FOR ARCH FOR ARCH
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany
Soutěž
GRAND PRIX - FOR ARCH 2018

Obory veletrhu

Exponáty Grand Prix - FOR ARCH


Zehnder Zenia

Vystavovatel: Zehnder Group Czech Republic s.r.o. - Hala -

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Inovativní multifunkční elektrické topné těleso Zehnder Zenia nejen příjemně a antibakteriálně usuší ručníky, ale také pohodlně vyhřeje koupelnu. Elegantní vyhřívaná skleněná dvířka poskytují příjemné sálavé teplo. Ručníky i velké osušky jsou nenápadně skryty za dvířky, funkce rychloohřevu s integrovanými ventilátory. Výkon 1000 W.

Charakteristika:
Minimalistický design pro moderní koupelnovou architekturu. Revoluční možnost vestavění modulu do stěny nebo instalace na stěnu. Splňuje požadavky na EcoDesign. Denní a týdenní program vytápění, možnost ovládání pomocí mobilních aplikací. Detekce otevřeného okna. Ocenění: „Design Plus" a „Reddot award 2018 winner".
Stávající uplatnění na trhu:
První představení v ČR a zahájení prodeje od veletrhu FOR ARCH Praha 2018. Dodací termín 3-4 týdny. Ceník, české katalogy a www stránky budou připraveny na veletrh FOR ARCH.


  TZB-info
TZB-info Zbavte se vodního kamene natrvalo pomocí změkčovače vody Příprava realizace staveb může být efektivnější Českých peletáren je už třicet dva. Tu nejbližší pomůže najít nový Národní vyhledávač pelet Nahrazení územního řízení a stavebního povolení veřejnoprávní smlouvou Devatero trendů ve fotovoltaice aneb Intersolar 2018 Pohledem znalce: Může kotel třídy 4 na pevná paliva plnit parametry ekodesignu?
Plán výstaviště

Závěrečná zpráva FOR ARCH 2017

Závěrečná zpráva FOR ARCH 2016

Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje