FOR ARCH FOR ARCH
Soutěž
GRAND PRIX

Obory veletrhu

Najdete na veletrhu - FOR ARCH

Zobrazit jen exponáty přihlášené do soutěže

Kompletní sortiment bazénové technologie a jeho příslušenství

Vystavovatel: Vágner pool s.r.o. - Hala 5 - B10a

Společnost Vágner Pool je největším výrobcem, dovozcem a distributorem bazénové technologie, bazénového příslušenství a bazénové chemie v České republice.


PERFETTO - jedinečný povrch, výjimečný vzhled

Vystavovatel: Beton Brož s.r.o. - Hala 1 - A14

Nový povrch společnosti DITON s.r.o., která vlastní jako jediná firma v ČR patentovou technologii na výrobu produktové řady PERFETTO a užívání názvu PERFETTO. Vzhled povrchu PERFETTO je velmi populární v dnešní moderní architektuře a jeho rozmanitost přispívá k výslednému brilantnímu efektu. Povrch je aplikován na dlaždicích DITON STADIO, které jsou vhodné pro použití v mnoha komerčních a rezidenčních oblastech, celkově zlepšují vzhled stavebního prostředí, jakož i teras. Z hlediska životního stylu jsou orientovány na koncové spotřebitele s vysokými nároky na konstrukci. K vidění je PERFETTO i na jedné z nejoblíbenějších dlažeb DITON KOMBI, která se skvěle hodí k novým, moderním stavbám, ale dodá elegantní vzhled i klasickému bydlení.


Dotace z programu Nová zelená úsporám a Operačního programu Životní prostředí

Vystavovatel: Státní fond životního prostředí České republiky - Hala 1 - G18

Stavíte či rekonstruujete? Seznámíme vás s aktuální nabídkou dotací v programu Nová zelená úsporám, který je šitý na míru domácnostem. Dozvíte se, na jaká opatření můžete žádat finanční podporu, jak správně podat žádost o dotaci a jakých chyb se naopak vyvarovat. Představíme také Operační program Životní prostředí 2014–2020, který nabízí evropské finanční prostředky na pestrou škálu projektů z různých oblastí životního prostředí. Příležitost dává zejména obcím a městům, organizacím státní správy a samosprávy, výzkumným a vědeckým ústavům, fyzickým osobám podnikajícím i neziskovým organizacím. Stánek Státního fondu životního prostředí ČR najdete v Hale 1. Odpovíme na všechny vaše dotazy a poradíme vám. V rámci doprovodného programu vám nabídneme řadu zajímavých přednášek. www.sfzp.cz, www.novazelenausporam.cz, www.opzp.cz.


Unikátní třífázový hybridní systém výroby a akumulace elektrické energie z obnovitelných zdojů

Vystavovatel: OIG Power s.r.o. - Hala 4 - A11

Hybridní třífázový systém CES BATTERY BOX je inteligentním kompaktním řešením propojujícím výrobu elektrické energie z obnovitelných zdrojů s jejím skladováním. Ukládání vyrobené energie do libovolně nastavitelného bateriového banku představuje optimální způsob hospodaření s vlastní vyrobenou energií, která pokrývá spotřebu domácnosti v požadovanou dobu, nikoliv jen v čase probíhající výroby. Program neustále vyhodnocuje veškerá data o výrobě včetně uživatelem nastavených priorit spotřeby a informací o předpovědi počasí, dle nichž volí optimální režim hospodaření s elektrickou energií a její distribuci v rámci aktuální poptávky na různých místech domácnosti. Systém slouží kromě kontroly a úspory nákladů za elektrickou energii také jako významný prvek v otázce energetické bezpečnosti - vaši domácnost nebo podnikání díky akumulované energii chrání před nenadálými výpadky elektrické energie. Systém má tlačítko SafetyStop pro okamžité odpojení v případě nouze. Životnost bateriového banku může být díky speciálnímu režimu zapojení delší až o 20 %. Každá z fází je regulována samostatně v rozsahu 0 - 100 %, řízení je řešeno na základě součtového měření. Zařízení lze užívat jako ostrovní systém nebo hybridně využívající výhod fotovoltaické elektrárny i klasické distribuční sítě. Systém má kompaktní rozměry, nepotřebuje řádné další externí součástky a je jednoduše připojitelný k vaší domácnosti i fotovoltaické elektrárně prostřednictvím jednoho silového kabelu na vstupu i výstupu.


Schiedel KINGFIRE

Vystavovatel: Schiedel, s.r.o. - Hala 1 - A11

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Schiedel KINGFIRE je komín s integrovaným krbovým modulem. Vytváří ucelený systém vytápění, který je nezávislý na vzduchu v místnosti. Je vhodný pro všechny standardy bydlení včetně NZBE i pasivních domů nebo objektů s řízeným větráním. Poskytuje optimální topný výkon na min. půdorysném prostoru - 55 x 55 cm.

Charakteristika:
Jednoznačně definovaný ucelený systém s dokonale sladěnými součástmi. Poskytuje nejvyšší užitné vlastnosti ze všech provozních podmínek, funguje jako uzavřený vzduchospalinový systém, který není ovlivňován okolním prostředním. Ocenění: Red Dot Design Award 17 atd. V provedení pro pevná paliva a pro plyn.
Stávající uplatnění na trhu:
Sériová výroba.


KNEIPPOVA LÁZEŇ

Vystavovatel: SAUNY SALUS - VLASTIMIL SLÁDEK - Hala 5 - A07

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Moderní úsporná verze vodoléčebné otužovací procedury – Kneippovy lázně bez snížení účinnosti procedury. Parametry: vnější průměr 1,5 m, výška vnějšího lemu 0,3 m, výška středového sloupu 1,1 m. Materiál: XPS, mozaika, stěrka, mramor Cena: 196 000 Kč bez DPH, dodání dle požadavku.

Charakteristika:
Moderní úsporná verze vodoléčebné otužovací procedury bez snížení její účinnosti. Nenahraditelná hygiena provozu, kterou ocení nejenom uživatelé, ale i provozovatelé včetně KHS.
Stávající uplatnění na trhu:
Sériová výroba.


SULKO PURE WIN

Vystavovatel: SULKO s. r. o. - Hala 3 - C09

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Hliníková okna SULKO PURE vynikají dokonale čistým designem celoproskleného křídla z interiéru. Plocha skla dosahuje až po okraj křídla a zcela jej tak z interiéru překrývá. Tento produkt je tak vhodný pro nejnáročnější zákazníky, jejichž hlavním požadavkem je důraz na dokonalý design.

Charakteristika:
Dokonale čistá linie překryvného zasklení z interiéru, která umocňuje celkový design prvku a vyzdvihuje jej mezi ostatními okenními produkty. Efektní lesklé provedení lemování křídla zařazuje tato okna na špičku otvorových výplní pro moderní domy. Na výběr jsou však také matovaná, či probarvená provedení hrany skla.
Stávající uplatnění na trhu:
Jde o prototypově vyrobený prvek připravený pro sériovou výrobu.


Plynový krb Rustica 1000V

Vystavovatel: KRBEX s.r.o. - Hala 7 - C14

Plynová krbová vložka na zemní plyn nebo LPG se skrytým rámem a dřevěným setem určená do obytných prostor. Designové provedení s vnitřní vyzdívkou navozuje pocit otevřeného ohně. Výkon o rozsahu 5 - 16 kW, možnost antireflexního skla.


Interiérové dveře a zárubně Masonite CZ

Vystavovatel: Masonite CZ spol. s r.o. - Hala 2 - A12

Největší český výrobce dveří s tradicí již od roku 1960 dodávána tuzemský a evropský trh interiérové dveře s výběrem z více než 1500 druhů s různými povrchovými úpravami a typy zpracování (posuvné a otočné varianty, bezfalcové provedení, skryté panty atd.). Výroba se zabývá speciálními úpravami zaměřujícími se především na bezpečnost, protipožární i protihlukovou odolnost dveřního křídla. Na našich internetových stránkách www.masonite.cz naleznete veškerý náš sortiment a také nově konfigurátor dveří, ve kterém si můžete sestavit dveře dle svých představ.


CES BATTERY BOX 3F HOME

Vystavovatel: OIG Power s.r.o. - Hala 4 - A11

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Inteligentní hybridní třífázový systém CES BATTERY BOX vyrábí a ukládá elektrickou energii z obnovitelných zdrojů. Bateriové banky v kapacitě 4,8 kWh, 7,2 kWh, 9,6 kWh a 12 kWh + externí bank do 40 kWh. Cena za verzi 4,8 kWh 285 000 Kč. + DPH, dodací lhůta 30 dnů. Na pořízení systému lze žádat o dotaci NZÚ / OPPIK.

Charakteristika:
Třífázové připojení. Použití jako OFF-GRID ostrovní systém nebo lze hybridně využívat kromě solární energie i elektřinu z klasické distribuční sítě. Bez neřízených přetoků do sítě. Součtové měření po fázích, každá fáze samostatně regulovatelná 0-100 %. Software řízení výroby a spotřeby dle předpovědi počasí. SafetyStop.
Stávající uplatnění na trhu:
Sériová výroba jednofázových a třífázových typů. Vhodné pro rodinné domy všech velikostí, chalupy a chaty, podnikání, municipální projekty - zásadní v otázce energetické bezpečnosti (ochrana proti výpadkům elektřiny).


Parkovací a turniketové systémy

Vystavovatel: ELVIS-Jan Nižník - Hala 4 - A29

Máme pro vás vždy řešení a již více než čtvrtstoletí se vám snažíme vyřešit vaše problémy se specializací na: parkovací systémy, odbavovací systémy, docházkové systémy, vstupní a turniketové systémy. kompletní přehled o celé produkci firm ELVIS najdete na webových stránkách www.elvi.cz


SAUNOVÁ KAMNA SAUNAMASTER

Vystavovatel: SAUNY SALUS - VLASTIMIL SLÁDEK - Hala 5 - A07

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Saunová kamna SAUNAMASTER pro pořádání saunových ceremoniálů. Použití kamen je pro saunu finskou, aroma i bylinnou a ve spojení s parním generátorem i pro biosaunu. Kamna jsou řízena programovací jednotkou š/hl/v (mm) 1270/620/890 (madlo) 1690 (vahadlo). Materiál: nerez, ocelová konstrukce s povrchovou úpravou. Cena bez DPH: 9999 EUR, dodání: 8 týdnů.

Charakteristika:
Kamna jsou unikátní tím, že jsou vůbec první kamna na celosvětovém trhu, která umí samostatně provádět ceremoniály včetně všech typů saun a lázní. Dále jsou zabezpečena proti vzniku požáru přes senzory. Požár saun je v 95 % z důvodu zanechání hořlavých předmětů na kamnech.
Stávající uplatnění na trhu:
Sériová výroba.


NOMAWOOD® Terasy

Vystavovatel: NMC Czech s.r.o. - Hala 5 - B01

Terasy bez údržby. Žádné natírání, ošetřování oleji. Luxusní terasy, 0% nasákavost vody, vždy čisté.


Správa bytových domů

Vystavovatel: Stavební bytové družstvo Praha - Hala 2 - B17

Jsme specialisté na správu bytových domů a vše, co s hladkým provozem společných částí domu a komfortním užíváním bytů souvisí. Své profesionální dovednosti čerpáme z dlouholetých zkušeností, bytové domy spravujeme již téměř 60 let. Dokážeme optimalizovat náklady na bydlení, využít synergie množství našich klientů při sjednávání cen energií, pojištění a řady dalších služeb. Naši odborníci na právo a legislativu pomáhají členům statutárních orgánů zvládnout jejich náročnou práci. A myslíme přitom i na jednotlivé vlastníky či nájemce bytů, kterým umíme nabídnout atraktivní výhody a benefitní program, a pro které máme připraveno Bytové studio. V něm naleznou partnera pro svou domácnost, od drobných úprav po kompletní rekonstrukci. Více na www.sbdpraha.cz či www.bytovestudiopraha.cz.


CLASSE 300 Wi-Fi X13E

Vystavovatel: Legrand, s.r.o. - Hala 4 - B09

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Domovní telefon ve formátu IoT umožňující uživateli ovládat vstupní systém vzdáleně pomocí uživatelsky příjemné aplikace. Dvě barevná provedení, 7" barevná obrazovka. Výrobek držíme v ČR skladem.

Charakteristika:
Domovní telefon umožňuje přijmout na mobilním telefonu volání ze vstupního panelu a naopak z mobilního telefonu volat na domovní telefon. Možnost spínání dalších zátěží, kontrolování kamer apod.
Stávající uplatnění na trhu:
Produkt je zařazen do standardní nabídky.


Svítidla, řízené osvětlení, světelné zdroje

Vystavovatel: ACW spol. s r.o. - Hala 4 - A04

ACW spol. s r.o. nabízí kompletní sortiment svítidel pro interiéry i exteriéry, řízené osvětlení pro soukromé i komerční budovy, návrhy, projekty, poradenství, odborný servis. Více na www.acw.cz.


Řídicí systémy Creston

Vystavovatel: ROPREOSO, s.r.o. - Hala 4 - A01

Jsme dodavatelem řídicího systému Crestron v ČR. Nabízíme kompletní řešení pro domy, byty a komerční prostory. Integrací chytrého systému řízení poskytneme uživateli vysoký komfort, ale i optimalizaci provozních nákladů.


Protipožární technologie FirePASS

Vystavovatel: HYPOXIE Group s.r.o. - Hala 4 - B05

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Zařízení na trvalé snížení obsahu kyslíku v chráněné místnosti, systém aktivní požární prevence. Filtrace kyslíku přes membránu. Výkon 145 - 40 000 l hypoxického vzduchu za minutu. Zařízení možno napojit na více chráněných prostor. Vytvoření koncentrace kyslíku v chráněném prostoru na hladinu cca 15 % k zabránění vzniku požáru. Cena od 1 100 000 Kč.

Charakteristika:
Permanentní požární prevence, zabránění vzniku požáru. Nevyčerpatelný zdroj "hasiva". Bez dopadu na životní prostředí.
Stávající uplatnění na trhu:
Výroba na míru. Typ modelu se stanoví na základě parametrů konkrétního projektu - počet chráněných místností, celkový objem v m3.


Obstavba ALICANTE FOREST

Vystavovatel: THORMA Výroba, k.s. - Hala 7 - C01

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Akumulační obstavba s krbovou vložkou THORMA Alicante. Slouží k vytápění 98-190 m2, výkon vložky je 8 kW. Celková hmotnost produktu je 340 kg. Při montáži není potřeba nic lepit ani vrtat. Akumulace zabezpečí delší sálání tepla po vyhasnutí plamene.

Charakteristika:
Rychlá montáž ve 2 lidech, atraktivní design, vysoce účinné ohnisko 82%, nízké emise prachu a CO.
Stávající uplatnění na trhu:
Sériová výroba od července 2017.


Dřevěné zimní zahrady

Vystavovatel: STAR okna, s.r.o. - Hala 3 - A04

Ideální rozšíření obytného prostoru pro odpočinek ve spojení s venkovním prostorem. Dřevo v několika variantách provedení.


Proč FENIX?

Vystavovatel: FENIX Trading, s.r.o. - Hala 4 - C13

Nabízíme kompletní sortiment elektrického vytápění – topné rohože, topné kabely, topné fólie, sálavé panely, přímotopné konvektory, regulaci bytovou i průmyslovou. Vyrábíme a nabízíme kompletní sortiment elektrického vytápění pro váš dům, kancelář, venkovní aplikace, ale i do průmyslových a zemědělských objektů. Nadstandardní záruční podmínky. Poskytované garance jsou podloženy více než 25letou tradicí. Jsme česká společnost, přesto nadnárodního charakteru, kromě výroby v ČR vlastníme také několik výrobních společností v zahraničí. Zboží exportujeme do více než 60 zemí světa. Zakládáme si na férovém přístupu k zákazníkům, vstřícně a rychle reagujeme na jejich požadavky. Poskytujeme bezplatnou technickou podporu. O stabilitě firmy svědčí řada ocenění a hodnocení – jsme držitelem certifikátu o členství v Registru solventních firem, certifikátu Česká kvalita, hodnocení firem Top Rating a prestižního ocenění Štika českého byznysu. Vaše důvěra je pro nás klíčová.


Radiátor R4

Vystavovatel: TOMTON s.r.o. - Hala 4 - C09

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Teplovodní radiátor - výkon se zabudovanými ventilátory (tzv. TurboHEAT® systém) je 1216 W. Srdcem je hliníkový patentovaný výměník EcoChanger®. Kryt ze dřeva tmavého ořechu, navržený designérem J. Španihelem. Cena se zabudovanými ventilátory 26 500 Kč vč. DPH.

Charakteristika:
Inovativní kompaktní výměník s minimálním objemem vody v těle (0,38 l) umožňuje radiátoru rychlé nahřátí a krátkou reakční dobu. Zabudované ventilátory zajistí ještě efektivnější proudění tepla do prostoru. Všechny funkce ovládány jedním ovládacím ventilem. Design moderního krytu oceněn cenou cenou Ret Dot Award 2017.
Stávající uplatnění na trhu:
Výroba na objednávku.


Samostatně stojící protidešťová bioklimatická pergola PLACEO

Vystavovatel: ALARIS Czech Republic s.r.o. - Hala 3 - B16

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Samostatně stojící protidešťová bioklimatická pergola PLACEO; rozměry: max: 4500 x 6950 x 3000; materiál: hliník; barevné provedení: práškově lakovaná dle RAL, dřevodekory, design carbon, zatížení 900 N/m2.

Charakteristika:
Jedinečný stínicí prvek, garance sněhové zátěže, dešťový senzor, skrytý motor, všechny komponenty z nerezavějící oceli, natočení lamel až 140 stupňů, dálkové ovládání, bioklimatická pergola, možnost použití screenů, regulace teploty a slunečního záření na terase, přirozená ventilace.
Stávající uplatnění na trhu:
Výroba.


AquaMaster Inverter-90l, 1AQ90l-1

Vystavovatel: MasterTherm tepelná čerpadla s.r.o. - Hala 7 - A13

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Tepelné čerpadlo země/voda nebo voda/voda s extrémním rozsahem výkonu určené především pro specifické průmyslové aplikace, rozměry 1200 x 716 x 716 mm, hmotnost 200 kg, cena 319 900 Kč + DPH, dodací lhůta do 4 týdnů od data objednání.

Charakteristika:
Široký rozsah topného výkonu 10-48 kW a zároveň chladicího výkonu umožňuje využití v nejnáročnějších průmyslových aplikacích. Kombinovaný COP až 8,5 při současné výrobě tepla a chladu. Díky elektronickému vstřikování chladiva dokáže jednotka pracovat ve velkém rozsahu vstupních i výstupních teplot.
Stávající uplatnění na trhu:
Ustálení na provozní parametry probíhá extrémně rychle díky prediktivnímu řízení polohy vstřikovacího ventilu. Sériová výroba, certifikace akreditované zkušebny SZÚ Brno, vzdálená diagnostika díky připojení k internetu


Buderus Logatherm WLW196 iAR

Vystavovatel: Bosch Termotechnika s.r.o. - divize Buderus - Hala 4 - C19

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Nové kompaktní invertorové tepelné čerpadlo unikátního designu s titanovým sklem Logatherm WLW196 iAR v provedení vzduch/voda přináší moderní a ekologický způsob vytápění díky využití energie z obnovitelných zdrojů.

Charakteristika:
Vylepšená revoluční odlehčená konstrukce venkovní jednotky z EPP materiálu vykazuje vynikající tepelné a akustické izolační vlastnosti. Dvojice elektronických expanzních ventilů maximalizuje účinnost a prodlužuje životnost kompresoru. Díky integrovanému IP modulu lze čerpadlo ovládat chytrým telefonem pomocí aplikace.
Stávající uplatnění na trhu:
Sériová výroba.


Krby Deltako

Vystavovatel: Deltako Praha s.r.o. - Hala 7 - A25

Návrh, výroba a realizace krbov podľa Vašich predstáv.


Sekční garážová vrata LPU 67 Thermo

Vystavovatel: Hörmann Česká republika s.r.o. - Hala 3 - A12

Novinku společnosti Hörmann představují sekční garážová vrata LPU 67 Thermo o tloušťce lamely 67 mm s přerušeným tepelným mostem a ochranou proti sevření prstů zvenku i zevnitř. U těchto vrat je tepelný prostup lamely vynikající U = 0,31 W/(㎡K), pro vrata o velikosti 5 000 × 2 125 mm je U = 0, 91 W/(㎡K), čímž mají o 50 % lepší tepelnou izolaci než srovnatelná sekční garážová vrata LPU 42. Standardem této lamely je trojité zesílení plechu pro kotvení šroubů v místě pantů a dvojité břitové těsnění v lamelových přechodech. Prémiové provedení těchto vrat obsahuje navíc tandemové vodicí kladky, lakované součásti kování, zárubně, vodicí kolejnice a spojovací kolejnice do šedobílé RAL 9002. K dostání jsou od 1. 7. 2017.


Schiedel KINGFIRE

Vystavovatel: Schiedel, s.r.o. - Hala 1 - A11

Schiedel KINGFIRE - krbová vložka o výkonu 3 - 7 kW integrovaná do komínového tělesa.


In Wall Wi-Fi SOUNDAROUND

Vystavovatel: via electra s.r.o. - Hala 4 - A28

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Inovativní nástěnný HiFi přehrávač se stereo zesilovačem IN WALL WI-FI SOUNDAROUND, 2x25 W, pro zapuštěnou montáž a multiroom/ multisource ozvučení celé domácnosti, kanceláře, prodejny, restaurace nebo hotelového apartmánu. Výběr zdroje hudby i místa reprodukce prostřednictvím aplikace v mobilním telefonu či tabletu. Ovládání hlasitosti v aplikaci nebo přímo tlačítky na přehrávači. Možnost vzájemně propojit až 10 jednotek v různých místnostech a to včetně volně stojících SOUNDAROUND WI-FI reproduktorů SA 30 W a SA 50 W. Vzájemné propojení jednotek je bezdrátové - využije se Wi-Fi router, případně i síť LAN. Systém SOUNDAROUND zároveň umožňuje současné připojení několika mobilních zařízení v rámci dané WLAN sítě a současné přehrávání různé hudby v různých místnostech, případně i tzv. Party Mode, kdy více připojených uživatelů vybírá skladby do společného playlistu. Použitá aplikace je Allplay Jukebox a je k zdarma ke stažení pro zařízení s iOS nebo Android. Zdroj hudby se propojí přes WLAN, LAN, Bluetooth nebo AUX jack 3,5 mm. Termín dodání - 24 hod. Cena 8 395 Kč.

Charakteristika:
Inovativní multiroom ozvučení přinášející HiFi kvalitu přehrávané hudby do Vaší domácnosti či na pracoviště. Využívá Wi-Fi síť a aplikace na mobilních zařízeních a umožňuje současné připojení více uživatelů i hudebních zdrojů.
Stávající uplatnění na trhu:
V nabídce výrobce od června 2017 zaznamenává velký zájem na každém z trhů, na kterém je systém představen. Wi-Fi technologie odkrývá nové možnosti v cenově dostupném řešení multiroom /multisource ozvučení jak pro rezidenční, tak i komerční sektor. Sériová výroba.


Sekční garážová vrata LPU 67 Thermo

Vystavovatel: Hörmann Česká republika s.r.o. - Hala 3 - A12

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Sekční garážová vrata LPU 67 Thermo. Provedení L-drážka, povrch Silkgrain, RAL CH 703. Dvoustěnné ocelové lamely vyplněné bezfreonovou polyuretanovou pěnou. Cena vrat od 27 828 Kč bez DPH. Termín dodání 4-5 týdnů.

Charakteristika:
Vlastností sekčních garážových vrat LPU 67 Thermo je především jejich vynikající hodnota prostupu tepla. Není to ale jenom tloušťka lamely 67 mm, díky které je těchto hodnot dosaženo. Standardem těchto vrat je dále dvojité břitové těsnění v lamelových přechodech a dvojité podlahové těsnění.
Stávající uplatnění na trhu:
Novinka na trhu.


Buderus Logatherm WLW196 iAR

Vystavovatel: Bosch Termotechnika s.r.o. - divize Buderus - Hala 4 - C19

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Nové kompaktní invertorové tepelné čerpadlo unikátního designu s titanovým sklem Logatherm WLW196 iAR v provedení vzduch/voda přináší moderní a ekologický způsob vytápění díky využití energie z obnovitelných zdrojů.

Charakteristika:
Vylepšená revoluční odlehčená konstrukce venkovní jednotky z EPP materiálu vykazuje vynikající tepelné a akustické izolační vlastnosti. Dvojice elektronických expanzních ventilů maximalizuje účinnost a prodlužuje životnost kompresoru. Díky integrovanému IP modulu lze čerpadlo ovládat chytrým telefonem pomocí aplikace.
Stávající uplatnění na trhu:
Sériová výroba.


Endura Delta

Vystavovatel: BEAM ČR s.r.o. - Hala 7 - A12

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Endura Delta = senzorové větrání s rekuperací tepla. Jednotka je určena pro chytré a úsporné větrání k zajištění dobré kvality vzduchu. Integrované dynamické senzory trvale monitorují odváděný vzduch a v něm obsažené CO2, vlhkost a škodliviny VOC. Na základě tohoto měření přizpůsobuje úroveň větrání vašemu životnímu stylu.

Charakteristika:

Systém řízeného větrání ovládaný integrovanými čidly. Ovládání jednotky standardně pomocí Aplikace. Funkce BREEZE – modulovatelný bypass umožňuje částečné nebo úplné obtékání vzduchu kolem výměníku a tím přivádí ochlazený vzduch na nastavenou komfortní teplotu.

Stávající uplatnění na trhu:

Novinka.


Nerezové lehátko s akupresurní masážní podložkou v kombinaci se vzduchovou a vodní masáží

Vystavovatel: BERNDORF BÄDERBAU s.r.o. - Hala 5 - A09

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Lehátko je určené do relaxačních a terapeutických bazénů, jeho povrch je opatřen celoplošnou akupresurní položkou, tvořený drobnými valounky a doplněný soustavou masážních trysek a perforacemi vzduchové masáže. Akupresurní vložka je snadno hygienicky čistitelná a je chráněna patentem.

Charakteristika:
Lehátko poskytuje nejen terapeutické účinné vlastnosti, ale dává lehátku a bazénu luxusní design. V místě masážních trysek pro vodu a vzduch je provedena ve vložce perforace. Akupresurní vložka je lehce vyjímatelná pro snadnou hygienickou údržbu.
Stávající uplatnění na trhu:
Lehátko je určeno pro privátní i veřejnou klientelu pro bazény v nerezovém provedení.


Sani-Tred Systém

Vystavovatel: U.S. Products s.r.o. - Hala 1 - C11

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Sani-Tred je jediný nátěrový a ochranný hydroizolační a antikorozní systém, který se trvale váže k většině stavebních materiálů. Pronikne hluboko do ošetřovaného materiálu a vytvoří s ním trvalou ochrannou vazbu.

Charakteristika:
Trvale odolává jak aktivnímu, tak pasivnímu hydrostatickému tlaku (potvrzeno pro 80 metrů vodního sloupce), šetrný k životnímu prostředí, bezpečný, bez rozpouštědel, mimořádně odolný vůči teplotě i chemickým vlivům.
Stávající uplatnění na trhu:
Hydroizolace, sanace a antikorozní ochrana. 30 let úspěchů na americkém trhu, od teras po letištní plochy, od sklepů po hydroelektrárny, od pramiček po nátěry supertankerů, od maličkostí po jaderné elektrárny.


54 V pokosová pila 305 mm DHS780T2A

Vystavovatel: Stanley Black & Decker Czech Republic s.r.o. - Hala 1 - V35

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

První 305mm pokosová pila na světě napájená baterií. Špičková, vysoce výkonná, víceúčelová pila poskytující bezkonkurenční řezný výkon. Dvojice 54V akumulátorů FLEXVOLT XR poskytuje 108 V pro silný výkon a dlouhou provozní dobu. Maximálně univerzální, pomocí adaptéru na 230 V lze napájet i z elektrické sítě.

Charakteristika:
Výkon pokosové pily DHS780T2A, napájené dvěma 54V akumulátory XR® FLEXVOLT je naprosto srovnatelný jako při napájení z elektrické sítě. Na plně nabité akumulátory provede cca 161 řezů trámu 100 x 100 mm. Maximální kapacita řezu je 110 x 303 mm. Akumulátory XR® FLEXVOLT 54 V lze použít i v jakémkoliv 18V aku nářadí DeWALT.
Stávající uplatnění na trhu:
Pila DHS780T2A umožňuje provádět příčné, šikmé a pokosové řezy i svislé žlábkování na širokém sortimentu dřevěného materiálu. Je to ideální pila pro použití na stavbě i v dílně pro všechny tesaře, truhláře, podlaháře aj.


Renovace vinylových a PVC podlah

Vystavovatel: BONA CR, spol. s r.o. - Hala 2 - C04

Renovace pružných podlah: vinyl, marmoleum, linoleum, PVC, gumová podlaha (i se vzorem). Výhodou profesionální renovace pomocí Bona Elastic System je velmi rychlé obnovení vzhledu či úplná změna designu povrchu podlahové krytiny bez nutnosti její výměny. Úspory jsou jak ekonomické, tak ekologické. Podlahy, které jsou denně vystaveny vysoké zátěži nebo chemickým prostředkům, ztrácí odolnost a po krátké době se opotřebovávají. renovací podlahy získáte zcela nový vzhled. Nabízímeširokou škálu odstínů RAL a NCS barev, designové a navigační prvky, speciální nátěr pro získání vyšší odolnosti vůči chemikáliím a dezinfekčním prostředkům. renovace podlahy pomocí Bona Elastic System je rychlá, časově úsporná.


DOMY D.N.E.S. - dodavatel dřevostaveb

Vystavovatel: DOMY D.N.E.S. s.r.o. - Hala 5 - D16

DOMY D.N.E.S. - společnost je dodavatelem kvalitních dřevostaveb. Pro zákazníky realizuje vlastní typové domy nebo domy podle individuálních požadavků a architektonických návrhů.


Nerezový hranatý program v kombinaci s keramikou

Vystavovatel: BERNDORF BÄDERBAU s.r.o. - Hala 5 - A09

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Nerezový hranatý program v kombinaci s keramikou, určený pro všechny typy bazénů, kde vzniká požadavek na dokonalé architektonické ztvárnění a sjednocení nejen bazénových konstrukcí a všech osazovacích prvků.

Charakteristika:
Nerezový hranatý program doplněný keramikou poskytuje široké možnosti vytvoření architektonických prvků v bazénových tělesech. Variace hranatého programu, doplněné celým spektrem bazénové keramiky, poskytuje nesčetné množství kombinací pro vytvoření naprosto ideálního povrchu bazénových konstrukcí.
Stávající uplatnění na trhu:
Nerezový hranatý program v kombinací s keramikou je určený a lze ho využít pro všechny typy bazénů v nerezovém provedení.


Olife nabíjecí stanice

Vystavovatel: Olife Source, a.s. - Hala 4 - B08

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Nabíjecí stanice pro elektromobily, kompatibilní se všemi ev. na trhu. AC i DC provedení, centrální řízení prostřednictvím robustního cloud backendu. Dostupné ihned s různými modely pořízení, splácení nebo pronájmu.

Charakteristika:
Nejvyšší možná dostupnost dobití, bez nutnosti registrace nebo nutnosti vlastnit klubovou kartu. Pokročilá správa a obsluha prostřednictvím aplikace a cloud backendu. Možnost umístit stanici formou pronájmu ze strany provozovatele.
Stávající uplatnění na trhu:
Vzorový výrobek.


REMKO

Vystavovatel: REMKO s.r.o. - Hala 7 - B20

Teplovzdušná, odvlhčovací a klimatizační zařízení.


Startovací blok BERNDORF PROFI 01

Vystavovatel: BERNDORF BÄDERBAU s.r.o. - Hala 5 - A09

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Originální celonerezová konstrukce startovacího bloku opatřená originální startovní podestou s měřením výrobce SWISS (Švýcarsko). Blok je vyráběn ve dvou provedeních, a to s bočním nástupním mezistupněm pro bazény se žlábky a provedení bez nástupního mezistupně pro bazény s vyvýšenou obrátkovou stěnou.

