FOR ARCH
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany
Soutěž
GRAND PRIX - FOR ARCH 2022

Obory veletrhu

Veletrh FOR ARCH 2016 začíná právě dnes!


Veletrh FOR ARCH 2016 začíná právě dnes!

Dnes dopoledne otevírá návštěvníkům své brány sedmadvacátý ročník největšího mezinárodního stavebního veletrhu v České republice FOR ARCH, který se koná v areálu PVA EXPO PRAHA a potrvá do soboty 24. září. Více než osm set vystavovatelů z patnácti zemí světa zde na ploše téměř 21 tisíc metrů čtverečních představí nejnovější trendy z oblasti stavebnictví. V rámci doprovodného programu se dále uskuteční odborné konference za účastí předních osobností v oboru, významné celonárodní architektonické soutěže i praktický program pro podnikatele a širokou veřejnost.  Velkou novinkou jsou oproti předchozím ročníkům různá denní témata - kvalita výrobků, řízení energetické náročnosti, odborné vzdělávání, fenomén chytrý dům a stavba domu svépomocí. Nově také bude k dispozici nezávislé STAVEBNÍ PORADENSKÉ CENTRUM, kde odborníci v rámci denních témat bezplatně poradí, jak na věc. FOR ARCH tematicky doplní veletrhy FOR STAV, FOR THERM, FOR WOOD a BAZÉNY, SAUNY & SPA.

Veletrh FOR ARCH zahájí dnes dopoledne největší KONFERENCE ŘEDITELŮ PROJEKTOVÝCH SPOLEČNOSTÍ 2016 v České republice, na které vystoupí ministr financí Andrej Babiš, ministryně pro místní rozvoj Karla Šlechtová a ministr životního prostředí Richard Brabec. Další zajímavou součástí programu bude v dalších dnech například přednáška VYTÁPĚNÍ A VĚTRÁNÍ V MODERNÍCH ÚSPORNÝCH BUDOVÁCH, konference POŽÁRNÍ BEZPEČNOST STAVEB a oblíbená B2B obchodní jednání MATCHMAKING BUSINESS MEETINGS. Cenné informace návštěvníkům poskytnou konference JAK KOUPIT BYDLENÍ a STAVBA DOMU SVÉPOMOCÍ. Po celou dobu akce bude letos poprvé k dispozici KONZULTAČNÍ STŘEDISKO PRO OKNA A STÍNÍCÍ TECHNIKU.


Více
  Dřevostavby a bydlení
Dřevostavby a bydlení Dřevostavba svépomocí: Úskalí, o kterých možná ne Terasová prkna: Jaké jsou typy, cena a vlastnosti Montované dřevostavby na klíč: Nejrychleji postav Nádrž na dešťovou vodu: Kolik vám ušetří a jak ji Jaká je reálná cena dřevostavby?
Plán výstaviště

Závěrečná zpráva 2021

Závěrečná zpráva FOR ARCH 2020

Facebook