FOR ARCH FOR ARCH
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany
Soutěž
GRAND PRIX - FOR ARCH 2018

Obory veletrhu

HOTELOVÉ WELLNESS & SPA

Letos konference přináší téma: “Od prvního wellness centra k současným trendům a inovacím“ Konference se věnuje novinkám ve wellness & SPA, problematice wellness center, denních SPA, zkušenostem z ČR i ze světa. Cílem je přinést množství nových informací, představit zajímavé osobnosti v tomto oboru. Hlavní přednášející bude Dr. John Walton Travis, který otevřel v 70. letech v San Francisku první wellness centrum. Na konferenci se od Johna dozvíte, co je pro chod wellness centra stěžejní i v dnešní době. V závěrečné panelové diskusi konference se zaměříme na novinky v procedurách s ohledem na preference hostů. Pozvaní odborníci představí svoji cestu k úspěšným projektům a upozorní na překážky, které čekají na většinu provozovatelů. Konference je určena pro wellness a SPA manažery hotelů, wellness pracovníky i zástupce managementu a další zájemce o problematiku wellness & SPA s důrazem na hotelové prostředí. Zveme i zástupce wellness center a denních SPA. Téma je připravované pro zkušené provozovatele i začínající provozy. Konferencí provází Ing. Tomáš Drápal
Typ akce: Kongresy, konference, semináře


Datum zahájení: Středa, 20.09.2017 13:30 - 18:00

Místo konání: Vstupní hala I, Konferenční centrum, sál 1

Organizátor: ABF, a.s. a Rain CZ

Vstupné: 1 700 Kč/ osoba bez DPH do 31.8. , 1 900 Kč/ osoba bez DPH od 1.9.


Kontaktní informace:
ABF, a.s. a Rain CZ
Letos konference přináší téma: “Od prvního wellness centra k současným trendům a inovacím

 

Konference se věnuje novinkám ve wellness & SPA, problematice wellness center, denních SPA, zkušenostem z ČR i ze světa. Cílem je přinést množství nových informací, představit zajímavé osobnosti v tomto oboru.

 

Hlavní přednášející bude Dr. John Walton Travis, který otevřel v 70. letech v San Francisku první wellness centrum. Na konferenci se od Johna dozvíte, co je pro chod wellness centra stěžejní i v dnešní době.

 

V závěrečné panelové diskusi konference se zaměříme na novinky v procedurách s ohledem na preference hostů. Pozvaní odborníci představí svoji cestu k úspěšným projektům a upozorní na překážky, které čekají na většinu provozovatelů.

 

Konference je určena pro wellness a SPA manažery hotelů, wellness pracovníky i zástupce managementu a další zájemce o problematiku wellness & SPA s důrazem na hotelové prostředí.  Zveme i zástupce wellness center a denních SPA.

 

Téma je připravované pro zkušené provozovatele i začínající provozy.

 

Konferencí provází Ing. Tomáš Drápal

 

Program:

 

13.30 – 14.00 | Prezence účastníků

 

14.00 – 16.30 | 1. část – Odborné přednášky

  • První wellness centrum na světě, Dr. John Walton Travis: Jak vypadalo první wellness centrum, které v 70. letech v San Franciscu otevřel Jack Travis a dal tak vzniknout dnes celosvětovému trendu wellness? Tipy na to, co je pro wellness centrum stěžejní i v dnešní době, se dozvíte od samotného zakladatele wellness.
  • Jak prodávat wellness dráž? Pomocí interiérového designu!  Iva Bastová 
  • 5 trendů, které hýbou světem wellness, Jana Stará
  • Jak na změny v provozu wellness, Radek Steinhaizl
  •  Nové trendy v oblasti medical wellness,  Martina Končalová

15.25 – 15.45 | Cofee Break

 

16.30 – 18.15 |   2. část – Panelová diskuse

  • Panelové diskuse se zúčastní přednášející z první části konference, k nimž se přidají další zajímaví hosté:​ Martin Palán, Bořivoj Vágner, Anna Larina, Pavel Kysel, Domonika Longauerová, Vlastimil Sládek

 

Registrace:http://spakonference.rain.cz/     

 

Cena vstupenky zahrnuje účast na konferenci, občerstvení, vstupné na probíhající veletrhy a parkovné.

                                                                                       


  TZB-info
TZB-info Řešení Saint‑Gobain pro udržitelné bydlení (HABITAT) - skladové a průmyslové objekty 800 až 1000 kW z jednoho kotle Hospodaření s dešťovou vodou a zeleň Hamburku a Kodaně Nová brožura a video fasádních požárních pásů s protipožárními deskami fermacell AESTUVER Stropní elektrické vytápění - vyhodnocení otopných sezón 2016/2017 a 2017/2018 Jak se bydlí v chytrém domě? Základ je o nic se nestarat
Plán výstaviště

Závěrečná zpráva FOR ARCH 2017

Závěrečná zpráva FOR ARCH 2016

Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje