FOR ARCH FOR ARCH
Obory veletrhu

PORADENSKÉ CENTRUM DŘEVOSTAVEB

Obliba dřevostaveb v České republice stále roste. V roce 2016 jich bylo zkolaudováno 233. Veletrh FOR ARCH pomůže návštěvníkovi zodpovědět otázky související s realizací takového domu.
Typ akce: Poradenství


Datum konání: Úterý, 19.09.2017 10:00 - 17:00

Místo konání: Hala 5, stánek 5D03

Organizátor: ABF, a.s.


Kontakt na pořadatele:
ABF, a.s.
Ve spolupráci s nezávislými odborníky se během dvou dnů mohou lidé dozvědět vše důležité.  Za Asociaci dodavatelů montovaných domů poradí Ing. Vratislav Blaha, cenné informace poskytne návštěvníkům také Výzkumný a vývojový ústav dřevařský, za webový portál PROFISPORTAL zodpoví otázky pan Stanislav Müller. K dispozici budou také zástupci časopisu DŘEVO&STAVBY.

 

Přehled témat: Kvalita dřevostaveb a kontrola v průběhu výstavby. Blower door test – proč, kdy, jak? Na co se zaměřit při výběru zhotovitele kvalitní dřevostavby. Co je třeba zvážit před výstavbou nové dřevostavby? Den dřevostaveb 2017. Statistiky výstavby dřevostaveb v ČR. Jak najít správného dodavatele dřevostavby? Zaujalo Vás konkrétní téma? Udělejte si na něj rezervaci na e-mailu duskova@abf.cz a náš odborník se bude věnovat jenom vám!

 


Zpět na seznam
TZB-info
TZB-info Zdravotní bezpečnost výrobků pro styk s pitnou vodou (současné požadavky v ČR) Protipožární systémy FirePro - vyvinuté pro ochranu lidí i životního prostředí Recyklovaná voda pro zalévání kapkovou závlahou Energetický štítek pro vaše obvody Nerezové zásobníky pro přípravu a skladování teplé vody od společnosti ACV International TREVOS - nová LED svítidla pro průmysl i kanceláře
Plán výstaviště

Závěrečná zpráva FOR ARCH 2016

Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje