FOR ARCH FOR ARCH
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany
Soutěž
GRAND PRIX - FOR ARCH 2018

Obory veletrhu

Moderní energetická řešení od ČEZ Prodej


Moderní energetická řešení od ČEZ Prodej

Fotovoltaika s bateriemi, chytrý termostat nebo elektromobil

ČEZ není jen dodavatelem energií, přináší i řešení umožňující zákazníkům spořit za elektřinu i teplo

Jak může fungovat energeticky chytrá domácnost v praxi? Na veletrhu FOR ARCH ji představuje jeho generální partner ČEZ. Zákazníci si mohou například vyzkoušet evropskou jedničku mezi chytrými termostaty tado°. Tado° je propojený s chytrým telefonem a automaticky vypíná topení, když rodina odchází z domu, nebo začíná přitápět, když se vrací. Termostat pracuje s předpovědí počasí a sám pozná tepelné vlastnosti každého domu.

Návštěvníci veletrhu uvidí i fotovoltaickou elektrárnu se záložním bateriovým systémem, kam je možné vyrobenou elektřinu ukládat a seznámí se s moderními řešeními pro vytápění domu. Pro zájemce o čistou dopravu je k dispozici elektromobil, který je možné z fotovoltaické elektrárny nabíjet.

ČEZ toho ovšem nabízí mnohem víc. Přesvědčte: https://www.cez.cz/cs/sluzby-pro-zakazniky.html


Více
  TZB-info
TZB-info Pohledem znalce: Povinné zapojení bezpečnostního dochlazování zdrojů tepla na pevná paliva Předcházejme vzniku odpadů - startuje první Cirkulární HUB v ČR Podzimní dávka inspirace na veletrhu FOR INTERIOR Rozvody pitné vody nové generace Originální vzhled fasády díky kreativním povrchovým úpravám Ziehl-Abegg inovoval moduly pro regulaci množství vzduchu a teploty vzduchotechnických zařízení
Plán výstaviště

Závěrečná zpráva FOR ARCH 2017

Závěrečná zpráva FOR ARCH 2016

Facebook