FOR ARCH FOR ARCH
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany
Soutěž
GRAND PRIX - FOR ARCH 2018

Obory veletrhu

MBM FOR ARCH 2018 - Obchodní jednání s českými i evropskými podnikateli


 

Enterprise Europe Network (EEN) při Centru pro regionální rozvoj České republiky a ABF, a.s. Vás zvou na šestý ročník dvoustranných mezinárodních obchodních jednání.

 

Podnikáte ve stavebnictví a nabízíte spolupráci českým i zahraničním firmám, hledáte nové kontakty
na českém i evropském trhu?

 

Využijte časově i finančně zajímavé příležitosti k získání nových obchodních kontaktů. Akce je jednodenní, schůzky trvají 20 minut – můžete uskutečnit až 15 jednání.

 

Navíc nabízíme českým firmám bezplatné individuální konzultace na téma:

  • Přeshraniční poskytování služeb a vysílání pracovníků – setkání s expertkou v tomto oboru 
  • Projekty Horizon 2020 zaměřené na úsporu energie a udržitelnou výstavbu 


Matchmaking business meetings = obchodní jednání = předem připravené obchodní schůzky podle Vašich požadavků. Partnery na jednání si vyberete z přihlášených firem, jejichž seznam naleznete v katalogu na webu projektu.

 

Bonus pro návštěvníky: během jednoho dne realizujete obchodní jednání s partnery, které si sami vyberete z katalogu účastníků a navíc budete mít dostatek času i na prohlídku největšího stavebního veletrhu v ČR. Obdržíte od nás zdarma vstupenku na veletrh, zázemí pro jednání i občerstvení.

 

Bonus pro vystavovatele: akce je jednodenní (můžete si vybrat i jen páteční dopoledne/odpoledne) a perspektivní partnery z jednání můžete pozvat přímo na Váš stánek. Předem si zajistíte zajímavá obchodní jednání během vystavování na veletrhu. Účast na obchodních jednáních je zdarma.

 

Z předchozích ročníků MBM FOR ARCH evidujeme několik uzavřených smluv mezi německými a českými firmami i nově vzniklé spolupráce mezi českými společnostmi, které se poprvé potkaly na MBM FOR ARCH.

 

Přihlásit na akci se můžete již nyní, stačí vyplnit přiloženou přihlášku a zaslat ji zpět.

 

Včasnou registrací a publikováním Vašeho profilu na http://forarch2018.talkb2b.net/ zvýšíte propagaci Vašich výrobků či služeb již nyní!

 

Registrace je otevřena do 5.9.2018.

 

 

Kontakt:  

Eva Hrubešová

Centrum pro regionální rozvoj České republiky - Enterprise Europe Network
U Nákladového nádraží 3144/4, 130 00 Praha 3

Tel.: +420 225 855 312, E-mail: eva.hrubesova@crr.cz

 

 

   TZB-info
TZB-info Pozvánka na odborný seminář PŘÍPRAVA TEPLÉ VODY V PRAXI Jika: Připravte se na rekonstrukci koupelny Průzkum Schneider Electric odhaluje nejčastější bariéry firem ve snižování emisí a hospodaření s energií Bude mít kogenerace místo v energetice? Akční nabídka - nové termokamery testo 865 - 872 Smlouva o dílo, pasivní klinika a smart home na FOR ARCH 2018
Plán výstaviště

Závěrečná zpráva FOR ARCH 2017

Závěrečná zpráva FOR ARCH 2016

Facebook