FOR ARCH FOR ARCH
Contest
GRAND PRIX

Organizer


ABF, a.s.
Sectors

You will find at the fair - FOR ARCH

Show only products enlisted in the competition

Sani-Tred Systém

Exhibitor: U.S. Products s.r.o. - Hala 1 - C11

Product enlisted in the competition GRAND PRIX

Sani-Tred je jediný nátěrový a ochranný hydroizolační a antikorozní systém, který se trvale váže k většině stavebních materiálů. Pronikne hluboko do ošetřovaného materiálu a vytvoří s ním trvalou ochrannou vazbu.


Dveře Sapglass s LED osvětlením

Exhibitor: SAPELI, a.s. - Hala 2 - B09

Product enlisted in the competition GRAND PRIX

Moderní celoskleněné dveře s pískovanými motivy na míru a osvětlením pomocí LED pásku umístěného v zárubni dveří. Stmívatelné osvětlení se škálou 640 000 barev. Životnost 50 tisíc hodin. Dálkové bezdrátové ovládání - dosah 30 m. Cena = cena dveří a zárubně + 6 590 Kč za LED osvětlení.

Existing application on the market:
Zakázková výroba.


CES BATTERY BOX

Exhibitor: OIG Power s.r.o. - Hala 4 - A11

The hybrid three-phase system CES BATTERY BOX is an intelligent compact solution, which links up the production of electric power from renewable resources with its storage. Storage of produced energy into any adjustable battery bank represents an optimal way of management with own produced energy, which covers the consumption of your household in requested time, not only in the time of production in progress. The programme constantly evaluates all the production data, including the user´s consumption priorities options and weather forecast information, according to which it chooses the optimal electricity management regime and the energy distribution within the current demand in different places of the household. In addition to energy costs savings, the system also serves as an important element in energy security - it protects your home or business againts blackouts thanks to the accumulated electric energy. The system has the SafetyStop button for immediate shutdown in case of emergency. The lifetime of batterybank could be extended by up to 20%, base on special connection regime. Each phase is regulated individually in scale 0-100% and the management is based on total measurements. The system could be used as an independent island system or as the hybrid system drawing both from the photovoltaic electric power station and classic electric distribution network (grid). The system has a compact size, does not need any external parts and is simply plug-in to your household and photovoltaic power station thanks to one input and output power cable.


Hlídač varné desky Hager

Exhibitor: Hager Electro s.r.o. - Hala 4 - A24

Product enlisted in the competition GRAND PRIX

Hlídač varné desky, který automaticky odpojí elektrický sporák nebo varnou desku v případě nebezpečí vzniku požáru. Hrozící požár detekuje tak, že buďto zachytí v prostoru varné desky příliš vysokou teplotu nebo podezřelý pohyb. Další funkcí hlídače varné desky je dětská pojistka, která zabrání dětem sporák zapnout.

Existing application on the market:
Sériová výroba.


Assembled family houses

Exhibitor: S.O.K. stavební, s.r.o. - Hala 1 - A21

Construction of assembled family houses of prefabricated parts.


Buderus Logatherm WLW196 iAR

Exhibitor: Bosch Termotechnika s.r.o. - divize Buderus - Hala 4 - C19

Product enlisted in the competition GRAND PRIX

Nové kompaktní invertorové tepelné čerpadlo unikátního designu s titanovým sklem Logatherm WLW196 iAR v provedení vzduch/voda přináší moderní a ekologický způsob vytápění díky využití energie z obnovitelných zdrojů.


REMKO

Exhibitor: REMKO s.r.o. - Hala 7 - B20

Hot air, dehumidification and air conditioning.


Sekční garážová vrata LPU 67 Thermo

Exhibitor: Hörmann Česká republika s.r.o. - Hala 3 - A12

Novinku společnosti Hörmann představují sekční garážová vrata LPU 67 Thermo o tloušťce lamely 67 mm s přerušeným tepelným mostem a ochranou proti sevření prstů zvenku i zevnitř. U těchto vrat je tepelný prostup lamely vynikající U = 0,31 W/(㎡K), pro vrata o velikosti 5 000 × 2 125 mm je U = 0, 91 W/(㎡K), čímž mají o 50 % lepší tepelnou izolaci než srovnatelná sekční garážová vrata LPU 42. Standardem této lamely je trojité zesílení plechu pro kotvení šroubů v místě pantů a dvojité břitové těsnění v lamelových přechodech. Prémiové provedení těchto vrat obsahuje navíc tandemové vodicí kladky, lakované součásti kování, zárubně, vodicí kolejnice a spojovací kolejnice do šedobílé RAL 9002. K dostání jsou od 1. 7. 2017.


Deltako fireplaces

Exhibitor: Deltako Praha s.r.o. - Hala 7 - A25

The fire of desire - Producing and realizing fireplaces for your home.


Dřevěné zimní zahrady

Exhibitor: STAR okna, s.r.o. - Hala 3 - A04

Ideální rozšíření obytného prostoru pro odpočinek ve spojení s venkovním prostorem. Dřevo v několika variantách provedení.


Svítidla, řízené osvětlení, světelné zdroje

Exhibitor: ACW spol. s r.o. - Hala 4 - A04

ACW spol. s r.o. nabízí kompletní sortiment svítidel pro interiéry i exteriéry, řízené osvětlení pro soukromé i komerční budovy, návrhy, projekty, poradenství, odborný servis. Více na www.acw.cz.


Parkovací a turniketové systémy

Exhibitor: ELVIS-Jan Nižník - Hala 4 - A29

Máme pro vás vždy řešení a již více než čtvrtstoletí se vám snažíme vyřešit vaše problémy se specializací na: parkovací systémy, odbavovací systémy, docházkové systémy, vstupní a turniketové systémy. kompletní přehled o celé produkci firm ELVIS najdete na webových stránkách www.elvi.cz


Protipožární technologie FirePASS

Exhibitor: HYPOXIE Group s.r.o. - Hala 4 - B05

Product enlisted in the competition GRAND PRIX

Zařízení na trvalé snížení obsahu kyslíku v chráněné místnosti, systém aktivní požární prevence. Filtrace kyslíku přes membránu. Výkon 145 - 40 000 l hypoxického vzduchu za minutu. Zařízení možno napojit na více chráněných prostor. Vytvoření koncentrace kyslíku v chráněném prostoru na hladinu cca 15 % k zabránění vzniku požáru. Cena od 1 100 000 Kč.

Existing application on the market:
Výroba na míru. Typ modelu se stanoví na základě parametrů konkrétního projektu - počet chráněných místností, celkový objem v m3.


Nerezové lehátko s akupresurní masážní podložkou v kombinaci se vzduchovou a vodní masáží

Exhibitor: BERNDORF BÄDERBAU s.r.o. - Hala 5 - A09

Product enlisted in the competition GRAND PRIX

Lehátko je určené do relaxačních a terapeutických bazénů, jeho povrch je opatřen celoplošnou akupresurní položkou, tvořený drobnými valounky a doplněný soustavou masážních trysek a perforacemi vzduchové masáže. Akupresurní vložka je snadno hygienicky čistitelná a je chráněna patentem.


NOMAWOOD® Decking

Exhibitor: NMC Czech s.r.o. - Hala 5 - B01

Decking without maintenance. No painting, oil treatment. Luxury terraces, 0% water absorption, always clean.


ZAPA DROP

Exhibitor: ZAPA beton a.s. - Hala 1 - C19

Product enlisted in the competition GRAND PRIX

Drenážní beton pro finální pochozí nebo pojezdovou vrstvu. Skládá se z kameniva frakce Dmax 8 – 22 mm (dle požadované pevnosti, vsakovacích poměrů a tloušťky výsledné konstrukce), cementu, příměsí, přísad, vody a příp. minerálních pigmentů. Lze i probarvit. Zaručujeme propustnost 90 - 95 % dešťové vody do spodních vrstev.


Fireplace set ALICANTE FOREST

Exhibitor: THORMA Výroba, k.s. - Hala 7 - C01

Product enlisted in the competition GRAND PRIX

The accumulation fireplace set FOREST with THORMA ALICANTE insert with 8 kW output. The weight of the fireplace set is 360 kg. ALICANTE has a high efficiency of up to 82% and low dust and CO emissions.

Existing application on the market:
Sériová výroba od července 2017.


National Taiwan University of Science and Technology

Exhibitor: National Taiwan University od Science and Technology - Hala 1 - G26

Product enlisted in the competition GRAND PRIX

A kind of high capacity energy efficiency solar glass developed for zero energy buildings is introduced here. The glass called Heat Insulation Solar Glass (HISG) can generate solar power as well as decrease energy consumption to reach a target of highest energy efficiency capacity.

Characteristic:
According to a continuous site testing from Oct. 2014 to June 2015 of two 3m x 3m x 3m glass houses, the Heat Insulation Solar Glass (HISG) house gainded 685 kWh for 265 days. If can supply all the heating and cooling consumption of 317 kWh during 265 days and remained 368 kWh back to the grid.
Existing application on the market:
Koncepci HISG by bylo možno používat na vertikální okenní konstrukce nebo světlíky u budov aspirujících na nulovou energetickou spotřebu. Podle počítačové simulace energetických úspor u světlíku o rozměrech 26 m x 26 m na budově o výšce 4 m v Londýně a Abú Zabí bylo zjištěno, že řešení na bázi HISG může uspořit 173 993 kWh (v případě Londýna) a 256 512 kWh (v případě Abú Zabí) a snížení emisí CO2 ve výši 121 795 kg (Londýn), respektive 179 558 kg (Abú Zabí) v porovnání s běžným sklem. Řešení HISG je naprosto jedinečné ve světě budov s nulovou energetickou spotřebou v budoucnosti.


SAUNOVÁ KAMNA SAUNAMASTER

Exhibitor: SAUNY SALUS - VLASTIMIL SLÁDEK - Hala 5 - A07

Product enlisted in the competition GRAND PRIX

Saunová kamna SAUNAMASTER pro pořádání saunových ceremoniálů. Použití kamen je pro saunu finskou, aroma i bylinnou a ve spojení s parním generátorem i pro biosaunu. Kamna jsou řízena programovací jednotkou š/hl/v (mm) 1270/620/890 (madlo) 1690 (vahadlo). Materiál: nerez, ocelová konstrukce s povrchovou úpravou. Cena bez DPH: 9999 EUR, dodání: 8 týdnů.

Existing application on the market:
Sériová výroba.


Crestron control system

Exhibitor: ROPREOSO, s.r.o. - Hala 4 - A01

We are a supplier of the Crestron control system in the Czech Republic. We offer a complete solution for homes, apartments and commercial buildings. Integration of the intelligent control system provides the user with high comfort and optimization of operating costs.


SULKO PURE WIN

Exhibitor: SULKO s. r. o. - Hala 3 - C09

Product enlisted in the competition GRAND PRIX

Hliníková okna SULKO PURE vynikají dokonale čistým designem celoproskleného křídla z interiéru. Plocha skla dosahuje až po okraj křídla a zcela jej tak z interiéru překrývá. Tento produkt je tak vhodný pro nejnáročnější zákazníky, jejichž hlavním požadavkem je důraz na dokonalý design.


Olife nabíjecí stanice

Exhibitor: Olife Source, a.s. - Hala 4 - B08

Product enlisted in the competition GRAND PRIX

Nabíjecí stanice pro elektromobily, kompatibilní se všemi ev. na trhu. AC i DC provedení, centrální řízení prostřednictvím robustního cloud backendu. Dostupné ihned s různými modely pořízení, splácení nebo pronájmu.


54 V pokosová pila 305 mm DHS780T2A

Exhibitor: Stanley Black & Decker Czech Republic s.r.o. - Hala 1 - V35

Product enlisted in the competition GRAND PRIX

První 305mm pokosová pila na světě napájená baterií. Špičková, vysoce výkonná, víceúčelová pila poskytující bezkonkurenční řezný výkon. Dvojice 54V akumulátorů FLEXVOLT XR poskytuje 108 V pro silný výkon a dlouhou provozní dobu. Maximálně univerzální, pomocí adaptéru na 230 V lze napájet i z elektrické sítě.


Kuřácká kabina - SMOKE ISLANDS

Exhibitor: ALUKOV a.s. - Hala 5 - B03

Product enlisted in the competition GRAND PRIX

SMOKE ISLANDS jsou zastřešení vhodná pro řešení kuřácké zóny vně kancelářských budov, průmyslových zón, výrobních závodů, hotelů, restaurací a kaváren. Můžou být umístěná v atriu nebo na střechách, terasách moderních office center a nákupních galerií. Počet míst je variabilní, záleží na rozměru a výbavě zvoleného modelu. Základem konstrukce jsou hliníkové profily s odolnou polykarbonátovou nebo skleněnou výplní. To dává celému zastřešení vysokou pevnost a také životnost. Množstvím doplňků může být SMOKE ISLAND vybaven přívodem elektřiny, uzamykacím zámkem, stíněním ve střeše i na bocích, pohodlnou pohovkou se stolkem a také výhřevným systémem zajišťujícím provoz i přes zimní měsíce. Střešní integrovaný ventilátor nebo instalovaná klimatizační jednotka zajišťuje výměnu vzduchu. Při volbě vhodného rozměru může být SMOKE ISLAND osazen stojanem na TV, stojanem na tiskoviny, vybaven nápojovým nebo svačinovým automatem. Jeho rychlá montáž i demontáž je žádoucí v případě požadovaného častějšího přesunu na vyznačená místa. Polepením vnějších částí polykarbonátových nebo skleněných výplní vzniká prostor pro silnou propagaci značky nebo jména společnosti. Získáte neobvyklou prezentaci, která bude přitahovat pozornost již z dostatečné vzdálenosti a zároveň řešíte problém s odhozenými nedopalky koncentrováním kuřáků na jedno místo.

Existing application on the market:
Sériová výroba.


Rekuperační jednotka FUTURA

Exhibitor: JABLOTRON LIVING TECHNOLOGY s.r.o. - Hala 4 - B15

Rekuperační jednotka FUTURA od českého výrobce JABLOTRON LIVING TECHNOLOGY s.r.o. představuje špičkovou jednotku pro řízené větrání rodinných domů se zpětným ziskem tepla z odpadního vzduchu. FUTURA má několik výjimečných vlastností; v zimních měsících dokáže fungovat bez předehřevu až do teploty -19 °C, takže v mrazech má jen zlomek spotřeby, co jiné jednotky s předehřevem. Díky entalpickému výměníku dokáže do interiéru řízeně vracet i vlhkost, aby nedocházelo k jeho nadměrnému přesušování. Samozřejmostí je i vzdálené ovládání přes cloud, autonomní chod, rozsáhlá základní výbava a provázanost s dalšími produkty JABLOTRON.


Endura Delta

Exhibitor: BEAM ČR s.r.o. - Hala 7 - A12

Product enlisted in the competition GRAND PRIX

Endura Delta = senzorové větrání s rekuperací tepla. Jednotka je určena pro chytré a úsporné větrání k zajištění dobré kvality vzduchu. Integrované dynamické senzory trvale monitorují odváděný vzduch a v něm obsažené CO2, vlhkost a škodliviny VOC. Na základě tohoto měření přizpůsobuje úroveň větrání vašemu životnímu stylu.

Existing application on the market:

Novinka.


ZAPA MILKMALT

Exhibitor: ZAPA beton a.s. - Hala 1 - C19

Product enlisted in the competition GRAND PRIX

Tekutá provzdušněná nízkopevnostní malta pro výplně zemních dutin, kanalizací, výkopů s možností jejího snadného odtěžení bez dodatečného sedání. Výrobek se skládá z kameniva Dmax 4 mm, cementu, příměsí, přísad a vody. Pevnost v tlaku po 28 dnech dosahuje 1,0 – 7,0 MPa. Lze i probarvit.

Existing application on the market:
Výroba.


DOMY D.N.E.S. - dodavatel dřevostaveb

Exhibitor: DOMY D.N.E.S. s.r.o. - Hala 5 - D16

DOMY D.N.E.S. - společnost je dodavatelem kvalitních dřevostaveb. Pro zákazníky realizuje vlastní typové domy nebo domy podle individuálních požadavků a architektonických návrhů.


Schiedel KINGFIRE

Exhibitor: Schiedel, s.r.o. - Hala 1 - A11

Product enlisted in the competition GRAND PRIX

Schiedel KINGFIRE je komín s integrovaným krbovým modulem. Vytváří ucelený systém vytápění, který je nezávislý na vzduchu v místnosti. Je vhodný pro všechny standardy bydlení včetně NZBE i pasivních domů nebo objektů s řízeným větráním. Poskytuje optimální topný výkon na min. půdorysném prostoru - 55 x 55 cm.

Existing application on the market:
Sériová výroba.


CLASSE 300 Wi-Fi X13E

Exhibitor: Legrand, s.r.o. - Hala 4 - B09

Product enlisted in the competition GRAND PRIX

Domovní telefon ve formátu IoT umožňující uživateli ovládat vstupní systém vzdáleně pomocí uživatelsky příjemné aplikace. Dvě barevná provedení, 7" barevná obrazovka. Výrobek držíme v ČR skladem.

Existing application on the market:
Produkt je zařazen do standardní nabídky.


HELUZ AKU KOMPAKT 21 broušená

Exhibitor: HELUZ cihlářský průmysl v.o.s. - Hala 1 - B15

Product enlisted in the competition GRAND PRIX

Inovativní zdicí blok určený pro zvukověizolační zdivo s funkcí dvojité konstrukce zděné v jednom kroku na PU pěnu. Zdicí blok se skládá ze dvou cihelných tvarovek spojených přes minerální vlnu bez dalších mechanických spojů. Deklarovaná hodnota neprůzvučnosti je Rw = 57 dB při šířce cihelných bloků pouze 21 cm.


Schiedel KINGFIRE

Exhibitor: Schiedel, s.r.o. - Hala 1 - A11

Schiedel KINGFIRE - krbová vložka o výkonu 3 - 7 kW integrovaná do komínového tělesa.


Nerezový hranatý program v kombinaci s keramikou

Exhibitor: BERNDORF BÄDERBAU s.r.o. - Hala 5 - A09

Product enlisted in the competition GRAND PRIX

Nerezový hranatý program v kombinaci s keramikou, určený pro všechny typy bazénů, kde vzniká požadavek na dokonalé architektonické ztvárnění a sjednocení nejen bazénových konstrukcí a všech osazovacích prvků.


Renovace vinylových a PVC podlah

Exhibitor: BONA CR, spol. s r.o. - Hala 2 - C04

Renovace pružných podlah: vinyl, marmoleum, linoleum, PVC, gumová podlaha (i se vzorem). Výhodou profesionální renovace pomocí Bona Elastic System je velmi rychlé obnovení vzhledu či úplná změna designu povrchu podlahové krytiny bez nutnosti její výměny. Úspory jsou jak ekonomické, tak ekologické. Podlahy, které jsou denně vystaveny vysoké zátěži nebo chemickým prostředkům, ztrácí odolnost a po krátké době se opotřebovávají. renovací podlahy získáte zcela nový vzhled. Nabízímeširokou škálu odstínů RAL a NCS barev, designové a navigační prvky, speciální nátěr pro získání vyšší odolnosti vůči chemikáliím a dezinfekčním prostředkům. renovace podlahy pomocí Bona Elastic System je rychlá, časově úsporná.


Interiérové dveře a zárubně Masonite CZ

Exhibitor: Masonite CZ spol. s r.o. - Hala 2 - A12

Největší český výrobce dveří s tradicí již od roku 1960 dodávána tuzemský a evropský trh interiérové dveře s výběrem z více než 1500 druhů s různými povrchovými úpravami a typy zpracování (posuvné a otočné varianty, bezfalcové provedení, skryté panty atd.). Výroba se zabývá speciálními úpravami zaměřujícími se především na bezpečnost, protipožární i protihlukovou odolnost dveřního křídla. Na našich internetových stránkách www.masonite.cz naleznete veškerý náš sortiment a také nově konfigurátor dveří, ve kterém si můžete sestavit dveře dle svých představ.


Trubkové pololehátko se vzduchovou masáží a opěrkou hlavy

Exhibitor: BERNDORF BÄDERBAU s.r.o. - Hala 5 - A09

Product enlisted in the competition GRAND PRIX

Trubkové pololehátko se vzduchovou masáží a opěrkou hlavy je určeno pro bazény, kde vzniká požadavek na pohodlí, relaxaci a intenzivní vzduchovou masáž. Hlavní výhodou je zejména úspora místa, kde oproti klasickým lehátkům vyžaduje konstrukce mnohem menší požadavky na prostor v bazénu. Chráněné průmyslovým vzorem.


Why FENIX?

Exhibitor: FENIX Trading, s.r.o. - Hala 4 - C13

We offer a complete range of electric heating – heating mats, heating cables, heating foils, radiant panels, direct-heating convection heaters, and regulation systems for domestic and industrial applications. - We manufacture and offer a complete range of electric heating systems for your home, office, or outdoor applications, and also for industrial and agricultural buildings. - Above-standard warranty conditions - Our guarantees are supported by more than 25 years of tradition - We are a Czech company, yet with a multinational character – aside from our manufacturing operations in the CR we also own several manufacturing companies abroad. - We export goods to more than 60 countries around the world - We take pride in our fair approach to customers, reacting helpfully and quickly to their requirements. - We provide free technical support - Our many awards and good ratings demonstrate the stability of the firm – we hold a certificate of membership in the Register of Solvent Companies, a “Czech Quality” certificate, a “Top Rating” evaluation and the prestigious "Štika českého byznysu" award for rapidly expanding Czech companies. - Your trust is of key importance to us


Interiérové dveře Dextüra - speciální povrchová úprava bílý Superlak EPC

Exhibitor: VETOS dveře a zárubně s.r.o. - Hala 3 - A01

Bílé dveře jsou důkazem, že v jednoduchosti je krása. Ať jsou prosklené nebo mají frézování, vždy jsou elegantní a působí čistým dojmem. Interiér prosvětlí, sjednotí a vytvoří téměř s každou podlahou dokonalý celek. Všechny modely dveří Dextüra lze mezi sebou kombinovat. Proč dveře Dextüra? Na dveře je nanesen Superlak EPC, který je odolný proti mechanickému poškození, odolný proti poškrábání, stálobarevný.


Samostatně stojící protidešťová bioklimatická pergola PLACEO

Exhibitor: ALARIS Czech Republic s.r.o. - Hala 3 - B16

Product enlisted in the competition GRAND PRIX

Samostatně stojící protidešťová bioklimatická pergola PLACEO; rozměry: max: 4500 x 6950 x 3000; materiál: hliník; barevné provedení: práškově lakovaná dle RAL, dřevodekory, design carbon, zatížení 900 N/m2.


Buderus Logatherm WLW196 iAR

Exhibitor: Bosch Termotechnika s.r.o. - divize Buderus - Hala 4 - C19

Product enlisted in the competition GRAND PRIX

Nové kompaktní invertorové tepelné čerpadlo unikátního designu s titanovým sklem Logatherm WLW196 iAR v provedení vzduch/voda přináší moderní a ekologický způsob vytápění díky využití energie z obnovitelných zdrojů.


System of packaged SMART WWTP's connected to dispatching centre

Exhibitor: TopolWater, s.r.o. - Hala 1 - F16

SMART system for control of domestic wastewater treatment plants using a web interface from a PC, mobile, tablet, etc. without additional cost of installing sensors and probes. We managed to evolve an affordable solution thanks to the technical characteristics of the individual elements of the whole system, where SMART WWTP is used, and thanks to the method of unified communication and central dispatching, universally prepared to display and manage acquired data. This allows connecting a standard type of WWTP to the integrated system of the centrally controlled system of domestic WWTPs only for costs of a connecting GSM module.


PERFETTO - jedinečný povrch, výjimečný vzhled

Exhibitor: Beton Brož s.r.o. - Hala 1 - A14

Nový povrch společnosti DITON s.r.o., která vlastní jako jediná firma v ČR patentovou technologii na výrobu produktové řady PERFETTO a užívání názvu PERFETTO. Vzhled povrchu PERFETTO je velmi populární v dnešní moderní architektuře a jeho rozmanitost přispívá k výslednému brilantnímu efektu. Povrch je aplikován na dlaždicích DITON STADIO, které jsou vhodné pro použití v mnoha komerčních a rezidenčních oblastech, celkově zlepšují vzhled stavebního prostředí, jakož i teras. Z hlediska životního stylu jsou orientovány na koncové spotřebitele s vysokými nároky na konstrukci. K vidění je PERFETTO i na jedné z nejoblíbenějších dlažeb DITON KOMBI, která se skvěle hodí k novým, moderním stavbám, ale dodá elegantní vzhled i klasickému bydlení.


Radiátor R4

Exhibitor: TOMTON s.r.o. - Hala 4 - C09

Product enlisted in the competition GRAND PRIX

Teplovodní radiátor - výkon se zabudovanými ventilátory (tzv. TurboHEAT® systém) je 1216 W. Srdcem je hliníkový patentovaný výměník EcoChanger®. Kryt ze dřeva tmavého ořechu, navržený designérem J. Španihelem. Cena se zabudovanými ventilátory 26 500 Kč vč. DPH.

Existing application on the market:
Výroba na objednávku.


Management of apartment buildings

Exhibitor: Stavební bytové družstvo Praha - Hala 2 - B17

We are specialists in managing residential buildings and everything that is related to the smooth operation of common parts of the house and the comfortable use of apartments. We draw on our professional skills from years of experience, we have been managing apartment buildings for almost 60 years. We can optimize housing costs, capitalize on the best value of our clients' energy pricing, insurance, and a range of other services. Our Law and Legislation Specialists help members of the statutory bodies handle their demanding work. And we also think of the individual owners or tenants of flats we can offer attractive benefits and benefit program, and for which we have prepared the Housing Studio. They will find a partner for their household, from minor modifications to complete reconstruction. More at www.sbdpraha.cz or www.bytovestudiopraha.cz.


Complete range of pool technology and accessories

Exhibitor: Vágner pool s.r.o. - Hala 5 - B10a

Vágner Pool is the largest manufacturer, importer and distributor of swimming pool technology, pool accessories and pool chemistry in the Czech Republic.


Vchodové dveře s bezbariérovým prahem

Exhibitor: PRAŽÁK s.r.o. - Hala 3 - B19

Product enlisted in the competition GRAND PRIX

Dřevohliníkové vchodové dveře s bezbariérovým prahem ZERO. Technické řešení s minimálním přechodem přes vchodové dveře. Materiál prahu: hliník s přerušením tepelného mostu. Vodotěsnost 250 Pa, vzduchotěsnost 2,60 m3/km. Cena cca 8000 Kč/bm.

Existing application on the market:
Výroba


AquaMaster Inverter-90l, 1AQ90l-1

Exhibitor: MasterTherm tepelná čerpadla s.r.o. - Hala 7 - A13

Product enlisted in the competition GRAND PRIX

Tepelné čerpadlo země/voda nebo voda/voda s extrémním rozsahem výkonu určené především pro specifické průmyslové aplikace, rozměry 1200 x 716 x 716 mm, hmotnost 200 kg, cena 319 900 Kč + DPH, dodací lhůta do 4 týdnů od data objednání.

Existing application on the market:
Ustálení na provozní parametry probíhá extrémně rychle díky prediktivnímu řízení polohy vstřikovacího ventilu. Sériová výroba, certifikace akreditované zkušebny SZÚ Brno, vzdálená diagnostika díky připojení k internetu


Startovací blok BERNDORF PROFI 01

Exhibitor: BERNDORF BÄDERBAU s.r.o. - Hala 5 - A09

Product enlisted in the competition GRAND PRIX

Originální celonerezová konstrukce startovacího bloku opatřená originální startovní podestou s měřením výrobce SWISS (Švýcarsko). Blok je vyráběn ve dvou provedeních, a to s bočním nástupním mezistupněm pro bazény se žlábky a provedení bez nástupního mezistupně pro bazény s vyvýšenou obrátkovou stěnou.


KNEIPPOVA LÁZEŇ

Exhibitor: SAUNY SALUS - VLASTIMIL SLÁDEK - Hala 5 - A07

Product enlisted in the competition GRAND PRIX

Moderní úsporná verze vodoléčebné otužovací procedury – Kneippovy lázně bez snížení účinnosti procedury. Parametry: vnější průměr 1,5 m, výška vnějšího lemu 0,3 m, výška středového sloupu 1,1 m. Materiál: XPS, mozaika, stěrka, mramor Cena: 196 000 Kč bez DPH, dodání dle požadavku.

Existing application on the market:
Sériová výroba.


Dotace z programu Nová zelená úsporám a Operačního programu Životní prostředí

Exhibitor: Státní fond životního prostředí České republiky - Hala 1 - G18

Stavíte či rekonstruujete? Seznámíme vás s aktuální nabídkou dotací v programu Nová zelená úsporám, který je šitý na míru domácnostem. Dozvíte se, na jaká opatření můžete žádat finanční podporu, jak správně podat žádost o dotaci a jakých chyb se naopak vyvarovat. Představíme také Operační program Životní prostředí 2014–2020, který nabízí evropské finanční prostředky na pestrou škálu projektů z různých oblastí životního prostředí. Příležitost dává zejména obcím a městům, organizacím státní správy a samosprávy, výzkumným a vědeckým ústavům, fyzickým osobám podnikajícím i neziskovým organizacím. Stánek Státního fondu životního prostředí ČR najdete v Hale 1. Odpovíme na všechny vaše dotazy a poradíme vám. V rámci doprovodného programu vám nabídneme řadu zajímavých přednášek. www.sfzp.cz, www.novazelenausporam.cz, www.opzp.cz.


CES BATTERY BOX 3F HOME

Exhibitor: OIG Power s.r.o. - Hala 4 - A11

Product enlisted in the competition GRAND PRIX

Inteligentní hybridní třífázový systém CES BATTERY BOX vyrábí a ukládá elektrickou energii z obnovitelných zdrojů. Bateriové banky v kapacitě 4,8 kWh, 7,2 kWh, 9,6 kWh a 12 kWh + externí bank do 40 kWh. Cena za verzi 4,8 kWh 285 000 Kč. + DPH, dodací lhůta 30 dnů. Na pořízení systému lze žádat o dotaci NZÚ / OPPIK.


Sekční garážová vrata LPU 67 Thermo

Exhibitor: Hörmann Česká republika s.r.o. - Hala 3 - A12

Product enlisted in the competition GRAND PRIX

Sekční garážová vrata LPU 67 Thermo. Provedení L-drážka, povrch Silkgrain, RAL CH 703. Dvoustěnné ocelové lamely vyplněné bezfreonovou polyuretanovou pěnou. Cena vrat od 27 828 Kč bez DPH. Termín dodání 4-5 týdnů.


In Wall Wi-Fi SOUNDAROUND

Exhibitor: via electra s.r.o. - Hala 4 - A28

Product enlisted in the competition GRAND PRIX

Inovativní nástěnný HiFi přehrávač se stereo zesilovačem IN WALL WI-FI SOUNDAROUND, 2x25 W, pro zapuštěnou montáž a multiroom/ multisource ozvučení celé domácnosti, kanceláře, prodejny, restaurace nebo hotelového apartmánu. Výběr zdroje hudby i místa reprodukce prostřednictvím aplikace v mobilním telefonu či tabletu. Ovládání hlasitosti v aplikaci nebo přímo tlačítky na přehrávači. Možnost vzájemně propojit až 10 jednotek v různých místnostech a to včetně volně stojících SOUNDAROUND WI-FI reproduktorů SA 30 W a SA 50 W. Vzájemné propojení jednotek je bezdrátové - využije se Wi-Fi router, případně i síť LAN. Systém SOUNDAROUND zároveň umožňuje současné připojení několika mobilních zařízení v rámci dané WLAN sítě a současné přehrávání různé hudby v různých místnostech, případně i tzv. Party Mode, kdy více připojených uživatelů vybírá skladby do společného playlistu. Použitá aplikace je Allplay Jukebox a je k zdarma ke stažení pro zařízení s iOS nebo Android. Zdroj hudby se propojí přes WLAN, LAN, Bluetooth nebo AUX jack 3,5 mm. Termín dodání - 24 hod. Cena 8 395 Kč.


Olife Energy Box

Exhibitor: Olife Source, a.s. - Hala 4 - B08

Product enlisted in the competition GRAND PRIX

Unikátní energetické uložiště na bázi lithiových baterií. Variabilní kapacita od 3 kWh a výkon od 4 kVA. Plně bezobslužné a vzdáleně monitorované zařízení. Dostupné ihned v ceně od 188 900 Kč bez DPH.


Ytong Start - zakládací tvárnice

Exhibitor: Xella CZ, s.r.o. - Hala 1 - A13

Product enlisted in the competition GRAND PRIX

Tvárnice pro založení 1. řady pro stavby ze všech typů zdicích materiálů. Zvolená výška 1/2 modulu, 125 mm je ideálním doplněním výškového modulu stěn. Zlepšuje izolační vlastnosti paty stěn. Pevnost tvárnice v tlaku fb = 5 N/mm2. Ceníková cena od 996 Kč/m2 bez DPH. Dodací lhůta je 2 - 4 týdny.


SULKO INTEGRIF

Exhibitor: SULKO s. r. o. - Hala 3 - C09

Product enlisted in the competition GRAND PRIX

Dokonalá čistota, efektní vzhled a působivé nasvícení. To jsou charakteristické prvky madla SULKO INTEGRIF, které dokonale doplní již tak překrásné vstupní dveře SULKO. Ve variantě multicolor lze libovolně měnit barvu nasvícení pouhým dotekem na ovladači. Díky téměř kompletnímu vyplnění výšky křídla má dokonalou ergonomii.


Balkonové dveře SULKO Synego se skleněným zábradlím a strukturálním rohem

Exhibitor: SULKO s. r. o. - Hala 3 - C09

Product enlisted in the competition GRAND PRIX

Plastové balkonové dveře pro rohové umístění. Použité strukturální zasklení s překryvnou hliníkovou lištou. Tento produkt přináší možnost využití plastových prvků v rohové variantě pro výstavbu bytových domů a také pro náročnejší zákazníky s architektonickým záměrem na rodinných dom


Systém domovních Smart ČOV s připojením na centrální dispečink

Exhibitor: TopolWater, s.r.o. - Hala 1 - F16

Product enlisted in the competition GRAND PRIX

Řídicí Smart systém pro řízení a kontrolu domovních ČOV pomocí webového rozhraní z PC, mobilu nebo tabletu bez dodatečných nákladů na instalaci čidel a sond. Jde o software, umožňující napojit standardní typovou ČOV na ucelený systém sítě centrálně řízené soustavy ČOV. Cena ČOV s přípojným GSM modulem je cca 48 000 Kč.

Existing application on the market:
Jde o standardní ČOV doplněnou o nový softwarový produkt. Uplatnění na trhu: vlastníci ČOV, obce, servisní firmy, výrobci.


Interiérové dveře Dextüra

Exhibitor: VETOS dveře a zárubně s.r.o. - Hala 3 - A01

Product enlisted in the competition GRAND PRIX

Interiérové dveře, speciální povrchová úprava - bílý Superlak EPC (elektron polymerní nátěr) ="robustní bílá barva". Vícevrstvé nanášení laku ve výrobě. Vytvrzení elektronovým zářením. Hladkost povrchu zajišťuje polymerizace. Cena od 5000 Kč za komplet dveře + zárubeň, dodací lhůta 6 týdnů.


Gas fireplace Rustica 1000V

Exhibitor: KRBEX s.r.o. - Hala 7 - C14

Gas fireplace - natur gas or LPG with hidden frame and wood set to yor home interier. Design with inner lining follows exation open air. Capacity 5 - 16 kW, possibility antireflex glass.


Plan of the exhibition area

Zavřít
Enquiry participation
Inicializace, právě prohlíží: -

* - Mandatory Fields