FOR ARCH FOR ARCH
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany
Soutěž
GRAND PRIX - FOR ARCH 2019

Obory veletrhu

Fotovoltaické Fórum a Energetická konference 2018

11. ročník Fotovoltaického Fóra a 8. ročník Energetické konference je potvrzením světového růstu fotovoltaických technologií, opětovně potvrzující vedoucí úlohu v decentralizované energetice a při uskladňování elektrické energie, větším současným a efektivním využitím zelené energie, která extenzivním průběhem rozvoje, a to i v České republice, ukazuje další nová regionální, národní i kontinentální maxima. Odborným garantem a organizátorem je Česká fotovoltaická asociace. NUTNÁ REGISTRACE!!!
Typ akce: Kongresy, konference, semináře


Datum zahájení: Úterý, 18.09.2018 10:00 - 18:00

Místo konání: Vstupní hala I, Konferenční centrum, sál 1

Organizátor: Česká fotovoltaická asociace, z.s.

Vstupné: Základní vstupné 3000 Kč bez DPH, slevy až 30%


Kontaktní informace:
ABF, a.s.
Za vysokého zájmu instalačních společností bude slavnostně představena a pokřtěna tuzemská novinka – široce škálovatelný hybridní měnič AES s vestavěným akumulátorem od výrobce AERS. Tento měnič uvidíte i naživo na expoziční výstavě přímo v přednáškovém sále!

V průběhu celého konferenčního dne budou pro zájemce připraveny počítače s instalovaným softwarem PV*SOL Premium, abyste se mohli se softwarem nejen seznámit ale navrhnout samostatně jednodušší nebo složitější fotovoltaický systém v prostředí 3D. Přijďte si vyzkoušet různé druhy objektů, typů střech, importy 3D objektů, průběhy ročního stínění a optimalizace návrhu, importu nebo tvorby zátěžového spotřebního diagramu, včetně akumulace elektřiny a využití elektromobilu. Vice se dozvíte v detailním programu.

 

REGISTRACE ZDE

 

 

  

 

www.cefas.cz

 

 


  TZB-info
TZB-info Srovnání adiabatických a izotermických zvlhčovacích systémů Energetická flexibilita budov Infotherma 2019 odstartovala. Na co se můžete těšit? Kdo řeší a kdo platí opravu závad v nájemním bytě Infotherma 2019 začíná již zítra, stáhněte si čestnou vstupenku Designový domek Mobile Hut má kola, je z hliníkového plechu, ale ctí tradiční tvar českého domu
Plán výstaviště

Závěrečná zpráva FOR ARCH 2018

Závěrečná zpráva FOR ARCH 2017

Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje