, výrobní družstvo Zlín - Hala - 4, Stánek - B14

Kolekci RETRO, ve které se odráží prvorepublikový styl, charakterizuje kulatý tvar, páčkové ovládání v bílé, černé nebo patině a v neposlední řadě i materiály rámečků: tradiční bílá nebo černá keramika, masivní dřevo, ale také industriální beton nebo nadčasové sklo. Minimalistický páčkový VECTIS tvoří elegantní hliníkový panel kulatého tvaru, jenž skvěle doplní nejen retro interiéry, ale i ty moderně laděné. Vypínače je možné vybavit jednou nebo dvěma páčkami v bílé, černé, zlaté nebo patině.


Bezplatné poradenství EKIS v oblasti úspor energie a energeticky šetrné výstavby

Vystavovatel: EkoWATT CZ s.r.o.

EkoWATT poskytuje bezplatné energetické poradenství v oblasti úspor energie a využívání obnovitelných zdrojů v rámci sítě Energetických konzultačních a informačních středisek (EKIS). Poradenská střediska jsou v Praze a v Českých Budějovicích. Konzultace vykonává tým akreditovaných energetických poradců s dlouholetou praxí.


Terasová, plotová a obkladová prkna WoodPlastic®

Vystavovatel: WPC - WOODPLASTIC a.s. - Hala - 2, Stánek - C13

Česká výroba s americkou licencí Strandex - vlastní výroba ve středočeských Bukovanech nám umožňuje nabídnout zákazníkům hned nkolik předností - tu nejvyšší kvalitu, přesnosta flexibilitu výroby, vysokou objemovou produkci, dlouholeté zkušenosti a celé spektrum barev a designů našich produktů. Pro výrobu našic produktů využíváme laserovou technologii patentovanou americkou společností Strandex.


Generátor ozonu ANNIHILATOR MINI 6000 s čidlem

Vystavovatel: OZONTECH, s.r.o. - Hala - 2, Stánek - C17

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Generátor ozonu pro dezinfekci vzduchu v bytových i nebytových prostorech, školy, sportoviště, nemocnice, potravinářství a zemědělství a pod.. Celosvětový unikát = výroba ozonu v celoskleněných trubicích. Čistota ozonu v lékařské kvalitě. Předúprava vzduchu v automatické sušičce vlastní konstrukce. Cena 176 500,- Kompaktní generátor ozonu aktivně řízen čidlem, které plynule reguluje výkon generátoru ozonu a tím udržuje požadovanou koncentraci ozonu v prostoru. Barevný digitální dotykový displej. Vzdálený přístup a ovládání celého systému. Konstrukce hliník + nerez


Zemní vruty

Vystavovatel: BAYO.S SE - Hala - 6, Stánek - A10

Základové zemní vruty- základy bez betonu.


Topné kabely V-systém s doživotní zárukou

Vystavovatel: V-systém elektro s.r.o. - Hala - 4, Stánek - C12

Komfortní elektrické podlahové vytápění pro všechny typy objektů (novostavby, rekonstrukce, byty, komerční objekty). Vhodné pro téměř jakoukoliv podlahovou krytinu. Bezúdržbové, úsporné, bezpečné, s přesnou regulací a možností chytrého ovládání iWWT na dálku.


Závěsný systém REPONIO navržený přímo pro Vaše potřeby

Vystavovatel: REPONIO s.r.o. - Hala - 3, Stánek - C11

Vyrábíme chytrý závěsný úložný systém, který se přizpůsobí potřebám uživatele. Jeho rozvržení lze snadno měnit díky 60+ kusům příslušenství. Nabízíme hobby a profesionální úložné systémy. S Reponiem si každý vytvoří vlastní závěsné řešení na míru. Poslouží vám k tomu 2 typy panelů, šroubovací jednolišta a více jak 60 kusů praktického příslušenství jako jsou háky, držáky, boxy, zásobníky, koše a police.


Porotherm 38 EKO+ Profi / Profi Dryfix

Vystavovatel: Wienerberger s.r.o. - Hala - 2, Stánek - A12

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Pálený cihelný blok Porotherm 38 EKO+ Profi / Profi Dryfix - novinka v sortimentu jednovrstvého zdiva. Při nízké tloušťce 38 cm a příznivé ceníkové ceně (115,60 Kč/ks bez DPH) plní vyhláškou požadovaný tzv. standard budov s téměř nulovou spotřebou energie (NZEB). Součinitel prostupu tepla U = 0,210 W/(m2·K). Vysoká požární odolnost.

Charakteristika:
Optimální řešení pro snadné zdění na tenkovrstvou maltu Porotherm Profi i na pěnu Dryfix bez řezání a s minimem doplňků. To vše bez nutnosti dodatečného zateplení. EKOlogicky šetřné řešení pro zdravý domov. Úspora místa díky tenčí konstrukci obvodového zdiva. Životnost až 100 let. Cihly z této řady jsou standardně broušené.


Bioklimatická pergola SKYLINE

Vystavovatel: AL Pergoly s.r.o. - Hala - 3, Stánek - A12

Pergola Skyline, nejprodávanější česká bioklimatická pergola, je navržena tak, aby poskytovala uživateli maximální komfort protisluneční a protidešťové ochrany. Minimalistický design této pergoly je ideální pro moderní výstavbu rodinných domů a vil, jejichž terasy promění v relaxační zónu pro odpočinek a příjemné chvíle s rodinou a přáteli. K pergolám Skyline doporučujeme přístřešky na auta CARPORT 3000 v stejném designu.


Infratopidlo HEATSCOPE® PURE

Vystavovatel: ŘÍDÍCÍ SYSTÉMY spol. s r.o. - Hala - 2, Stánek - C08

HEATSCOPE® PURE je prvním topidlem na světě, které je vybaveno zaobleným sklokeramickým krytem SCHOTT NEXTREMA®. Sklo přitom plní zejména technický účel - díky vyklenutí skla mohou být uhlíková topná tělesa umístěna bezprostředně za skleněným krytem a poskytovat tak ještě více tepla do vytápěné oblasti ve tvaru A. To vše při výrazně redukovaném světelném záření. Jedinečný design ho předurčuje k použití i v luxusních prostorech. Nikoliv náhodou byl vyznamenán cenou RedDot Design Award 2018.


Inovované okno PROGRESSION

Vystavovatel: SLAVONA, s.r.o. - Hala - 3, Stánek - B08

Inovované dřevěné okno PROGRESSION má vnější rám z kompozitového profilu s izolační výplní, a proto je nejen energeticky úspornější, ale také prakticky bezúdržbové. Okno je certifikováno v kategorii A v Passive House Institutu Darmstadt a letos získalo ve Velké Británii ocenění Green Home Award za nejlepší nízkoenergetický okenní systém.


Okno Progression, verze GRP

Vystavovatel: SLAVONA, s.r.o. - Hala - 3, Stánek - B08

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Dřevěné okno s vnějším rámem ze sklolaminátu (kompozitu) s termoizolačním jádrem, s celoobvodovým skrytým kováním, třístupňovým těsněním a izolačním trojsklem Technické parametry: - součinitel prostupu tepla (Uw) při zasklení sklem s Ug = 0,5 W/m2.K je 0,62 W/m2.K - třída průvzdušnosti: 4 - odolnost proti zatížení větrem: C5

Charakteristika:
unikátní řešení okna s vnějším krytím pomocí skolaminátového profilu s izolačním jádrem - minimální nároky na údržbu - pevnost a tvarová stálost konstrukce - variabilita při zabudování - překrytí celého vnějšího rámu nebo jen jeho části fasádním systémem


Podzemní nádrž na dešťovou vodu AQUAstay 8 000 L

Vystavovatel: Aquanix s.r.o. - Hala - 1, Stánek - V04

Velmi kvalitní podzemní akumulační nádrž na dešťovou vodu od slovinského výrobce Aplast. Samonosná monolitická nádrž vyrobena z čistého polyetylenového granulátu umožňuje instalaci bez betonu i do míst pojížděných osobními automobily. Objem 8000 L je vhodný pro půdorysné velikosti střech od 170 do 220 m2.


Tondach ochranná mřížka s vysokým větracím průřezem s hřebenem

Vystavovatel: Wienerberger s.r.o. - Hala - 2, Stánek - A12

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Jedná se o inovovaný výrobek pro kvalitní řešení větrání okapové hrany u střech z keramických tašek. Namísto dřívějšího PVC je vyroben z odolnějšího polypropylenu bez změkčovadel, se silnější křížovou strukturou základny a přidanou středovou podporou hřebene. Cena zůstává stejná jako u původní verze - 94,30 Kč/bm.

Charakteristika:
Vyšší odolnost proti zatížení, praskání i vysokým teplotám z konstrukčního i materiálového hlediska přináší větší jistotu a delší životnost pro zhotovitele i zákazníka s prodlouženou systémovou zárukou Tondach.


  TZB-info
TZB-info Písecký masokombinát nově s hygienickým nerezovým odvodněním MEA Elegantní řešení elektromobility v Lovosicích Rekonstrukce a dostavba Nemocnice Rychnov nad Kněžnou Úspory řízením osvětlení jsou v desítkách procent - 2 novinky LEDVANCE VIVARES Jak správně vybrat kalové čerpadlo? GSM CITY Pro - systém pro automatickou správu parkovišť s možností spolufinancování
Plán výstaviště

Závěrečná zpráva FOR ARCH 2020

Závěrečná zpráva FOR ARCH 2019

Facebook