FOR ARCH FOR ARCH
Soutěž
GRAND PRIX - FOR ARCH 2017

Organizátor


ABF, a.s.
Obory veletrhu

Právní poradenství zdarma

Nevyznáte se ve stavebním právu? Řešíte konflikt se sousedy? Potřebujete pomoci objasnit proces povolení stavby? Řešíte konflikty se stavební firmou? Na co si dát pozor před podepsáním rezervační smlouvy? Tyto a další vaše otázky vám pomůžeme řešit osobně na veletrhu For Arch 2017! Využijte konzultace s právníky zdarma!
Typ akce: Doprovodná akce


Datum konání: Pátek, 22.09.2017 10:00 - 18:00

Místo konání: Hala 1, stánek číslo 1F14

Organizátor: TZB-info a ESTAV.cz


Kontakt na pořadatele:
ESTAV.cz a TZB-info
Redakce portálů ESTAV.cz a TZB-info pozvala na veletrh dva oblíbené autory článků, právní konzultantku JUDr. Petru Adámkovou, Ph.D. a advokáta Radka Motzkeho. Odpovídat na vaše dotazy budou zdarma!

 

Mgr. Radek Motzke – advokát

 

Kdy: pátek, 22. 9. 2017

 

Časový rozvrh: I. blok 10:00 až 12:00, II. blok 12:45 – 15:15, III. blok 15:30 – 18:00

 

Délka jedné konzultace max. 30 minut.

 

 „Chystáte se vydat svoje životní úspory na výstavbu nebo koupi nemovitosti? Pojďte se poradit s právníkem, jak celý proces ochránit a zdárně ho dokončit. Na co si dát pozor při koupi nemovitosti? Co vás čeká na stavebním úřadě? Jak nejen stavět, ale i dostavět kvalitně a za předem stanovený rozpočet? Na tyto i na další dotazy budu odpovídat díky ESTAV.cz celý den zdarma. Přijďte se mnou konzultovat své problémy,“ říká Mgr. Radek Motzke, specialista na stavební právo.

 


Zpět na seznam
TZB-info
TZB-info Nevyhazujte peníze oknem aneb několik tipů pro úsporu vody a energie Systém vykurovanie Hoval bol inštalovaný v Hoteli Lomnica, Slovensko Evakuační rukávce EUROACE pro rychlou evakuaci i více lidí najednou Současné možnosti nezávislého ověření kvalit vzduchotechnických jednotek a validace jejich energetických výpočtů Čerstvý vzduch přímou cestou Facility management - poznatky z aplikácie metódy v praxi, Štrbské pleso
Plán výstaviště

Závěrečná zpráva FOR ARCH 2017

Závěrečná zpráva FOR ARCH 2016

Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje