FOR ARCH
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany
Soutěž
GRAND PRIX - FOR ARCH 2022

Obory veletrhu

Nové dekory dveří DOORNITE (dříve MASONITE) na veletrhu FOR ARCH


Trendy bílé dveře CLARA s trojvrstvým lakem budou vystaveny i s černými doplňky kování nebo rámečků. Nově budou představeny dřevodekory dubu elegant, grand a dubu corbridge. Návštěvníci si budou moci vyzkoušet fungování různých posuvných systémů, probrat s techniky vlastnosti bezpečnostních dveří RC3 Bariera nebo dveří Aqua, které odolají zvýšené vzdušné vlhkosti.

Technici doporučí individuální sestavení interiérových dveří podle požadavků na zvukovou izolaci, design, bezpečnost, odolnost dveří proti poškození, požáru nebo kouři.

Návštěvník si bude moct vytvořit vlastní skladbu dveří i v on-line konfigurátoru. Zájemci pak mohou také navštívit některou z 21 vzorkových prodejen DOORNITE v ČR a ze 7 na Slovensku.

Více informací na www.doornite.cz.

O společnosti DOORNITE (dříve MASONITE)
Společnost MASONITE, největší český výrobce dveří změnil v srpnu 2021 vlastnickou strukturu i svůj název. Pod novým jménem DOORNITE s.r.o. pokračuje v dodávkách interiérových dveří a speciálních dveří s požadavky na bezpečnost, útlum hluku, vlhkost a požární odolnost na český a slovenský trh a exportuje své produkty do 13 zemí Evropy. Nový vlastník, česká investiční společnost DOOR INVESTMENT s.r.o., pokračuje v nastaveném trendu v obou výrobních závodech pro výrobu dveří a zárubní. S 220 zaměstnanci vyrobí ročně přibližně 550 000 produktů.

Kontakt: +420 567 121 411, email: czechinfo@masonite.com, www.doornite.cz

Pro více informací k tiskové zprávě kontaktujte:
Ing. Ivana Duchoňová
Marketingové poradenství
E-mail: ivana.duchon@gmail.com
Tel. +420 727 822 795
www.linkedin.com/in/duchonova
 


Více
Závěrečná zpráva 2021

Závěrečná zpráva FOR ARCH 2020

Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje