FOR ARCH
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany
Obory veletrhu

Představení společnosti Fermacell GmbH, o.s. Praha


Představení společnosti Fermacell GmbH, o.s. Praha

Fermacell GmbH, o.s. Praha reprezentuje na českém a slovenském trhu největšího evropského výrobce a dodavatele sádrovláknitých desek. Fermacell je navíc od roku 2018 součástí James Hardie Group, světového lídra ve výrobě cementovláknitých desek a obkladových panelů. Sádrovláknité desky fermacell jsou už tradičním stavebním materiálem - poprvé byly představeny na německém trhu v roce 1971 a jsou tak široké i odborné veřejnosti dostupné téměř 50 let. Hned od své premiéry si dlouhodobě drží pozici jedničky na trhu.

Fermacell můžete najít jako součást suchých podlah, staví se z něj obvodové stěny, fasády i vnitřní příčky. Předností fermacellu jsou nízká hmotnost, vysoká pevnost a výborné protipožární a akustické vlastnosti. Díky vysoké odolnosti proti vlhkosti jsou ze sádrovláknitých desek rekonstruována bytová jádra, v bytových domech s výtahy našel fermacell vynikající uplatnění při realizaci výtahových šachet. Zdravý vzduch v interiérech pomáhají vytvářet materiály fermacell greenline.

Hlavními obchodními segmenty společnosti jsou mimo sádrovláknitých desek, určených jak do konstrukcí stěn, stropů a podlah, taktéž cementovláknité desky Powerpanel, které jsou navržené do vlhkých prostor, a dále pak desky AESTUVER, které zabezpečují vysokou požární odolnost i v náročných podmínkách. Nově lze v sortimentu společnosti nalézt trendový produkt „fermacell design“, který je dodáván s povrchovou úpravou a dezénem dle přání zákazníka.

Produkty fermacell však nenacházejí své využití pouze v odvětví bytové a nebytové suché výstavby. Mezi další segmenty patři dřevostavby, kde je využito vynikajících pevnostních charakteristik desek fermacell. Produkty fermacell se dále používají v modulové výstavbě, podlahových systémech, protipožárním opláštění tunelů a ocelových konstrukcí, jakož i jako designový obklad v budovách občanské vybavenosti. Společnost fermacell nabízí rovněž technické poradenství pro použití veškerých svých produktů a navržení optimálního systémového řešení pro projektanty a architekty.

Další informace najdete na www.fermacell.cz. 


Více
  TZB-info
TZB-info Máte dostatečně zatepleno? Nová generace Mini VRV 5 S s chladivem R32 Satelitní kamera aneb koukáme do přípojek KOMA MODULAR představila novou modulovou řadu Fashion Line Výroba polovodičových částí fotovoltaických systémů v Evropě roste Elektrické stropní vytápění řeší nízkou tepelnou ztrátu domu
Závěrečná zpráva FOR ARCH 2019

Závěrečná zpráva FOR ARCH 2018

Facebook