FOR ARCH FOR ARCH
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany
Soutěž
GRAND PRIX - FOR ARCH 2019

Obory veletrhu

Exponáty Grand Prix - FOR ARCH


Hliníkové vchodové dveře AKTIV 77

Vystavovatel: LOMAX & Co s.r.o. - Hala -

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Hliníkové vchodové dveře do rodinných domů a vstupní dveře do bytových domů. Výplně křídla 48 mm, 60 mm nebo 77 mm a u fixních dílů 48 mm. Materiály: sklo, HPL, ALU. Koeficient prostupu tepla celého výrobku až 0,59 W (m²K). Cena dveří od 25 800 Kč (bez DPH, dopravy a montáže). Doba dodání a montáž 4 – 6 týdnů.

Charakteristika:
Skvělé tepelněizolační vlastnosti. Rozšířená záruka 5 let na rámy dveří, zárubní, bočních fixních dílů i nadsvětlíku a výplně dveří HPL a ALU. Široká nabídka barev, příslušenství a bezpečnostních prvků (čtečka otisku prstu, kódovací klávesnice, čtečka RFID čipů). Automatický tříbodový zámek již v základní ceně. Minimální údržba.
Stávající uplatnění na trhu:
Zakázková výroba na míru.


Těsnící technologie BCG

Vystavovatel: BCG Technik s.r.o. - Hala -

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Exponát reálně ukazuje zatěsnění netěsnosti prasklého potrubí - samovolně, bez bourání, kopání, hledání místa úniků. Technologie pro topení, rozvody pitné vody, kanalizace, šroubované plynovody, solární systémy, geotermální vrty a kolektory, bazény, nádrže. Ceny různé, od 370 Kč do 19 000 Kč.

Charakteristika:
Řešení problémů s netěsností v betonech, podlahách, pod silnicemi atd. Záchrana před bouráním, kopáním či hledáním místa úniku. Kapaliny taktéž pro čištění rozvodů vody a topení, výměníků, kotlů. Stejně tak technologie chránící uzavřené systémy před vznikem galvaniky, a tím zamezení vzniku usazenin.
Stávající uplatnění na trhu:
Tento produkt je patentován pro evropský trh a existuje již od roku 1979, v Čechách stále pro spoustu odborníků neobjevený. Obzvláště díky použití pro všechny druhy materiálů, potrubí a instalací. Kompletní legislativní podklady.


Detektor oxidu uhličitého, relativní vlhkosti a teploty se záznamem NLII-CO2+RH+T-NFC

Vystavovatel: PROTRONIX, s.r.o. - Hala -

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Detektor kvality vnitřního vzduchu pro efektivní řízení ventilačních a rekuperačních jednotek, pro zvýšení komfortu vnitřního prostředí a úsporu energie s ukládáním naměřených hodnot do vnitřní paměti a s možností bezdrátového vyčtení do chytrého telefonu s androidem. V bateriovém i nebateriovém provedení.

Charakteristika:
Unikátní kombinace detektoru kvality vnitřního vzduchu a záznamu naměřených dat s komunikačním rozhraním NFC. Přiložením telefonu k detektoru lze jednoduše vyčíst naměřené hodnoty a zobrazit v grafické podobě, popřípadě vyexportovat do Excelu. Snadná kontrola funkčnosti větrání pro odborné firmy, provozovatele budov i pro odborné firmy, provozovatele budov i domácnosti.
Stávající uplatnění na trhu:
Nultá série, září 2019 uvedení na trh.


Patentovaný nosič orientačního systému iSIGNUS (samosvorný zámkový spoj profilu a elementu)

Vystavovatel: iSIGNUS s.r.o. - Hala -

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Patentovaný nosič orientačního systému. Funkce: variabilně nastavitelný orientační systém s až 16směrným tangenciálním i tečným uchycením, materiál - polyamid 6, cena - viz ceník jednotlivých prvků.

Charakteristika:
Vynález se týká samosvorného zámkového spoje nosného profilu a deskového elementu, tvořící vzájemně spojovací systém, kde jednotlivé prvky systému umožňují realizaci rozebíratelného spoje sloužícího především k uchycení deskového elementu libovolného tvaru k nosnému profilu, např. sloupku.
Stávající uplatnění na trhu:
Nultá série. Díky mimořádné variabilitě je systém předurčen pro použití ve stavebnictví, exteriérovém a interiérovém designu, tj. např. orientační systémy, ploty, paravány, dělicí stěny, schody, informační pylony, ohrady a všude tam, kde je vyžadován tečný nebo tangenciální úchyt rigidního deskového elementu a nosného profilu.


  TZB-info
TZB-info FOTOSOUTĚŽ 2019 na téma Račte vstoupit - inspirace z Mutěnic Topíme a svítíme palivovým článkem, část 2. - vodík a metanol Realizace konstrukcí deskami PACKWALL z druhotné suroviny Systém Isover CLADISOL - rychlé a ekonomické opláštění halových objektů Společnosti MVGM a JLL se dohodly na převzetí aktivit JLL v oblasti správy nemovitostí v kontinentální části Evropy Sledování nasazení zvedacích prostředků při realizaci monolitických stropních konstrukcí
Plán výstaviště

Závěrečná zpráva FOR ARCH 2018

Závěrečná zpráva FOR ARCH 2017

Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje