FOR ARCH FOR ARCH
место встречи - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany
Contest
GRAND PRIX - FOR ARCH 2018

Cектор

News Elektrotechnika a zabezpečení


Event description

Obor ELEKTRO získává na stavebním veletrhu v posledních letech stále více prostoru, jelikož je o něj mezi návštěvníky velký zájem.

V hale 4 se pravidelně prezentují vystavovatelé z oborů elektroinstalací, inteligentního bydlení včetně audio/video, osvětlovací techniky a nově i ukládání a distribuce energií. Návštěvníci se díky nabídce firem jako jsou např. ABB, SIEMENS, TECO, HAIDY, HDL, ROPREOSO, SCHNEIDER, KV ELEKTRO, JABLOTRON, PRE a mnohé další, mohou seznámit s technologiemi, které jim umožní přiblížit své domovy standardu budoucnosti – chytré domácnosti.

V letošním roce návštěvníci najdou v hale 4 pestrou nabídku vystavovatelů z oboru osvětlení v návaznosti na inteligentní elektroinstalace včetně poradenského centra.

Novinka veletrhu FOR ARCH 2017 obor ZABEZPEČENÍ nabídl návštěvníkům trendy v oblasti zabezpečovací techniky a systémů ochrany budov. Konkrétní rady týkající se ochrany objektů před vloupáním budou i v letošním roce zájemcům poskytovat zástupci Ministerstva vnitra ČR se svými partnery Policií ČR a Cechem mechanických zámkových systémů v poradenském centru.

Tématu bezpečnosti se budou věnovat stěžejní akce doprovodného programu jak pro širší, tak i pro odbornou veřejnost - např. konference Bezpečná škola základ bezpečné obce či již 3.ročník konference Požární bezpečnost staveb. Na téma chytrá a bezpečná domácnost připravuje společnost SIEMENS celodenní seminář s názvem Digitalizace domácnosti - účastníci se mohou těšit například na nové trendy v oblasti inteligentních domů, od doplnění standardní elektroinstalace o chytré prvky až po kompletní řešení pro různé typy budov.

Návštěvníci tak mohou na jednom místě získat ucelenou nabídku na sebe navazujících oborů a přesvědčit se, že „chytré bydlení“ dokáže svou konstrukcí a použitými technologiemi zajistit svým obyvatelům maximálně komfortní, energeticky efektivní a bezpečné prostředí.

Dnes už je jasné, že budoucnost patří inovacím, technologiím a chytrým řešením.

Se svými zákazníky vstoupil ČEZ do 21. století. Za důkazy dobře poslouží inovativní produkty a služby, které ohleduplněji využívají energie, zvyšují komfort zákazníků a šetří jejich výdaje. Zákazníci mají, pokud uvažují o vylepšení domova, opravdu na výběr.

Skvělé využití moderní technologie představuje chytrý termostat tado°. Ten se učí znát zvyky celé rodiny a postará se, aby doma panovala příjemná teplota už v okamžiku příchodu prvního člena. Jeho ovládání je v češtině, instalace a nastavení aplikace je zdarma.

A kdo rád k úspoře výdajů přidá i energetickou soběstačnost, toho ČEZ potěší kompletní dodávkou fotovoltaické elektrárny na klíč. Včetně vyřízení povolení a žádostí o dotace, výhodného financování a instalace.

ČEZ toho ovšem nabízí mnohem víc. Přesvědčte se v odkazu, čeká vás seznam inovativních produktů a služeb  TZB-info
TZB-info Pozvánka na odborný seminář PŘÍPRAVA TEPLÉ VODY V PRAXI Jika: Připravte se na rekonstrukci koupelny Průzkum Schneider Electric odhaluje nejčastější bariéry firem ve snižování emisí a hospodaření s energií Bude mít kogenerace místo v energetice? Akční nabídka - nové termokamery testo 865 - 872 Smlouva o dílo, pasivní klinika a smart home na FOR ARCH 2018