FOR ARCH
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

FOR ARCH 2017 přinese řadu významných novinek


FOR ARCH 2017 přinese řadu významných novinek

Letošní ročník mezinárodního stavebního veletrhu FOR ARCH, který je největší podobnou akcí v České republice, byl opět mimořádně úspěšný. Své expozice zde představilo celkem 841 vystavovatelů, z toho 67 zahraničních z 15 zemí světa, a počet návštěvníků přesáhl hranici 71 tisíc osob. Tento úspěch by nebyl možný bez našich dlouhodobých partnerů, a proto bychom chtěli za projevenou podporu poděkovat generálnímu partnerovi veletrhu Skupině ČEZ, výrobci automobilů FORD za oficiální vozy veletrhu, organizacím a statním institucím, které akci poskytly svou záštitu a všem našim odborným a mediálním partnerům. Zároveň bychom chtěli poděkovat všem návštěvníkům, jejichž přízeň je pro nás zároveň i velkou výzvou do budoucna.

 

FOR ARCH 2017 se zaměří na oblast zabezpečovací techniky

Už nyní jsou však v plném proudu přípravy na příští ročník. Mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH 2017 se uskuteční od 19. do 23. září v areálu výstaviště PVA EXPO PRAHA v Praze-Letňanech a zaměří se na svůj nový obor zabývající se aktuálními trendy a technologiemi v oblasti zabezpečovací techniky, systémů ochrany budov, bezpečnostními službami a v neposlední řadě také stále aktuálnějšími  informačními technologiemi a kybernetickou ochranou. Vedením tohoto oboru byla pověřena Dita Štěpánová. Svým obsahem nahradí veletrh FS Days (Prague Fire & Security Days), který se jako součást veletrhu FOR ARCH objevil letos naposledy.

 

Souběžné veletrhy budou sloučeny pod jednu značku

Spolu s novým tématem se pro příští ročník mezinárodního stavebního veletrhu FOR ARCH plánují také velké organizační změny. Veletrh už totiž nebude rozdělen podle oborů na souběžné veletrhy FOR STAV, FOR THERM, FOR WOOD a BAZÉNY, SAUNY & SPA., ale dojde naopak k jeho spojení do jednoho celku, který všechna dosavadní témata zastřeší pod jedním jménem. Toto rozhodnutí povede jednak k posílení značky FOR ARCH a zároveň poslouží široké veřejnosti ke zpřehlednění obsahu pořádané akce. Veškeré doprovodné materiály tak budou pro návštěvníky připraveny v jednotném grafickém provedení, což v rámci veletrhu pomůže k mnohem snadnější orientaci.

 

Připravované dvoudenní fórum představí nejnovější stavební technologie a jejich využití

Již nyní se také můžete těšit na zbrusu nové dvoudenní TECHNOLOGICKÉ FÓRUM, které vznikne ve spolupráci s portálem TZB-info. Bude se jednat o neformální setkání odborníků se zástupci státní správy a samosprávy, které si klade za cíl napomoci obcím využít moderní technologie k úsporám, rozvoji a efektivní údržbě, a zprostředkovat kontakty s techniky, projektanty a architekty. Ve spolupráci s Ministerstvem pro místní rozvoj, Ministerstvem průmyslu a obchodu a Ministerstvem životního prostředí budou nejprve představeny dotační programy pro nadcházející roky a následně na tyto informace navážou přední výrobci z oboru stavebnictví, využití vody, elektrotechniky, zabezpečení a vytápění, kteří investorům v krátkých intervalech představí nejnovější technologie a produkty a jejich možné využití.


Více
Závěrečná zpráva 2022

Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje