FOR ARCH FOR ARCH

Veletrh - FOR ARCH


Tyto exponáty najdete na veletrhu

 • Novinky v podobě broušených akustických cihel Porotherm AKU Profi

  Vystavovatel: Wienerberger cihlářský průmysl a.s. - Hala 1 - A16a

  Akustické cihly AKU Profi v tloušťkách 250 a 190 mm jsou určené jak pro jednovrstvé nosné zdivo (použití při výstavbě nemocnic, sanatorií, škol, hotelů atd.), tak zejména pro dvouvrstvé zdivo s vysokými nároky na ochranu proti hluku (v nosných akusticky dělicích stěnách rodinných dvojdomů nebo řadových rodinných domů) tloušťky 540 nebo 420 mm s mezerou 40 mm vyplněnou minerální izolací (např. Isover UNI). Cihly lze též použít pro vnitřní nosnou část vrstveného zdiva v kombinaci s tepelným izolantem (ETICS) a případně s dalšími cihelnými materiály - lícovkami Terca plnícími funkci vnější ochranné vrstvy zdiva. Vynikají velmi vysokou ochranou proti hluku - 25 AKU Profi = 52 / 63* dB, 19 AKU Profi = 52 / 62* dB (*dvojitá stěna). Další jejich nemalou předností je vysoká pevnost v tlaku.

 • Levit® - designové vypínače a zásuvky, cena za design v soutěži Výrobek roku 2015

  Vystavovatel: ABB s.r.o. - Hala 4 - A18

  Vypínače, které se vznášejí na stěnách - Levit®. Novinka ve světě vypínačů a zásuvek z produkce ABB s.r.o. Nový design předního českého designéra Jana Čapka přináší pestrost čisté moderní linie se širokou škálou barevných kombinací. Levit® má mnoho tváří. Může být jak elegantní, nadčasový, tak hravý i výrazně individualistický. Najde uplatnění v mnoha směrech architektury, jak v bytové oblasti, tak v moderních prostorách kanceláří, zábavních centrech, hotelech apod. Výrazným rysem designu Levit® je barevně dvoudílné provedení rámečků a krytů přístrojů. Jiný pohled je na vypínač z čela a jiný z boku. Díky dvěma barevným vrstvám vzniká efekt, že se vrchní barevné vrstvy vznášejí na stěnách - levitují. Vznikl tak nový design vypínačů a zásuvek v 11 působivých barevných kombinacích.

 • KROS plus – oceňování a řízení stavební výroby

  Vystavovatel: ÚRS PRAHA, a.s. - Hala 1 - C11

  Komplexní nástroj pro tvorbu rozpočtů, kalkulací stavebních prací a sledování stavební zakázky. Jako jediný v ČR obsahuje kompletní podobu Cenové soustavy ÚRS a je schopen pracovat s jakoukoliv jinou databází cen stavebních prací. Program je složen z modulů, které pokrývají celý proces výstavby – od hrubého plánování nákladů až po realizaci. Je určen pro stavební firmy, investory, projektanty, rozpočtáře a další účastníky stavebního řízení. Základní charakteristikou programu KROS plus je komfortní práce s pravidelně aktualizovanou databází Cenové soustavy ÚRS, která má na území ČR více než 50letou tradici. Program patří ke špičce mezi stavebními SW jak v ČR, kde jej využívá přes 10 000 uživatelů, tak i ve Slovenské republice, kde je rovněž jedničkou na trhu.

 • Cihly plněné minerální vatou Porotherm T Profi pro pasivní a nízkoenergetické stavby

  Vystavovatel: Wienerberger cihlářský průmysl a.s. - Hala 1 - A16a

  Výroba cihel Porotherm T Profi plněných minerální vatou byla zahájena v březnu 2014 v cihelně Novosedly na jižní Moravě. Nový sortiment keramického zdiva Porotherm T Profi obsahuje základní cihelné bloky a dvojbloky polovičních cihel ve formátech pro zdivo tloušťky 50, 44, 38 a 30 cm. Vlastnosti cihel plněných minerální vatou: extrémně odolný a trvanlivý výrobek – 100% nehořlavý, netoxický, investice do domu se bude zhodnocovat; zcela přírodní – ekologicky čistý stavební materiál pro zdravé bydlení, neobsahuje žádné chemické látky ani škodlivá pojiva; má jedinečné tepelněizolační vlastnosti, zdivo z cihel Porotherm T Profi je zbytečné zateplovat; minerální vata integrovaná v dutinách cihly je hydrofobizovaná, tzn. že ani v případě mokré cihelné tvarovky nenasákne minerální izolace žádnou vlhkost z keramického střepu; cihly plněné minerální vatou jsou v celém svém objemu paropropustné, odvádějí vzdušnou vlhkost vznikající v průběhu výstavby i následným užíváním domu.

 • Rigips

  Vystavovatel: Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., Divize Rigips - Hala 1 - B15

  Rigips je významný výrobce a dodavatel sádrokartonových a sádrovláknitých systémů, sádrových omítek a malířských stěrek Rimano. Rigips nabízí dokonalý stavební systém řešící akustiku, pevnost a odolnost, bezpečnost či zdravý vzduch v interiéru.

 • SketchUp 2015 PRO CZ

  Vystavovatel: 3E PRAHA ENGINEERING, a.s. - Hala 1 - D17

  Program SketchUp je zcela unikátní software pro tvorbu 3D návrhů, skic, modelů nebo návrhu hmoty. S jeho intuitivním ovládáním lze snadno vytvářet jak rychlé návrhy, tak i podrobný 3D model s plnohodnotnou výkresovou dokumentací. Největšími výhodami programu SketchUp je zejména jeho jednoduché ovládání, které zvládne i žák na základní škole. Oproti různým CAD programům se zde totiž pracuje přímo ve 3D prostoru, a tak lze získat větší představu o navrhovaném modelu. SketchUp je využíván v mnoha oborech, např. v architektuře, v modelářství, v interiérech a exteriérech, ve výstavnictví, u truhlářů, zámečníků, průmyslovém designu, v urbanismu, pro vytváření výkresových dokumentací nebo u lidí, kteří si jen potřebují vymodelovat nové rozestavění nábytku či podobu své budoucí kuchyně.

 • Nové barevné varianty pro fasády: královská červeň – bříza – ořech

  Vystavovatel: WERZALIT Vertriebs GmbH - Hala 5 - B17

  Architektonická tvář budovy je z velké části dána vhodně zvoleným odstínem fasády. Klademe důraz na výrobu barevných kombinací, které jsou vizuálně přitažlivé. Aktuální barevná škála WERZALIT pomáhá architektům při plánování a realizaci sofistikovaných barevných konceptů a přitom umožňuje jednotlivé domy odlišit. Naše profily splňují vysoké umělecké, kreativní, praktické i technické požadavky. Barevný koncept fasádových systémů WERZALIT byl navržen, prověřen a dále je rozvíjen kvalifikovanými architekty a designéry v návrhovém studiu Caparol Color Design. Nyní byl rozšířen barevný program Colorpan fasádových profilů siding, selekta, heritage-selekta a heritage o atraktivní barvu královská červeň. U profilů selekta a heritage-selekta byly přidány dekory bříza a ořech, které dokonale splňují nároky na přírodní vzhled. Díky sofistikované technologii WERZALIT zůstanou povrchy dekorů rovnoměrně probarvené po mnoho let. Barevná stálost dodávaných dekorů odpovídá úrovni 8 podle normy DIN 54004. Díky vysokému obsahu dřeva profily přirozeně „stárnou” a přitom si stále udržují svůj barevný charakter. Fasády od WERZALIT mohou být použity buď na kompletní stěny, anebo častěji pro zvýraznění prvků fasády, jejich částí, případně jako samostatný architektonický fasádní prvek. Nabízíme barevné provedení na přání jako např. ve vašich firemních barvách podle vzorníku RAL nebo podle jiných barevných stupnic.

 • Screenová clona Minirol

  Vystavovatel: Building Plastics ČR, s.r.o. - Hala 3 - C12

  Minirol screeny jsouelegantní a moderní možností, jak dkonalým způsobem zastínit okna na všech typech budov, zvýší obytný komfort a zároveň sníží fakturu za energii. minirol screeny jsou určeny pro exteriérové zastínění, které se provádí pomocí speciální textilie s téměř neomezenou životností a širokou škálou barevných odstínů. Tato textilie zamezí prudkému záření, průniku tepla i nežádoucím pohledům, a přitom nebrání kontaktu s venkovním prostředím. Typ a barva zvolené screenové tkaninyovlivňuje výsledné vlastnosti a vzhled. Screeny se vyznačují vysokou kvalitou provedení, což zaručuje jejich užití po mnoho let.

 • Dřevo&Stavby – první časopis o využití dřeva v architektuře a bydlení

  Vystavovatel: PRO VOBIS, s.r.o. - Hala 1 - F03

  Dvouměsíčník Dřevo&Stavby se věnuje současnému trendu individuální bytové výstavby u nás – domům na bázi dřeva. Dřevostavby totiž plně odpovídají požadavkům současných investorů na energetickou nenáročnost rodinných domů (nízkoenergetické a pasivní domy), rychlost realizace spojenou s ekonomikou výstavby i provozu a v neposlední řadě na minimální ekologické zatížení životního prostředí. Cílem časopisu je přiblížit stavebníkům výhody moderní dřevostavby postavené z prefabrikovaných dílců či z masivních profilů a poukázat na kvalitu bydlení v nich. Magazín neopomíjí ani zařízení moderních dřevo staveb jak z hlediska bytového designu, tak technického vybavení. Vychází: 1x/2 měsíce v tištěné i on-line verzi. Cena: 75 Kč, 7. ročník.

 • Adresář výrobců a dodavatelů dřevostaveb 2015

  Vystavovatel: PRO VOBIS, s.r.o. - Hala 1 - F03

  Vysokonákladová ročenka poskytující přehled dodavatelů dřevostaveb na našem trhu vydávaná u příležitosti pravidelného pražského veletrhu Dřevostavby. Prezentace jednotlivých společností mají v ročence jednotnou formální úpravu a zahrnují informace o používaném konstrukčním systému dodavatele, o délce jeho působení na českém trhu, záruce kvality a energetických parametrech jeho staveb, v případě rozsáhlejší prezentace rovněž fotografie referenčních domů a konkurenční výhody. Vychází: 1x/rok v tištěné i on-line verzi. Cena: zdarma, 6. ročník.

 • PROFIspeciál 2015 – extra vydání časopisu Dřevo&Stavby

  Vystavovatel: PRO VOBIS, s.r.o. - Hala 1 - F03

  Magazín pro odbornou veřejnost zabývající se návrhem a realizací dřevostaveb a dřevěných konstrukcí. PROFIspeciál rozpracovává řadu aktuálních témat diskutovaných mezi profesionály v roce vydání vycházejících z odborného semináře ve Volyni. V dostatečné míře prezentuje nabídku firem z oboru právě pro realizátory staveb na bázi dřeva a v neposlední řadě novinky. Vychází: 1x/rok v tištěné i on-line verzi. Cena: zdarma, 6. ročník.

 • Slavíme 10 let

  Vystavovatel: John Guest Czech s.r.o. - Hala 1 - E20

  Firma slaví letos 10 let působení na českém a slovenském trhu. Její výrobky najdete například v systémech pro sanitární techniku a vytápění, v podlahovém vytápění, v systémech pro tlakový vzduch a pneumatiku, v nápojové technice nebo v automobilech. Veškeré výrobky jsou navrhovány, vyráběny a montovány ve Velké Británii mateřskou společností John Guest Ltd., která vznikla začátkem 60. let minulého století. Firma dbá na vysokou kvalitu svých výrobků. V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte nebo navštivte náš stánek.

 • Leica 3D DISTO - laserový dálkoměr a sklonoměr pro měření v 3D pro CAD, skener

  Vystavovatel: GEFOS a.s. - Hala 1 - D05

  Potřebujete zaměřit velkou místnost, která nemá žádné pravé úhly a má naopak šikmé stěny, spoustu detailů a nepřístupná místa? To vše řeší přístroj Leica 3D DISTO. Změří s přesností 1 mm všechno, co potřebujete. A to, i když nemáte po ruce mobilní plošinu, stativ ani žebřík. 3D DISTO stačí jednoduše postavit na stůl, na podlahu nebo na stativ a nemusíte ho urovnávat. Veškeré měření lze provádět z jednoho místa - jakýkoliv viditelný bod změříte zacílením červeného laserového paprsku - není nutné se přemisťovat. Dálkoměr ovládáte bezdrátově pomocí ruční ovládací jednotky s displejem (tabletu) a také dálkového ovladače. Výsledkem měření je 3D model, který můžete exportovat do CADu (dxf). Přístroj vám rádi ukážeme na stánku firmy.

 • Recyklace starého kabelového PVC

  Vystavovatel: REPLAST PRODUKT, spol. s.r.o. - Hala 1 - E29

  Česká společnost vyrábí podlahové desky z recyklovaného kabelového PVC již přes 21 let. Jejich různorodé velikosti a designy nabízejí i nepřeberné množství jejich využití. To dokazují i rozmanité montáže za celý loňský rok v celé České republice i ve světě, např. desky na rozhledně na šumavském Špičáku, sklady vín, útulky pro domácí mazlíčky, zimní stadiony, silážní jámy, výrobní haly a nespočet dalších. Podlahové desky jsou tu zkrátka pro vás. Napadá vás jejich další využití? Navštivte společnost Replast na stánku.

 • Novinka - špalíkové parketové lamely

  Vystavovatel: SILVEKO, s.r.o. - Hala 5 - B22

  Český výrobce a prodejce interiérové špalíkové podlahy, špalíkové dlažby, dřevěného obkladu, dále prodejce exkluzivních dřevin. Snahou společnosti je neustále zvyšovat kvalitu výrobků, plnit náročná přání a požadavky našich klientů a vnést do domova kus přírody, tepla a neotřelého designu. V současné době se firma specializuje na výrobu a prodej špalíkové dlažby, parketových lamel, dekoračního dřevěného obkladu a okrasných dřevin. Pro výrobu podlah, obkladů a dlažby využíváme tyto dřeviny: jasan, javor, jilm, dub přírodní, dub červený, habr, modřín, borovice, smrk, olše, akát, beli, bříza. Exteriérová špalíková dlažba se provádí z dřevěných dlažebních kostek v základním provedení o rozměru 10 x 10 x 10 cm. Podle velikosti zatížení, způsobu pokládky a dalších požadavků zákazníka můžeme vyrábět profily od 8 cm do 16 cm šířky a od 6 cm do 15 cm tloušťky. Špalíkové parketové lamely jsou výjimečnou novinkou na českém i evropském trhu. Svým tvarem se podobají klasickým parketám. Hlavní odlišností od klasické dřevěné podlahy a významným kladem je kolmý řez dřeva, díky němuž je parketová lamela neobyčejně designově atraktivní a ve své odolnosti se vyrovná i keramické dlažbě. Novinkou je dřevěný dekorační obklad z kolmo řezaných špalíků, dekorativně se používá jako obklad barů, recepčních pultů, společenských, konferenčních a zasedacích místností. Okrasné dřeviny jsou nabídce produktové řady VENERTA. Jedná se o exkluzivní okrasné dřeviny a rostliny pro českou zahradu.

 • Prezentace rodinného domu

  Vystavovatel: EKONOMICKÉ STAVBY s.r.o. - Hala 1 - B21

  Výborné řešení domu Ekonomik N7, dispozice 4+1, za splátku 7400 Kč/měsíčně.

 • Nábytek a interiérové dveře HANÁK

  Vystavovatel: HANÁK NÁBYTEK, a. s. - Hala 5 - C09

  Tradiční český výrobce má ve svém rozsáhlém portfoliu kromě vysoce kvalitního interiérového nábytku na míru i luxusní interiérové dveře, které jsou aktuálně těmi nejkvalitnějšími na českém trhu. Interiérové dveře HANÁK jsou nezaměnitelné ve všech svých parametrech, mají řadu patentovaných konstrukčních řešení, jsou vyráběny z těch nejkvalitnějších materiálů a jsou opatřeny puncem kvality a originality HANÁK, který dokresluje jejich jedinečnost. Dveře HANÁK zvyšují jak esteticky, tak funkčně, hodnotu interiéru a stávají se pomyslným kusem nábytku, který spoluvytváří jedinečnou atmosféru domova. HANÁK INTERIOR CONCEPT - to je veškerý nábytek na míru vč. dveří od jednoho výrobce a v jednom designu.

 • Systém prostorových prefabrikátů pro pozemní stavby

  Vystavovatel: Prefa Brno a.s. - Hala 1 - V24

  Tento systém lze použít pro výstavbu garáží, sklepů a dalších objektů. Jedná se o skládačku z prefabrikátů, které tvoří podlahu, stěny i strop. Objekt nevyžaduje složité zakládání a není potřebná hydroizolace. Ve stěnách mohou být předem připraveny instalační chráničky pro vedení elektrických kabelů. Fasáda je realizována na základě požadavků investora. Délka výstavby bez povrchových úprav a fasády je 1 den. Hlavní výhody systému: rychlá montáž, variabilita systému, libovolné umístění oken, dveří a prostupů, pohledový beton (bez nutnosti omítek), předchystané instalace (chráničky), jednoduché založení stavby.

 • TRIDO - profesionální garážová vrata

  Vystavovatel: TRIDO, s.r.o. - Hala 3 - A12

  Naše společnost zabírá dominantní postavení ve výrobě automatických dveří, turniketů, garážových a průmyslových vrat na trhu v České republice. Odborný tým pracovníků zajišťuje zákazníkům kompletní servis – od návrhu nejvhodnějšího technického řešení přes výrobu s použitím vyspělých moderních technologií až po zajištění profesionální instalace včetně záručního a pozáručního servisu. Garážová vrata TRIDO jsou určena převážně pro standardní garáže, dvojgaráže nebo vjezd do hromadných garáží. Jsou vyráběna z komponentů shodných s průmyslovými vraty určenými pro vysoké provozní zatížení. Liší se od průmyslových vrat pouze svým vnějším vzhledem a použitým pohonem. Konstrukce a povrchová úprava zajišťuje vysokou provozní užitnost a dlouhou životnost.

 • Garážová vrata Lomax Excellent

  Vystavovatel: LOMAX & Co s.r.o. - Hala 3 - B06

  Garážová vrata jsou vyrobena z vysoce kvalitních komponentů s maximální životností. Vrata za pomocí torzních pružin zajíždějí pod strop garáže. Díky desítkám konstrukčních vylepšení představují v současné době absolutní vrchol v designu, bezpečnosti a kvalitě garážových vrat. Jejich výsledkem je plynulejší a tišší chod vrat, zvýšená bezpečnost při manipulaci, dokonale vyladěný design viditelných komponentů. Vnější vzhled vrat lze samozřejmě přizpůsobit jakémukoliv požadavku, vrata lze doplnit kreativními nerezovými prvky na přání, prosklením či dalším příslušenstvím. U vrat Lomax Excellent je možné v současnosti kombinovat více než 2500 odstínů barev a širokou škálu imitací dřeva s prolisy vrat.

 • A1 PODLAHY

  Vystavovatel: KARSIS s.r.o. - Hala 5 - D17

  Nabízíme Vám snadné řešení Vaší nové podlahy v odborné partnerské síti A1 prodejců. Jsme specializovaným importérem podlahovin z vinylu, PVC, laminátu, korku, dřeva a koberců. Realizujeme projekty v soukromém, komerčním i veřejném sektoru. Na veletrhu bychom Vás rádi inspirovali a provedli nabídkou našich A1 kolekcí.

 • Nová vzorkovna oken Internorm v Praze 9

  Vystavovatel: H. A. C. spol. s r.o. - Hala 3 - A05

  Internorm je evropskou jedničkou na trhu oken, kde stavební společnost H.A.C. zastupuje tuto značku již 17 let. Protože naše stavební firma je jedním z největších prodejců této značky v České republice, rozhodli jsme se rozšířit nabídku našich služeb do Středočeského kraje. V březnu tohoto roku jsme otevřeli v Praze 9 vzorkovou prodejnu oken a dveří Internorm. Na 150 m2 najdete ukázky z celého sortimentu Internormu - okna, dveře, posuvné dveře a výrobky se systémem I-tec. Přijďte se podívat, jaká okna se „nosí“ a které vlastnosti je předurčují k tomu být oknem, jenž se hřeje na výsluní zájmu.

 • LED osvětlení - Crystal Retro

  Vystavovatel: ISC Communication Czech a.s. - Hala 4 - B01

  TESLA Lighting je českou značkou a řadí se mezi významné inovativní společnosti na trhu v oblasti LED osvětlení. Díky velkému důrazu na vývoj ve vlastních laboratořích nabízí na trhu nejmodernější LED světelné zdroje krátce po jejich ověření ve specializovaných zkušebnách. Na našem stánku se budete moci seznámit s kompletním sortimentem, který zahrnuje klasické LED zdroje do domácností i pro profesionální použití, zejména žárovky, trubice, podhledová i stropní svítidla, reflektorové i průmyslové LED zdroje vč. High Bay, svítidla pro veřejné osvětlení, zemní i podlahová svítidla a tri-proof svítidla s vyšší úrovní ochrany krytí. Nově máme v sortimentu verzi této žárovky v čirém provedení Crystal Retro – se vzhledem klasické žárovky.

 • Firemní bankovnictví

  Vystavovatel: Equa bank a.s. - Hala 1 - D22

  Nabízíme jednoduché, srozumitelné a transparentní služby osobního i firemního bankovnictví, k nimž patří mimo jiné také firemní účty a podnikatelské úvěry.

 • iNELS – chytrý domov

  Vystavovatel: ELKO EP, s.r.o. - Hala 4 - A13

  iNELS je srdce vašeho domu. Je to technologie, myšlení, komunikace, inteligence a vše, co vašemu domu vdechne život. Chytré domy jsou po chytrých telefonech a televizích dalším logickým krokem vývoje moderní technologie a bydlení zároveň. Mimo zabezpečení přináší uživateli také komfort či výrazné úspory. Svůj dům, byt či jakoukoliv jinou nemovitost můžete na dálku ovládat z jednoho zařízení, např. prostřednictvím telefonu či tabletu. Řídit můžete vytápění, multimédia, osvětlení, kamerový systém nebo také spotřebiče. Chytrý dům přináší mnoho výhod vč. kompletního přehledu spotřeby energií, který máte v reálných číslech kdykoliv k dispozici.

 • Strop Porotherm BN - stropní a střešní konstrukce bez nadbetonávky

  Vystavovatel: Wienerberger cihlářský průmysl a.s. - Hala 1 - A16a

  Strop Porotherm BN tvořený cihelnými vložkami MIAKO 25 BN a keramobetonovými stropními trámy POT vyztuženými svařovanou prostorovou výztuží je možno použít v běžném prostředí uzavřených objektů. Strop musí být před začátkem užívání stavby na podhledu opatřen omítkou tloušťky min.10 mm. Výhody: optimální řešení pro práci bez mechanizace (snadná ruční manipulace při kompletaci + možnost přerušované betonáže), betonáž pouze mezi keramické vložky bez nutnosti kontroly tloušťky nadbetonávky, úspora betonu až 40 % (např. 3,6 m3 betonu na 100 m2 stropu), nejsou potřeba kari sítě (výrazné snížení pracnosti a nákladů na materiál), snížení nákladů oproti standardnímu řešení stropu více než o 10 %, vhodné řešení stropu pro rekonstrukci, kompatibilita se stropem stejné tloušťky v systému Porotherm.

 • Novinky v podobě broušených akustických cihel Porotherm AKU Profi

  Vystavovatel: Wienerberger cihlářský průmysl a.s. - Hala 1 - A16a

  Akustické cihly AKU Profi v tloušťkách 250 a 190 mm jsou určené jak pro jednovrstvé nosné zdivo (použití při výstavbě nemocnic, sanatorií, škol, hotelů atd.), tak zejména pro dvouvrstvé zdivo s vysokými nároky na ochranu proti hluku (v nosných akusticky dělicích stěnách rodinných dvojdomů nebo řadových rodinných domů) tloušťky 540 nebo 420 mm s mezerou 40 mm vyplněnou minerální izolací (např. Isover UNI). Cihly lze též použít pro vnitřní nosnou část vrstveného zdiva v kombinaci s tepelným izolantem (ETICS) a případně s dalšími cihelnými materiály - lícovkami Terca plnícími funkci vnější ochranné vrstvy zdiva. Vynikají velmi vysokou ochranou proti hluku - 25 AKU Profi = 52 / 63* dB, 19 AKU Profi = 52 / 62* dB (*dvojitá stěna). Další jejich nemalou předností je vysoká pevnost v tlaku.

 • Plastová okna s osobitým designem oken dřevěných

  Vystavovatel: FenStar s.r.o. - Hala 3 - B11

  Systém FenStar WoodStar® - to je spojení výhod plastových oken s osobitým designem oken dřevěných. Splňuje všechny požadavky na kvalitní plastová okna – výborné izolační vlastnosti, minimální údržba, atraktivní cena. Kromě toho spoje profilů rámu a křídla zcela věrně imitují dřevěná okna. Spoje profilů rámu a křídla jsou z exteriéru pod úhlem 90°, který je typický pro dřevěná okna. Eloxovaná hliníková krycí lišta ve spodní části rámu a křídla umocňuje dojem dřevěného okna. Široká nabídka FenStar dekorů věrně imitujících dřevo, a to od světlých odstínů např. Bříza až po tmavší dřeviny, jakou je Ořech Balsamico.

 • Sylomer - izolace proti vibracím a strukturálnímu hluku

  Vystavovatel: Studio D - akustika s.r.o. - Hala 1 - D27

  Trvale pružná izolace vyrobená na bázi primárních materiálů PUR s možností dosažení vlastní frekvence až 7 Hz a stupně izolace pro vybrané frekvence až 100 %. Sylomer je ideální pro izolaci jak vibrací a otřesů, tak i hluku šířícího se konstrukcemi. Maximální účinnost i při minimálních tlouštkách, zdravotní nezávadnost a životnost přes 100 let z něj dělá bezkonkurenční materiál pro širokou škálu použití - od pružného ukládání výtahových šachet, ramen schodišt, VZT jednotek až po např. kročejovou izolaci nebo pružné uložení celých budov.

 • Plné terasové profily entero

  Vystavovatel: WERZALIT Vertriebs GmbH - Hala 5 - B17

  Jako optimální venkovní podlahy pro terasy, do zahrad nebo okolo bazénů se ukázaly plné terasové profily entero. Entero plus nabízí vedle spojů na delší straně i spojení pero/drážka na straně krátké. Lze jej položit pouze jako palubku. Rozhodně zaujme také entero s drážkovým profilem. Povrch plného profilu entero získává svou atraktivitu díky drážkám. Solco se vyznačuje poutavým vzhledem, protože připomíná klasický povrch paluby lodi. Entero dovoluje vytvořit grafické vzory s využitím pouze drážky solco, případně s využitím i profilů entero plus se vzorem solco v kombinaci s kartáčovaným povrchem s názvem bosco. Výhody plných profilů: entero od WERZALIT nabízí plné profily jako zajímavou alternativu k terasám ze dřeva. Zvláštním rysem profilů entero je jejich husté těžké tělo se všemi pozitivními vlastnostmi polymerovaného materiálu S2 na bázi dřeva. Entero se dokonale hodí jako podlaha kolem bazénů, ale stejně tak i do zahrad a terénních úprav, k jezerům a mořím, do plážových barů nebo jako podlaha plavidel. Vyznačuje se vzhledem přírodního dřeva a k tomu je tvarově stabilní, neklouže, je odolné vůči povětrnostním vlivům a snadno se čistí. Profily jsou bez suků, bez třísek a nepraskají. Jsou tak připraveny i do lázní nebo do soukromých bazénů. Povrchy jsou příjemné pro chůzi na boso a je radost po nich chodit i za mokra. Opracování: zvláštní tvar a plná konstrukce profilů entero umožňuje použití podstatně řidšího pokládacího roštu a nižší zástavbovou výšku. Materiál lze opracovat stejně snadno jako dřevo. Při krácení vzniká vždy pěkná uzavřená hrana. Při zaobleném tvaru terasy tak nebudete potřebovat žádné krycí profily. Díky profilům se spojením pero/drážka na krátké straně je povrch dokonale uzavřený, což dodává podlaze výborný vzhled a zvyšuje užitnou hodnotu. WERZALIT poskytuje záruku 5 let na stálost materiálu entero.

 • Systémy pro ochranu soukromí z WPC: WERZALIT vsadil na profily terraza a structura

  Vystavovatel: WERZALIT Vertriebs GmbH - Hala 5 - B17

  Aby vše zůstalo ukryto před cizíma očima, nabízí WERZALIT pro dům i zahradu systémy terraza a structura, díky kterým se vaše soukromí stane nedotknutelné. Tyto profily jsou z patentovaného materiálu WERZALIT S2, tj. polymerovaného materiálu na bázi dřeva s nejlepšími vlastnostmi, pokud jde o nároky na údržbu a trvanlivost. Jednotlivé profily jsou vybaveny spojením pero/drážka a vodorovně tvoří ucelenou stěnu. V kombinaci s důmyslným příslušenstvím umožňují tyto profily rychlou a snadnou montáž. V neposlední řadě profily splňují také estetické požadavky náročných zákazníků. Mimo již uvedených technických výhod umožňují profily díky své konstrukci plnit řadu přání konstruktérů. Designérům z firmy WERZALIT se podařilo skloubit barevné a tvarové vlastnosti profilů. Výsledkem toho je zástěna structura ve dvou různých povrchových úpravách – strukturou linea s jemnými proužky na jedné straně a strukturou banda se širokými pruhy na straně druhé. Zástěnu structura můžete pokládat oboustranně podle toho, který povrch se vám více zamlouvá. Patentovaný zacvakávací systém WERZALIT použitý u profilů terraza pak zaručuje snadnou montáž. Díky dvěma použitelným strukturám povrchu a početným barevným variantám je možné realizovat mnoho rozmanitých grafických návrhů nebo se přizpůsobit architektonickému rázu okolí. A to vše navíc nenásilně se vzhledem přírodního materiálu.

 • Kvalitní přírodní materiál - štípaný pískovec - Těrchovský kámen

  Vystavovatel: FOND CAPITAL s.r.o. - Hala 1 - A23a

  Těrchovský pískovec je vhodný přírodní materiál s možností využití jak v interiéru, tak i v exteriéru, a to např. jako dlažba, obklad stěn, lepený obklad masiv, samonosné zdění, šlapáky v zahradě, stavba jezírek. Více o možnostech využití najdete na našich webových stránkách. Jsme výhradní prodejci v ČR, Německu a Rakousku nejkvalitnějšího štípaného přírodního kamene za nejnižší cenu na trhu.

 • PRÜM Designové dveře

  Vystavovatel: W a Weinzettl, s.r.o. - Hala 5 - D12

  PRÜM Designové dveře jsou kvalitní německé dveře s jedinečným designem. A právě díky svému výjimečnému vzhledu propracovanému do nejmenšího detailu si získávají čím dál více příznivců z řad architektů, projektantů, ale i samotných zákazníků. Nově vám představíme exkluzivní 3D povrchové úpravy. Doslova nadšeni budete i z mechanické odolnosti těchto 3D povrchů. Těšit se také můžete na inovativní design skleněných dveří PRÜM, vytvořený na základě čistých linií a neutrálních vzorů se záměrným vynecháním barev. Vybrat si můžete z mnoha nových motivů.

 • Francouzské dřevohliníkové okno s integrovaným skleněným zábradlím

  Vystavovatel: PRAŽÁK s.r.o. - Hala 3 - B13

  Představujeme novinku - dřevohliníkové francouzské okno (balkonové dveře) s integrovaným zábradlím z kaleného skla. Nabízíme inteligentní a především designové řešení integrovaného bezpečnostního skleněného zábradlí. Využití naleznete především u dřevohliníkových oken, která jsou v kombinaci se stínicí technikou (žaluziemi, roletami). Rozsah použití je pro šířky od 500 do 1600 mm. Nabízíme je pro jednokřídlové i pro dvoukřídlové dřevohliníkové balkonové dveře. Vzorek těchto balkonových dveří uvidíte na veletrhu, současně je vystaven i v sídle společnosti. U těchto vzorových balkonových dveří je sklo vloženo do spodní části rámu. Druhá možnost je vložit sklo do venkovních lišt.

 • Modrá akustická protipožární deska MA (DF) Activ’Air®

  Vystavovatel: Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., Divize Rigips - Hala 1 - B15

  Společnost Rigips uvedla na trh vylepšenou Modrou akustickou desku. Tato sádrokartonová deska, která byla vyvinuta pro vysokou akustickou izolaci, je nyní obohacena o revoluční složku Activ’Air, která trvale odstraňuje až 70 % formaldehydu z ovzduší a vytváří tak čistý vzduch v interiérech. Modrá akustická deska Activ’Air v sobě spojuje nejvyspělejší technologie v oblasti sádrokartonu. Kromě významného zlepšení akustiky a vnitřního ovzduší propůjčuje konstrukcím i požární odolnost. Dobrou zprávou pro stavebníky je fakt, že desku budou moci pořídit za stejnou cenu jako původní Modrou akustickou desku a přitom získají sádrokarton s podstatně vylepšenou recepturou a tím i lepšími vlastnostmi. Sériová výroba. Technické parametry: barva kartonu modrá z líce desky, šedá z rubu desky, potisk červený, rozměry 1250 x 2000 x 12,5 mm. Použití: k dosažení vyšších hodnot vzduchové neprůzvučnosti konstrukcí, a to i v případě zvýšených požadavků na požární odolnost konstrukce. Desky zlepšují neprůzvučnost konstrukcí, jsou vhodné i pro protipožární konstrukce, snižují koncentrace formaldehydu v interiéru.

 • Terasové podlahy terraza

  Vystavovatel: WERZALIT Vertriebs GmbH - Hala 5 - B17

  Vysoce kvalitní podlahy z WPC s patentovaným "zacvakávacím systémem" pro snadnou pokládku. Schváleno i pro použití na balkonech. Kompletní systém včetně hliníkového příslušenství, 5 let záruka. Technické parametry dostupné v katalogu. Cena cca 95 EUR/m2. Obvyklý termín doručení 2-3 týdny. Přírodní vzhled dřeva, odolné vůči počasí. Neklouže, snadná péče a údržba. Příjemné na bosé chodidlo - žádné úlomky. Neviditelné upevnění, uzavřené podélné spáry. PEFC - certifikováno, recyklovatelné. Při výrobě nebylo použito tropických dřevin. Neustále se používá při různých soukromých i veřejných projektech - na domech i restauracích v České republice.

 • NOVINKA Geberit AquaClean Mera: Mistrovské dílo funkčnosti a designu

  Vystavovatel: GEBERIT spol. s r.o. - Hala 2 - C13

  Geberit AquaClean Mera Vás při každém použití příjemně překvapí svými úžasnými funkcemi. Tato prvotřídní toaleta s integrovanou sprchou je charakteristická velmi kvalitními materiály, hladkými liniemi a plynulými přechody. Chromový povrch designového krytu vytváří dojem, že toaleta přímo levituje v prostoru, což umocňuje hra odlesků. Na první pohled neodhalí mnoho ze své sofistikované technologie. Všechna elektrická a vodovodní připojení jsou totiž skryta v těle toalety. Ve svém nitru je však Geberit AquaClean Mera až po okraj naplněná revoluční technologií. Je prvním výrobkem společnosti Geberit, který představuje novou patentovanou technologii sprchování WhirlSpray a technologii splachování TurboFlush. Od 1. 9. 2015 www.geberit-aquaclean.cz/mera

 • OMEGA COLOR fasádní fólie

  Vystavovatel: Isocell GmbH - Hala 1 - F09

  Difuzně otevřená, UV odolná fasádní fólie pro odvětrávané fasády, neomezeně odolná proti klimatickým vlivům a dlouhodobě UV stabilní. Využití pro fasádní konstrukce, především pro částečně otevřené nebo poloprůhledné fasády např. ze dřeva, skla nebo tahokovu. Cena: 14,00 €/m2, doba dodání: 6 týdnů při objednání barvy dle přání. Dlouhodobá a vysoce kvalitní ochrana stavební konstrukce, při objednání dostatečného množství vyhotovení v jakékoliv barvě RAL. Standardní barvy skladem: černá, bílá, šedá, zelená a červená. Plošná hmotnost: 420 g/ m2. Stávající uplatnění: Hasičský záchranný sbor, Taiskirchen (Rakousko), Projekt Fass mit Fassade (Francie).

 • Nový MAX PLUS AKU

  Vystavovatel: ASTING CZ PASIVNÍ DOMY s.r.o. - Hala 1 - F13b

  Ztracené bednění z neoporu s vnitřní odbedňvací deskou. Výstavba obvodových nosných stěn a izolovaných základových pasů pro pasivní a nízkoenergetické domy. Součinitel prostupu tepla až 0,09 W/m2K. Izolant - EPS Neopor 0,032 W/mK; nosné jádro železobeton 100 - 300 mm. Cena 1640 Kč/m2. Dodací lhůta do 3 týdnů. Oproti stávajícím systémům izolačníchztracených bednění umožňuje: tepelnou akumulaci, variabilitu tloušťky betonového jádra - výstavba vícepodlažních objektů, armování KARI sítěmi a armokoši, odnímatelnost a opětovné použití vnitřní bednicí desky - snížení materiálových nákladů, přídržnost beton/izolace = 8 t/m2=0,08 N/mm2. Sériová výroba.

 • Bioklimatická stěrka (15 kg)

  Vystavovatel: Realsan Group, SE - Hala 1 - C19

  Ekologická vnitřní povrchová úprava s antibakteriálními a protiplísňovými účinky. Základ tvoří klinoptilolit (druh zeolitu) se schopností inherentní exotermické reakce a schopností vytvářet zápornou iontovou vazbu. Pohlcuje halogeny, AOX sloučeniny, těžké kovy, alergeny a pachy. Cena 148 Kč/m2/tl.5 mm + DPH. Bez použití chemie trvale chrání proti plísním, omezuje metabolickou aktivitu mikroorganismů, redukuje halogenové organické sloučeniny i vlhkost v interiéru, absorbuje pachy, zvyšuje účinnost germicidních zářičů pro sterilizaci vzduchu, snižuje obsah pozitivních iontů ve vzduchu – výrazně zvyšuje kvalitu vnitřního prostředí. Uvedení na trh na konci r. 2014, od té doby probíhají první realizace. Uplatňuje se ve zdravotnických a školských zařízeních, chemických provozech a laboratořích, sportovních zařízeních, koupelnách, RD a bytech, restauracích.

 • SKY FRAME CLASSIC bezrámové posuvné stěny

  Vystavovatel: H&M spol. s r.o. - Hala 3 - C13

  Výrobce: SKY FRAME, Švýcarsko

 • TESLA LED Dynamic světelný panel

  Vystavovatel: ISC Communication Czech a.s. - Hala 4 - B01

  Výrobce: TESLA LIGHTING, Čína Světelný panel je moderní a praktickou náhradou podhledových osvětlovacích těles. Velikost 60 x 60 cm , ultratenký moderní design s hliníkovým rámem 11 mm. Jednoduchá montáž bez následné údržby. Unikátní vlastností tohoto svítidla je možnost volby bílého světla s jemným přechodem včetně postupného stmívání. Tesla LED panel nahradí běžné podhledové svítidlo s úsporou až 50 % elektrické energie. Nultá série. Dodací lhůta do 8 týdnů.

 • JAK KOUPIT BYDLENÍ - pomocník z portálu ESTAV.cz

  Vystavovatel: Topinfo s.r.o. - Hala 1 - G11

  Příručka JAK KOUPIT BYDLENÍ je souborem praktických komentářů a rad pro zájemce o koupi bytu nebo domu. Je k dispozici zdarma na portálu ESTAV.cz. Obsahuje mimo jiné i zápisník plný otázek, které by měly být položeny, jelikož se týkají věcí, které ovlivní nejen cenu při koupi, ale zejména budoucí provozní náklady. Nechceme jen nečinně přihlížet tomu, jak si lidé kupují zajíce v pytli, tj. pořizují bydlení na základě adresy a počítačové vizualizace. Tým odborníků nabízí veřejnosti soubor otázek, které pomohou získat relevantní informace o nemovitosti. Mohou tak nabídky lépe porovnat a získat obraz o tom, kolik je bude bydlení v budoucnu stát. Projekt bude představen na konferenci Zdravé bydlení a přírodní stavění 18. 9. od 10.15 do 13.30 hod. v přednáškovém sále v patře Vstupní haly II.

 • Magnistretch

  Vystavovatel: CFH Group, a.s. - Hala 5 - C07

  Výrobce: Magniflex, Itálie Magniflex představuje světovou novinku, matraci Magnistretch určenou pro aktivní regeneraci těla během spánku. Matrace je sestavena z kombinace vysoce kvalitních HR pěn a prodyšného viskózového potahu s prošitou vrstvou paměťové pěny. Cena matrace je od 19 990 Kč, dodací lhůta je od 1 dne do 5 týdnů dle rozměru. Tato matrace pozitivně napomáhá při sesedání páteře, bolestech krční páteře a při dalších zdravotních problémech se zády tím, že v průběhu spánku jemně natahuje páteř do původní polohy bez ohledu na spánkovou pozici. Tento unikátní systém rehabilitace a aktivní regenerace páteře je exkluzivní patent společnosti Magniflex. Matrace Magnistretch je uvedena do sériové výroby a je určena do klasických postelí ideálně na pevný laťový nebo polohovatelný laťový rošt. Matraci lze objednat v jakémkoli rozměru v prodejní síti Magniflex po celé ČR.

 • Systém broušených akustických cihel Porotherm AKU Profi

  Vystavovatel: Wienerberger cihlářský průmysl a.s. - Hala 1 - A16

  Systém s výjimečnými akustickými vlastnostmi určený pro stěny tl. 300, 250, 190 a 115 mm. Použitím cihel pouze tohoto systému v celé stavbě navíc dochází k menšímu snížení vzduchové neprůzvučnosti vlivem šíření zvuku vedlejšími cestami na stavbě než je běžné, a to díky omezení šíření zvuku hmotnými sousedícími konstrukcemi. Novost řešení spočívá v použití pouze broušených akustických cihel přinášejících nejen zvýšenou ochranu osob před vnějším i vnitřním hlukem, ale i vyšší rychlost zdění o 30 %. Na českém ani zahraničním trhu se obdobné pálené výrobky vůbec nenabízejí a jsou tímto unikátní. Použití pro všechny typy rodinných domů s požadavkem na zvýšenou zvukovou izolaci. Dodávky na trh cihel Porotherm AKU Profi prostřednictvím obchodní sítě po celé ČR budou zahájeny v říjnu 2015.

 • Broušená akustická cihla Porotherm 19 AKU Profi

  Vystavovatel: Wienerberger cihlářský průmysl a.s. - Hala 1 - A16

  Pálené cihly vyráběné z porozitovaného střepu s nízkou objemovou hmotností materiálu a s nepravidelným děrováním zaujímajícím malý podíl z plochy cihel. Popis a technické parametry cihel Porotherm 19 AKU Profi jsou uvedeny v technickém listu, návod k použití je uveden v Podkladu pro provádění systému Porotherm – 4. vydání. Cihly mají zabroušené ložné plochy, takže je lze použít pro dvě technologie přesného zdění – tenkovrstvou maltu nanášenou pouze na žebra cihel nebo na celou plochu ložné spáry. Novost řešení spočívá v úpravě ložné spáry mezi vrstvami akustických cihel, a tím zrychlení zdění o 30 % při zachování vynikajících akustických parametrů. Cihla je určena pro akusticky dělicí stěny mezi dvojdomy a řadovými domy. Výrobky dokládáme dokumentací ke splnění legislativy. Dodávky cihel budou zahájeny v říjnu 2015.

 • Porotherm strop BN (keramický strop bez nadbetonávky)

  Vystavovatel: Wienerberger cihlářský průmysl a.s. - Hala 1 - A16

  Porotherm strop BN tvořený cihelnými vložkami MIAKO 25 BN a keramobetonovými stropními trámy POT vyztuženými svařovanou prostorovou výztuží je možno použít v běžném prostředí uzavřených objektů. Technické parametry uvedeny v přiloženém technické listu. Výhody/přínos: světlé rozpětí až do 6000 mm, plná kompatibilita se stropem Porotherm tloušťky 250 mm, vysoká únosnost, tuhá křížem vyztužená monolitická deska, snadná (i ruční) manipulace a montáž, optimální řešení pro stavby bez mechanizace, vhodné pro rekonstrukce, možnost přerušované betonáže, snížení nákladů atd. Po veškerých doložených testech a zkouškách byl výrobek začleněn do sériové výroby. Určení pro novostavby i rekonstrukce.

 • Systém MASSIMO prkna/schody/sedací kostky

  Vystavovatel: GODELMANN GmbH & Co. KG - Hala 1 - C08

  MASSIMO prkna/schody/sedací kostky jsou vyrobeny z vysoce výkonného samozhutňujícího betonu ve třídě betonu C70/85 a najdou využití jak ve veřejných prostorech, tak na soukromých pozemcích. Prvky se používají jako plošné povrchy - jako schody a jako prvek na sezení. Produktový systém dokáže omezit a zklidnit rozmanitost materiálu tak, že různé stavební produkty vykazují identický povrch. Toto přispívá k tvorbě harmonických volných prostor. MASSIMO prkna/schody/sedací kostky sestávají z plošného systému z betonu extra třídy, kombinovaného se schody a sedacími bloky, které jsou zhotoveny nejmodernějšími výrobními technologiemi s cílem dosáhnout optiky a charakteristiky pravěkých zkamenělin dřeva. Rustikální vzhled působí jako zkamenělé dřevo v naší přítomnosti. Vítěz ceny REDDOT DESIGN AWARD 2014.

 • RotoQ

  Vystavovatel: STAV-INVEST střešní systémy, s.r.o. - Hala 1 - B16

  Výrobce: Roto Dach und Solartechnologie GmbH, Polsko

 • Špalíkové parketové lamely + nábytek do interiéru

  Vystavovatel: SILVEKO, s.r.o. - Hala 5 - B22

  Dřevěná špalíková podlaha vhodná do obytných i komerčních prostor; technické parametry: (v) 12, 17, 22 x (š) 80 x 600 mm; materiál - různé dřeviny; cena od 1076 Kč/m2 bez DPH; dodací lhůta: standardně do 4 týdnů. Špalíkové parketové lamely jsou výjimečnou novinkou na českém i evropském trhu. Hlavní odlišností od klasické dřevěné podlahy a významným kladem je kolmý řez dřeva, díky němuž je parketová lamela neobyčejně designově atraktivní a velice odolná. Je až 5x tvrdší než klasická parketa a díky lepší tepelné vodivosti je vhodná pro podlahové vytápění. Nově do našeho sortimentu zavádíme nábytek v designu kolmo řezaného dřeva. Špalíky jsou naší vášní a inspirací, nechte se s námi ztrhnout pohledem do historie a samotné krásy dřeva. Jedinečnost zpracování tkví v použití kolmého řezu, a to v celku či v kombinaci s řezem podélným. Při navrhování těchto originálních kousků je nám často inspirací minulost. Jako mnohé nás zkušenost dovedla k pokoře, že vše již bylo jednou vytvořeno a v historii je velká zkušenost. A tak náš příběh začal okouzlením špalíkovou dlažbou a pokračuje její jemnou variací v podobě stolů a bytových doplňků. Škála možností, které se použitím tohoto řezu otevírá, je pro nás velkým dobrodružstvím. A rádi bychom vás k němu přizvali představením těchto kolekcí. Zakázková výroba.

 • Sádrokartonářský šroubovák DEWALT DCF620

  Vystavovatel: Stanley Black & Decker Czech Republic s.r.o. - Hala 1 - V19

  18voltový sádrokartonářský šroubovák DEWALT poskytuje extrémně dlouhou pracovní dobu na jedno nabití baterie. S 5,0 Ah baterií zašroubuje na 1 nabití až 6000 vrutů. Je dokonale vhodný pro profesionální pracovníky se sádrokartonem. Šroubovák lze použít na šroubování samostatných vrutů nebo s rychloupínacím zásobníkem na páskové vruty. Bezuhlíkový motor, páskové vruty a baterie s vysokou kapacitou zaručují vysokou produktivitu práce a napomáhají rychlejší a efektivnější montáži sádrokartonových desek. Zásobník se na šroubováku otáčí do všech stran, což zaručuje snadnou práci v rozích, u stropu nebo u podlahy. Ergonomická pogumovaná rukojeť poskytuje uživateli vynikající komfort. Integrované LED diodové světlo poskytuje vynikající světelný výkon při práci v místech se špatným osvětlením.

 • 18V sádrokartonářský šroubovák DEWALT DCF620

  Vystavovatel: Stanley Black & Decker Czech Republic s.r.o. - Hala 1 - V19

  Výrobce: DEWALT, ČR nebo Čína (dle momentálního vytížení výroby v továrnách) 18voltový sádrokartonářský šroubovák se zásobníkem páskových vrutů s bezuhlíkovým motorem. 4400 ot/min, krouticí moment 5-30 Nm, výstupní výkon 435 W, hmotnost 1,88 kg včetně 2,0 Ah baterie. Každý šroubovák je dodáván se dvěma bateriemi a nabíječkou v systémovém kufru TSTAK II. DPC vč. DPH za verzi DCF620D2K 9990 Kč. Bezuhlíkový motor XR poskytuje nejdelší provozní dobu na jedno nabití baterie v segmentu akumulátorových sádrokartonářských šroubováků. Na jedno nabití 5,0 Ah baterie zašroubuje 6000 vrutů. Šroubovák lze použít bez podavače na šroubování samostatných vrutů nebo s podavačem na šroubování páskových vrutů. Ideální pomocník pro všechny profesionální pracovníky se sádrokartonem.

 • CONFLUO drain

  Vystavovatel: PESTAN - Hala 1 - E09

  PEŠTAN presents you Confluo brand with its sophisticated solutions that meet the needs of many designers and architects. New CONFLUO drain unites several modern solutions and represents a complete solution for water drainage in the modern bathroom. It is produced with one, two or three inputs and output with adjustable angle. Siphon design is created with high functionality, in order to prevent the entrance of sewer gases, even in cases when the water completely evaporates in the drain.
  On the body of the drain it is possible to install carrier of waterproofing that provides assembly in a manner that completely prevents the entrance of water between the drain and the surrounding concrete. Height of a drain may be increased virtually unlimited by inserting a tube with a diameter of 110mm between the body of a drain and drain grid.
  CONFLUO gutter is manufactured from high quality POLYPROPYLENE, material that is very suitable for high-quality drainage system, which has the following characteristics: high compressive strength, light weight, it is environmentally friendly, corrosion resistant, impact and heat resistant, easy to maintain, resistant to number of chemicals.
  CONFLUO drains are designed carefully and with precision in order to improve the quality of all elements, extend the life of the product, ensure good flow capacity. For CONFLUO gutters grounding is not necessary, because polypropylene does not conduct electricity. A skilled team of designers and engineers of PEŠTAN Company provided long life of drains, as well as high amortization of sound. With low and flexible installation heights and reliable sealing, CONFLUO has a solution for every application and provides a number of possibilities and combinations of the product itself.

 • Pražské služby, a.s. na veletrhu FOR WASTE&WATER

  Vystavovatel: Pražské služby, a. s. - Hala 1 - E16

  PRAŽSKÉ SLUŽBY jsou tradičním a spolehlivým poskytovatelem služeb v oblasti sběru, třídění, energetického využití a likvidace odpadu, ale i čištění, údržby komunikací, zeleně a dopravního značení. Veškerý rozvoj společnosti sleduje 2 základní cíle: zákazníka a ekologii, a proto je možné strategií společnosti definovat slovy - NEPŘEKONATELNÝ SERVIS.


 • Podzemní kontejnery - „jsou věci, které nemusí být vidět…“

  Vystavovatel: Meva a.s. - Hala 1 - E11

  Princip podzemních kontejnerů spočívá v uložení velkoobjemových nádob - zásobníků na tříděný odpad pod povrch. Podzemní kontejnery se plní pomocí vhazovacího sloupku umístěného nad povrchem chodníku či ulice. Z estetického a provozního hlediska jsou pro sběr a třídění odpadů tím nejlepším řešením, navíc odolným proti vandalům. Tento systém je také ideální pro třídění komunálního odpadu v historických centrech a na sídlištích. Technologie podzemních a polopodzemních kontejnerů se ve státech severní a západní Evropy úspěšně používá již více než 20 let, a proto není divu, že se v posledních letech rozšiřuje i u nás. Především díky dotacím z EU tu dnes tento moderní a efektivní způsob sběru odpadu využívají už desítky měst a obcí. Namátkou jmenujme například Brno, Mladou Boleslav, Děčín, Tábor, Cheb, Kutnou Horu, Příbram či Klatovy. Navštivte náš stánek a dozvíte se více o výhodách těchto podzemních kontejnerů.

 • alpha innotec alterra – nová generace tepelných čerpadel s COP až 5,09

  Vystavovatel: Tepelná čerpadla AIT, s.r.o. - Hala 7 - C17

  Osvědčenou řadu tepelných čerpadel alpha innotec vzduch/voda nyní doplňuje zcela nová generace země/voda, řada alterra. Moderní a elegantní design doprovázejí špičkové technologie a promyšlená technologická řešení. Výsledkem jsou vysoce účinná a při provozu téměř neslyšná tepelná čerpadla, která dosahují topného faktoru až 5,09 (při B0/W35 dle EN 14511). Nejširší produktová řada s výkony 5 až 32 kW je zárukou, že pro každý projekt naleznete to pravé tepelné čerpadlo. Nová generace alpha innotec je tradičně vyvíjena i vyráběna v Německu.

 • Akumulační prstence Romotop MAMMOTH

  Vystavovatel: ROMOTOP spol. s r.o. - Hala 7 - B13

  Akumulační prstence ROMOTOP MAMMOTH spojují výhody vysoké tepelné vodivosti litiny a vysoké měrné tepelné kapacity magnetitu. Vlastnosti: vysoká životnost díky vnitřní litinové konstrukci, efektivní vedení tepla do hloubky akumulační masy, maximální přenos tepla ze spalin do akumulačních prstenců, při tepelném zatížení nedochází k destrukci, těsné a vždy rozebíratelné spojení, přechod mezi vložkou a prstenci bez nutnosti použití speciální redukce, na závěrečný díl lze přímo napojit kouřovod / koleno, akumulační prstence jsou vypálené nad 1000 °C – nezapáchají při topení, akumulační hmotnost prstence 38 kg / 80 mm výšky, průměrná litrová hmotnost 4,5 kg/l, jednoduché čištění, příslušenství schválené výrobcem.

 • Finské akumulační krby firmy NunnaUuni

  Vystavovatel: R&B Tsekki s.r.o. - Hala 7 - A13

  Mastkové akumulační krby NunnaUuni vás okouzlí nejen nádhernou kresbou přírodního kamene, ale zejména úžasnou schopností akumulovat a následně dlouhou dobu uvolňovat příjemné sálavé teplo. Po dvou hodinách topení získáte teplo až na dalších 48 hodin. Naše akumulační krby jsou z nejkvalitnějšího mastku Mammutti, který se těží pouze na jediném místě na světě: ve finském městě Nunnanlahti. Krby z mastku mají výjimečné termoakumulační vlastnosti. Náš kámen vydrží i ty nejvyšší teploty. Proto jej používáme i v samotném ohništi, kde se teplota pohybuje okolo 1200_°C. Žádný šamot ani jiné umělé materiály, jen ten nejkvalitnější finský mastek Mammutti. Proč právě mastek? Je to zcela výjimečný přírodní kámen. Je velice hustý, takže dokáže akumulovat až o 70 % více tepla než šamot.

 • Sálavé a akumulační krbové vložky FLAMEN BETA AKU

  Vystavovatel: FLAMEN, s.r.o. - Hala 7 - A08

  Krbové vložky BETA AKU jsou vhodné jak pro konvekční, tak pro sálavé a akumulační obestavby. Díky svému nízkému výkonu a systému FLAMenergy jsou ideálním řešením pro nízkoenergetické domy. Systém FLAMenergy spočívá v kombinaci krbové vložky a uzavřené sálavé či akumulační obestavby. Obestavba zpomalí výdej tepla z krbové vložky do místnosti, rozloží tento výdej do delšího časového horizontu (několik hodin) a zabrání tak vzniku příliš vysoké teploty v místnosti, což bývá častým problémem v nízkoenergetických domech. Sálavé a akumulační krby vytápí místnost formou tzv. sálavého tepla. Sálavé teplo je zdravé, neboť nevíří prach v místnosti a zároveň nedochází k jeho přepalování.

 • AC Heating - tepelná čerpadla Convert AW

  Vystavovatel: KUFI INT s.r.o. - Hala 7 - A14

  Tepelná čerpadla AC Heating pracují v nejúspornější energetické třídě A+++. Moderní řídicí systém xCC umožňuje regulovat nejen tepelné čerpadlo a topný systém, ale i další prvky, které s technologickými zařízeními budov souvisejí: lze je propojit s fotovoltaickou elektrárnou, roletami a žaluziemi v domě, bazénem nebo solárními kolektory. Použití těch nejkvalitnějších komponentů je doprovázeno zárukou 7 let bez nutnosti pravidelných placených servisních prohlídek. Tepelná čerpadla AC Heating jsou úspěšně používána pro vytápění rodinných domů i bytových domů.

 • Krbová kamna OMOTHERM ODIN - novinka mezi krbovými kamny

  Vystavovatel: OMOS, s. r. o. - Hala 7 - C18

  Dvouplášťová teplovzdušná kamna s možností volby barevného provedení a možností výběru podstavce. Jejich design je přizpůsoben moderním trendům a požadavkům doby. Důraz je kladen především na kvalitu zpracování, vysokou účinnost a přitažlivý vzhled. V nabídce naleznete několik barevných odstínů rámu dveří a různých druhů podstavců. Sestavte si kamna podle vašich požadavků a představ a dopřejte si i u vás doma příjemnou atmosféru u kamen.

 • Krbová kamna Romotop LUGO 01 – 04 W s teplovodním výměníkem

  Vystavovatel: ROMOTOP spol. s r.o. - Hala 7 - B13

  Krbová kamna Romotop LUGO 01 - 04 W mají všechny parametry moderních designových krbových kamen. Navíc jsou vybavena účinným teplovodním výměníkem, který může přebytkovým teplem ohřívat teplou užitkovou vodu nebo vodu v otopném systému. Účinný teplovodní výměník s poměrem až 70 % do vody a 30 % do místnosti, jsou vhodná i do nízkoenergetických domů, objem výměníku 32 l, bezpečnostní vychlazovací smyčka s termickým ventilem, revizní dvířka teplovodního výměníku pro snadné čištění, CPV - centrální přívod externího vzduchu, možnost zapojení horního nebo zadního odvodu spalin, regulace primárního a sekundárního přívodu vzduchu jediným ovládacím prvkem, výběr ze 30 barev keramického obkladu, uzavíratelný dřevník, který umožňuje uskladnění menší zásoby dřeva.

 • Produkty pre ochranu životného prostredia a čistenie vôd – ZeoCem Eco

  Vystavovatel: ZEOCEM a.s. - Hala 1 - E18

  Produkt ZeoCem Eco bol špeciálne vyvinutý pre najrôznejšie enviromentálne použitie. Špecifické vlastnosti zeolitu predurčujú ZeoCem Eco na najrôznejšiu filtráciu. Pôsobí ako výborný filtračný a sorpčný materiál. Adsorbuje dioxíny a ťažké kovy. ZeoCem Eco je adsorbent škodlivín a pachu v prírodných kúpacích jazierkach, kde zabezpečuje čistotu a vhodnosť vody, ktorá prichádza do kontaktu s pokožkou. Slúži na čistenie a úpravu pitných vôd. Produkt ZeoCemEco sa využíva aj pri likvidácii a úprave odpadových vôd, kde podporuje zvýšenú biologickú aktivitu čistiaceho procesu. Okrem úpravy vôd je veľmi dôležité použitie ZeoCem Eco pri filtrácii vzduchu a plynov, vytváranie filtračných bariér pri výstavbe skládok odpadov, kde zabraňuje kontaminácii pôdy.

 • Švédské technologie pro nízkoenergetické vytápění a chlazení objektů

  Vystavovatel: OPTIHEAT.cz s.r.o. - Hala 4 - B22

  Podlahové vytápění OPTIHEAT je charakteristické extrémně nízkou provozní teplotou pro maximální úsporu nákladů na vytápění. Technologie potrubí je určena pro nízké skladby podlah do 1,5 cm, mokré i suché systémy. Systém je vhodný pro novostavby i rekonstrukce, uplatňuje se v bytové i průmyslové výstavbě. Potrubí je díky svým vlastnostem použitelné i v nejnáročnějších podmínkách. Tepelná čerpadla OCTOPUS mají unikátní pasivní výparník bez ventilátoru. Teplo se předává z okolního vzduchu, vzdušné vlhkosti, srážek a slunečního záření. Instaluje se i ve variantě hybrid, kdy se využije také odběr tepla ze země přes propojovací potrubí. Další významnou předností je jediná pohyblivá část systému - kompresor. Tím systém zaručuje maximální životnost.

 • Harvia SmartFold Sauna

  Vystavovatel: Horavia s.r.o. - Hala 2 - A05

  Novinkou roku 2015 je multifunkční sauna Harvia SmartFold, která je chytrým a revolučním řešením do malých prostor bytu. Tato rozkládací sauna zabírá pouze 0,75 m2, v rozloženém stavu pak 1,44 m2. Sauna je vyrobena z vysoce kvalitních a odolných materiálů. Patentovanou technologií byla speciálně vyvinuta pro vlhké prostředí koupelen. Sauna SmartFold je energeticky vysoce efektivní - ušetrit lze až 40 % spotřeby elektrické eneregie v porovnání s tradiční saunou. Sauna je vybavena elektrickým topidlem o výkonu 3,6 kW, který je ovládán pomocí externí jednotky. Sauna Smartfold je bezbariérová, vhodná pro osoby s omezenou pohybovou aktivitou. Kapacita sauny je 1 - 2 osoby. Výrobcem je Harvia, Finsko.

 • Exkluzivní řešení wellness

  Vystavovatel: AQUAMARINE SPA s.r.o. - Hala 2 - C09

  Aquamarine Spa, prodejce produktů od předních světových značek v České republice, nabízí nejen wellness produkty nejvyšší kvality a skvělý servis, ale i možnost instalace na klíč pro vaše maximální pohodlí a spokojenost. Novinkou společnosti je výhradní zastoupení firmy Imaginox, která právě vstupuje na český trh s nabídkou precizních narezových bazénů a vířivek. Díky jedinečným technologiím výroby lze bazén či vířivku vyrobit v jakémkoli tvaru a velikosti dle individuálních představ a přání klienta. Společnost Aquamarine Spa představuje tu nejvyšší kvalitu, do které se vyplatí investovat. Stačí navštívit showroom v Praze 4 a s pomocí profesionálů vytvořit wellness dle vašich přání. Díky skvělému servisu a službám bude i plánování a realizace relaxem.

 • Premiéra dánských krbových kamen HWAM 4600 na českém a světovém trhu

  Vystavovatel: JAKON s.r.o. - Hala 7 - A01

  Krbová kamna HWAM 4640 s nominálním výkonem 8 kW, s konvekcí teplého vzduchu s použitím patentovaného systému automatické regulace rozdělování primárního, sekundárního a terciárního vzduchu ve spalovací komoře krbových kamen, s možností připojení přívodu externího vzduchu a vytvořením na vnitřním prostředí domu nezávislého spalovacího okruhu. Velká úspora palivového dřeva a ekologická značka Ekolabel - Zelená labuť ve spojení s maximální vzduchotěsností kamen předurčují krbovým kamnům HWAM 4600 široké možnosti uplatnění v každém interiéru současných i tradičních staveb určených pro bydlení.

 • Bezkouřový gril LotusGrill

  Vystavovatel: WoSo trade s.r.o. - Hala 2 - B14

  LotusGrill je revoluční bezkouřový gril na dřevěné uhlí. Je vhodný pro použití v přírodě i v interiéru. Díky jeho unikátní konstrukci a sympatickým rozměrům můžete grilovat doma na balkoně, na terase, na chalupě, v kempu, v parku, na lodi nebo na rybách, aniž byste znepříjemňovali život svému okolí.

 • Krbová kamna Westfire se zabydlela i v nízkoenergetických domech

  Vystavovatel: KRBEX s.r.o. - Hala 7 - C20

  Krbová kamna Westfire jsou svým nižším výkonem předurčena pro přitápění nízkoenergetických domků či menších prostor v klasických domech. Konstrukce spalovací komory obložená moderním žáruvzdorným materiálem a regulovaným přívodem primárního, sekundárního a terciálního vzduchu umožňuje spalování dřeva nebo dřevěných briket za vysoké teploty s druhotným hořením, čímž dochází k významné úspoře paliva a minimálnímu znečišťování životního prostředí především ovzduší. Některé typy mohou mít i akumulační prvek z mastku, který umožní prodloužit dobu vydávání tepla i po vyhasnutí kamen. Krbová kamna a krby Westfire mají možnost přívodu čerstvého externího vzduchu pro spalování. Líbivý severský design a možnost horního či zadního vyústění odtahu spalin umožňuje variabilitu použití.

 • Origis – promyšlené stavby

  Vystavovatel: Origis s.r.o. - Hala 1 - G15

  Stavíme nízkoenergetické i pasivní domy s možností certifikace podle mezinárodně platných pravidel u Centra pasivního domu. Samozřejmostí je bezplatné poradenství a energetické zhodnocení domu podle PHPP. Koeficient prostupu tepla stěn se pohybuje v rozmezí 0,09 – 0,14 W/m2K. Na každém domě provádíme test vzduchotěsnosti – Blower door test. Pro snížení energetické náročnosti lze instalovat rekuperaci, inteligentní elektroinstalaci, tepelná čerpadla, zplynovací kotle, solární panely a fotovoltaické systémy. Kompletně přípravíme a vyřídíme dotace Nová zelená úsporám. Preferujeme difuzně otevřenou skladbu stěn. Konstrukce přizpůsobujeme požadavkům klienta s ohledem na ztráty domu, akumulaci, flexibilitu, návratnost investic a ekologii. Dřevěná konstrukce se vyrábí z řeziva KVH nebo masivních dřevěných panelů (CLT desek). U zděných domů preferujeme vápenopískové cihly, cihlu nebo Ytong. Pro lepší akustiku standardně používáme lité podlahy. Na přání zákazníka lze realizovat také hliněné omítky a zděné vnitřní příčky. Jsme schopni postavit i dům ve svahu, kde spodní část je zděná a vrchní je dřevostavba.

 • Lázeňská vana Medico

  Vystavovatel: CARETTA SPA CZ s.r.o. - Hala 2 - A11

  Lázeňská vana Medico pro poskytování služeb v oblasti rehabilitace a balneologie s technologií Microsilk. Velmi široké využití - trysky flat jets, Microsilk terapie, madlo, schůdky. V nabídce je 10 konfigurací hydromasážních technologií a také výroba konfigurace na zakázku. Kompozit III. generace klade důraz na estetiku a vysokou odolnost. Horní pohledovou vrstvu tvoří ISO NPG gelcoat určený pro sanitární účely, který je plněn granitem POLYSTONE. Dále nárazníkové zóny a zesilující vrstvy skelného vlákna s vinylesterovou pryskyřicí, ortoftalovou pryskyřicí a na rubu uzavřené top coatovou vrstvou. Prototyp.

 • ČOV - Ecoflo, kompaktní biofiltr

  Vystavovatel: CULATELO s.r.o. - Hala 1 - E23

  Výrobce: REWATEC GmbH, SRN

 • Logano S161

  Vystavovatel: Bosch Termotechnika s.r.o. - divize Buderus - Hala 4 - C11

  Ocelový pyrolitický kotel Buderus nabízí ekologický způsob vytápění s vysokou účinností a efektivním provozem. Součástí kotle je regulace Logamatic 2114 s automatickou funkcí pro řízení spalinového ventilátoru a optimalizované nabíjení akumulačního zásobníku. Charakteristika vlastností: ekologický zdroj vytápění splňující emisní limity třídy5, nízké emise a efektivní provoz díky samostatně nastavitelnému vstupu, velká násypka pro vysoký komfort při přikládání a nízký únik kouře. Sériová výroba.

 • VIADRUS Hercules U 32

  Vystavovatel: VIADRUS a.s. - Hala 4 - B18

  Litinový pyrolytický kotel na tuhá paliva s ručním přikládáním určený k ekologickému spalování kusového dřeva a uhlí. Konstrukce umožňuje spalování přirozeným odtahem bez podpory ventilátoru. V samotížných topných systémech je možno kotel provozovat bez oběhového čerpadla. Provoz nezávislý na elektrické energii (bez nuceného odtahu spallin). Splňuje 4. emisní třídu dle ČSN EN 303-5; účinnost spalovaného dřeva i uhlí až 89 %; vysoká životnost českého litinového výměníku; vodou chlazené pevné rošty; nízké nároky na komínový tah (cca 20 Pa); možnost samotížného provozu; jednoduchá obsluha a údržba; závitové příruby pro snadnou montáž; nízká teplota spalin (cca 130–160 °C). V prodeji bude od 1.10.2015. Hotové prototypy se testují v provozu, zatím velmi úspěšně.

 • OKHE SMART

  Vystavovatel: Družstevní závody Dražice - strojírna s r.o. - Hala 7 - B15

  Chytrý ohřívač vody s možností dálkového ovládání. Ohřívač vody reaguje na uživatelovo chování a dokáže tak ve správnou dobu připravit potřebné množství teplé vody. Dosáhne tak úspory až 15 %. Energetická třída B. Sériová výroba od srpna 2015.

 • DK-BLOCKS

  Vystavovatel: VILPROS PRAMONÉ, UAB - Hala 7 - B10

  Stavební výrobek: komínové dílce sestávající z betonových bloků, vnější stěny a tuhé kovové komínové vložky. Technické parametry: 80-200 mm, T600-N1-W-Vm-L50(050-100)-G80. Komínový systém DK-BLOCKS je určen k odvodu produktů spalování přirozeným tahem (N1) od topných zařízení používajících plynná, kapalná nebo tuhá paliva. Systém DK-1 je odolný vůči vznícení sazí v komíně (G), je určen pro činnost v mokrém prostředí (W) a jeho maximální pracovní teplota (T600) je 600 °C. Počáteční řada výrobku pro vlastní specializované obchody v Litvě.

 • Obkladové profily ECO

  Vystavovatel: WPC - WOODPLASTIC a.s. - Hala 2 - A09

  Obkladové profily z odolného materiálu wood-plastic composite (60_% dřeva, 40_% HDPE) jsou určeny pro obložení architektonických prvků v exteriéru (stěny, zahradní zídky, pergoly apod.). Rozměry profilu: 150 x 14 x 3100 mm, ef. krycí šířka: 143 mm+/-2 mm, hmotnost: 2,1 kg/bm, povrchová úprava: embos, počet barev: 5+, záruka až 25 let. Obklady ECO mají vysokou užitnou i estetickou hodnotu. Jsou vysoce odolné vůči rozmarům počasí, dřevokazným houbám, hnilobě i hmyzu, nenatírají se, ani jinak povrchově neošetřují. Vynikají moderním designem a stálými barvami. Skryté kotvení umocňuje elegantní vzhled. Výroba v ČR dle unikátní US licence Strandex. Nově zaváděný výrobek.

 • Automatický litinový kotel ATTACK FD AUTOMAT na pevná paliva a pelety

  Vystavovatel: ATTACK heating CZ, s.r.o. - Hala 4 - B12

  Litinový teplovodní kotel ATTACK je moderní zdroj tepla s novou konstrukcí litinového výměníku s vysokou účinností umístěného na ocelovém podstavci. Předepsaným palivem kotle jsou dřevní pelety (A1-D06), černé uhlí (až do velikosti oříšek) a hnědé uhlí (až do velikosti ořech 2). 5. emisní třída. MOC: 59 990 Kč bez DPH. Díky automatickému provozu podavače paliva je kotel ideální pro zajištění stabilního provozu ústředního vytápění v průběhu topné sezony, rovněž pro pohodlné a cenově dostupné zásobování teplou užitkovou vodou v létě. Sériová výroba.

 • alpha innotec SWC/SWCV – kompaktní tepelná čerpadla země/voda

  Vystavovatel: Tepelná čerpadla AIT, s.r.o. - Hala 7 - C17

  Výrobce: ait-deutschland GmbH, Německo Kompaktní tepelné čerpadlo země/voda nové generace alpha innotec alterra. Charakteristické vysokou variabilitou použití, vestavěnou hydraulikou a pro transport vyjímatelným chladicím modulem. Výkonová řada 2–19 kW. K dispozici invertorové varianty a verze s modulem pro pasivní chlazení energií ze země. Nejvyšší topný faktor na trhu: až 5,09 (při B0/W35 dle EN 14511, SWC 102H3). V provozu téměř neslyšné – hladina akustického tlaku od 31 dB(A) - 1 m od stroje. Osvědčená a vysoce intuitivní regulace prvkem jog dial. K dispozici špičkové invertorové provedení a vestavěné pasivní chlazení. Vývoj a výroba probíhá v německém Kasendorfu. Sériová výroba.

 • Uzávěr, zejména pro uzavírání stavebních a technologických otvorů

  Vystavovatel: BERNDORF BÄDERBAU s.r.o. - Hala 2 - A10

  Slouží pro bezšroubové uzavírání částí v bazénovém tělese, materiál nerez EN DIN 1.4404/1.4462. Dodává se v rámci bazénového tělesa nebo jako samostatný kus. Unikátní a jednoduché upevnění nevyžadující šroubové nebo jiné upevnění. Stávající uplatnění je momentálně u konstrukce nerezových bazénů, a to konkrétně u dnových rozvodů a sacích prvků.

 • VIPA EC RADIO PLUS

  Vystavovatel: VIPA CZ s.r.o. - Hala 4 - C01

  Vícesnímačový elektronický indikátor topných nákladů. Využití otevřených moderních standardů radiové komunikace protokolem Wireless M-Bus s použtím datové struktury OMS (Open Metering System), který umožňuje snadnou integraci do AMR systémů nezávisle na konkrétním výrobci. Sériově vyráběný produkt.

 • Akumulační nádrž DUO P/PR

  Vystavovatel: Regulus spol. s r.o. - Hala 4 - C13

  Akumulační nádrž s oddělenou nízkoteplotní částí a s vnořeným zásobníkem TV. Zajišťuje akumulaci tepla pro vytápění a dvoustupňový ohřev teplé vody. Umožňuje připojení a efektivní provoz alternativních a tradičních zdrojů tepla - tepelných čerpadel, solárních i fotovoltaických systémů, teplovodních krbů a dalších zdrojů. Těsný dělicí plech rozděluje nádrž na nízkoteplotní část pro vytápění a předehřev TV a část pro dohřívání TV. Zabraňuje míchání, a tím zvyšuje účinnost solárního systému i tepelného čerpadla. Provedení pro solární termické systémy i fotovoltaiku. Dvoustupňový úsporný ohřev TV s rychlým průběžným dohříváním a vysokou výtočí TV. Sériová výroba, okamžité dodávky s dopravou do následujícího dne po celé ČR.

 • Projekt pro města a obce - správná likvidace bioodpadu

  Vystavovatel: EKO-PF s.r.o. - Hala 1 - E28

  Firma EKO-PF s.r.o. představí svůj nový pilotní projekt pro města a obce, ve kterém nabízí bezplatnou službu ve formě sběru opotřebeného potravinářského oleje a tuku zaměřenou na obyvatele po celé ČR. Městům a obcím firma dodá (bezplatně) potřebné množství speciálně upravených zelených PVC kontejnerů o objemu 240l, které jsou zpravidla přičleněny k již ostatním nádobám na tříděný odpad. Nádoby slouží k uložení opotřebeného potravinářského oleje a tuku v použitých PET lahvích, nebo jiném obalu z PVC  materiálu.

  Snahou celého projektu je ochrana životního prostředí, veřejného a soukromého majetku od zbytečné a nákladné údržby na odpadních systémech soukromé i veřejné kanalizace. Firma EKO PF  obdržela již v roce 2011 od MŽP ČR osvědčení za účast ve finále soutěže ,,CENA ZDRAVÍ A BEZPEČNÉHO ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ,,.

  Firma EKO-PF spolu s Projektem pro města a obce propaguje heslo: Chraňme přírodu, chraňme své majetky, pomoci může každý.


  Firma EKO-PF s.r.o. se dále specializuje na likvidaci bioodpadů z gastro provozů, včetně nasazení aplikací ekologicky čistících procesů pomocí digitálních biotechnologií po celé ČR. Firma slaví v roce 2015 již své 20 leté výročí v poskytování svých služeb.  

  Mezi hlavní činnosti firmy patří například: výkup potravinářských tuků a olejů, čištění odpadních vod a odlučovačů tuků pomocí mikrobiologických přípravků a sběr tuhého biologicky rozložitelného odpadu (zbytky jídel z kuchyní a vyvařoven), včetně likvidace vedlejších živočišných produktů II. a III. kategorie.

 • Kompozitové produkty - vířivky, Kneippovy lázně, balneovana Medico CARETTA SPA CZ na veletrhu představí privátní i komerční vířivky, ochlazovací bazénky, balneovanu Medico i Kneippův chodník. Kompozitové wellness produkty vynikají svojí funkčností a orig

  Vystavovatel: CARETTA SPA CZ s.r.o. - Hala 2 - A11

  www.caretta-spa.cz

 • Air 70 - nejtišší a nejkompaktnější větrací jednotka na trhu

  Vystavovatel: ŠTORC TZB s.r.o. - Hala 4 - B06

  Air 70 je tiché a kompaktní decentralizované větrací zařízení s kapacitou až 70 m3/h a průměrem trubky pouze 250 mm. Díky patentované technologii je jednotka vysoce energeticky efektivní a pozoruhodně tichá i ve chvíli, kdy běží na plný výkon. Protože není potřeba žádný potrubní systém, je Air 70 jednoduše instalovatelné do obvodové zdi větrané místnosti. Viditelný je pouze kryt s moderním a decentním designem, který se hodí do každého interiéru. Unikátním znakem této jednotky je navíc možnost kompletního automatického obtoku tepelného výměníku (100% bypass) a integrovaný předehřev zabraňující zamrzání při nízkých venkovních teplotách. Tyto vlastnosti dělají z Air 70 jednu z nejkompaktnějších a nejtišších lokálních větracích jednotek na trhu.
Na galavečeru se představí finalisté ceny Architekt roku

Odborná porota zasedla v pátek 3. července a po živé diskusi vybrala finalisty ceny Architekt roku 2015. Vítěz bude představen 16. září v rámci galavečera 26. mezinárodního stavebního veletrhu FOR ARCH v PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Cenu obdrží z rukou předsedkyně poroty Reginy Loukotové, rektorky ARCHIPu a předsedy představenstva ABF, a.s. Pavla Sehnala.
31.08.2015 13:19:39 více

Pozvánka na podzimní stavební veletrhy

V polovině září se areál PVA EXPO PRAHA stane na pět dní Mekkou stavebnictví. Od 15. do 19. září 2015 se v Letňanech uskuteční již 26. ročník mezinárodního stavebního veletrhu FOR ARCH a jeho souběžných veletrhů.

Zajímá vás, co vše na vás na letňanském výstavišti čeká?
Podívejte se na rozhovor s Martinem Františkem Přívětivým, ředitelem stavebních veletrhů.

01.09.2015 16:53:32 více

Rigips škola suché výstavby

Rigips škola suché výstavbyPráce se sádrokartonem je jednoduchá a rychlá! Specialista na sádrokarton, firma Rigips vás naučí základní dovednosti, ukáže vám různé triky, zodpoví vaše dotazy, pomůžeme vám vyhnout se případným chybám. Přihlaste se do Rigips školy suché výstavby na veletrhu FOR ARCH 2015. Škola je určena pro laiky i řemeslníky.

ÚČAST VE ŠKOLE JE ZDARMA!

Termín: úterý 15. 9. – pátek 18.9.

Místo: PVA EXPO PRAHA, Letňany, Hala 6

Rigips škola suché výstavby je rozdělena do čtyř stanovišť, tzv. dílen. Každá dílna je věnována určitým specifickým dovednostem práce se sádrokartonem. V dílně se vás ujme jeden ze specialistů firmy Rigips, který vám vše předvede a bude vám při práci radit. A protože v dílnách budou vždy maximálně tři žáci, bude se vám specialista Rigipsu opravdu důkladně věnovat.

Program dílen a rezervaci termínů najdete zde

 

01.08.2015 06:42:06 více

Bohuslav Sobotka, předseda vlády ČR pro veletrh FOR ARCH 2015

Bohuslav Sobotka, předseda vlády ČR pro veletrh FOR ARCH 2015Vážené dámy, vážení pánové,

stavební veletrh FOR ARCH překročil 25. ročník své existence. Po celou tuto dobu byl příležitostí pro prezentaci služeb a výrobků našeho stavebnictví v mezinárodní konkurenci.

Velmi si vážím této aktivity, která vytváří příznivé podmínky pro udržitelný rozvoj naší země.

14.08.2015 16:01:06 více

Pro zájemce o práci v Německu ve stavebních oborech

Vážení řemeslníci,

zvažovali jste někdy možnost vyjet na zkušenou do zahraničí a poznat jiné pracovní trhy? Hledáte více informací o možnostech jak se uplatnit v zahraniční?

Chtěli byste se dozvědět více informací z oblasti legislativy, o poptávaných oborech, volných pozicích nebo pracovních podmínkách u potenciálních zaměstnavatelů?

Pak právě pro Vás jsou určené schůzky se zástupci pracovní agentury Private Arbeitsvermittlung Großenhain, která hledá řemeslníky a zájemce o práci ve stavebnictví v Německu.

obr

Sejít se s touto pracovní agenturou je možné při veletrhu FOR ARCH 2015 v rámci letošního ročníku obchodních jednání Matchmaking Business Meetings.

Pro setkání je nutné se zaregistrovat ZDE, z důvodu upřesnění termínu Vaší schůzky s pracovní agenturou.

Uzávěrka do 31. srpna!

19.08.2015 17:13:24 více

Český modulární pavilon z EXPA v Miláně 2015 na veletrhu FOR ARCH

Vy, kteří jste neměli možnost navštívit italské EXPO s tématem POTRAVINY PRO PLANETU, ENERGIE PRO ŽIVOT, máte jedinečnou možnost seznámit se s tvůrci jedinečného modulárního pavilonu. Přednáška bude rozdělena do třech částí: jak vznikal soutěžní návrh - autorů Chybik+Kristof AA,  ředitel výstavby Ladislav Slámečkanám prozradí vše o výstavbě a úspěchu na světové výstavě  a na závěr se dozvíme od zástupce společnosti KOMA MODULAR Martina Harta, kde bude po skončení EXPA v Miláně pavilon umístěn. Přednáška bude doplněna videoprojekcí, modelem pavilonu a  komentáři Vladimíry Soukenky z katedry architektury ČVUT. Přednáška bude v sále č.3 19.9.2015 od 14:00. 

19.08.2015 16:18:08 více

Finále 19. Ročníku SOUTĚŽNÍ PŘEHLÍDKA STAVEBNÍCH ŘEMESEL - SUSO

susoNekomerční projekt, který společnost ABF organizuje ve spolupráci s partnery devatenáctým rokem. Během školního roku po celé České republice a na Slovensku probíhají postupová kola v rámci doprovodných programů při stavebních veletrzích a výstavách. Mladí zedníci a truhláři druhých ročníků stavebních odborných škol soutěží i prezentují řemeslo a svou dovednost v mezinárodní konkurenci. Praktické i teoretické zadání soutěžních úkolů připravují odborníci z praxe, především z řad partnerských firem a cechů. Vítězové z jednotlivých kol postupují do finále, které se každoročně koná při stavebním veletrhu FOR ARCH. V samotném finále budou k vidění další řemeslné obory jako pokrývač, tesař nebo kameník a kamenosochař.
25.08.2015 07:37:09 více

Zdravé bydlení, přírodní stavění a příručku pro nákup bydlení nabídne ESTAV.cz na veletrhu For Arch Praha

sdgfsdZdravé bydlení, přírodní stavění a příručku pro nákup bydlení nabídne ESTAV.cz na veletrhu For Arch Praha

Redakce portálu ESTAV.cz ve spolupráci s veletrhem FOR ARCH, který se koná od 15. – 19.9. 2015 připravila pro návštěvníky veletrhu 2 témata: přírodní bydlení prospěšné vašemu zdraví a příručku pro nákup bydlení, prospěšnou vaší peněžence.

Zdravé bydlení a přírodní stavění

V části zdravé bydlení a přírodní stavění ukážeme, že z přírodních stavebních materiálů, především ze dřeva, ale i slámy či kamene lze vytvořit plnohodnotné bydlení v moderní architektuře. Přijďte poslouchat o výhodách i úskalích stavby ze zdravotně nezávadných a ekologických materiálů a diskutovat s těmi, kteří to zažili na vlastní kůži.

27.08.2015 13:14:26 více

Software pro B2B obchodní jednání Matchmaking Business Meetings (MBM) byl spuštěn!

V těchto dnech byl zprovozněn software pro B2B obchodní schůzky Matchmaking Business Meetings-odkaz zde, prostřednictvím kterého se mohou firmy registrovat a vkládat své profily pro účast na obchodních schůzkách na veletrhu FOR ARCH 2015.
Program je aktivní a již je možné se na schůzky přihlásit. Po uzávěrce registrací se pak budou moci jednotlivé firmy vzájemně spárovat a domluvit si termíny pro obchodní jednání, která se budou konat 16.9.2015 mezi 9.-15. hodinou v Kongresovém sále ve vstupní hale II na Výstavišti PVA EXPO PRAGUE v Letňanech ( Plánek Výstaviště).
01.07.2015 17:15:30 více

Tepelná čerpadla budou muset mít energetické štítky

Volba způsobu vytápění rodinného domu či bytu je otázkou ekonomickou, ekologickou i legislativní. Majitelé novostaveb, ale i starších rekonstruovaných domků, při výběru zdroje tepla často sáhnou po tepelném čerpadle. Tento způsob vytápění je téměř bezpracný a bezúdržbový. Pro majitele nemovitosti znamená možnost získat dotaci na pořízení čerpadla z programu Nová zelená úsporám 2015 až do výše padesáti procent celkových nákladů. Kromě toho, po uvedení do provozu bude majitel platit za spotřebovanou elektřinu zvýhodněnou sníženou cenu. Od konce září letošního roku budou muset tepelná čerpadla, stejně jako jiné elektrické spotřebiče, splňovat určitá pravidla. Jedním z nich je minimální hodnota sezónní energetické účinnosti vytápění, která se bude nadále zpřísňovat. Od 26. záři bude muset být každé tepelné čerpadlo opatřeno energetickým štítkem. Podle něj by měl zákazník rychleji a snadněji určit, jaký výrobek kupuje.
Z oblasti tepelných čerpadel se na připravovaném veletrhu FOR THERM představí například společnosti Acond, AC HEATING, Bosch, Master Therm, NIBE, PZP HEATING, Regulus, Revel, STIEBEL ELTRON, Tepelná čerpadla AIT, TEPELNÁ ČERPADLA IVT, VAILLANT. Šestadvacátý ročník mezinárodního stavebního veletrhu FOR ARCH, včetně současně probíhajících veletrhů FOR THERM, FOR WOOD, BAZÉNY, SAUNY & SPA a FOR WASTE & WATER, se uskuteční v areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech od 15. do 19. září 2015.
02.07.2015 07:56:01 více


Reklama

PRE DOMOV