FOR ARCH FOR ARCH
Obory veletrhu

STAVBA ROKU 2017

Soutěž organizuje Nadace pro rozvoj architektury a stavitelství jako nadační program řízený radou programu za účasti spoluvypisovatelů soutěže.
Typ akce: Soutěž


Datum zahájení: Úterý, 19.09.2017 10:00

Datum ukončení: Sobota, 23.09.2017 18:00


Místo konání: Hala 1, stánek 1E30

Organizátor: Nadace pro rozvoj architektury a stavitelství


Kontakt na pořadatele:
Nadace pro rozvoj architektury a stavitelství
Soutěž organizuje Nadace pro rozvoj architektury a stavitelství jako nadační program řízený radou programu za účasti spoluvypisovatelů soutěže.

Cílem soutěže je seznámit nejširší odbornou i laickou veřejnost s úrovní českého stavitelství a architektury. Soutěž je vypsána na podporu kvalitních realizací staveb se snahou ocenit společné úsilí investorů, projektantů a dodavatelů.

Do soutěže mohou být přihlášeny stavby všeho druhu: novostavby i rekonstrukce, urbanistické realizace veřejného prostoru, úpravy krajiny, pozemní stavby - bytové i nebytové budovy, inženýrské stavby - stavby veřejné infrastruktury.

 

Vypisovatelé: Nadace pro rozvoj architektury a stavitelství, MPO ČR, SPS v ČR, ČKAIT

 

 


Zpět na seznam
TZB-info
TZB-info Zdravotní bezpečnost výrobků pro styk s pitnou vodou (současné požadavky v ČR) Protipožární systémy FirePro - vyvinuté pro ochranu lidí i životního prostředí Recyklovaná voda pro zalévání kapkovou závlahou Energetický štítek pro vaše obvody Nerezové zásobníky pro přípravu a skladování teplé vody od společnosti ACV International TREVOS - nová LED svítidla pro průmysl i kanceláře
Plán výstaviště

Závěrečná zpráva FOR ARCH 2016

Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje