FOR ARCH FOR ARCH
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany
Soutěž
GRAND PRIX - FOR ARCH 2019

Obory veletrhu

FOR ARCH myslí i na děti


Nejen pro odborníky FOR ARCH chystá mnoho zajímavostí a bohatý program. Na své si v PVA EXPO PRAHA přijdou i nejmenší návštěvníci. Pro ně organizátoři veletrhu připravili hned několik lákavých stanovišť a činností. Které to jsou?

Od úterý do pátku bude na veletrhu probíhat oblíbená Soutěžní přehlídka stavebních řemesel SUSO s novými obory, kdy se se soutěžními úkoly poperou ti nejlepší studenti. Tento projekt, jehož cílem je popularizace stavebních řemesel, nejen zvyšuje zájem žáků o tyto obory, ale zároveň je propojuje s podnikatelskou sférou. V rámci SUSO se na veletrhu FOR ARCH představí nejtalentovanější studenti především oborů zedník a truhlář. Soutěž dojde do finále po čtyřdenním klání v Hale 6.

Řemeslo dětem

Nejmenší návštěvníci se budou moci zapojit do programu Řemeslo dětem, který pořádá ABF, a. s. společně s organizací Šikovné děti. Jak vypadá práce řemeslníků? To si budou moci děti přímo na místě vyzkoušet. Pod dozorem lektorů mohou navštívit různá stanoviště, na nichž si vyzkouší svou zručnost. Nebudou chybět ani dovednostní soutěže. To vše se uskuteční v sobotu v Hale 6.

FOR ARCH myslí i na rodiče

Protože se veletrh stává stále častěji do zájmu rodin s dětmi, organizátoři akce zajistili ve spolupráci s firmou Baby Office s.r.o. pro všechny zájemce o bezplatné hlídání v dětském koutku. Dospělí si mohou veletrh sami projít a o jejich děti bude dobře postaráno. Čeká na ně výtvarná dílna, cihličky, skluzavky a další osvědčené hračky, které zabaví děti na dlouhou dobu. Hlídat je možné děti od 3 let. Pro rodiče nejmenších návštěvníků je připraven kojicí a přebalovací koutek, kde mohou maminky v klidu a soukromí nakojit a přebalit miminka. Dětský koutek FOR ARCH podporuje společnost ABB, přední světová společnost působící v oblasti energetiky a automatizace.


Více
  TZB-info
TZB-info K výměně kotle pomůžou kotlíkové dotace i půjčky Měření klimatických veličin zdokonaleno na maximum - nový univerzální IAQ přístroj testo 400 Zajímavosti z ISH 2019 - díl 2. Nová směrnice pro navrhování ochrany staveb před vodou Samsung 360 kruhová kazetová klimatizační jednotka Poslední kolo kotlíkových dotací a termíny pro zkoušky topenářů - profesní kvalifikace
Plán výstaviště

Závěrečná zpráva FOR ARCH 2018

Závěrečná zpráva FOR ARCH 2017

Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje