FOR ARCH FOR ARCH
место встречи - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany
Contest
GRAND PRIX - FOR ARCH 2018

Cектор

News Elektrotechnika a zabezpečení


Event description

Obor ELEKTRO získává na stavebním veletrhu v posledních letech stále více prostoru, jelikož je o něj mezi návštěvníky velký zájem.

V hale 4 se pravidelně prezentují vystavovatelé z oborů elektroinstalací, inteligentního bydlení včetně audio/video, osvětlovací techniky a nově i ukládání a distribuce energií. Návštěvníci se díky nabídce firem jako jsou např. ABB, SIEMENS, TECO, HAIDY, HDL, ROPREOSO, SCHNEIDER, KV ELEKTRO, JABLOTRON, PRE a mnohé další, mohou seznámit s technologiemi, které jim umožní přiblížit své domovy standardu budoucnosti – chytré domácnosti.

V letošním roce návštěvníci najdou v hale 4 pestrou nabídku vystavovatelů z oboru osvětlení v návaznosti na inteligentní elektroinstalace včetně poradenského centra.

Novinka veletrhu FOR ARCH 2017 obor ZABEZPEČENÍ nabídl návštěvníkům trendy v oblasti zabezpečovací techniky a systémů ochrany budov. Konkrétní rady týkající se ochrany objektů před vloupáním budou i v letošním roce zájemcům poskytovat zástupci Ministerstva vnitra ČR se svými partnery Policií ČR a Cechem mechanických zámkových systémů v poradenském centru.

Tématu bezpečnosti se budou věnovat stěžejní akce doprovodného programu jak pro širší, tak i pro odbornou veřejnost - např. konference Bezpečná škola základ bezpečné obce či již 3.ročník konference Požární bezpečnost staveb. Na téma chytrá a bezpečná domácnost připravuje společnost SIEMENS celodenní seminář s názvem Digitalizace domácnosti - účastníci se mohou těšit například na nové trendy v oblasti inteligentních domů, od doplnění standardní elektroinstalace o chytré prvky až po kompletní řešení pro různé typy budov.

Návštěvníci tak mohou na jednom místě získat ucelenou nabídku na sebe navazujících oborů a přesvědčit se, že „chytré bydlení“ dokáže svou konstrukcí a použitými technologiemi zajistit svým obyvatelům maximálně komfortní, energeticky efektivní a bezpečné prostředí.

Dnes už je jasné, že budoucnost patří inovacím, technologiím a chytrým řešením.

Se svými zákazníky vstoupil ČEZ do 21. století. Za důkazy dobře poslouží inovativní produkty a služby, které ohleduplněji využívají energie, zvyšují komfort zákazníků a šetří jejich výdaje. Zákazníci mají, pokud uvažují o vylepšení domova, opravdu na výběr.

Skvělé využití moderní technologie představuje chytrý termostat tado°. Ten se učí znát zvyky celé rodiny a postará se, aby doma panovala příjemná teplota už v okamžiku příchodu prvního člena. Jeho ovládání je v češtině, instalace a nastavení aplikace je zdarma.

A kdo rád k úspoře výdajů přidá i energetickou soběstačnost, toho ČEZ potěší kompletní dodávkou fotovoltaické elektrárny na klíč. Včetně vyřízení povolení a žádostí o dotace, výhodného financování a instalace.

ČEZ toho ovšem nabízí mnohem víc. Přesvědčte se v odkazu, čeká vás seznam inovativních produktů a služebTZB-info
TZB-info Uponor Comfort E - Unikátní podlahové vytápění do malých prostor a bez kompromisů Uponor Comfort E - Unikátne podlahové vykurovanie do malých priestorov a bez kompromisov Jak na montáž čističky odpadních vod STMH? Ukážeme vám postup krok za krokem Tvorba prchavých produktov pri termickej degradácii retardačně upraveného jedľového dreva Rekonstrukce dřevěných trámových stropů metodou spřažení Jednotrubková otopná soustava na zámku Kamenice nad Lipou po 15 letech
Zavřít
Спрос на участие
Inicializace, právě prohlíží: -

* - Обязательные данные