FOR ARCH
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany
Obory veletrhu

Prémiové dřevostavby k nastěhování


Prémiové dřevostavby k nastěhování

Stavební společnost GOOPAN BUILDING se kromě individuální a typové výstavby zaměřuje na urbanizace celých lokalit. Podle přání investora umožňuje předání v různých stupních stavebního dokončení (hrubá stavba až po dům na klíč). Hlavní předností firmy jsou příznivé ceny, za které přináší klientům individuální přístup, kvalitně odvedenou práci a certifikovaný, prověřený stavební systém s nízkoenergetickými parametry. 


Rezidenční projekt Black Roofs

Projekt Black Roofs developerské společnosti GETBERG nabízí klientům moderní kvalitní materiály s respektem k tradici a příštím generacím. Při navrhování domů se pečlivě vážil každý detail tak, aby život v dřevostavbách byl maximálně pohodlný a bezpečný. Důraz byl kladen především na špičkový, neotřelý design a využití nejmodernějších technologií. Lokalita Vysoký Újezd propojuje přírodu s dobrou občanskou vybaveností a výbornou dostupností do hlavního města. Rodinné domy jsou situovány na okraji obce. Díky své poloze tak mohou nabídnout skvělý výhled a přístup do přírody, na cyklostezky i do centra obce. Domy projektu Black Roofs počítají s instalací dobíjecích stanic elektromobilů. Na střechách všech rodinných domů jsou instalovány solární systémy s virtuální baterií. Na stavbě jsou použita bezpečnostní trojskla s výbornou tepelnou a hlukovou izolací a jsou nainstalovány ohřívače vody se zabudovaným tepelným čerpadlem. Interiéry jsou řešeny velkoryse a vzdušně s hladkými přechody a dominantními prvky jako jsou zapuštěná vana do základové desky, či celoprosklené stěny. Primární důraz je kladen na soukromí všech uživatelů. Dřevostavby v pasivním standardu s extrémně nízkými náklady na vytápění mají stálý přívod čerstvého vzduchu bez průvanu, který zajišťuje vysokou tepelnou pohodu v interiéru a příjemné teploty v zimě i v létě. Průměrné měsíční poplatky činí pouhých 1 800 Kč (dispozice 4/5+kk, podlahová plocha 120 m2), pořizovací cena kolem 8,5 mil. Kč včetně DPH a pozemku. Plánovaný termín dokončení je ve čtvrtém čtvrtletí 2018, k nastěhování budou domy připraveny v prvním čtvrtletí 2019.


Vily Ládví

Developerský projekt Vily Ládví je situován v obci Ládví u Kamenice a bude tvořen 13 vilami v uzavřené lokalitě, která nabídne všem rodinám bezpečné zázemí. Projekt nabízí pasivní nebo nízkoenergetické domy se zajímavou architekturou, kvalitním standardem a dobrou dostupností do Prahy za rozumnou cenu. Kombinovány budou přízemní bungalovy s jednopatrovými vilami, dispozičně 4+kk nebo 5+kk. Ve většině případů jde o 120 m2 užitné plochy se zahradou a parkovacím stáním za cenu kolem 8,5 mil. Kč včetně DPH, což odpovídá velikostně stejnému novému bytu na okraji Prahy.


Stavební systém

Pro dřevostavby obou developerských projektů se používá stavební systém ze sendvičových panelů Goopan. Díky rekuperaci vzduchu zajišťují zdravé bydlení v domě, který „dýchá“. Rodinný dům je možné postavit již  za 3–4 měsíce v nízkoenergetickém nebo pasivním standardu, který s sebou nese velmi nízké náklady na budoucí provoz. Společnost GOOPAN BUILDING realizuje dřevostavby ve třech základních systémech: Goopan, Goopan POP a Goopan OPTIMAL.

www.goopan.cz


Více
  TZB-info
TZB-info Máte dostatečně zatepleno? Nová generace Mini VRV 5 S s chladivem R32 Satelitní kamera aneb koukáme do přípojek KOMA MODULAR představila novou modulovou řadu Fashion Line Výroba polovodičových částí fotovoltaických systémů v Evropě roste Elektrické stropní vytápění řeší nízkou tepelnou ztrátu domu
Závěrečná zpráva FOR ARCH 2019

Závěrečná zpráva FOR ARCH 2018

Facebook