FOR ARCH FOR ARCH
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany
Soutěž
GRAND PRIX - FOR ARCH 2018

Obory veletrhu

Právní poradenství zdarma

Nevyznáte se ve stavebním právu? Řešíte konflikt se sousedy? Potřebujete pomoci objasnit proces povolení stavby? Řešíte konflikty se stavební firmou? Na co si dát pozor před podepsáním rezervační smlouvy? Tyto a další vaše otázky vám pomůžeme řešit osobně na veletrhu For Arch 2017! Využijte konzultace s právníky zdarma!
Typ akce: Doprovodná akce


Datum zahájení: Pátek, 22.09.2017 10:00 - 18:00

Místo konání: Hala 1, stánek číslo 1F14

Organizátor: TZB-info a ESTAV.cz

Vstupné: zdarma v rámci vstupenky na veletrh


Kontaktní informace:
ESTAV.cz a TZB-info
Redakce portálů ESTAV.cz a TZB-info pozvala na veletrh dva oblíbené autory článků, právní konzultantku JUDr. Petru Adámkovou, Ph.D. a advokáta Radka Motzkeho. Odpovídat na vaše dotazy budou zdarma!

 

Mgr. Radek Motzke – advokát

 

Kdy: pátek, 22. 9. 2017

 

Časový rozvrh: I. blok 10:00 až 12:00, II. blok 12:45 – 15:15, III. blok 15:30 – 18:00

 

Délka jedné konzultace max. 30 minut.

 

 „Chystáte se vydat svoje životní úspory na výstavbu nebo koupi nemovitosti? Pojďte se poradit s právníkem, jak celý proces ochránit a zdárně ho dokončit. Na co si dát pozor při koupi nemovitosti? Co vás čeká na stavebním úřadě? Jak nejen stavět, ale i dostavět kvalitně a za předem stanovený rozpočet? Na tyto i na další dotazy budu odpovídat díky ESTAV.cz celý den zdarma. Přijďte se mnou konzultovat své problémy,“ říká Mgr. Radek Motzke, specialista na stavební právo.

 


  TZB-info
TZB-info Pozvánka na odborný seminář PŘÍPRAVA TEPLÉ VODY V PRAXI Jika: Připravte se na rekonstrukci koupelny Průzkum Schneider Electric odhaluje nejčastější bariéry firem ve snižování emisí a hospodaření s energií Bude mít kogenerace místo v energetice? Akční nabídka - nové termokamery testo 865 - 872 Smlouva o dílo, pasivní klinika a smart home na FOR ARCH 2018
Plán výstaviště

Závěrečná zpráva FOR ARCH 2017

Závěrečná zpráva FOR ARCH 2016

Facebook