FOR ARCH
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany
Soutěž
GRAND PRIX - FOR ARCH 2023

Letošní ročník konference Svépomocí.cz přináší několik zajímavých novinek


Letošní ročník konference Svépomocí.cz přináší několik zajímavých novinek

Těšit se můžete na přehled nutných výkresů pro získání stavebního povolení nebo ohlášky. Příčinu trhlin v betonu a informaci, které trhliny v betonové desce nejsou stavebně nebezpečné.

Dozvíte se jak kotvit předměty do cihel plněných minerální vatou. Jaké doplňky musí mít komín určený do pasivního domu. Zda je vhodné umístit pod pozednice krovu hydroizolační pásy. Jak dlouho na střešní krytině vydrží její povrchová úprava a jakou úpravu tašek zvolit.

Zeptáme se, zda je nezbytné při montáži oken použít parotěsné a paropropustné pásky. Ukážeme si způsoby lepení a nutnost kotvení fasádního izolantu u rodinných domů. Zmíníme zásady rozměření a založení cihlových obkladových pásků.

Řekneme si čím penetrovat a natírat sádrové omítky, abychom zachovali jejich vlastnosti. Jaký typ rozvodů rekuperace můžeme použít a jak rozvody čistit. Jak zamezit šíření hluku podlahou v 2.NP do ostatních místnosti v 1.NP.

Povíme si o délce vysychání anhydritové podlahy v závislosti na tloušťce vylité vrstvy. Ukážeme si 5 nejčastějších míst vzduchové netěsnosti a kdy provést první měření – blowerdoor test a nakonec se podíváme na příklady správného podloží venkovní dlažby v závislosti na druhu budoucího zatížení.

 

Vstup na konferenci je zdarma. Pro vstup je nutné rezervovat si místo ZDE >>

 

Dotazy můžete pokládat online, individuálně konzultovat v předsálí

Od této chvíle můžete pokládat své dotazy pozvaným odborníků online přes aplikaci Slido.com, kterou lze zdarma stáhnout do mobilního telefonu. Hashtag akce je #Svepomoci17.

Příležitost k individuálním konzultacím bude také po každém vystoupení hosta. Jakmile odborníci vysvětlí řešení tématu, které jsme pro ně připravili, přesunou se do prostoru předsálí, kde s nimi můžete dál osobně diskutovat.


Více
  Dřevostavby a bydlení
Dřevostavby a bydlení Dřevostavba svépomocí: Úskalí, o kterých možná ne Terasová prkna: Jaké jsou typy, cena a vlastnosti Montované dřevostavby na klíč: Nejrychleji postav Nádrž na dešťovou vodu: Kolik vám ušetří a jak ji Jaká je reálná cena dřevostavby?
Plán výstaviště

Závěrečná zpráva 2022

Facebook