FOR ARCH FOR ARCH
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany
Soutěž
GRAND PRIX - FOR ARCH 2019

Obory veletrhu

STAVBA ROKU 2019
Typ akce: Výstava


Datum zahájení: Úterý, 17.09.2019 10:00

Datum ukončení: Sobota, 21.09.2019 17:00


Místo konání: Hala 1, stánek 1G2

Organizátor: Nadace ABF

WWW: www.stavbaroku.cz

Vstupné: v rámci vstupenky na veletrh


Kontaktní informace:
ABF, a.s.
Ve 27. ročníku prestižní celorepublikové soutěžní přehlídky Stavba roku 2019 se uchází o titul 59 staveb a stavebních děl, z toho 6 staveb je přihlášených do Zahraniční stavby roku 2019. Soutěží stavby napříč typologickým spektrem i způsobem využití – komerční, bytové, historické, dopravní, průmyslové stavby, veřejný prostor i infrastruktura. Autoři, projektanti, stavební společnosti, veřejní i soukromí investoři přihlašují každoročně do tohoto soutěžního klání to nejlepší, co se jim podařilo realizovat.

 

Odborná pětičlenná porota a Sbor expertů hodnotí nejrůznější aspekty přihlášených staveb. Porota v letošním ročníku navštěvuje všech 53 přihlášených staveb, což činí soutěž výjimečnou oproti jiným soutěžím. Výsledkem bude nominace 15 objektů na titul Stavba roku vyhlášená v září v Národním technickém muzeu a následné udělení titulů Stavba roku 2019. Slavnostní udělování titulů a Zvláštních cen proběhne 21. října 2019 tradičně v Betlémské kapli v Praze.

 

 

 

 


  TZB-info
TZB-info Spravedlnost v rozúčtování tepla na vytápění Požární řešení prostupů plynu Kam zamíří ceny baterií a jaké technologie akumulace energie mají největší perspektivu? Koncepce BIM 2022: Probíhá intenzivní práce na přípravě prvních verzí potřebných standardů a metodik Nová elektronická platforma vyvinuta pro digitální budoucnost Navštivte pasivní domy po celé republice
Plán výstaviště

Závěrečná zpráva FOR ARCH 2018

Závěrečná zpráva FOR ARCH 2017

Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje