FOR ARCH
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany
Soutěž
GRAND PRIX - FOR ARCH 2020

Obory veletrhu

STAVBA ROKU 2019
Typ akce: Výstava


Datum zahájení: Úterý, 2019-09-17 10:00

Datum ukončení: Sobota, 2019-09-21 17:00


Místo konání: Hala 1, stánek 1G2

Organizátor: Nadace ABF

WWW: www.stavbaroku.cz

Vstupné: v rámci vstupenky na veletrh


Kontaktní informace:
ABF, a.s.
Ve 27. ročníku prestižní celorepublikové soutěžní přehlídky Stavba roku 2019 se uchází o titul 59 staveb a stavebních děl, z toho 6 staveb je přihlášených do Zahraniční stavby roku 2019. Soutěží stavby napříč typologickým spektrem i způsobem využití – komerční, bytové, historické, dopravní, průmyslové stavby, veřejný prostor i infrastruktura. Autoři, projektanti, stavební společnosti, veřejní i soukromí investoři přihlašují každoročně do tohoto soutěžního klání to nejlepší, co se jim podařilo realizovat.

 

Odborná pětičlenná porota a Sbor expertů hodnotí nejrůznější aspekty přihlášených staveb. Porota v letošním ročníku navštěvuje všech 53 přihlášených staveb, což činí soutěž výjimečnou oproti jiným soutěžím. Výsledkem bude nominace 15 objektů na titul Stavba roku vyhlášená v září v Národním technickém muzeu a následné udělení titulů Stavba roku 2019. Slavnostní udělování titulů a Zvláštních cen proběhne 21. října 2019 tradičně v Betlémské kapli v Praze.

 

 

 

 


  TZB-info
TZB-info Dodávky baterií HE3DA začnou letos. Ale až na výjimky mimo ČR Od přípravy před stavbou až po doplňkové cihly pro řešení konstrukčních detailů S.A.W.E.R. č. 2 na cestě do Dubaje na EXPO 2020 Digitální kontrola kvality stavebních prací Test ADAC ukázal, že auta na plyn jsou ekologičtější než ta elektrická. A vytápění? Nové přístupy při řešení prevence kriminality ve výstavbě
Plán výstaviště

Závěrečná zpráva FOR ARCH 2019

Závěrečná zpráva FOR ARCH 2018

Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje