FOR ARCH FOR ARCH
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany
Soutěž
GRAND PRIX - FOR ARCH 2019

Obory veletrhu

Fotovoltaické Fórum a Energetická konference 2018

11. ročník Fotovoltaického Fóra a 8. ročník Energetické konference je potvrzením světového růstu fotovoltaických technologií, opětovně potvrzující vedoucí úlohu v decentralizované energetice a při uskladňování elektrické energie, větším současným a efektivním využitím zelené energie, která extenzivním průběhem rozvoje, a to i v České republice, ukazuje další nová regionální, národní i kontinentální maxima. Odborným garantem a organizátorem je Česká fotovoltaická asociace. NUTNÁ REGISTRACE!!!
Typ akce: Kongresy, konference, semináře


Datum zahájení: Úterý, 18.09.2018 10:00 - 18:00

Místo konání: Vstupní hala I, Konferenční centrum, sál 1

Organizátor: Česká fotovoltaická asociace, z.s.

Vstupné: Základní vstupné 3000 Kč bez DPH, slevy až 30%


Kontaktní informace:
ABF, a.s.
Za vysokého zájmu instalačních společností bude slavnostně představena a pokřtěna tuzemská novinka – široce škálovatelný hybridní měnič AES s vestavěným akumulátorem od výrobce AERS. Tento měnič uvidíte i naživo na expoziční výstavě přímo v přednáškovém sále!

V průběhu celého konferenčního dne budou pro zájemce připraveny počítače s instalovaným softwarem PV*SOL Premium, abyste se mohli se softwarem nejen seznámit ale navrhnout samostatně jednodušší nebo složitější fotovoltaický systém v prostředí 3D. Přijďte si vyzkoušet různé druhy objektů, typů střech, importy 3D objektů, průběhy ročního stínění a optimalizace návrhu, importu nebo tvorby zátěžového spotřebního diagramu, včetně akumulace elektřiny a využití elektromobilu. Vice se dozvíte v detailním programu.

 

REGISTRACE ZDE

 

 

  

 

www.cefas.cz

 

 


  TZB-info
TZB-info Panattoni Europe dá nový život brownfieldu u Teplic Posuvné a okenní systémy Schüco byly třikrát oceněny porotou iF Design Awards 2019 Zdražování elektřiny bude pokračovat, situace na energetickém trhu v roce 2019 Podniková základna dobrovolných hasičů firmy Neuman v Marktlu Hledání nejlepších ekologických projektů pokračuje. Přihlaste se, čas se krátí Pracovní úrazy. Nejrizikovější jsou firmy střední velikosti, hlásí statistici
Plán výstaviště

Závěrečná zpráva FOR ARCH 2018

Závěrečná zpráva FOR ARCH 2017

Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje