FOR ARCH FOR ARCH
Soutěž
GRAND PRIX - FOR ARCH 2017

Obory veletrhu

U.S. PRODUCTS - prezentace soutěžního exponátu GRAND PRIX - EXPOZICE TECHNOLOGICKÉHO FÓRA

Sani-Tred Systém - jediný nátěrový a ochranný hydroizolační a antikorozní systém, který se trvale váže k většině stavebních materiálů. Pronikne hluboko do ošetřovaného materiálu a vytvoří s ním trvalou ochrannou vazbu.
: Prezentace


: Středa, 20.09.2017 11:30 - 12:00

: Hala 1, sektor F

Popis místa konání: Mobilní sál


: ABF, a.s.


:
U.S. Products s.r.o.
Letošní novinka - prezentace soutěžního exponátu GRAND PRIX

 

Svoji novinku představí společnost U.S. Products

 

Sani-Tred Systém

 

Jediný nátěrový a ochranný hydroizolační a antikorozní systém,  který se trvale váže k většině stavebních materiálů. Trvale odolává jak aktivnímu, tak pasivnímu hydrostatickému tlaku (potvrzeno pro 80 metrů vodního sloupce), šetrný k životnímu prostředí, bezpečný, bez rozpouštědel, mimořádně odolný vůči teplotě i chemickým vlivům. 30 let úspěchů na americkém trhu, od teras po letištní plochy, od sklepů po hydroelektrárny, od pramiček po nátěry supertankerů, od maličkostí po jaderné elektrárny.

 

 


TZB-info
TZB-info Nevyhazujte peníze oknem aneb několik tipů pro úsporu vody a energie Systém vykurovanie Hoval bol inštalovaný v Hoteli Lomnica, Slovensko Evakuační rukávce EUROACE pro rychlou evakuaci i více lidí najednou Současné možnosti nezávislého ověření kvalit vzduchotechnických jednotek a validace jejich energetických výpočtů Čerstvý vzduch přímou cestou Facility management - poznatky z aplikácie metódy v praxi, Štrbské pleso
Plán výstaviště

Závěrečná zpráva FOR ARCH 2017

Závěrečná zpráva FOR ARCH 2016

Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje