FOR ARCH
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

TZB-info zve na konferenci Požární bezpečnost staveb


TZB-info zve na konferenci Požární bezpečnost staveb

Největší stavební portál pro odborníky v ČR – TZB-info pořádá ve čtvrtek 21. září 2017 v rámci doprovodného programu veletrhu FOR ARCH druhý ročník konference Požární bezpečnost staveb.

 „V loňském roce se podařilo splnit cíl – propojit stavaře, architekta, hasiče a odborníky v technologiích. Nejen, že se díky sestavení přednášek sešli na jedné konferenci, ale účastníci ocenili možnost vyslechnout názory „z druhé strany barikády“. Jak na sebe vzájemně reagovali v rámci přednášek architekt, hasič a památkář – to byl koncert pro ucho odborníka nevídaný“, říká Ing. Dagmar Kopačková, Ph.D., ředitelka TZB-info a ESTAV.cz.

Registrace probíhá online na portálu TZB-info.

Požární bezpečnost je klíčovým kritériem všech staveb. Na technologické celky a zařízení určené k včasnému zjištění a ohlášení požáru, zmírnění jejich dopadu či automatickému uhašení jsou kladeny velmi přísné požadavky. Konference se bude věnovat aktuálním trendům požární bezpečnosti v oblasti technických zařízení budov i problematice dřevostaveb, kabelových rozvodů a požárně bezpečnostních zařízení v rámci únikových cest.

„Budeme-li souhlasit s tvrzením, že dnešní vybavení budov a objektů bez rozdílu dané funkce, zaznamenává takřka nepřetržitý technologický pokrok, bude jistě zajímavé seznámit se s postřehy odborníků. A vyjdeme-li z faktu, že pohyb v prostředí reálných staveb je každodenní pracovní náplní jednotlivých přednášejících, máme se zcela jistě na co těšit“, doplňuje pozvánku Michal Randa, specialista na bezpečnost a požární ochranu budov a jeden z garantů konference.

Konference je zařazena do Projektu celoživotního vzdělávání členů ČKAIT s bodovým ohodnocením 1 bod. Součástí vložného ve výši 600 Kč bez DPH (400 Kč bez DPH pro členy státní správy, IFMA CZ, ČKAIT a STP) je občerstvení, vstup na veletrh FOR ARCH 2017 a materiály ke konferenci.

Více informací najdete na http://www.tzb-info.cz/pozarni-bezpecnost-staveb.


Více
Závěrečná zpráva 2022

Závěrečná zpráva 2021

Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje