FOR ARCH FOR ARCH
Soutěž
GRAND PRIX - FOR ARCH 2017

Obory veletrhu

STAVBA ROKU 2017

Soutěž organizuje Nadace pro rozvoj architektury a stavitelství jako nadační program řízený radou programu za účasti spoluvypisovatelů soutěže.
: Soutěž


Datum zahájení: Úterý, 19.09.2017 10:00

Datum ukončení: Sobota, 23.09.2017 18:00


: Hala 1, stánek 1E30

: Nadace pro rozvoj architektury a stavitelství


:
Nadace pro rozvoj architektury a stavitelství
Soutěž organizuje Nadace pro rozvoj architektury a stavitelství jako nadační program řízený radou programu za účasti spoluvypisovatelů soutěže.

Cílem soutěže je seznámit nejširší odbornou i laickou veřejnost s úrovní českého stavitelství a architektury. Soutěž je vypsána na podporu kvalitních realizací staveb se snahou ocenit společné úsilí investorů, projektantů a dodavatelů.

Do soutěže mohou být přihlášeny stavby všeho druhu: novostavby i rekonstrukce, urbanistické realizace veřejného prostoru, úpravy krajiny, pozemní stavby - bytové i nebytové budovy, inženýrské stavby - stavby veřejné infrastruktury.

 

Vypisovatelé: Nadace pro rozvoj architektury a stavitelství, MPO ČR, SPS v ČR, ČKAIT

 

 


TZB-info
TZB-info Nevyhazujte peníze oknem aneb několik tipů pro úsporu vody a energie Systém vykurovanie Hoval bol inštalovaný v Hoteli Lomnica, Slovensko Evakuační rukávce EUROACE pro rychlou evakuaci i více lidí najednou Současné možnosti nezávislého ověření kvalit vzduchotechnických jednotek a validace jejich energetických výpočtů Čerstvý vzduch přímou cestou Facility management - poznatky z aplikácie metódy v praxi, Štrbské pleso
Plán výstaviště

Závěrečná zpráva FOR ARCH 2017

Závěrečná zpráva FOR ARCH 2016

Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje