FOR ARCH FOR ARCH
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany
Soutěž
GRAND PRIX - FOR ARCH 2018

Obory veletrhu

Exponáty Grand Prix - FOR ARCH


Zehnder Zenia

Vystavovatel: Zehnder Group Czech Republic s.r.o. - Hala -

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Inovativní multifunkční elektrické topné těleso Zehnder Zenia nejen příjemně a antibakteriálně usuší ručníky, ale také pohodlně vyhřeje koupelnu. Elegantní vyhřívaná skleněná dvířka poskytují příjemné sálavé teplo. Ručníky i velké osušky jsou nenápadně skryty za dvířky, funkce rychloohřevu s integrovanými ventilátory. Výkon 1000 W.

Charakteristika:
Minimalistický design pro moderní koupelnovou architekturu. Revoluční možnost vestavění modulu do stěny nebo instalace na stěnu. Splňuje požadavky na EcoDesign. Denní a týdenní program vytápění, možnost ovládání pomocí mobilních aplikací. Detekce otevřeného okna. Ocenění: „Design Plus" a „Reddot award 2018 winner".
Stávající uplatnění na trhu:
První představení v ČR a zahájení prodeje od veletrhu FOR ARCH Praha 2018. Dodací termín 3-4 týdny. Ceník, české katalogy a www stránky budou připraveny na veletrh FOR ARCH.


  TZB-info
TZB-info Řešení Saint‑Gobain pro udržitelné bydlení (HABITAT) - skladové a průmyslové objekty 800 až 1000 kW z jednoho kotle Hospodaření s dešťovou vodou a zeleň Hamburku a Kodaně Nová brožura a video fasádních požárních pásů s protipožárními deskami fermacell AESTUVER Stropní elektrické vytápění - vyhodnocení otopných sezón 2016/2017 a 2017/2018 Jak se bydlí v chytrém domě? Základ je o nic se nestarat
Plán výstaviště

Závěrečná zpráva FOR ARCH 2017

Závěrečná zpráva FOR ARCH 2016

Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje