FOR ARCH FOR ARCH
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany
Soutěž
GRAND PRIX - FOR ARCH 2018

Obory veletrhu

SOUČASNÉ TRENDY MINIMALIZACE PROVOZNÍCH NÁKLADŮ VE VÝSTAVBĚ S POUŽITÍM OZE, ODPOVĚDNÉ HOSPODAŘENÍ S VODOU, PLOŠNÉ (TOPNÉ A CHLADICÍ) SYSTÉMY PRO UDRŽOVÁNÍ TEPELNÉ POHODY UVNITŘ BUDOV, VYTÁPĚNÍ – INSTALACE

Série přednášek. Témata: Současné trendy minimalizace provozních nákladů ve výstavbě s využitím OZE, Odpovědné hospodaření s vodou, Plošné [topné a chladicí] systémy pro udržování tepelné pohody uvnitř budov, Vytápění - instalace.
Typ akce: Přednáška


Datum zahájení: Pátek, 22.09.2017 10:00 - 13:30

Místo konání: Vstupní hala I, Konferenční centrum, sál 2

Organizátor: Cech topenářů a instalatérů České republiky, z.s.

Vstupné: zdarma v rámci vstupenky na veletrh


Kontaktní informace:
Cech topenářů a instalatérů České republiky, z.s.
Program:

 

10.00 - 11.00 | Přednáška na téma „Současné trendy minimalizace provozních nákladů ve výstavbě s využitím OZE“. Přednášku povede Ing. Josef Slováček, garant sekce Oborové CTI ČR oblast Obnovitelné zdroje.

 

  • Přednáška je zaměřena na minimalizaci energetické náročnosti staveb už ve stadiu projektového řešení, především s využitím technických prostředků, spočívajícím v možnostech získání energie z obnovitelných zdrojů, které jsou v okolí těchto objektů, nebo z produkce odpadního tepla a slunečního záření nevyjímaje. Vstup zdarma.
  •  

11.00 - 12.00 | Přednáška na téma „Odpovědné hospodaření s vodou“. Přednášku povede Ing. Karel Plotěný, ASIO NEW, spol. s r.o., člen Cechu topenářů a instalatérů České republiky.

 

  • Přednáška se bude zabývat konkrétními případy využití srážkových vod, recyklací použitých vod a také likvidace vod s minimálními nároky na energii. Vstup zdarma.
  •  

12.00 - 13.00 | Přednáška na téma „Plošné [topné a chladící] systémy pro udržování tepelné pohody uvnitř budov“. Přednášku povede Ing. David Behner, FV-Plast, a.s., předseda sekce Montážních firem Cechu topenářů a instalatérů České republiky.

 

  • Velká plocha vnitřních konstrukcí budov, podlahy, stěn, stropů, akustických prvků i samotné nosné konstrukce, nabízí jedinečnou možnost přivádět a odvádět teplo nutné pro udržení tepelné pohody uvnitř budovy jen s velmi malým gradientem, tedy vzájemným rozdílem teplot.
  • Jaké technologie jsou k tomuto řešení vhodné? Jaké výhody to přináší? Kde se nabízí uplatnění?
  •  

13.00 - 13.30 | Přednáška na téma „Vytápění - instalace“. Přednášku povede Bohuslav Hamrozi, prezident Cechu topenářů a instalatérů České republiky.

 

  • Přednáška je zaměřena na oborové sekce Cechu topenářů a instalatérů České republiky a montážní firmy.

TZB-info
TZB-info Uponor Comfort E - Unikátní podlahové vytápění do malých prostor a bez kompromisů Uponor Comfort E - Unikátne podlahové vykurovanie do malých priestorov a bez kompromisov Jak na montáž čističky odpadních vod STMH? Ukážeme vám postup krok za krokem Tvorba prchavých produktov pri termickej degradácii retardačně upraveného jedľového dreva Rekonstrukce dřevěných trámových stropů metodou spřažení Jednotrubková otopná soustava na zámku Kamenice nad Lipou po 15 letech
Plán výstaviště

Závěrečná zpráva FOR ARCH 2017

Závěrečná zpráva FOR ARCH 2016

Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje