FOR ARCH FOR ARCH
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany
Soutěž
GRAND PRIX - FOR ARCH 2019

Obory veletrhu

Zdroje tepla pro vytápění úsporných domů | Nejčastější chyby při výstavbě úsporných domů
Typ akce: Přednáška


Datum zahájení: Sobota, 22.09.2018 13:00 - 15:00

Místo konání: Vstupní hala I, Konferenční centrum, sál 2

Organizátor: INDOORCLIMA a Pivec Projekce s.r.o.

Vstupné: v rámci vstupenky na veletrh


Kontaktní informace:
ABF, a.s.
Program

 

13.00-14.00 | Ing. Viktor Zbořil | Zdroje tepla pro vytápění úsporných domů

  • Porovnání investičních a provozních nákladů jednotlivých druhů vytápění a zdrojů tepla pro pasivní a nízkoenergetické stavby. Výhody a nevýhody jednotlivých systémů vytápění. Návratnosti a provozní náklady soustav pro rodinné domy. Nucené větrání v souvislostech.

 

www.indoorclima.cz

 

 

14.00-15.00 | Ing. Jan Pivec | Nejčastější chyby při výstavbě úsporných domů

  • Kvalitní a podrobná projektová dokumentace je základ úspěchu, ale ani ona nepovede k dobrému domu, pokud stavba nebude svědomitě a technologicky řádně provedena. Výstavba úsporných domů má svoje specifika, která je potřeba znát, aby bylo možné předejít chybám, které jsou později neodstranitelné, nebo jen za cenu vysokých nákladů. Nepodceňujte kontrolu stavby!

 

  • Přednáška se bude zabývat nejčastějšími problémy a chybami při výstavbě, se kterými jsem se setkal, nebo je sám udělal. Přednáška bude zacílena na stavební a stavebně-konstrukční části projektu, technologie budou upozaděny, protože se jimi zabývá jiná část doprovodného programu.

 

www.pivec.cz

 

 

 

 


  TZB-info
TZB-info Panattoni Europe dá nový život brownfieldu u Teplic Posuvné a okenní systémy Schüco byly třikrát oceněny porotou iF Design Awards 2019 Zdražování elektřiny bude pokračovat, situace na energetickém trhu v roce 2019 Podniková základna dobrovolných hasičů firmy Neuman v Marktlu Hledání nejlepších ekologických projektů pokračuje. Přihlaste se, čas se krátí Pracovní úrazy. Nejrizikovější jsou firmy střední velikosti, hlásí statistici
Plán výstaviště

Závěrečná zpráva FOR ARCH 2018

Závěrečná zpráva FOR ARCH 2017

Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje