FOR ARCH
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany
Soutěž
GRAND PRIX - FOR ARCH 2022

Obory veletrhu

Pozvánka na italský styl a design ve wellness a SPA


Pozvánka na italský styl a design ve wellness a SPA

Mario Santini je profesionál, nadšenec a milovník pohody a relaxace, zejména saunování. Je zakladatelem a prezidentem Italské asociace saunerů - AISA.it  Sám se věnuje zážitkovému saunování jako aktivní master saunér a v Čechách není poprvé. Aktivně a rád se účastní některých významných událostí, které zde probíhají. Mezi profesionálními saunéry a saunovou veřejností je známý a oblíbený právě díky účasti na nejvyšších soutěžích v saunování, v Čechách například SaunaFest a Sauna Herbal Cup. Díky svému nadšení pro wellness a saunování se snaží o uplatnění a propojení architektury a stylu v oboru a na toto téma zde bude mít svoji přednášku.Více informací včetně přihlášky na konferenci najdete na internetových stránkách http://spakonference.rain.cz/

 

Jedinečná událost, italský styl a design ve světě wellness a SPA na letošní konferenci.Přijďte se podívat na skvělou letošní událost, která proběhne v rámci veletrhu BAZÉNY, SAUNY & SPA, ve dnech 20. až 24. září v Praze. 


Více
  Dřevostavby a bydlení
Dřevostavby a bydlení Dřevostavba svépomocí: Úskalí, o kterých možná ne Terasová prkna: Jaké jsou typy, cena a vlastnosti Montované dřevostavby na klíč: Nejrychleji postav Nádrž na dešťovou vodu: Kolik vám ušetří a jak ji Jaká je reálná cena dřevostavby?
Plán výstaviště

Závěrečná zpráva 2021

Závěrečná zpráva FOR ARCH 2020

Facebook