FOR ARCH FOR ARCH
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany
Soutěž
GRAND PRIX - FOR ARCH 2019

Obory veletrhu

SOUČASNÉ TRENDY MINIMALIZACE PROVOZNÍCH NÁKLADŮ VE VÝSTAVBĚ S POUŽITÍM OZE, ODPOVĚDNÉ HOSPODAŘENÍ S VODOU, PLOŠNÉ (TOPNÉ A CHLADICÍ) SYSTÉMY PRO UDRŽOVÁNÍ TEPELNÉ POHODY UVNITŘ BUDOV, VYTÁPĚNÍ – INSTALACE

Série přednášek. Témata: Současné trendy minimalizace provozních nákladů ve výstavbě s využitím OZE, Odpovědné hospodaření s vodou, Plošné [topné a chladicí] systémy pro udržování tepelné pohody uvnitř budov, Vytápění - instalace.
Typ akce: Přednáška


Datum zahájení: Pátek, ..22.09.2017 10:00 - 13:30

Místo konání: Vstupní hala I, Konferenční centrum, sál 2

Organizátor: Cech topenářů a instalatérů České republiky, z.s.

Vstupné: zdarma v rámci vstupenky na veletrh


Kontaktní informace:
Cech topenářů a instalatérů České republiky, z.s.
Program:

 

10.00 - 11.00 | Přednáška na téma „Současné trendy minimalizace provozních nákladů ve výstavbě s využitím OZE“. Přednášku povede Ing. Josef Slováček, garant sekce Oborové CTI ČR oblast Obnovitelné zdroje.

 

  • Přednáška je zaměřena na minimalizaci energetické náročnosti staveb už ve stadiu projektového řešení, především s využitím technických prostředků, spočívajícím v možnostech získání energie z obnovitelných zdrojů, které jsou v okolí těchto objektů, nebo z produkce odpadního tepla a slunečního záření nevyjímaje. Vstup zdarma.
  •  

11.00 - 12.00 | Přednáška na téma „Odpovědné hospodaření s vodou“. Přednášku povede Ing. Karel Plotěný, ASIO NEW, spol. s r.o., člen Cechu topenářů a instalatérů České republiky.

 

  • Přednáška se bude zabývat konkrétními případy využití srážkových vod, recyklací použitých vod a také likvidace vod s minimálními nároky na energii. Vstup zdarma.
  •  

12.00 - 13.00 | Přednáška na téma „Plošné [topné a chladící] systémy pro udržování tepelné pohody uvnitř budov“. Přednášku povede Ing. David Behner, FV-Plast, a.s., předseda sekce Montážních firem Cechu topenářů a instalatérů České republiky.

 

  • Velká plocha vnitřních konstrukcí budov, podlahy, stěn, stropů, akustických prvků i samotné nosné konstrukce, nabízí jedinečnou možnost přivádět a odvádět teplo nutné pro udržení tepelné pohody uvnitř budovy jen s velmi malým gradientem, tedy vzájemným rozdílem teplot.
  • Jaké technologie jsou k tomuto řešení vhodné? Jaké výhody to přináší? Kde se nabízí uplatnění?
  •  

13.00 - 13.30 | Přednáška na téma „Vytápění - instalace“. Přednášku povede Bohuslav Hamrozi, prezident Cechu topenářů a instalatérů České republiky.

 

  • Přednáška je zaměřena na oborové sekce Cechu topenářů a instalatérů České republiky a montážní firmy.

  TZB-info
TZB-info Pohledem znalce: Dřevo jako garanční palivo - i vlhkost 25 % je v pořádku! Měření tepla v soustavách s teplonosnou látkou tvořenou směsí vody a dalších kapalin Historické objekty: Energetické úspory v souladu s památkovou ochranou - 2. část Domovní čistírna STMH v uzavřeném vodním okruhu pro odchov ryb v systému bez filtrace a flotace Lakovna AVAPS 10 doporučení pro lehkou akustickou podlahu
Plán výstaviště

Závěrečná zpráva FOR ARCH 2018

Závěrečná zpráva FOR ARCH 2017

Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje