FOR ARCH FOR ARCH
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany
Soutěž
GRAND PRIX - FOR ARCH 2018

Obory veletrhu

PORADENSKÉ CENTRUM DŘEVOSTAVEB

Obliba dřevostaveb v České republice stále roste. V roce 2016 jich bylo zkolaudováno 233. Veletrh FOR ARCH pomůže návštěvníkovi zodpovědět otázky související s realizací takového domu.
Typ akce: Poradenství


Datum zahájení: Úterý, 19.09.2017 10:00 - 17:00

Místo konání: Hala 5, stánek 5D03

Organizátor: ABF, a.s.

Vstupné: zdarma v rámci vstupenky na veletrh


Kontaktní informace:
ABF, a.s.
Ve spolupráci s nezávislými odborníky se během dvou dnů mohou lidé dozvědět vše důležité.  Za Asociaci dodavatelů montovaných domů poradí Ing. Vratislav Blaha, cenné informace poskytne návštěvníkům také Výzkumný a vývojový ústav dřevařský, za webový portál PROFISPORTAL zodpoví otázky pan Stanislav Müller. K dispozici budou také zástupci časopisu DŘEVO&STAVBY.

 

Přehled témat: Kvalita dřevostaveb a kontrola v průběhu výstavby. Blower door test – proč, kdy, jak? Na co se zaměřit při výběru zhotovitele kvalitní dřevostavby. Co je třeba zvážit před výstavbou nové dřevostavby? Den dřevostaveb 2017. Statistiky výstavby dřevostaveb v ČR. Jak najít správného dodavatele dřevostavby? Zaujalo Vás konkrétní téma? Udělejte si na něj rezervaci na e-mailu duskova@abf.cz a náš odborník se bude věnovat jenom vám!

 


  TZB-info
TZB-info Řešení Saint‑Gobain pro udržitelné bydlení (HABITAT) - skladové a průmyslové objekty 800 až 1000 kW z jednoho kotle Hospodaření s dešťovou vodou a zeleň Hamburku a Kodaně Nová brožura a video fasádních požárních pásů s protipožárními deskami fermacell AESTUVER Stropní elektrické vytápění - vyhodnocení otopných sezón 2016/2017 a 2017/2018 Jak se bydlí v chytrém domě? Základ je o nic se nestarat
Plán výstaviště

Závěrečná zpráva FOR ARCH 2017

Závěrečná zpráva FOR ARCH 2016

Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje