FOR ARCH FOR ARCH
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany
Soutěž
GRAND PRIX - FOR ARCH 2019

Obory veletrhu

Digitalizace domů aneb nežijeme již v jeskyni

Digitalizace je všude kolem nás a nevyhýbá se ani sektoru rezidenčního bydlení, kde se tzv. chytré domácnosti stávají masovou záležitostí. Co by takový dům vybavený chytrou elektroinstalací měl vlastně umět? Bez kterých funkcí se uživatel neobejde a které vlastnosti ocení jen opravdoví IT nadšenci? Odpovědi na tyto a řadu dalších otázek zkusíme nalézt společně s vámi během připravované konference, jejíž cílem je podívat se na téma chytrých domácností pragmatickým pohledem.
Typ akce: Kongresy, konference, semináře


Datum zahájení: Středa, 19.09.2018 10:00 - 14:00

Místo konání: Vstupní hala I, Konferenční centrum, sál 2

Organizátor: Siemens, s.r.o.

Vstupné: zdarma na základě registrace


Kontaktní informace:
ABF, a.s.
Program:

 

10.00 | Úvodní slovo

 

10.05 | Nová generace automatizace domácnosti na platformě KNX (Uživatelsky a instalačně přívětivé řešení pro aplikace v rezidenčním sektoru na prověřených komponentách komunikujících po KNX)

 

10.45 | Coffee Break

 

11.00 | Inteligentní domovní instalace s LOGO8 (Rozšíření domovní elektroinstalace o řídící jednotku LOGO a inteligentní řízení domovních technologií)

 

11.30 | Nové možnosti spojení výrobních linek a inteligentních budov (Využití spojení dvou doposud oddělených světů průmyslové a domovní automatizace. Přínosy tohoto holistického řešení)

 

12.00 | Coffee Break

 

12.30 | Chytrý termostat Siemens RDS110 (Jednoduchá cesta k pokročilé správě a řízení prostorové teploty)

 

12.55 | Modernizace stávajících objektů instalací bezdrátové automatizace Synco Living (Seznámení se zkušenostmi z instalací systému do stávajících budov)

 

13.20 | Prověřená řešení pro regulaci hydraulických otopných soustav regulátory Albatros II (Náplní semináře budou přístupy k rozmanitým zdrojům tepla, kaskádním řízení, solárním panelům, přípravě TUV, akumulace energií, směšovaným okruhům, ohřevu bazénu, vzdálené správě aplikací v telefonu apod.)

 

13.45 | Závěrečná diskuze

 

 

Přednášející: Ivo Pavera, Tomáš Froněk, Jiří Tobolík, Michal Bassy, Petr Slížek, Tomáš Navrátil

 

www.siemens.cz

 

REGISTRACE ZDE

 


  TZB-info
TZB-info Společnost Siemens Gamesa představuje novou větrnou elektrárnu o výkonu 10 MW Zehnder na výstavě Infotherma 2019 Janka opět pod tradičním názvem Infotherma 2019: Na stánku společnosti HELUZ se návštěvníci dozvědí i o Jarní akci HELUZ s Alza.cz Rodinná firma a elektrické vytápění, část 1. - Exkurze Nová akumulační nádrž z DZ Dražice pro energeticky úsporné domy
Plán výstaviště

Závěrečná zpráva FOR ARCH 2018

Závěrečná zpráva FOR ARCH 2017

Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje