FOR ARCH FOR ARCH
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany
Soutěž
GRAND PRIX - FOR ARCH 2018

Obory veletrhu

Napsali o nás - veletrh FOR ARCH a souběžné veletrhy


FENIX

Společnost FENIX je již řadu let tradičním vystavovatelem na veletrhu For Arch a v posledních letech For Therm. Jako česká nadnárodní společnost nemůžeme na tomto nejvýznamnějším oborovém veletrhu v České republice chybět. Vždy jsme byli s účastí spokojeni a pozitivně jsme hodnotili i práci a servis pořadatele, společnost ABF, i spedice. Ročník 2013 nás velmi překvapil návštěvností a zájmem o naše produkty. To byl důvod pro naše rozhodnutí účastnit se ročníku 2014 s naším reprezentačním stánkem, s kterým se účastníme prestižních oborových veletrhů v Evropě. Ukázalo se, že rozhodnutí bylo správné a letošní účast jsme hodnotili ještě pozitivněji než tu loňskou. Příčinou je jistě oživující se ekonomika, vč. stavebního sektoru, ale v nemalé míře i vynikající práce a nasazení celého pořadatelského realizačnho týmu, který v ne zrovna ideálních podmínkách letňanského výstaviště odvedl maximální práci. Již nyní se těšíme na ročník 2015, doufáme, že se nám potvrdí stoupající zájem o naše výrobky a přejeme společnosti ABF úspěšnou přípravu nového ročníku.


Bazénplast

Letošní jubilejní ročník veletrhu FOR ARCH opět dokázal, že se jedná o nejprestižnější stavební veletrh v ČR. Návštěvnost byla opravdu vysoká, což je pro nás jako pro vystavovatele velmi důležité. Naše společnost letos prezentovala především automatické čistírny odpadních vod EKO SBR BIO, které jsme po dlouhém vývoji rozšířili o dálkový přenos dat. Veletrh FOR ARCH nám umožnil příjemná setkání s jak s odbornou i širokou veřejností. Velice se vážíme získaných ocenění – GRAND PRIX, a TOP EXPO, zároveň pro nás znamenají závazek pro další vývoj. Již teď se těšíme na další ročník a společnosti ABF přeji, aby i další ročníky byly minimálně tak úspěšné jako ten letošní. Hana Hlubučková, Zbyněk Hlubuček.


NORIA s.r.o.

Společnost NORIA s.r.o. se opakovaně zúčastnila veletrhu FOR WASTE, který probíhal souběžně s populárním veletrhem FOR ARCH. Naši expozici jsme rozšířili na 100 metrů čtverečních a představili své produkty a hlavně novinky z oblasti tlakové kanalizace. Všichni víme, že je dnes velmi důležité být viděn a vrýt své jméno do paměti nejen jednotlivým návštěvníkům, ale také vystavujícím firmám – to je náš cíl a veletrh předčil naše očekávání. Umístění naší expozice bylo mezi společnostmi s podobným zaměřením a oborem podnikání. Návštěvníci tak uvítali možnost vidět na jednom místě komplexní nabídku našich čerpadel a komponentů tlakové kanalizace. Děkujeme návštěvníkům naší expozice za projevený zájem a těšíme se na případnou spolupráci. Poděkování patří i celému týmu pracovníků FOR ARCH za skvělou organizaci. Závěrem chci také poděkovat všem, kteří se aktivně zúčastnili prezentace expozice společnosti. Ocenění TOP EXPO za expozici nad 60 metrů čtverečních, které jsme obdrželi pro nás bylo dostatečnou satisfakcí a zároveň velkou motivací k tomu, aby se úroveň naší expozice zvyšovala a v následujících ročnících si prvenství obhájili.


BERNDORF BÄDERBAU, s.r.o.

Letošní veletrh FOR ARCH-BAZÉNY,SAUNY& SPA hodnotíme opět kladně. Byli jsme spokojeni jak s organizátory, tak i se službami (technickými, spedičními apod.). Ke skvělé atmosféře přispělo rovněž nádherné počasí, které přilákalo nejen odborníky, ale rovněž i širokou veřejnost. Mezi návštěvníky byla spousta cizinců, o čemž nás přesvědčil článek v ruských novinách, kde rovněž informovali o výše uvedeném veletrhu. Děkujeme organizátorům i celému veletržnímu štábu, přejeme hodně úspěchů, spokojených vystavovatelů i návštěvníků a těšíme se na setkání v příštím roce. PhDr. Dana Cieslarová.


Dyntar, s.r.o.

Jsme velice rádi, že jsme se i letos mohli zúčastnit veletrhu FOR ARCH-BAZÉNY,SAUNY& SPA. Spolupráce s organizátory a pořadateli byla bezchybná. Veletrh jako každý rok přilákal velkou spoustu vystavovatelů a tak měli návštěvníci možnost shlédnout zajímavé expozice a prezentace firem. Návštěvnost veletrhu byla poměrně veliká, za což mohlo do jisté míry i hezké počasí, které po celou dobu panovalo. Byla to pro nás opět zajímavá zkušenost prezentovat se jako firma na tak významném veletrhu jako je ten Váš. Děkujeme organizátorům a těšíme se opět na setkání v příštím roce. Karel Dyntar, jednatel.


IVAR CS, spol. s r.o.

Veletrhu For Arch (For Therm) jsme se zúčastnili poprvé a musíme konstatovat, že jsme byli velice spokojeni a to především s organizací, připraveností a ochotou ze strany ABF. Největším překvapením byla pro nás hojná návštěvnost, zejména těch koncových zákazníků. Naše firma prezentovala sortiment zaměřený na tepelnou techniku, přičemž největší zájem byl o tepelná čerpadla. Pokud bude pokračovat tento veletrh v nastaveném trendu naše účast v roce 2015 bude 100%. Boughattas Semir


Romotop spol. s.r.o.

Veletrhu FOR THERM se naše společnost účastní pravidelně a nebojím se říci, že se budeme účastnit 100% i dalších ročníků pokud bude i nadále společnost ABF na tak vysoké profesionální úrovni jako je nyní a to po všech svých silných stránkách. Tento zmiňovaný veletrh je pro ROMOTOP tím nejlepším veletrhem v ČR kde je nám umožněno se představit v té největší síle, kterou nyní vládne ROMOTOP po celé Evropě v oblasti krbových kamen a vložek. Chtěl bych touto cestou poděkovat celému týmu společnosti ABF za bezproblémový chod celého veletrhu a také za marketingovou podporu tohoto veletrhu, protože bez toho to opravdu nelze provozovat. Vynikající práce. Jen tak dál. Již nyní se těším na další ročník tohoto skvělého veletrhu. Tomáš Káňa.


BEST, a.s.

Začátek výstavy byl pro nás zajímavý tím, že díky podpůrným akcím ze strany výstaviště pro odbornou veřejnost přilákal zpětně i na náš stánek více zákazníků z řad architektů a projektantů. Nejenom oni, ale i další návštěvníci z řad stálých odběratelů, studentů i laické veřejnosti po celý veletrh hodnotili letošní novinky BEST jako výjimečné, krásné a nadčasové. S průběhem veletrhu jsme byli celkově spokojeni a věříme, že nám přinese spoustu spokojených zákazníků. Alena Levá, vedoucí divize pro propagaci a reklamu.


FILOMURO, s.r.o.

Veletrhu FOR ARCH jsme se letos zúčastnili poprvé a jsme velmi spokojeni. Potěšila nás především organizace ze strany společnosti ABF, a to zejména technické služby. Bylo pro nás velmi důležité, že jsme jako „veletržní nováčci“ dostali všechny potřebné odpovědi na naše otázky od samotné registrace až po demontáž. Těší nás, že nás návštěvníci vyhledali na stánku nejen kvůli našim aktivitám, ale i prostřednictvím marketingové kampaně veletrhu. Tuto kampaň pozitivně hodnotíme jako investici do nás - vystavovatelů. Je deset dní po veletrhu a již zpracováváme první poptávky z veletrhu. Věříme, že se nám investice do veletrhu vrátí během 2-3 měsíců. Po této milé zkušenosti se již těšíme na další ročník.


SLOVAKTUAL s.r.o.

Prítomnosť našej spoločnosti na 25. ročníku výstavy ForArch v Prahe sme vnímali ako príležitosť priniesť našim zákazníkom i partnerom prezentáciu viacerých noviniek v oblasti plastových a hliníkových okien, dverí, posuvných systémov. Výstava ForArch už viaceré roky patrí medzi tie výstavy, ktoré sú pre našu spoločnosť výzvou, aby sme návštevníkom priniesli a ukázali nové trendy. V tomto roku sme predstavili nový stánok s centrálnou vzorkou 8 metrov dlhého a 2,3 metra vysokého posuvného hliníkového portálu heroal77, ako aj novinku - hliníkové okno modelovej rady heroal72i. Návštevníci ocenili novinky a sme radi, že nám bola už 2x udelená cena TOP EXPO za stánok nad 60m. Peter Steinhübl, Manažér marketingu.


SPS v ČR

Velmi nás potěšil vysoký počet vystavovatelů letošního veletrhu FOR ARCH a zájem návštěvníků a to jak z řad odborné tak i široké veřejnosti. Svaz podnikatelů ve stavebnictví v ČR i nadále bude podporovat akce, které ve svém důsledku povedou k podpoře kvalitní práce českých firem z oboru. A veletrh FOR ARCH své nezastupitelné místo mezi nimi rozhodně má.


NIBE ENERGY SYSTEMS CZ

Veletrhu ForTherm se zúčastňujeme pravidelně, oceňujeme především bohatou návštěvnost jak firem, tak i koncových zákazníků a možnost získávání nových obchodních partnerů pro prodej a instalaci švédských tepelných čerpadel NIBE. Tak tomu bylo i v současném ročníku veletrhu, který byl nadstandardně dobře organizačně zajištěn.


ABAS

Dovolte mi, abych Vám poděkoval za spolupráci na projektu v historii prvního společného výstavního stánku členů ABAS ČR na veletrhu BAZÉNY, SAUNA & SPA.

Díky Vaší vysoké profesionalitě byla hala číslo 2 obsazena nejen firmami, které již delší dobu zaujímají významný podíl na trhu v tomto oboru, ale i firmami menšími, které zajišťují doplňkový sortiment.

Společnosti, které se účastnily projektu společného stánku, velice kladně hodnotily vysokou profesionální úroveň organizace veletrhu BAZÉNY, SAUNY & SPA, ale i ostatních souběžných veletrhů, zejména mezinárodního veletrhu FOR ARCH.

Jsem přesvědčen, že další spolupráce povede k účasti na dalším projektu společného stánku členů ABAS ČR na následujícím veletrhu v roce 2014.


Xella CZ

Společnost Xella CZ je pravidelným návštěvníkem veletrhu ForArch, který z hlediska velikosti a organizace považuji za vyvrcholení stavební sezóny. Využíváme ho k příjemným setkáním s obchodními partnery, zákazníky a prezentaci novinek v dalším roce. Již teď se těšíme na další rok a společnosti ABF přeji, aby se jim i nadále dařilo držet vzestupnou tendenci v počtu návštěvníků.


Stavby a lešení CZ

Veletrhu FOR ARCH jsme se zúčastnili poprvé. Jako výhradní dovozce pro ČR jsme zde představili výrobky holandské firmy Altrex B.V. výrobce přístupového zařízení – žebříků, schůdků, plošin a pojízdného lešení.
Velice oceňujeme organizaci , připravenost a ochotu ze strany ABF.
Návštěvnost veletrhu byla vysoká. Zájem o výrobky Altrex splnil naše očekávání.
Pro prezentaci výrobků Altrex byl FOR ARCH jednoznačně přínosem.


Dennert Baustoffwelt

Firma Dennert Baustoffwelt GmbH Co. KG představila i letos na veletrhu FOR ARCH své inovativní výrobky Dennert DX stropnice a Dennert schodiště. Velký počet návštěvníků stánku se mohl přesvědčit o vynikající technologii a službách okolo Dennert výrobků. Byl zaznamenán velký zájem především o produkty pro bytovou výstavbu. Nejen zájemci o stavby se informovali ve velkém počtu u našeho stánku, ale i zástupci Německého velvyslanectví v Praze, v čele s panem Milanem Šimandlem z hospodářského referétu velvyslanectví se přišli informovat o vynikajících moderních výrobcích Dennertu. Děkujeme všem návštěvníkům našeho stánku za jejich zájem a jejich podíl na velkém úspěchu výstavních dní a již dnes se těšíme na společný FOR ARCH 2014!


Tulikivi

Organizátorům se letos podařilo vytvořit perfektní harmonickou atmosféru, která našemu týmu pomohla odvést práci na vysoké úrovni. Na letošním ročníku jsme dosáhli až překvapivých výsledků a již teď se těšíme na další ročníky.


VELUX Česká republika

Letošní ročník veletrhu ForArch byl velmi dobře připraven. Zájem veřejnosti byl opravdu velký, což pro nás jako vystavovatele je mimořádně důležité. Naše účast nám přinesla řadu zajímavých podnětů, byla to další příležitost setkat se tváří tvář se zákazníkem a vyslechnout ho, popovídat si, poradit mu. Přesně toto by měl dobrý veletrh umožnit a přinést. Proto jsme s tímto rokem spokojeni.


Europanel

Na veletrhu FOR ARCH 2013 se naše společnost prezentovala poprvé, protože doposud jsme preferovali veletrh Dřevostavby.
S úrovní výstaviště, organizací veletrhu, návštěvností i zájmem o naše produkty jsme mile překvapeni. Věříme v další rozvoj veletrhu FOR ARCH a těšíme se na další ročník.


 


  TZB-info
TZB-info Pozvánka na odborný seminář PŘÍPRAVA TEPLÉ VODY V PRAXI Jika: Připravte se na rekonstrukci koupelny Průzkum Schneider Electric odhaluje nejčastější bariéry firem ve snižování emisí a hospodaření s energií Bude mít kogenerace místo v energetice? Akční nabídka - nové termokamery testo 865 - 872 Smlouva o dílo, pasivní klinika a smart home na FOR ARCH 2018
Plán výstaviště

Závěrečná zpráva FOR ARCH 2017

Závěrečná zpráva FOR ARCH 2016

Facebook