Charakteristika:
Startovní blok BERNDORF PROFI 01 splňuje veškeré podmínky pro vrcholové plavecké sporty dle norem FINA FR.3 (olympijská úroveň) a nižší.
Stávající uplatnění na trhu:
Startovní blok BERNDORF PROFI 01 je určen pro všechny typy sportovních plaveckých bazénů. Konstrukce je uzpůsobená pro instalaci jak do nerezových bazénů, tak pro instalaci do keramických a betonových bazénů.


Rekuperační jednotka FUTURA

Vystavovatel: JABLOTRON LIVING TECHNOLOGY s.r.o. - Hala 4 - B15

Rekuperační jednotka FUTURA od českého výrobce JABLOTRON LIVING TECHNOLOGY s.r.o. představuje špičkovou jednotku pro řízené větrání rodinných domů se zpětným ziskem tepla z odpadního vzduchu. FUTURA má několik výjimečných vlastností; v zimních měsících dokáže fungovat bez předehřevu až do teploty -19 °C, takže v mrazech má jen zlomek spotřeby, co jiné jednotky s předehřevem. Díky entalpickému výměníku dokáže do interiéru řízeně vracet i vlhkost, aby nedocházelo k jeho nadměrnému přesušování. Samozřejmostí je i vzdálené ovládání přes cloud, autonomní chod, rozsáhlá základní výbava a provázanost s dalšími produkty JABLOTRON.


Hlídač varné desky Hager

Vystavovatel: Hager Electro s.r.o. - Hala 4 - A24

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Hlídač varné desky, který automaticky odpojí elektrický sporák nebo varnou desku v případě nebezpečí vzniku požáru. Hrozící požár detekuje tak, že buďto zachytí v prostoru varné desky příliš vysokou teplotu nebo podezřelý pohyb. Další funkcí hlídače varné desky je dětská pojistka, která zabrání dětem sporák zapnout.

Charakteristika:
Bezpečnost. Ideální do domácnosti především starších lidí nebo rodin s dětmi.
Stávající uplatnění na trhu:
Sériová výroba.


Kuřácká kabina - SMOKE ISLANDS

Vystavovatel: ALUKOV a.s. - Hala 5 - B03

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

SMOKE ISLANDS jsou zastřešení vhodná pro řešení kuřácké zóny vně kancelářských budov, průmyslových zón, výrobních závodů, hotelů, restaurací a kaváren. Můžou být umístěná v atriu nebo na střechách, terasách moderních office center a nákupních galerií. Počet míst je variabilní, záleží na rozměru a výbavě zvoleného modelu. Základem konstrukce jsou hliníkové profily s odolnou polykarbonátovou nebo skleněnou výplní. To dává celému zastřešení vysokou pevnost a také životnost. Množstvím doplňků může být SMOKE ISLAND vybaven přívodem elektřiny, uzamykacím zámkem, stíněním ve střeše i na bocích, pohodlnou pohovkou se stolkem a také výhřevným systémem zajišťujícím provoz i přes zimní měsíce. Střešní integrovaný ventilátor nebo instalovaná klimatizační jednotka zajišťuje výměnu vzduchu. Při volbě vhodného rozměru může být SMOKE ISLAND osazen stojanem na TV, stojanem na tiskoviny, vybaven nápojovým nebo svačinovým automatem. Jeho rychlá montáž i demontáž je žádoucí v případě požadovaného častějšího přesunu na vyznačená místa. Polepením vnějších částí polykarbonátových nebo skleněných výplní vzniká prostor pro silnou propagaci značky nebo jména společnosti. Získáte neobvyklou prezentaci, která bude přitahovat pozornost již z dostatečné vzdálenosti a zároveň řešíte problém s odhozenými nedopalky koncentrováním kuřáků na jedno místo.

Charakteristika:
Trvanlivé a odolné materiály, více než 20letá životnost, snadná a rychlá montáž. Kontrola efektivního využití pracovní doby = finanční úspory.
Stávající uplatnění na trhu:
Sériová výroba.


Montované rodinné domy

Vystavovatel: S.O.K. stavební, s.r.o. - Hala 1 - A21

Stavby montovaných rodinných domů z betonových prefabrikovaných dílců.


Trubkové pololehátko se vzduchovou masáží a opěrkou hlavy

Vystavovatel: BERNDORF BÄDERBAU s.r.o. - Hala 5 - A09

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Trubkové pololehátko se vzduchovou masáží a opěrkou hlavy je určeno pro bazény, kde vzniká požadavek na pohodlí, relaxaci a intenzivní vzduchovou masáž. Hlavní výhodou je zejména úspora místa, kde oproti klasickým lehátkům vyžaduje konstrukce mnohem menší požadavky na prostor v bazénu. Chráněné průmyslovým vzorem.

Charakteristika:
Pololehátko lze vyrábět jak v přímém, tak i kruhovém provedení a je konstruováno tak, aby byl prostor pod sedákem snadno čistitelný. Trubkové pololehátko je po stranách ukončeno zakruženými čtvercovými trubkovými profily. Vzduch je vháněn centrálním trubkovým systémem umístěným ve spodní části pololehátka.
Stávající uplatnění na trhu:
Pololehátko je určené do privátních a veřejných relaxačních terapeutických bazénů. Pololehátko je možné instalovat nejen ve všech typech nerezových, ale rovněž i keramických a ostatních bazénech.


Olife Energy Box

Vystavovatel: Olife Source, a.s. - Hala 4 - B08

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Unikátní energetické uložiště na bázi lithiových baterií. Variabilní kapacita od 3 kWh a výkon od 4 kVA. Plně bezobslužné a vzdáleně monitorované zařízení. Dostupné ihned v ceně od 188 900 Kč bez DPH.

Charakteristika:
Kompletní systém, vyvíjen a montován v ČR, disponující pokročilým monitoringem a možností vzdáleného updatu a servisu. Záruka 10 let vč. vzdáleného servisu a nastavení.
Stávající uplatnění na trhu:
Sériová výroba


Balkonové dveře SULKO Synego se skleněným zábradlím a strukturálním rohem

Vystavovatel: SULKO s. r. o. - Hala 3 - C09

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Plastové balkonové dveře pro rohové umístění. Použité strukturální zasklení s překryvnou hliníkovou lištou. Tento produkt přináší možnost využití plastových prvků v rohové variantě pro výstavbu bytových domů a také pro náročnejší zákazníky s architektonickým záměrem na rodinných dom

Charakteristika:
Unikátnost svařeného PVC profilu pro rohové umístění. Prvek je vhodný pro pasivní výstavbu a obsahuje strukturální roh. Dále představuje jedinečnou kombinaci skleněného zábradlí kotveného přímo do nosných profilů.
Stávající uplatnění na trhu:
Jde o prototyp. Prvek je připravený pro sériovou výrobu.


Interiérové dveře Dextüra - speciální povrchová úprava bílý Superlak EPC

Vystavovatel: VETOS dveře a zárubně s.r.o. - Hala 3 - A01

Bílé dveře jsou důkazem, že v jednoduchosti je krása. Ať jsou prosklené nebo mají frézování, vždy jsou elegantní a působí čistým dojmem. Interiér prosvětlí, sjednotí a vytvoří téměř s každou podlahou dokonalý celek. Všechny modely dveří Dextüra lze mezi sebou kombinovat. Proč dveře Dextüra? Na dveře je nanesen Superlak EPC, který je odolný proti mechanickému poškození, odolný proti poškrábání, stálobarevný.


Tepelněizolační solární sklo

Vystavovatel: National Taiwan University od Science and Technology - Hala 1 - F02

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Jedná se o naprosto jedinečný skleněný materiál světové třídy, který je schopen generovat solární energii pro napájení všech systémů energetické spotřeby od chlazení po vytápění s tím, že při jeho použití stále ještě zůstává k dispozici určitá energie, která může být dodávána zpět do přenosové soustavy. Na světě v tuto dobu neexistuje žádné jiné řešení tohoto typu na bázi skla, které by bylo schopno dosáhnout tohoto cíle. Odrazná funkce tepelné izolace a reflexní fólie mohou zajistit posílení generování solárního výkonu a funkci tepelné izolace souběžně se získáním většího množství obnovitelné energie a snížením spotřeby energie v oblasti chlazení a vytápění.

Charakteristika:
Podle výsledků zkoušek prováděných u tří reálných skleněných konstrukcí ve zkušebním areálu Státní tchajwanské vědeckotechnické univerzity dosáhlo konstrukční řešení domu na bázi tepelněizolačního solárního skla (HISG) vynikajících hodnot energetické účinnosti v porovnání s běžnými a nízkoenergetickými domy využívajícími skleněných materiálů. Na základě nepřetržitého zkoušení na místě instalace, které probíhalo od října 2014 do června 2015 u konstrukce domu na bázi skla (HISG) o rozměrech 3 m x 3 m x 3 m, bylo u tohoto objektu dosaženo během tohoto období výkonového parametru 685 kWh. Během této doby bylo možno zajistit veškerou spotřebu na vytápění a chlazení ve výši 317 kWh, přičemž zbývajících 368 kWh bylo dodáno zpět do přenosové soustavy. Oproti tomu běžný dům využívající konstrukci na bázi skla spotřeboval 587 kWh pro zajištění chodu chladicího a vytápěcího systému. Energetická účinnost během tohoto období mohla být 955 kWh právě díky využití koncepce HISG. Prokázalo se, že HISG má nejvyšší schopnosti v oblasti energetické účinnosti pro budovy s nulovou energetickou spotřebou na světě.
Stávající uplatnění na trhu:
Koncepci HISG by bylo možno používat na vertikální okenní konstrukce nebo světlíky u budov aspirujících na nulovou energetickou spotřebu. Podle počítačové simulace energetických úspor u světlíku o rozměrech 26 m x 26 m na budově o výšce 4 m v Londýně a Abú Zabí bylo zjištěno, že řešení na bázi HISG může uspořit 173 993 kWh (v případě Londýna) a 256 512 kWh (v případě Abú Zabí) a snížení emisí CO2 ve výši 121 795 kg (Londýn), respektive 179 558 kg (Abú Zabí) v porovnání s běžným sklem. Řešení HISG je naprosto jedinečné ve světě budov s nulovou energetickou spotřebou v budoucnosti.


ZAPA MILKMALT

Vystavovatel: ZAPA beton a.s. - Hala 1 - C19

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Tekutá provzdušněná nízkopevnostní malta pro výplně zemních dutin, kanalizací, výkopů s možností jejího snadného odtěžení bez dodatečného sedání. Výrobek se skládá z kameniva Dmax 4 mm, cementu, příměsí, přísad a vody. Pevnost v tlaku po 28 dnech dosahuje 1,0 – 7,0 MPa. Lze i probarvit.

Charakteristika:
V porovnání s tradičním zásypem ze sypkých materiálů ZAPA MILKMALT mnohem lépe a rychleji vyplní dutinu jakéhokoli tvaru, dokáže obtékat potrubí, nesesedá, má mnohem vyšší odolnost vůči bludným proudům a lze jej čerpat na velké vzdálenosti.
Stávající uplatnění na trhu:
Výroba.


ZAPA DROP

Vystavovatel: ZAPA beton a.s. - Hala 1 - C19

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Drenážní beton pro finální pochozí nebo pojezdovou vrstvu. Skládá se z kameniva frakce Dmax 8 – 22 mm (dle požadované pevnosti, vsakovacích poměrů a tloušťky výsledné konstrukce), cementu, příměsí, přísad, vody a příp. minerálních pigmentů. Lze i probarvit. Zaručujeme propustnost 90 - 95 % dešťové vody do spodních vrstev.

Charakteristika:
Zajišťuje odvod dešťové vody do podloží místo toho, aby se voda odváděla kanalizací. Na rozdíl od zámkové dlažby nevzniká odpad a zpracování je mnohem rychlejší. Investor ušetří za poplatek za dešťovou vodu ze zastavěného území. Probarvení v celém objemu zachovává barevnost i při mechanickém poškození.
Stávající uplatnění na trhu:
Výroba.


SULKO INTEGRIF

Vystavovatel: SULKO s. r. o. - Hala 3 - C09

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Dokonalá čistota, efektní vzhled a působivé nasvícení. To jsou charakteristické prvky madla SULKO INTEGRIF, které dokonale doplní již tak překrásné vstupní dveře SULKO. Ve variantě multicolor lze libovolně měnit barvu nasvícení pouhým dotekem na ovladači. Díky téměř kompletnímu vyplnění výšky křídla má dokonalou ergonomii.

Charakteristika:
Proč mít na svých dveřích standardní madlo, když můžete své vchodové dveře vyšperkovat integrovaným madlem SULKO INTEGRIF. Toto madlo je zcela zapuštěno do dveří překryvné výplně a nevystupuje tak vůbec z plochy křídla ven. Nejen že tak nepřekáží při otevření křídla, ale vytváří zcela ojedinělý vzhled celého prvku.
Stávající uplatnění na trhu:
Jde o prototypově vyrobený prvek připravený pro sériovou výrobu.


Vchodové dveře s bezbariérovým prahem

Vystavovatel: PRAŽÁK s.r.o. - Hala 3 - B19

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Dřevohliníkové vchodové dveře s bezbariérovým prahem ZERO. Technické řešení s minimálním přechodem přes vchodové dveře. Materiál prahu: hliník s přerušením tepelného mostu. Vodotěsnost 250 Pa, vzduchotěsnost 2,60 m3/km. Cena cca 8000 Kč/bm.

Charakteristika:
Trend bezbariérových prahů dveří je nezastavitelný. Nyní se standardně setkáváme s přechody kolem 20-30 mm, které tvoří překážku pro starší lidi i pro vozíčkáře. Nabízíme technické řešení s minimálním přechodem přes vchodové i balkonové dveře pod označením práh ZERO.
Stávající uplatnění na trhu:
Výroba


Ytong Start - zakládací tvárnice

Vystavovatel: Xella CZ, s.r.o. - Hala 1 - A13

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Tvárnice pro založení 1. řady pro stavby ze všech typů zdicích materiálů. Zvolená výška 1/2 modulu, 125 mm je ideálním doplněním výškového modulu stěn. Zlepšuje izolační vlastnosti paty stěn. Pevnost tvárnice v tlaku fb = 5 N/mm2. Ceníková cena od 996 Kč/m2 bez DPH. Dodací lhůta je 2 - 4 týdny.

Charakteristika:
Hydrofobizovaná tvárnice, snižuje vzlínání vlhkosti na stavbě, výška 125 mm. Návrhová hodnota součinitele tepelné vodivosti λu = 0,137 W/m.K
Stávající uplatnění na trhu:
V šířce 250, 300 a 375 mm, provedení hladké, sériová výroba od 1.3.2017.


TOPAS centrální dispečink

Vystavovatel: TopolWater, s.r.o. - Hala 1 - E21

Řídicí SMART systém pro kontrolu a řízení domovních čistíren pomocí webového rozhraní z PC, mobilu, tabletu apod. bez dodatečných nákladů na instalaci čidel a sond. Díky technickým vlastnostem jednotlivých prvků celého systému, kdy je použita SMART ČOV a dále díky způsobu jednotné komunikace a centrálnímu dispečinku, připraveným univerzálně pro zobrazení a správu získaných dat, se podařilo vyvinout cenově dostupné řešení. To umožňuje pouze za náklady na přípojný GSM modul napojit standardní typovou čistírnu na ucelený systém sítě centrálně řízené soustavy domovních ČOV.


Interiérové dveře Dextüra

Vystavovatel: VETOS dveře a zárubně s.r.o. - Hala 3 - A01

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Interiérové dveře, speciální povrchová úprava - bílý Superlak EPC (elektron polymerní nátěr) ="robustní bílá barva". Vícevrstvé nanášení laku ve výrobě. Vytvrzení elektronovým zářením. Hladkost povrchu zajišťuje polymerizace. Cena od 5000 Kč za komplet dveře + zárubeň, dodací lhůta 6 týdnů.

Charakteristika:
Speciální povrchová úprava - bílý Superlak EPC (elektron polymerní nátěr) ="robustní bílá barva". Vytvrzení elektronovým zářením. Hladkost povrchu zajišťuje polymerizace. Lak vyvinut pro automobilový a letecký průmysl, díky tomu je nárazuvzdorný, odolný proti poškrábání, 10 let záruka na stálobarevnost, bez emisí ve výrobě.
Stávající uplatnění na trhu:
Zakázková výroba, přes 200 modelů dveří, výroba dveří dle individuálního přání zákazníka.


Dveře Sapglass s LED osvětlením

Vystavovatel: SAPELI, a.s. - Hala 2 - B09

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Moderní celoskleněné dveře s pískovanými motivy na míru a osvětlením pomocí LED pásku umístěného v zárubni dveří. Stmívatelné osvětlení se škálou 640 000 barev. Životnost 50 tisíc hodin. Dálkové bezdrátové ovládání - dosah 30 m. Cena = cena dveří a zárubně + 6 590 Kč za LED osvětlení.

Charakteristika:
Hloubkové pískování do průhledných skel nechá vyniknout jakémukoliv motivu (logu, nápisu, vektorové grafice) a při osvětlení LED světly vytváří úžasné přechody světla a barev. Vhodné do firemních prostor či do komerčních objektů - kavárny, kadeřnické salony, diskotéky aj. Možné použít i v bytovém designu.
Stávající uplatnění na trhu:
Zakázková výroba.


HELUZ AKU KOMPAKT 21 broušená

Vystavovatel: HELUZ cihlářský průmysl v.o.s. - Hala 1 - B15

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Inovativní zdicí blok určený pro zvukověizolační zdivo s funkcí dvojité konstrukce zděné v jednom kroku na PU pěnu. Zdicí blok se skládá ze dvou cihelných tvarovek spojených přes minerální vlnu bez dalších mechanických spojů. Deklarovaná hodnota neprůzvučnosti je Rw = 57 dB při šířce cihelných bloků pouze 21 cm.

Charakteristika:
Neprůzvučnost Rw = 57 dB (změřená hodnota Rw = 59 dB). Šířka cihelných bloků 21 cm. Snadné provádění - zdění na PU pěnu. Zvýšení tepelného odporu oproti tradiční cihelné konstrukci. V systémovém řešení potlačení přenosu konstrukčního hluku a snížení rizika vzniku trhlin mezi konstrukcemi. Nízká plošná hmotnost konstrukce.
Stávající uplatnění na trhu:
Sériová výroba.


Systém domovních Smart ČOV s připojením na centrální dispečink

Vystavovatel: TopolWater, s.r.o. - Hala 1 - E21

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Řídicí Smart systém pro řízení a kontrolu domovních ČOV pomocí webového rozhraní z PC, mobilu nebo tabletu bez dodatečných nákladů na instalaci čidel a sond. Jde o software, umožňující napojit standardní typovou ČOV na ucelený systém sítě centrálně řízené soustavy ČOV. Cena ČOV s přípojným GSM modulem je cca 48 000 Kč.

Charakteristika:
Ucelený systém, minimalizace rizika vadné obsluhy, on-line kontrola bezvadného stavu ČOV, on-line odborná podpora a servis.
Stávající uplatnění na trhu:
Jde o standardní ČOV doplněnou o nový softwarový produkt. Uplatnění na trhu: vlastníci ČOV, obce, servisní firmy, výrobci.


TZB-info
TZB-info Kamerové systémy - TZB-info pořádá workshop pro správce budov na veletrhu FOR ARCH Chytré sondy - sada chlazení. Perfektní pro testování a servis chladicích zařízení Bezpečnost - nový obor na TZB-info Taconova: Nová stanice pro ohřev pitné vody Antimikrobiální povrchová úprava Ani tropy nedonutí některé Čechy k častějšímu sprchování
Plán výstaviště

Závěrečná zpráva FOR ARCH 2016

Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje