FOR ARCH FOR ARCH
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany
Soutěž
GRAND PRIX - FOR ARCH 2019

Obory veletrhu

Den vytápění: Inovativní a revoluční elektrické vytápění, splňující požadavky na EcoDesign

V souladu s trendem snižování energetické náročnosti budov a dopadů na životní prostředí roste význam elektrických radiátorů. V budovách s nízkou spotřebou energie se vzhledem k malé tepelné ztrátě nevyplatí investovat do teplovodního vytápění. Od 1.1. 2018 platí nové nařízení Evropské unie, stanovující požadavky na EcoDesign lokálních topidel (dále jen EcoDesign). Toto nařízení je závazné pro výrobce a firmy realizující elektrické vytápění. Týká se elektrických topidel / radiátorů s výkonem ≥ 250 Watt pro čistě elektrický provoz a také pro kombinovaný (teplovodní & elektrický) provoz s elektrickou topnou tyčí, vestavěnou do radiátorů ve výrobním závodě. Požadavkům nařízení a z nich vyplývajícím výhodám pro spotřebitele se bude věnovat tato přednáška. Vrcholem přednášky bude představení multifunkčního inovativního elektrického topného tělesa Zehnder Zenia. Revoluční možnost instalace vestavěním do stěny nebo na stěnu nabízí správné řešení pro téměř každou situaci, stejně jako maximální svobodu designu a integrace do moderní koupelnové architektury. Exponát přihlášen do soutěže GRAND PRIX FOR ARCH 2018 a bude prezentován na stánku Zehnder v hale 7.
Typ akce: Kongresy, konference, semináře


Datum zahájení: Pátek, 21.09.2018 13:00 - 14:00

Místo konání: Vstupní hala I, Konferenční centrum, sál 3

Organizátor: Zehnder Group Czech Republic s.r.o.

Vstupné: v rámci vstupenky na veletrh


Kontaktní informace:
ABF, a.s.
​Program:

 

  • Nařízení pro elektrické radiátory na EcoDesign od 1.1.2018

 

  • Podmínky pro dosažení minimální energetické účinnosti 38%

 

  • Elektrické radiátory splňující EcoDesign

 

  • Vyšší komfort s úsporou energetických nákladů na vytápění

 

  • Výhody elektrických radiátorů Zehnder pro uživatele

 

  • Představení multifunkčního topné tělesa  Zehnder Zenia, pro dokonalou tepelnou pohodu v koupelně

 

Zehnder Zenia představuje zcela inovativní a revoluční elektrické topné těleso, jejíž minimalistický design se bez problémů integruje do moderní koupelnové architektury. Multifunkční Zehnder Zenia nejen příjemně a antibakteriálně usuší ručníky, ale také pohodlně vyhřeje koupelnu. Jeho elegantní vyhřívaná skleněná dvířka poskytují příjemné sálavé teplo. Ručníky i velké osušky mohou být nenápadně skryty za dvířky, kde je lze nahřát nebo vysušit. V případě potřeby funkce rychloohřevu s integrovanými ventilátory umožní nahřátí ručníků a vytopení koupelny během několika minut. Široké možnosti instalace vestavěním do stěny nebo na stěnu nabízí správné řešení pro téměř každou situaci, stejně jako maximální svobodu designu. Inovativní design a technologie radiátoru Zehnder Zenia byly oceněny cenou "Design Plus" a „Reddot award 2018 winner“. V prodeji od veletrhu ForArch. Exponát přihlášen do souteže GRAND PRIX FOR ARCH 2018.

 

      

 

 

www.zehnder-zenia.com

 


  TZB-info
TZB-info Budoucnost plynu - zvýší se ceny plynu? Účinnější a rychlejší evakuace díky nové řadě výstražných zařízení Siemens Panattoni Europe dá nový život brownfieldu u Teplic Posuvné a okenní systémy Schüco byly třikrát oceněny porotou iF Design Awards 2019 Zdražování elektřiny bude pokračovat, situace na energetickém trhu v roce 2019 Podniková základna dobrovolných hasičů firmy Neuman v Marktlu
Plán výstaviště

Závěrečná zpráva FOR ARCH 2018

Závěrečná zpráva FOR ARCH 2017

Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje